14 ДЕКАБРЯ — ДЕНЬ ЧЕСТВОВАНИЯ УЧАСТНИКОВ ЛИКВИДАЦИИ ПОСЛЕДСТВИЙ АВАРИИ НА ЧЕРНОБЫЛЬСКОЙ АЭС

45

3

26 комментариев к записи “14 ДЕКАБРЯ — ДЕНЬ ЧЕСТВОВАНИЯ УЧАСТНИКОВ ЛИКВИДАЦИИ ПОСЛЕДСТВИЙ АВАРИИ НА ЧЕРНОБЫЛЬСКОЙ АЭС”

 1. аноним:

  Чувствуется,что завтра праздник,по всем новостям,ляшко,бойко вспомнили о чернобыльских пенсиях… Завтра еще поговорят,а потом забудут, до 24 апреля… Возможно рева пообещает)))

 2. Лариса_Лубни:

  З нагоди Дня вшанування ліквідаторів вітаю учасників ЛНА на ЧАЕС з Перемогою у війні над невидимим ворогом — радіацією. Завдяки вашим зусиллям у надзвичайно короткий термін було зупинено розповсюдження смертоносного лиха по світу. Кожний з Вас виконував важливі завдання, проявивши і мужність і героїзм, хоч ви і не звикли до слави та уваги зі сторони влади в наступні після ліквідації роки. Ви живі і будете жити,хоч як не намагаються стерти ваш Подвиг та заслуги перед Державою. Тож бажаю ВАМ міцного здоров»я, родинного затишку, поваги від держави у вигляді гідного пенсійного забеспечення та у виконанні інших державних гарантій по відношенню до Вас, мирного неба, мудрості, щастя, достатку і багато років життя знову ж таки при доброму здоров»ї.

 3. cuba:

  С днюхой , ребята !!!Давайте хоть этот день не поли….АЗиРоВаТь !

 4. Алексей Тюмень:

  Всем здоровья и терпения.С днём ЛИКВИДАТОРА!

 5. 14.12.17 ГОДА В 9;00 МАКСИМАЛЬЩИКИ , СТАНЦИОНЩИКИ И СРОЧНИКИ НАЧИНАЮТ БЕСРОЧНУЮ ГОЛОДОВКУ ПРОТИВ ГЕНОЦИДА ЛПА 1 И 2 КАТЕГОРИИ!!!:

  Скотократия-зоократия. нас превратили в скотов-терпил. лучше умереть стоя чем жить на коленях.

  • Ликвидатор:

   Ещё от Ревы не хватает поздравлений и пожеланий ,,мирного здоровья,,

   • "Десна":

    «Десна» передаёт привет и новости от А.Ревы. (официальный сайт Минсоцполитики)
    Законопроект пенсійного забезпечення військових передбачив зміни і для ліквідаторів чорнобильської катастрофи з числа військових строкової служби, — Андрій Рева
    14 Грудня 2017, 15:05
    Зустріч Міністра соціальної політики України Андрія Реви із представниками громадських організацій чорнобильців, що відбулась напередодні дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, пройшла в обговоренні варіантів вирішення нагальних соціальних потреб.
    Незважаючи на всі труднощі, проблеми поетапно вирішуються. Так, розроблений Міністерством, законопроект пенсійного забезпечення військовослужбовців передбачає зміни пенсійних виплат і для військових строкової служби, котрі у 1986 році на рівні з офіцерами, ціною власного здоров’я і життя блокували і ліквідовували катастрофу на Чорнобильській АЕС.
    До слова, на останньому засіданні Уряду Прем’єр – міністр України Володимир Гройсман дав протокольне доручення направити законопроект до Ради національної безпеки й оборони.
    «Правильно виписати критерії пенсійного забезпечення для всіх категорій чорнобильців – це робота не одномоментна, а покрокова,- зазначив Міністр соціальної політики Андрій Рева. Нам потрібно зараз жорстко запроваджувати статус, а особливості нарахування пенсій повинні бути прописані за єдиними правилами. І для вирішення проблеми, треба діяти за чіткою парадигмою: приймати постанови частинами, визначати больові точки й ліквідовувати їх. Так само, як ми зараз впроваджуємо закон про пенсійне забезпечення на загальних підставах. Однак, я вкотре закликаю вас — об’єднатись для того, аби вирішення проблем було якіснішим і дієвішим”.
    Щодо невизначеності статусу, то на зустрічі звучало декілька фактів, котрі посилюють усвідомлення потреби не зволікати з його введенням. Наприклад, відсутність статусу ускладнює боротьбу із захворюваннями внаслідок чорнобильської аварії дітям 2-3 покоління евакуйованих постраждалих. За даними ГО „Діти Чорнобиля”, чимало народжених у 1988-1089 роках мають онкозахворювання. І на особливу підтримку від держави, як постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС, у лікуванні вони розраховувати не можуть, оскільки строк дії відповідного посвідчення закінчився у їхніх батьків ще у віці 18 років. /// «Десна», — он же бывший «Арифмометр», поздравляет Всех участников с Праздником!!!, и интересуется, знают ли в ВОВЧ с кем именно встречался министр Рева «напередодні дня вшанування учасників».

 6. владимир харьков:

  Ребята С ПРАЗДНИКОМ!!ЭТО — ПРАЗДНИК ДЛЯ ЩЁ ЖИВЫХ!! ВСПОМНИТЕ 86г- нам по 20-30 лет- сейчас по 60…а были ребята которым сейчас под 70!! я к чему- ЗДОРОВЬЯ БРАТЬЯ ВСЕМ!! НЕ ДОЖДУТСЯ ЧТО МЫ УЙДЁМ МОЛЧА!!вспомните как нас чтила родина — никак!!весь мир после аварии помогал гуманитаркой на украину для Чернобыльцев!!уже тогда чиновники грабили детей Чернобыля и инвалидов!!мир признал подвиг ребят!! А наши свиньи-воры и неучи — дорвавшиеся к корыту- депутаты и министры — до сих пор подымают себе зарплату — несмотря на «войну»!!И говорят что нет денег на достойные пенсии!!Не эти воры а предыдушие — приняли ЗАКОН о Чернобыльских пенсиях-обратной силы Закон- не имеет!!а как его выполнять — воровать же надо — а с чего как не с инвалида и бабушки!!а за транши- говорят все будем отдавать!!вот так и живём!!не будем бороться за себя — молчать — сожрут!!я думаю что прийдёт день — когда мы будем иметь достойную пенсию( многие не дождались…) и этих сволочей от политики будут в конце — концов судить справедливый — народный( а не продажный) СУД!!и ни испания ни америка их не скроет!!возмездие прийдёт : СЛЫШИШЬ Р Е В А !!!С ПРАЗДНИКОМ РЕБЯТА И ЗДОРОВЬЯ !!! БОРЬБЫ ЗА СВОИ ПРАВА!!!!!!!!!!!!!!

  • Сергей Минаков:

   С праздником всех,Владимир полностью с тобой согласен,эти бюрократы ответят за все с полна,сколько ликвидаторов ушли в мир иной,так и недождавшись от власти достойных пенсий за свой труд и сколько еще уйдут,с праздником ликвидаторы

 7. Володимир:

  Дякую Ларисі Миколаївні Погребняк за вітання ліквідаторам!
  Всім ліквідаторам здоровя та перемоги!
  З повагою ліквідатори з Вінниці

  • Це епохальний подвиг людей:

   Звернення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
   14.12.2017 | 09:00
   ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
   Шановні громадяни!
   Вибух на Чорнобильській АЕС у квітні 1986 р. став трагедією світового масштабу, яка випала насамперед на долю України і наслідки якої відчуваються і сьогодні. Наслідки аварії на Чорнобильській АЕС були б ще більшими, якби не героїчний і самовідданий подвиг ліквідаторів, які боролися з вибухом починаючи з перших годин.
   Тоді, коли всіх ризиків і масштабів аварії ще ніхто не уявляв, а комуністичний режим їх намагався приховувати від громадськості, саме вони першими почали боротися з лихом ціною власного життя і здоров’я. Це епохальний подвиг людей, які опинилися з техногенною катастрофою віч-на-віч, які мужньо вистояли, щоб зупинити поширення цього лиха.
   Важко підібрати слова вдячності для ліквідаторів, які своїми зусиллями, своїм здоров’ям, своїм життям захистили українців і все людство. Україна ніколи не забуде цей героїчний подвиг.
   Бажаю ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС міцного здоров’я і довголіття, мирного неба над головою, добробуту та людської вдячності за мужні діяння!
   З повагою
   Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН

   • Соломон Киокомитцу:

    Не скрою, было очень приятно читать поздравление Гройсмана, наверное таки Господь услышал наши молитвы и наконец власть имущие будут помнить о нас не только два раза в год,спасибо за подравления Владимир Борисович, и дай Боже здоровья Вам, Вашей маме и Вашему папе, что воспитали такого сына.

 8. Андрей:

  Крепкого здоровья ..и сил в борьбе…

 9. Людмила:

  С праздником, дорогие чернобыльцы ! Пусть Господь убережет вас, даст вам все, о чем вы просите..Подарит вам крепкое здоровье и любовь ближних, понимание и сочувствие, спасет для вас все, что дорого вам на земле. «…Будем жить, будут внуки расти — наша радость сквозь горечь полыни… Боже правый! Прости нас, прости… и спаси — если сможешь спасти. Крест чужой мы влачим и поныне…» (из гимна чернобыльцев).

  • аноним:

   ВСЕХ ЛИКВИДАТОРОВ СССР(бывшей) С ПРАЗДНИКОМ ПОБЕДЫ,ВАС !!! ЗДОРОВЬЯ,СИЛ,ЖИЗНЕННОЙ ЭНЕРГИИ,РАДОСТИ, УЛЫБОК,МИРА,ТЕПЛА,БЛАГОПОЛУЧИЯ,БОЖЬЕГО БЛАГОСЛОВЕНИЯ,ВСЕМ НАМ !!! МЫ ВАС ВСЕХ ПОМНИМ,ЛЮБИМ ! С ПРАЗДНИКОМ !!!!!

 10. Валерий Болотов:

  ДОРОГИЕ БРАТОЧКИ! С ДНЁМ ПОБЕДЫ! ВЕЧНАЯ ПАМЯТЬ- УШЕДШИМ! МНОГИЕ ГОДЫ — ЖИВЫМ! ЖИВИТЕ ДОЛГО БРАТУШКИ И СЕСТРЁНКИ НА ЗАВИСТЬ БЮРОКРАТАМ И БЕЗДУШНЫМ ТВАРЯМ ! БУДЕМ — ЖИТЬ!!!

  • ви врятували світ від ядерного спустошення:

   14 ГРУДНЯ 2017, 06:00
   Прес-служба Апарату Верховної Ради України
   Голова Верховної Ради України Андрій Парубій звернувся до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
   Шановні друзі!
   Сьогодні ми вшановуємо вас, усіх учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Незважаючи на те, що минуло вже понад 30 років, ми й дотепер відчуваємо наслідки цієї жахливої та трагічної катастрофи.
   Ліквідатори – це люди різних професій із різним досвідом, які, ризикуючи своїм здоров’ям та життям, зупинили атом. Тоді, у 1986 році, ви врятували світ від ядерного спустошення. Ваша самовідданість та відвага є найвищим проявом героїзму та любові до людства.
   Щиро вдячний вам за ваш неоціненний та жертовний вчинок.
   Низький уклін і світла пам’ять усім тим, хто загинув.
   Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, добробуту та благополуччя!

   • День вшанування:

    ПОСТАНОВА Верховної Ради України
    Верховна Рада України постановляє:
    1. Установити розмір посадових окладів народних депутатів України на рівні посадових окладів членів Кабінету Міністрів України виходячи з розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, згідно з додатком.
    2. У межах видатків на оплату праці, затверджених законом про Державний бюджет України на відповідний рік, за рішеннями комітетів, до предмета відання яких належать питання регламенту і бюджету, народному депутату України здійснюються Апаратом Верховної Ради України надбавки до посадового окладу в розмірі, встановленому для членів Кабінету Міністрів України.
    Голова Верховної Ради України А.ПАРУБІЙ
    м. Київ 7 грудня 2017 року № 2240-VIII

    • Чорнобилець:

     Нам вшанування — депутатам гроші
     Який же дядечка хороший!

  • настоящий:

   эти поздравления от власти схожи с пожеланиями здоровья покойнику.ВЕРХ ЦИНИЗМА И ЛЖИ

 11. дискримінований:

  Поздравляю всех укротителей мирного атома с днем чествования, здоровья вам ребята, радости и благополучия. А жидам от власти, которые скрутив скорбные рожи, вынуждено выдавили через пресс службы неискренние поздравления, желаю иметь к себе и своим родным такое же лицемерно-лживое отношение, какое мы имеем от них. Добра всем живым и взаимопонимания а ушедшим светлая память.

 12. Валерий Купянск:

  Дорогие друзья,С Днем Ликвидатора!Крепкого здоровья нам всем,огромного терпения в борьбе за наши права!

 13. 19ANANOLIY61:

  Дякую всім за привітання!Вам також здоров’я!!!Наш мер зі своїм дип.корпусом навіть забули про цю дату.Я вас питаю пане Антонюк???Чи вже на квіти коштів не знайшлося???Оце так вшанували чорнобильців-ліквідаторів на Рівненщині в м. Дубно.Певно СПИСАЛИ зовсім?Чи питання не актуальне у вас на сьогодні? С Т И Д О Б А!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Слава ГЕРОЯМ!!!

 14. Хохол:

  С днём победы дорогие друзья ликвидаторы. Прежде всего здоровья вам, счастья и благополучия. Мы с вами спасали людей и жизнь на земле и на нашей неньке Украине. И мы честно можем смотреть в глаза всем гражданам Украины как на Донбассе, так и Прикарпатье, и все нас считают защитниками и патриотам настоящими. И всем нам вечная слава и вечная память.

 15. Светлана Комсомольск:

  Ребята,дорогие! С праздником вас всех! Самое главное-здоровья,терпенья,железных нервов и никакой беды!Пусть наконец-то правители повернутся к вам лицом ,а не… и наконец-то услышат нас всех! Пока мы живы-мы едины,как бы мы не назывались,ведь боль у нас общая под названием-ЧЕРНОБЫЛЬ

 16. Глас:

  Господи,прости всех!

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов