Бідний Президент …

Вчoрa мeні зaтeлeфoнувaв гoлoвa СЧУ і зaпитaв, скільки ми, Всeукрaїнськe oб’єднaння вeтeрaнів Чoрнoбиля, вистaвимo людeй 20 бeрeзня 2017 рoку нa «Xoду пaм’яті».

Тaк як нaшa oргaнізaція нe плaнувaлa нa 20 бeрeзня ніякиx зaxoдів, тo я йoму тaк і відпoвів, бo нe мaє ніякoгo сенсу саме в цей день, відривати чорнобильців від уже запланованих на честь 31 річниці заходів, і навіть, просто, від посадки городини, бо хто зна, як цей рік переживемо.

Тим більше, що за 8 днів такі речі не робляться …

Наразі Всеукраїнське об’єднання Ветеранів Чорнобиля, разом з іншими всеукраїнськими Чорнобильськими організаціями, планує проведення заходів, присвячених 9-ій річниці прийняття Конституційним Судом України Рішення від 22 травня 2008 року N 10-рп/2008 року, яким були поновлені права усіх чорнобильців, біля Конституційного Суду України.

Ці заходи доцільно провести саме в день прийняття цього рішення.

Але після цього я прочитав на сайті СЧУ інформаційне повідомлення.

В принципі, нічого іншого від наших «побратимів» з СЧУ я і не очікував, але це вже занадто. Публікую обидва їх же інформаційних повідомлення, нехай громада сама дасть відповідь, хто, м’яко кажучи, каже неправду.

 

http://www.souzchernobyl.org/?section=3&id=3303

Про засідання Центральної Ради ВГОІ «Союз Чорнобиль України».

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про засідання Центральної Ради Всеукраїнської

громадської організації інвалідів

«Союз Чорнобиль України»

06 квітня 2017 року відбулося чергове засідання Центральної Ради Всеукраїнської громадської організації інвалідів   «Союз Чорнобиль України».   Розглянуті такі питання

 

1. Про заходи до 31-х роковин Чорнобильської трагедії.

Прийнято,   зокрема,   рішення   щодо проведення   20   квітня   2017   року   у м. Києві «Ходи пам’яті», до участі у якій запросити Президента України, членів Уряду на чолі з Прем’єр-міністром України, народних депутатів України, представників міжнародних організацій.

 

http://www.souzchernobyl.org/?section=3&id=3305

Про скасування «Ходи Памяті» запланованої на 20.04.2017

ІНФОРМАЦІЙНЕ   ПОВІДОМЛЕННЯ

У зв’язку з тим, що Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля відмовилося від проведення запропонованої ним же акції «ХОДА ПАМ’ЯТІ» і його підтримали керівники інших громадських чорнобильських організацій, а саме: Всеукраїнська спілка ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль — 86» і Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобильців-ліквідаторів», Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» вимушена скасувати прийняте рішення Центральною Радою організації щодо підтримки вище зазначеної акції, яку планувалося провести 20 квітня 2017 року.

 

Заступник Голови ВГО «Всеукраїнське об`єднання ветеранів Чорнобиля»

Віктор Гайдак

53

7

27 комментариев к записи “Бідний Президент …”

 1. Вова:

  Розумне рішення, і головне своєчасно.

 2. Микола:

  Я теж за те щоб провести мітинг біля Конституційного суду,і нагади теперішнім «суддям»,що Конституцію вони зобовязані захищати.

 3. Валдис:

  Поддерживаю, нам сейчас надо собрать все силы, и заставить судей восстановить наши пенсии, а потцы СЧУ пусть горят в аду

 4. Главврач Моргулис:

  В СЧУ совсем чекнулись? День рождения фюрера (нем. Führergeburtstag) — праздник в Третьем рейхе, отмечавшийся в день рождения Адольфа Гитлера 20 апреля. Понятно — страна агрессор, декоммунизация, все такое, но додуматься организовать шествие В ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ Гитлера!!! Втянуть в эту авантюру руководство страны и иностранцев!?… «Прийнято, зокрема, рішення щодо проведення 20 квітня 2017 року у м. Києві «Ходи пам’яті», до участі у якій запросити Президента України, членів Уряду на чолі з Прем’єр-міністром України, народних депутатів України, представників міжнародних організацій.» В Ставке Войтова, точно все малохольные. Руководители ВОВЧ и остальных организаций просто не повелись на провокацию альтернативно одаренных деятелей из центрального руководства СЧУ.

  • Стас:

   Да,не все майданутые знают когда гитлер родился и Ленин. Они без всякого умысла,а вот сейчас подумают…

   • спрут:

    да конечно им на помнили и сейчас точно будет 100% оправдания за отмену митинга вот так и потихоньку наша украина ползёт к режыму пиночета

 5. срочник:

  Рада приняла важный для нас закон, неужели виборы намечаются… (не для нас, для семей и вдов)

  • Стас:

   да нет, быстрее война всех против всех…

 6. лариса:

  А остальные7 Ликвидаторы инвалиды Дети= инвалиды.

 7. Віктор:

  Так и этот закон не для всех вдов, вдова минимальщика ничего не получит.

  • срочник:

   не в курсе, пожалуйста обясните, спасибо.

   • Вася Києнко:

    Одно из предложений, впервые прозвучавших от Проскурина, Прокопенко и Билаенко в октябре 2011 года на переговорах с тигипко, и принятию которых противился андреев, после многолетних трудов наконец-то нашло понимание на Еспланадной и на Грушевского — если «гарант» подпишет, то вдовам тех, у кого 1 категория, больше не надо будет снова добиваться установления причинной связи…
    Маленький шажок, но уже победа. А на фоне всего остального, творящегося в стране — победа с Надеждой на перелом…
    Так держать, ВОВЧики, шаг за шагом — но вперед!

 8. Віктор:

  Срочник, что объяснить.

  • срочник:

   почему вдова минимальщика ничего не получит?

 9. Чорнобилець:

  Без мене мене женили
  Про «ходу» рішення приймали
  У СЧУ, анонс зробили
  А потім сами скасували
  Мене ж без мене оженили!

 10. Лариса _Лубни:

  Ми, в Лубнах уже на автобус до Києва кошти перерахували. Чому в Володимиру Васильовичу не запитати обласних керівників від ВГОІ «СЧУ» скільки вони виставлять від областей чорнобильців. Як наприклад від Полтавської області — 25 районів, міста Полтава, Кременчук, Комсомольськ,Миргород, Лубни. Від району по мінімуму -30 чоловік, від міст також. В самих Лубнах і районі 5 чорнобильських організацій -4 з яких підпорядковані «Союз Чорнобиль України» і наша, одна — ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля», які б також виставили б по 30 чоловік кожна. В сумі виходить до тисячі чорнобильців з Полтавської області. А областей в Україні також 25. Ось і [censored] пане Президенте. А про день народження Гітлера 20 квітня тільки но прочитала в коментарях.Це вже дійсно, не просто так.

 11. боец РККА:

  Срочнику и на пальцах объясняю : по закону вдова имеет право на 50% пенсии покойного мужа, вот и считай, если минимальная пенсия 2 805:2= 1403 -это минимальная пенсия, которую она получит и так! А вот максимальщики -.-.-. считайте сами

  • Вася Києнко:

   Бойцу — речь идет пока только о том, что убитая горем вдова в течении месяца после смерти мужа должна была подать документы на получение заключения о наличии причинной связи смерти. В то же время вдова инвалида ВОВ, например, получала свою вдовью пенсию по потере НЕЗАВИСИМО от причины смерти. Вопрос о такой дискриминации Прокопенко, Проскурин, Билаенко впервые поставили перед властью еще в сентябре 2011 г. А потом стучали во все инстанции при всех властях. И не только с этим вопросом. Наконец-то их услышали…
   Это первый, пусть и маленький, но положительный шаг! Здравый смысл восторжествует и в иных вопросах. Жаль только, что не все наши доживут, что нас всё меньше…

 12. Віктор:

  для срочника. боец РККА нет неправильно. Пенсия минимальщика состоит из основной минимальной пенсии и доплат. У меня, например, основная пенсия 1995 грн, остальное всё доплаты, и так у всех минимальщиков, просто суммы немного будут отличаться в зависимости от группы. Так вот доплаты не считаются, только основная пенсия, вот и дели 1995 на 2 и получишь пенсию вдовы, даже до тысячи не дотягивает.

  • срочник:

   Я в шоке, зачем тогда огород городить, спасибо за разьяснение.

   • Вася Києнко:

    Огород городили для тех, у кого требовали, чтоб причина смерти была обязательно связана с чернобылем. А как быть вдове, у которой мужу делали операцию в онкодиспансере, после которой он умер через два дня — из-за забытого хирургами внутри постороннего предмета. Из-за чего он умер, если причина смерти в свидетельстве — наличие постороннего предмета, что-то там перекрывшего или передавившего? В таком случае вдова ничего не получала! И таких примеров масса, а ты говоришь «стоило ли огород городить?» Стоило!

 13. чернобылец:

  во [censored]

 14. Кіндрат:

  Здоровий глузд інколи перемагає.
  З самого початку було видно, що проведення вказаної ходи «до участі у якій запросити Президента України, членів Уряду на чолі з Прем’єр-міністром України, народних депутатів України» — це дурість.
  Хто-небудь спитав у чорнобильців чи хочуть вони ходити разом з вказаними «добродіями». Впевнений що багато хто не захоче з ними на одному гектарі присісти… за те, що ті зробили з чорнобильцями.
  ВОВЧ поступило правильно! «Позбавте мене від таких друзів, а від ворогів я сам позбавлюсь».
  З негідниками разом не ходять!

 15. боец РККА:

  Вася Києнко: все предложения Проскурина, Прокопенко и Билоенко знаю, даже вносил предложения, УВАЖЕНИЕ им за проделанную работу и большое человеческое спасибо!

  Виктор: спасибо за поправку, ошибся. Суть одна — вдове ликвидатора — минимальщика не нужна законная половина от пенсии ее мужа, у нее общая минималка и так будет в этом размере, а то и более.

  А вот если перестанут тиранить вдов с подачей документов на получение заключения о наличии причинной связи смерти — это да, прорыв ! Только как то настораживаюсь последнее время, когда власть чего то обещает, даст, а потом через месяц льготы отменит, после очередного транша МВФ.

  Помню как Юля с барского плеча (спасибо хоть за это) нажала в зРаде и вернули нам «кормовые», но при этом дети ликвидаторов потеряли санаторно-курортное лечение, так же это потеряли ликвидаторы 2 категории, проезд в транспорте и т.д.

 16. Аноним:

  Войтов ні В ВІННИЦІ ні там ніколи нічого не робив для людей!
  Головне він та його СЧУ!

  • Стас:

   Тому і Віннецький базар,геноцидно- фашиський уряд, запросив його до столиці … Квартирку в столиці собі купив,за здання інтересів та життево важливих законів героїв-ліквідаторі ЧАЄС. Не спроста,ох і не спроста намітив ходу на день народження Гітлера. Сумніву не залишилось,при владі -фашисти(войтов один із них ) !!!

 17. Валдис:

  Ну чо народ, с ващих коментов — все мы обиженные и за свои права ни фига постоять не можем. Короче, пора на кладбище своим ходом ползти. А вот и ни хрена — я еще пободаюсь!

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов