Чорнобильці об’єднуються!

42

4

21 комментариев к записи “Чорнобильці об’єднуються!”

 1. Шаповалов:

  Всё верно, и так должно быть в каждой области.

 2. МИКОЛА:

  ТАК НАЧАЛО ПОЛОЖЕНО,ЖДЕМО ПРОДОВЖЕННЯ. ДУЖЕ ХОТІЛОСЬ БИ ЩОБ ЦЬОМУ ПРИКЛАДУ ПОСЛІДУВАЛИ І ІНШІ. ДВЕРІ ВІДКРИТІ.

 3. сергей:

  да сколько можно языками чесать да бумаги портить не читают они наши грамоты они так не сдадуться сколько ребят положили не для того чтобы народу лучше жилось а себе любимым ведьэто по команде коменданта в спину начали стрелять да парубий подними сейчас руку зажрался иуда все законы под себя принимаете твари вы

 4. Ярослав Олійник,голова обласного ГО "Прикарпатбат Чорнобиль":

  Друзі! Нависла велика загроза статті 49 Чорнобильського Закону. Я в цьому переконався під час недавніх розмов із працівниками Міністерства соціальної політики. Вони уже не визнають нашого права на державну пенсію,а трактують її як пільгову пенсію по віку.Не допустімо при хитромудрих маніпуляцій нібито добрих намірів. Для пам’яті надаю ще існуючий текст редакції цієї статті:
  Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

  Стаття 49. Пенсії особам, віднесеним до категорій 1, 2, 3, 4

  Пенсії особам, віднесеним до категорій 1, 2, 3, 4, встановлюються у вигляді:
  а) державної пенсії;
  б) додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю, яка призначається після виникнення права на державну пенсію.

  Після 1 січня 2015 року додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров’ю, особам, віднесеним до категорії 4, не встановлюється.

  • Вова:

   {Статтю 49 доповнено частиною другою згідно із Законом № 2148-VIII від 03.10.2017

   Хоть ти і голова обласного ГО, але читай самий новий Закон а не стару редакцію, або користуйся послугами адвокати, щоб не писати дурниць.

 5. сергей:

  ребята брсают гранаты в нац гвардию правильно делаете эти нелюди похлеще беркута купленые порошенком если бы еще в раду штук 10 бросить воэто было бы дело ура

 6. анонім:

  ЯРОСЛАВУ ОЛІЙНИКУ-ЩО ЗІ СТ 56 , БО Є ВЖЕ НА НАШУ КОРИСТЬ СВІЖІ РІШЕННЯ ОКР.СУДІВ В ЗАПОРІЗЬКІЙ , ЧЕРКАСЬКІЙ , РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ .

 7. семен семенович горбунков:

  Сергію !
  ВСТАНЬ З ДИВАНА ТА КИНЬ ГРАНАТУ! » ТРУТЕНЬ» від трусонюхатого СЧУ ! ЩО ПРОПОНУЄШ?
  ТАМ ТВОЯ ДИТИНА МОЖЕ СТОЯТИ В ОХОРОНІ! а після вибуху загинути!
  ТВОЯ ДИТИНА МОЖЕ КИНУТИ ГРАНАТУ АБО КАМІНЦЯ В ІНШУ ЛЮДИНУ ?
  ТИ У ТЮРМІ СИДИТИ БУДЕШЬ?
  ВІДПОВІДАЙ ГИДОТА?
  ТРЕБА ДУМАТИ, ЩО ДРУКУЄТЕ А НЕ ЯЗИКОМ ЛЯПАТИ!

  • свой:

   А на майданні гидотності,що наших дітей міліціонерів,Беркута не було ?????! Яких палили, ціпками убивали, ваші вонижедітки ?! То що не діти,а зараз діти ?! Дискримінація?! А бумеранг ніхто не відміняв,горбунков…

 8. боец РККА:

  Смотрел ролик с митингующими силовиками пенсионерами — дружные, дисциплинированные ребята! Они добьются чего хотят, потому, что они конкретно зняют — что требовать от власти. У нас, чернобыльцев, пока такого нету! Нужно выработать четкий алгоритм и план действий, нужно четко знать, за что митинговать, только потом уже подыматься. Ветераны-силовики четко сказали, что деньги есть у власти, назвали конкретные цифры разграбленного властью. С этого видео я понял, что власть со всеми пенсионерами поступает одинаково, а именно: составляет законопроекты подзаконные, затуманенные, что бы можно было красть наши деньги. Только Закон! Иначе — добиваться законности от не законного законопроекта не вижу смысла

  • Шаповалов:

   Вот лубенчане обьединяються в Полтавскую обласную асоциацию чернобыльских организаций для борьбы за Закон. Потому что обласные СЧУшные царьки пальцем не поведут для ликвидаторов, только себе любимым.

   • Микола Полтава:

    Шкурпела і Дибін з Полтавського обласного «СЧУ» пригрілися у губернатора на зарплаті, роками сидять у своїх кріслах при любій владі і голови людям дурять, і до лампочки їм чорнобильські проблеми. На ходу пам»яті 24 квітня вони не поїдуть, а хто може і надумає, так вони відмовлять. Ось новостворена чорнобильська асоціація піднімуться самі і людей за собою поведуть на Київ. Нарешті і в Полтавській області закінчиться це счушне болото. Бо раніше одні лубенські «Ветерани Чорнобиля» намагалися зрушити з місця важливі питання для ліквідаторів. Тепер їх підтримують і інші районні чорнобильські організації. Молодці хлопці, час уже настав.

    • МИКОЛА:

     Дякую Микола Полтава 19.20. так дійсно час не те що настав він уже перезрів, а ми все щось чекаємо. Шановні друзі давайте брати все у свої руки. А еще хочется сказать сергею 23.20,здесь не ета тема подимается.Я звертаюсь до всіх голів ГО Полтавської обпасті (і не тільки)давайте обєднуватись,або в іншому випадку нам всим КИРДИК. Слава Україні.Чорнобильцям слава!

 9. Скорпион:

  Горбунков- слиняй отсюда, ты майдаун. СВОЙ — полностью тебя поддерживаю.

 10. семен семенович горбунков:

  Свой! Скорпіон!
  Будеш сам кидати камінці, чи когось наймеш?
  Мова йде про загибель людей за кількох негідників!Може даш гроші на адваката тим затриманим хлопцям під ВР?
  Ні Трутні будуть підбурювати людей з під поли!
  Думайте люди що робите!

  • свой:

   горбунков,а про що думав майдан гидотності (2013р),чому ти його підтримував,а не зупиняв,не думав про «тих» хлопців ??? Зараз живеться на багато гірше ВСІМ,і закони приймаються антинародні,не те що 18 лютого 2013р… Ще раз бумеранг ніхто не відміняв…

 11. Скорпион:

  СВОЙ,поддерживаю тебя. У тебя, Горбунков, еще хватает совести кого-то упрекать. А на твоем майдане не дети стояли, не ты их убивал, обкуренный, Вам же там подливали и сверху посыпали, уже теперь все рассказывают, кто там был. Вы же сами и убивали тех детей, о которых говорите, потому что понаелись печенюжок американских.

 12. семен семенович горбунков:

  Свой Чекав твою пораду! Тому не зупиняв а підтримував!
  Майдан це країна повстала проти банди донецьких а вірніше бандюковича! Геть гидота з країни!

  • свой:

   Ганьба, майданутим неучам (2013),геноциднікам свого народу !!!

 13. краматорчанин:

  Донецких убрали, а винницких бандитов привели к власти.

 14. Скорпион:

  Горбунков, ти продажна тварюка майданівська, яка там стояла за гроші, пішов геть з України, Семене Семеновичу, разом зі своїми жи..ми, які нищать Україну.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов