Чорнобильці закликали Андрія Парубія підтримати законопроект «Відродження»

Пeрший зaступник гoлoви пaртії «Відрoджeння» Вoлoдимир Пилипeнкo рaзoм із чoрнoбильцями прoвeли спільну зустріч з гoлoвoю Вeрxoвнoї Рaди Aндрієм Пaрубієм.


Учaсники зустрічі oбгoвoрили пeрспeктиви прийняття зaкoнoпрoeкту   №6292, щo   мaє віднoвити сoціaльну спрaвeдливість для пoстрaждaлиx внaслідoк aвaрії нa ЧAEС.

Зoкрeмa, пeрший зaступник гoлoви партії «Відродження» наголосив на необхідності реальних реформ у сфері підтримки чорнобильців, а не чергових декларативних обіцянок з боку уряду.


«У Верховній Раді зареєстрований законопроект №6292, розроблений народними депутатами групи «Партія «Відродження» спільно з чорнобильськими організаціями. Профільний комітет, заслухавши документ, рекомендував ухвалити його в першому читанні за основу.

Сьогодні ми спілкувалися з Головою ВР щодо цього законопроекту, а також щодо багатьох інших питань, які виникають у ліквідаторів чорнобильської катастрофи. Ми досягнули домовленості, що цей законопроект буде взятий за основу. Якщо буде відповідне погодження уряду щодо можливості фінансування усіх цих витрат. Але незалежно від того, якою буде позиція уряду – позитивною чи негативною, – ми наполягатимемо, щоб цей законопроект був прийнятий за основу, оскільки він комплексно вирішує усі питання, пов’язані із соціальним та пенсійним забезпеченням ліквідаторів аварії й постраждалих від катастрофи», – заявив після зустрічі Володимир Пилипенко .

Таку позицію підтримали й представники чорнобильських організацій.

«Сьогодні відбулися дві по-справжньому плідні зустрічі: із уповноваженою ВР з прав людини Валерією Лутковською та головою ВР Андрієм Парубієм. Ми обговорили давно наболіле питання, що останнім часом учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, інваліди першої категорії несправедливо ігноруються. Чому стався такий перекос? Ось навіть минулого місяця була прийнята постанова Кабміну про забезпечення пенсією ліквідаторів з-поміж солдат строкової служби. Ми не проти, щоб учасники ліквідації з числа солдатів строкової служби отримували виплати, і ми підтримуємо це рішення. Але також ми відстоюємо таке право і для учасників ліквідації першої категорії», – розповіла Лариса Погребняк, заступник голови правління «Лубенської ГО інвалідів «Ветерани Чорнобиля».

Нагадаємо, законопроектом № 6292 пропонується збільшити розмір пенсійного забезпечення для постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС і скасувати обмеження максимального розміру пенсії для чорнобильців. Крім того, передбачається проведення перерахунку різних державних допомог, на які мають право ліквідатори та постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС. Зокрема, пропонується підвищити розмір допомоги на оздоровлення, а також на компенсацію вартості продуктів харчування.
Источник:

167

5

52 комментариев к записи “Чорнобильці закликали Андрія Парубія підтримати законопроект «Відродження»”

 1. Вова:

  Це робота ВОВЧ та його команди!
  Де трусонюхи від счу на чолі з войтовим та гришою демченко з сум?
  там де завжди на задворках історії!

 2. ВЛАДИМИР ХАРЬКОВ:

  МОЛОДЕЦ ПРОСКУРИН — ПАЦАН СКАЗАЛ — ПАЦАН СДЕЛАЛ!!!ДОБИЛСЯ ТАКИ ВСТРЕЧИ С ПАРУБИЕМ!!!ЭТОТ ТУГОДУМ-СЛАВА БОГУ- ВЫСЛУШАЛ ЧЕРНОБЫЛЬЦЕВ!!НЕ ЗНАЮ ГОВОРИЛ ЛИ ВОЛОДЯ О ГОТОВЯЩИХСЯ МАССОВЫХ ОБРАЩЕНИЯХ ЧЕРНОБЫЛЬЦЕВ В СУДЫ А ПОТОМ В МЕЖДУНАРОДНЫЕ ИНСТАНЦИИ ПО ПОВОДУ ДИСКРИМИНАЦИИ ПО ВЫПЛАТАМ ПЕНСИЙ — ДУМАЮ ПРИЕДЕТ ИЗ КИЕВА НАПИШЕТ НА САЙТЕ!!!А ПОКА БОЛЬШОЕ СПАСИБО ТАКИМ РЕБЯТАМ ЧТО НЕ СМОТРЯ НА ОСКОРБЛЕНИЯ В ИХ АДРЕС ДЕЛАЮТ СВЯТОЕ ДЕЛО ПОМОЩИ ЧЕРНОБЫЛЬЦАМ В ИХ ЗАКОННЫХ ПРАВАХ!!!

  • Татьяна Белая Церковь УЛА ЧАЭС 86:

   Огромная просьба к тем. кто печатает свои комментарии — отключите. пожалуйста печать заглавными буквами (т.н. капслок)Вы хотите привлечь внимание, а происходит наоборот — это не читается совсем, т.к. не выдержаны дистанционные промежутки) И, кроме раздражения, такие комментарии никаких эмоций не вызывают!!!

 3. Буратино:

  А это ничего, что в данном законопроекте заложена не просто бомба а БОМБИЩЕ.Изымая термин ГОСУДАРСТВЕННАЯ ПЕНСИЯ (ДЕРЖАВНА ПЕНСия), КАТмин и пенсионщики получают огромнейший козырь..Базарники давно точили зубы на это так как «державна пенсія не відноситься до пільг чи компенсацій, а є заходом соціального захисту конкретних категорій осіб» Дивись судову практику, див. РішенняV-0011760-07 в ред. 01.01.2007 р.

  • Лариса_Лубни:

   Ваш коментарій Буратіно, відносно — як справедливий. Ми виступаємо за те, щоб пенсія залишалася ДЕРЖАВНОЮ. Саме щодо врегулювання цього питання ми і працюємо з представниками партії «Відродження», зокрема з заступником голови партії Володимиром Пилипенком. Якому до речі, висловлюємо вдячність за сьогоднішнє сприяння зустрічі з Уповноваженою ВРУ з прав людини В. Лутковською та Головою ВРУ А.Парубієм. Зустрічі були продуктивні. Є порозуміння з владою з піднятих питань, і є надія на позитивне їх вирішення. Щодо «державної пенсії», цей термін обіцяють повернути у законопроект №6292. А ми намагаємося все для цього зробити.

   Працюємо над цим питанням разом із «ВОВЧ», » Харківською Асоціацією громадських організацій інвалідів — ветеранів Чорнобиля» та багатьма іншими організаціями наших однодумців.

   Щодо критики нашої роботи, хочу зауважити, у кожного з вас є бачення щодо покращення долі ліквідаторів, але мета у нас одна — працюйте.

   • Буратино:

    Лариса, за уточнение спасибо, будем надеяться, что так и будет.А деньги, которых у них вечно нет лежат рядом.Вот только взять «Загальнодержавну програму подолання…»поскольку её так и не приняли, пользуемся данными старой программы.Інформування громадкості з питань ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи- по 2 млн. грн.щорічно.Про що вони щорічно інформують???? Забезпечення житлом 125 мільйонів щорічно.Пам’ятаєте як у свій час будучи мінсоцполітики Н.Королевська відповідала що незнає куди ділися квартири.Далі йде радіологічний захист населення та екологічне оздоровлення територій- щорічно 20,0 млн. гривень.Далі йде наукове забезпечення робіт та інформаційні системи по 10,0 млн. гривень щорічно.Далі забезпечення автомобілями Чорнобильців по 20,0 мільйонів гривень щрпічно.Є тако витрати на здійснення окремих заходів громадськими організаціями по 1,0 млн. гривень щорічно.А сама цікава стаття витрат-Адміністрація зони відчуження,по 132,4 млн.грн.щорічно, чого ж це ми їх маємо утримувати??? У них там бізнес, екскурсії, сонячні станції будують,ліс рубають, з металобрухтом та кольоровими металами мають чималий зиск.Ще одна цікава стаття витрат-Підтримка екологічно-безпечного стану в зонах відчуження,дале- ще цікавіше-Інституту проблем безпеки атомних електростанцій, разом нарахував 442,8 млн.грн.Ще покійний Андреєв звертав на це увагу, що левова частка чорнобильського пирога йде не на Чорнобильців,а на вищеперелічене.

 4. лик 87:

  Здоровья и успехов переговорщикам и достичь справедливости.НИ шагу назад.Бог с Вами, и ликвидаторы поддерживают.Удачи!!!

 5. Аноним:

  Браво Лариса Браво Лубны Мы с ВАМИ Дай бог вам здоровья Так держать

 6. Петр:

  Так держать и удачи.

  • Семен:

   Всё это хорошо, но это нереально. Мабуть скоро выборы. После повышения пенсий срочникам, вроде разговор шёл о том, чтобы подтянуть пенсии ликвидаторам, об этом постоянно говорила та же Лариса. Теперь выясняется, что опять всем, а это огого какая сумма, я сейчас не помню, но вроде это около 2 млн. человек. Что опять по кругу.

 7. Аноним:

  Дай бог ребята Вам здоровья!

  • аноним:

   МОЛОДЦЫ ! Лариса,супер! Если получим,т.е. будет в наших карманах,все дружно голосуем за «ВІДРОДЖЕННЯ»)))

 8. 1986:

  Все упирається в підтримку законопроекту урядом. … з уряду його ніколи не підтримють, у них на це нема грошів і гешефта на цьому не зробиш. Тим більше що Шоколадний не знамо чому, ненавидить участників ЛНАЧАЕС.

 9. Вован:

  Эту встечу организовала Лариса с Лубнов. Спасибо тебе за эту большую работу в защите наших прав.Ты действительно работаеш непокладая рук. И самое главное вы вместе в единой команде с «ВОВЧ».

 10. Ч86:

  До тех пор, пока ст. 54 будет касаться всех пострадавших 1 категории, толку не будет. Надо четкое разделение Ликвидатор есть ликвидатор.

  • Чернигов-86:

   Уважаемый Ч86 Вы -молодец! Однозначно!

 11. Геннадий:

  Проскурину и Ларисе большое человеческое спасибо и дай Вам Бог здоровья!

 12. 1986:

  Дзвонив до уповноваженого з прав людини з приводу свого зверненя з дискримінації учасників ЛПА, мається в виду підняття пенсії срочникам, а іншим дуля сидіть і далі на мінімальці якщо не доказав чи не мав зарплати. Сказали що десь 200 таких звернень. Рахують що це неправильно. Говорили про зустріч представників громадських чорнобильських організацій з Лутківською і підготовку листа на Парубія про приняття законопроекту 6292. З приводу дискримінаційної постанови КМ направлено лист Реві з проханням пояснити виникнення дискримінаційної постанови.

 13. партизан 88:

  1986:
  12.12.2017 в 18:44

  Дзвонив до уповноваженого з прав людини з приводу свого зверненя з дискримінації
  дайте телефон ?

  • 1986:

   0442531053 але більшого поки вони не скажуть.

 14. срочник 2 категория:

  Андлий Пабубий развел майдановцев, и чернобыльцев разведет как котят, а что б депутаны проголосовали, надо в Раду чумадан денег нести, може скинемся.Да и пора выставлять на все сайты, депутатов Ляшка, Кужель, и прочих с их обещаниями помогать чернобыльцам.

  • Лариса_Лубни:

   Не вам, срочник 2 категоії ображати роботу тих, хто уже 6 років намагається повернутися до справедливості у нарахуванні пенсій учасникам ліквідації. Хто вам заважає звертатися до Ляшка, Кужель та інших. Ми що в наших силах, робимо на благо ліквідаторів. Не критикуйте, а працюйте в цьому напрямку.

   • срочник 2 категория:

    подождите, почему не мне? или 2 категория не болеет, или у 2 категории достойные пенсии, почему про 2 категорию уже вообще не вспоминают???

    • Лариса_Лубни:

     А чому ви за себе, 2 категорія, не згадуєте. Чому пред»являєте претензії тим, які роками не вилазять з Києва з акцій, переговорів. Чомусь тоді вас поряд не було і немає. І на сьогодні ми продовжуємо нелегку боротьбу, озброївшись нормами Конституції,Законів, Постанов, Конвенцій та розрахунками формул, виведених у міністерстві А.Реви. І дайте відповідь — хто повинен 2 категорію згадувати??? Як не ви самі.

     Ліквідатори 1 категорії ні на кого не кивають,не надіються. Самі піднімають питання, які їх не влаштовують і намагаються їх вирішувати.

     Вже є приклад з солдатами -строковиками,за яких завжди піднімали питання. Тепер деякі з них просто відверто перетворилися у хамів.

    • Лариса_Лубни:

     А чому ви за себе, 2 категорія, не згадуєте. Чому пред»являєте претензії тим, які роками не вилазять з Києва з акцій, переговорів. Чомусь тоді вас поряд не було і тепер немає. А на сьогодні ми продовжуємо нелегку боротьбу за відновлення верховенства права, озброївшись нормами Конституції,Законів, Постанов, Конвенцій та розрахунками формул, виведених у міністерстві А.Реви. І дайте відповідь — хто повинен 2 категорію згадувати??? Як не ви самі.

     Ліквідатори 1 категорії ні на кого не кивають,не надіються. Самі піднімають питання, які їх не влаштовують і намагаються їх вирішувати.

     Вже є приклад з солдатами -строковиками,за яких завжди піднімали питання. Тепер, при позитивному вирішенні їхнього питання деякі з них просто відверто перетворилися у хамів. Дивись попередні матеріали з коментами.

     Ліквідатори 1 категорії завжди були рушійною силою чорнобильського руху України. Завжди мали на меті бути разом зі всіма. Аза ці роки якось розгубилися. Хто на максималку перескочив, відсуджуючись по заробітних платах, хто на АТО,тепер строковики відійшли.

     А коли вже буде гідне пенсійне забеспечення самих ліквідаторів, День вшанування яких відзначатимемо завтра, 14 грудня?

 15. капитан ВСУ чернобылец атовец доброволец 3 волны:

  надо градами накрыть а не скидываться бабулями .

  • аноним:

   так че сидишь ??? от тебя слышим 2 год,а толку 0. Одна трепня!!!

  • РВВ:

   И почём нынче убийства и разрушения?Что,не заработал на этом?Вспомнил что чернобылец?Сходи ещё,если не хватает ДОБРОВОЛЕЦ!!!!!

 16. боец РККА:

  Нету здоровья много писать. Хочу сказать СПАСИБО команде ВОВЧ, Ларисе_Лубны, В.С. Проскурину, с ними можно идти в разведку!

 17. Буратино:

  Цікаво, в як наші недобрі сусіди-Ер-Ефівці зуміли відігнати від корита ненаситних станційників? По їхньому пенсійному законодавству нарахуванну пенсій здійснюється так- інваліди ЧАЕС окремо,ліквідатори-окремо,а громадяни, зайняті на експлуатації ЧАЕС та роботах в зоні відчуження-окремо,переселенці-окремо, проживаючі в зонах-окремо.Відносно станційників, то вони по закону РФ не в панівному положенні, як це у нас, а навпаки.Відносно Законопроекту.Якщо один-единий пункт про зміну статті 49 про виключення із Базового Закону слова «державної» із законопроекту забрати- то я руками та ногами за.Навіть «ЗА» за ПКМУ 1210 але без пункту 16(про незастосування для обрахунку чорнобильських пенсій 13 ПКМУ).

 18. 14.12.17 ГОДА В 9;00 МАКСИМАЛЬЩИКИ , СТАНЦИОНЩИКИ И СРОЧНИКИ НАЧИНАЮТ БЕСРОЧНУЮ ГОЛОДОВКУ ПРОТИВ ГЕНОЦИДА ЛПА 1 И 2 КАТЕГОРИИ!!!:

  ДО КАКОЙ ГОДОВЩИНЫ БУДЕМ ЖДАТЬ…. И КТО-ТО ДОЖИВЕТ?

 19. викт.:

  Закон это хорошо но надолго и бесконечно.Если кто то еще верит что эта вр что то примет то он глубоко ошибается. А скасувати максимальний розмір это для кого?Я не против и нынешнего.

 20. альфред:

  станціоники ізза халатності відбулася аварія світового маштабу .їм треба ще державні гроші платити від партизанів відривати

 21. Лариса_Лубни:

  Напередодні Дня вшанування ліквідаторів вітаю усих учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи зі святом. Цей день є Чорнобильським Днем Перемоги.
  Тому бажаю вам міцного здоров»я, миру, злагоди, достатку та відновлення історичної справедливості відносно вас в питанні верховенства права у відстоюванні ваших інтересів. Гідної Вам Державної пенсії. Ви захистили собою Державу. «Долг платежом красен».

  • Алекс:

   Кто стучит, тому открывают. Вот молодци Харьков, Киев и Лубны. Не бросают слов на ветер, а отвечают за базар своими поступками. Потрандеть на сайте ума много не надо. А добиться встеч в высоких кабинетах, да ещё в предверии Дня Ликвидатора, дорогого стоит. Вся беготня шавок от продажного СЧУ к Реве ничего хорошего не несёт. А вот эти две встечи в один день на таком высоком уровне говорят о готовности власти исправлять ошибки и разгребать авгиевые-Ревы-Войтова конюшни от их дерьма. За солдат срочников рад, что они получили приличные пенсии. Также, с 1 октября 17-го года должны пересчитать и военным-ликвидаторам и партизанам-ликвидаторам. И нечего Реве умничать. А надо всё это неподобство исправить, попросить прощение у ликвидаторов, а также взять шинель и идти домой, на .УЙ.

  • василий:

   Какой день Победы? Вы смеетесь.

   • Лариса_Лубни:

    Для ліквідаторів день прийняття урядовою комісією в експлуатацію об»єкту укриття»саркофагу» і є Чорнобильським Днем Перемоги. Так вважає більшість ліквідаторів.

    • срочник 2 категория:

     день победы, Порохом пропал

     • Побратим:

      В жизни нет случайностей. Вот и вы точно подметили, чем пропах День Победы.

 22. Володимир:

  Василь!
  14 грудня День Перемоги над» мирним атомом»
  Лариса Миколаївна Погребняк!
  Вам кажу велике дякуємо за привітання ліквідаторам аварії на ЧАЄС!
  Вам бажаю ЗДОРОВ*Я на багато років та Вашим однодумцям
  З повагою

 23. анонім:

  ЩОСЬ НЕ ВИДНО ЩО В ДАНОМУ ПРОЕКТІ ЛІКВІДАТОРІВ ВІДДІЛЯЮТЬ ВІД ІНШИХ . ЯК ПРОЙДЕ ТО ЗНОВУ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ ЦІЛИМИ СІМ’ЯМИ ГРУПИ РОБИТИ БУДУТЬ . ЗДАЄТЬСЯ ЩО ЦІ ВСІ ПРОЕКТИ [censored] ЯК НАЗБИТКИ ЧОМУ НЕ [censored] ТАК ЯК ДЛЯ СОЛДАТ ?

 24. сулима:

  Переселенцев равнять с ликвидаторами нельзя.

 25. Вова:

  Їх та нас зрівняла влада від комуняк та счу

 26. 14.12.17 ГОДА В 9;00 МАКСИМАЛЬЩИКИ , СТАНЦИОНЩИКИ И СРОЧНИКИ НАЧИНАЮТ БЕСРОЧНУЮ ГОЛОДОВКУ ПРОТИВ ГЕНОЦИДА ЛПА 1 И 2 КАТЕГОРИИ!!!:

  14 грудня День Перемоги над» мирним атомом? ЛИКВИДАТОРЫ НЕЗАВИСИМО ОТ ГОДА ПОЛУЧИЛИ ДОЗЫ В 5-10 РАЗ БОЛЬШЕ . УМЕРЛИ МНОГИЕ 86-87-88-89Г. НЕ ДОЖИВ ДО ПОБЕДЫ КРОМЕ СРОЧНИКОВ КОМУ ПОВЕЗЛО.
  ЗАБЕЙТЕ!ПАРТИЗАНАМ НИКОГДА НЕ ПОВЫСЯТ ПЕНСИЮ В РАЗЫ ПОТОМУ ЧТО НАС МНОГО К СЧАСТЬЮ ЕЩЕ ОСТАЛОСЬ.

 27. Александр:

  Ларисе особое спасибо,харьковчане молодцы,»видродження» супер, но…проект закона зарегистрирован, а когда пройдёт процедуру и будет вынесен на обсуждение и т.д.???Думаю, нужно выходить на всеукраинский массовый протест.Ждём команды.

 28. валерій ліквідатор.інв 2 гр.:

  Молодці — це точно: як не ми — то хто??? Мало що знецінили азарови з тигипками те що положено по закону а і надалі це продовжується В рішеннях судів пишеться : постанова Кабміну не може бути вищою від закону!!! А для нас час зупинився в 2006році…

 29. Светлана Комсомольск:

  Были бы все как Лубны

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов