ЧОРНОБИЛЬЦЯМ — КОЛИШНІМ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ, СОЛДАТАМ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ!


37

17

54 комментариев к записи “ЧОРНОБИЛЬЦЯМ — КОЛИШНІМ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ, СОЛДАТАМ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ!”

 1. срочник:

  Интересно в чем подвох??? Ведь по етому закону перещитали всем автоматически без заявлений,на сайте много грамотных, отпишите почему нужно заявление, помню что присылали письма, просили написать отказ от льгот инвалида войны, неужели и теперь решили скрыто наипать солдат.

  • алекс:

   Москаль с гиляки:
   а чем хуже пацаны 18-20 лет? у которых не у всех есть дети а если есть то с болячками не могут дождаться а может и не дождутся внуков как вы. так чем они хуже?

 2. Москаль с гиляки:

  И снова раэдел на заслуженных и не очень,вопрос чем командировочные хуже срочников,почему мы опять за бортом,видно наша доля подыхать так решили верхи.

  • иван:

   Пора переизбрать как то этого Войтова,

 3. Аноним:

  ЗВЕРНЕННЯ ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТА ВГОІ «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ», ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ» ДЕМЧЕНКА ГРИГОРІЯ ХОМИЧА ДО ЧЛЕНІВ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ ТА ВСІХ КЕРІВНИКІВ ВГОІ «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ»
  Шановні члени Центральної Ради ВГОІ «Союз Чорнобиль України»!

  Змушений, шановні побратими найпотужнішої, найвпливовішої громадської чорнобильської організації звернутися до Вас у зв’язку з протиправними діями президента ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Войтова В.В.

  Чому дозволяє собі президент фальсифікувати рішення Центральних Рад, конференцій, проштовхуючи своє таємне й бажане. Коли ми дозволили йому це робити? Чи ми не зрозуміли, чи ми не повірили, що таке можливо, чи то є справедливість по-вінницьки?

  Пригадаємо, вибори в листопаді 2015 року. Войтов В. дуже просив мене й де-кого з Вас про підтримку його кандидатури на посаду президента. Клятвено обіцяв, що не зійде з курсу, який вів Андреєв Юрій Борисович в частині захисту чорнобильців, що йому дуже болять проблеми постраждалих громадян, що він збереже той склад організації, який роками працює пліч-о-пліч й найголовніше – не втратить авторитету Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» — найпотужнішої чорнобильської організації.

  Ми йому повірили. Обрали президентом та довірили життя не лише наші, а й наших побратимів, наших дітей, вдів, всіх постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

  Йому повiрив й голова Чернiгiвської обласної організації Лiгун А.М.,вiддавши голоси на його користь на звiтно-виборній конференцiї в листопадi 2015р.

  З чого почалася дiяльнiсть Войтова на посадi президента «Союзу Чорнобиль України»?

  З ганебного,шаленого тиску i шантажу досвiдченого та вiдданого нашiй органiзацiї головного бухгалтера Орловської Катерини Дмитрiвни та її помiчника Яременко В.,що в решті решт призвело до їx звiльнення.

  А що значить його наказ про призначення головою виконкому «Союзу» студента, сина, щойно призначеного головного бухгалтера, який нiякого вiдношення до нашої органiзацiї не має.Але i зараз цей студент залишається в штатi»Союзу»та отримує зарплатню.

  А де була його совiсть, поряднiсть коли призначив i виплачував своїй родичці заробiтну плату президента?

  Манiпуляцiї з переобранням Центральної Ревiзiйноiї комiсiї,створивши нову,карману ЦРК СЧУ. Пiсля цього почалася пiдспудна, пiдла робота на усунення тих, хто висловлював iншу думку,хто дозволяв собi критикувати Войтова за його бездiяльнiсть, нерiшучiсть, за те, що вiн «лiг пiд владу», ховався за спини керiвникiв iнших чорнобильських органiзацiй.

  I от вже на першому засiданнi Центральної Ради,не погоджуючись нi з ким, Войтов вiдсторонює нашого авторитетного голову Луганської обласної організації Волчанського I.П. Пiзнiше на сайтi СЧУ з’являється протокол,в якому рiшення Центральної Ради «ввести

  Малика О. до складу ЦР «Союзу»- ми не зрозуміли, чи помилились?

  Наступним «хлопчиком для биття» стає Дерда І.І. – голова Київської обласної організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України» — легітимно обраний обласною конференцією. До речі, на конференції були присутні члени Центральної Ради ВГОІ СЧУ.

  Але пізніше Войтов не дає йому витяг з протоколу про підтвердження обласного осередку, на який за його власним бажанням і з власної царської волі не можуть перереєструватися осередки.

  Войтов В.В. виступає основним iнiцiатором проведення не легітимних, таємних, у вiдсутностi Дерди I.I. та бiльшостi районних осередкiв Киiвської обласної організації зборiв про вiдсторонення з посади Дерди та призначення слухняного Хрущенка.

  На черговому засіданні Центральної Ради Войтову В. виносять недовіру декілька обласних організацій «Союз Чорнобиль України», зокрема, Полтавська, Чернігівська, Запорізька, Чернівецька, Кропівницька, Сумська.

  Після цього починається помста президента. Замість того, щоб зібратися та вислухати їх — чому насправді керівники так ставляться до президента, що вони хочуть йому донести. Ні…!!!

  Войтов всупереч дiючому законодавству на засiданнi ЦР «Союзу» 16.10.17р.виносить нове рiшення-виключити Демченка Г.Х. з членiв «Союзу» без повiдомлення причин, у моїй вiдсутностi та вiдсутностi багатьох членiв ЦР, обласних керiвникiв. Зрозумiло одне-потрiбен йому слухняний керiвник.

  Довго кружляв президент навколо Сумської органiзацiї….i ось-нарештi сталося.

  До речi,нагадаю нашому » керiвничку»-вiце-президентом мене i президентом Войтова обрано разом звiтно-виборною конференцiєю у листопадi 2015р.

  Але ж виникає питания: Хто наступний?

  Недiлько О.,Шкурпела В.,Лiгун А.,Геращенко О.,Бутенко О., Вінник А.,Кобчик В.,Яценко В. Хто ще?

  Хто Ви є,президент ВГОI «С Ч У» ? Хто дав право паплюжити честь «Союзу Чорнобиль Украiни»?

  Нагадаю наше кредо:»Честь.Мужнiсть.Гуманнiсть». Я сподiваюсь, що не образив Вас такими словами.

  Доки Вами будуть здаватися права чорнобильцiв? Коли вони будуть по-справжньому вiдстоюватися, а не красиво заговорюватися? Президент Войтов, Ви боїтеся влади? Так, боїтеся, тому що анi разу за два роки свого президентства не виступили проти влади захищаючи права чорнобильцiв.

  Войтов хвалиться тим, що вiн проводе багато зустрiчей з керiвниками державної влади та направив багато до них звернень, листiв. Таке! Більше 90% усiх звернень, пропозицiй, зустрiчей відпрацювали вiце- президенти Яценко В.М. та Кобчик В.П., а Ви, шановний,бiльший час свого президентства перебуваєте у своїй Вiнницi.

  На Президiiї ЦР «Союзу» вiд 04.10.2017р. було прийнято рiшення про проведення акцiї протесту бiля Верховної Ради 19 жовтня 2017р.,в день прийняття Державного бюджету України на 2018р.

  Може Ви органiзували, провели масштабну Всеукраїнську акцiю протесту? НI!

  Ви тишком,нишком уникли вiд виконання цього рiшення.

  Я можу наводити безлiч прикладiв вашої негативної, безрезультативної дiяльностi за два роки. А може Ви виконуєте завдання влади розвалити колись найпотужнiшу, найструктурованiшу громадську чорнобильську органiзацiю? Вам частково вдається це зробити.

  Шановнi колеги,побратими,члени нашого «Союзу», невже Вас влаштовує таке становище? Чи Може варто закрити ВГОI»СЧУ», досить гвалтувань.

  Пропоную обговорити ситуацiю яка склалася та заслухати Войтова про його намiри на конференцiї «Союзу»,яка згiдно з рiшенням Президiї ЦР ВГОI»СЧУ» вiд 4 жовтня 2017р.та має вiдбутися в листопадi-груднi 2017р.Про дане рiшення Президiї на засiданнi ЦР 16.10.17р. шановний президент не випустив нi пари з вуст.

  Шановнi чорнобильцi,Ви обирали Войтова, щоб вiн слугував Вам,захищав Вашi iнтереси,а не потакав владi!

  З повагою, Віце-президент
  ВГОІ «Союз Чорнобиль України»
  Голова Сумської обласної організації інвалідів
  «Союз Чорнобиль України»
  Демченко Г.Х

  • Кіндрат:

   Звернення цікаве!
   «Не все гаразд у датському королівстві».
   Войтов В.В.з Вінниці. Цим все сказано.
   Колись потужну громадську організацію перетворили на чортзна-що…

  • Александр:

   ЭТА ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕГДА БЫЛА МОЩНОЙ ЛИШ В ОДНОМ В ЛОББИРОВАНИИ СВОИХ ЛИЧНЫХ ИНТЕРЕСОВ ТОЕСТЬ КУЧКИ ТЕХ КТО У КОРЫТА И РОЗВОРОВЫВАНИИ БЮДЖЕТНЫХ ДЕНЕГ ПРОСТЫМ ЧЕРНОБЫЛЬЦАМ ЭТО АНТИ ЧЕРНОБЫЛЬСКАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ,ИМЕННО БЛАГОДАРЯ СЧУ МРАЗЯМ ВЫШЛА 1210 А НЕ 6.8.10.

   • Вера:

    На 100% согласна с Александром (комментарий от 27.10.2017 в 08:11), в Украине созданы разные организации:союз Чорнобыль України, областные — городские — районные Чернобыльские организации, организации инвалидов Чернобыля и т. д. их очень много. Я полагаю их создали высокопоставленные чиновники от власти, это отличная коррупционная схема. Официальная цель для защиты интересов Чернобыльцев, а на самом деле для разбазаривания огромных сумм денег из бюджета 50% / 50%, т.е. организациям / коррупционерам. Интересно очень узнать, какие суммы ежегодно выделяются из бюджета через эти организации? И совсем не понятно, почему эти средства не направляются через совбес-социальное обеспечение, ответ простой, тогда их бы делили в равных долях между всеми инвалидами, а в организациях, для тех кто у кормушки.Кто знает, напишите пожалуйста,сколько инвалидов — ликвидаторов трагедии на ЧАЭС, числится во всевозможных Чернобыльских организациях?

 4. срочник ВВ МВД СССР:

  Срочник! Ты не подвох ищи, а Закон внимательно читай! Текст ст.59 ч.3, нашего Закона, отвечает на твой вопрос с момента его первого принятия (1990г.)переход на перерасчет по ст.59 возможен только «… за бажанням такої особи..», а виразить «бажання» это-заявление. А «наипут» или не «наипут»только время покажет.

  «Москаль с гиляки» начнем с того, что в заслуженные вообще никто не рвется, но почему вас этот вопрос не интересовал, когда «командировочные»- справки о зарплате собирали и через суд их пропихивали, а «срочники» 30 лет на минималке, без права обжалования были. Когда отработав вахту в Чернобыле вы уехали пятикратку получать и коэффициенты считать, мы в суточные караулы, из казарм, под присягой, да за целых 7 рублей в месяц ходили….
  Мы срочники не «заслуинее», но и вы «не чернобыльнее» — и не надо нам предъявлять претензии, деля «шкуру не убитого медведя»
  Добра Всем.

  • Віктор:

   Срочники достойні порядних пенсій,але багато з партизан мають пенсію без урахування зарплати.Так що хлопці несваріться.

  • светлана:

   Прав на все 100%

  • срочник:

   интересная постановка вопроса, уже десятилетиями срочники борются, и тут фсе так просто, напишите заявление,но все ето ладно, я писал в предыдущих коментариях, что получается только поправка на инфляцию, того что мы получали при злочынной владе, пока ничего хорошего не видно, всем здоровья, партизаны Я с Вами, СЧУ упразднить, ежели нельзя, предлагаю Проскурина в президенты СЧУ.

   • Віктор:

    В Законі про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб (документ2262-12, редакція від 11.10.2017) в статті 3 написано Особи,які мають право на пенсію нарівні з військовослужбовцями строкової служби…. Пункт Г -Військовозобов’язаних, призваних на навчальні, спеціальні,аба перевірочні збори, які стали особами з інвалідністю в наслідок контузії або КАЛІЦТВА,що їх вони дістали при виконанні службових обов’язків у період проходження цих зборів.Я так розумію,що Ліквідатори з числа партизан мають право таку ж пенсію,як і срочників,чи я неправ.Хось пояснить це?

    • срочник ВВ МВД СССР:

     Виктор, мы руководствуемся ст.2 п.5 Закона 2148-8, а там написано исключительно при прохождении «дійсної строкової служби»

     • Віктор:

      Закон про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб (документ2262-12 від 11.10.2017)(із змінами внесеними згідно із законом України 2148-8 від3.10.2017)Стаття3-Особи, які мають право на пенсію нарівні з військовослужбовцями строкової служби.Умови, норми і порядок пенсійного забезпечення встановлений цим законом для військовослужбовців строкової служби та членами їх сімей поширюється також на-пунктГ) військовозобов’язаних, призваних на навчальні, спеціальні або перевірочні збори які стали особами з інвалідністю в наслідок поранення, контузії або КАЛІЦТВА,що вони дістали при виконанні службових обов’язків у період проходження цих зборів.Так що партизани мають право на таку ж пенсію,як і срочники.

     • александр:

      Да когда была эта авария,было военное положение,и все командированые,партизаны,срочники,все были военнообязаными,тогда был союз,Родине надо все шли,а теперь кто был срочник,а партизаны кто тогда

 5. светлана:

  Если бы во главе был не войтов, а человек у которого болит душа за чернобыльцу,то может и вопросы по пенсиям решились бы давно, а войтов видать продался власти

 6. Москаль с гиляки:

  Я за то чтобы нас не разделяли все мы меченные атомом,я за то чтобы всем нам платили одинаковые пенсии,так как мы туда ехали не на зароботки а получается все наоборот и раздел продолжается,правительство специально это делает чтобы мы были полностью разрознены и кусали друг друга,им это на руку.Войтов один из борыг этого борыжного кодла.

 7. петр:

  Может кто знает сумму минимальной зарплаты с которой будут считать пенсию,по идее это должно быть 3200,

  • Мариуполь:

   Законом України 21.12.2016 №1801-VIII «Про Державний бюджет України на 2017 рік» встановлено: – мінімальну заробітну плату:у місячному розмірі з 1 січня — 3200 гривень

 8. ник-то.:

  анониму насчёт демченко гриши эта рыбка из мутной водички вместе с клюевым отстаивала 1210 и запрещала присуствие вовч на одном из мероприятий при всех властях без кусочка не оставался.

 9. нищий ликвидатор:

  это не страна которая унижает своих спасателей она просто изчезнит скоро

 10. боец РККА:

  Света, пора привыкнуть и уяснить для себя, что господина Войтова избирал не народ (ликвидаторы), организация СЧУ есть провластная, т.е. эту организацию контролирует власть и оглашает через эту организацию то, что нам кидают иногда. Вследствии этого эта организация делает свои услуги власти — уменьшает % накала митингов или вообще их амортизирует. Это защитник власти от нас, чернобыльцев.

  Вот поэтому в этой организации никто и ничего не изменит силами ликвидаторов. Остается только сотрудничать и уповать на рассудительность и честность (благородство) руководителей СЧУ

  • Стас:

   все верно,к сожалению… Пора понять и принять,смениться власть- сменят его,по-другому никак

 11. жоражора:

  Войтов не продасля Войтов был военнослужащим инвапид сколько попучил минималок

 12. Аноним:

  питання пенсій перевили в площину відносинь місцевих трусонюхіввід счу войтов, демченко та інші
  Відповідально повідомляємо що войтов в досі є керівником обласного осередка в вінниці підписує всі фіндокументи до ода та відповідних підрозділів, обслуговується в держказначействі області з правом підпису на всіх платіжках стоїть його підпис та бухгалтера переселенки
  Все це з мовчаливого слова місцевих трусонюхів

 13. Срочник 86:

  Почему все вдруг всполошились? Потому, что власть наконец то вспомнила про всеми забытых пацанов — срочников, которые в 18 — 20 лет бесплатно работали в зоне и бесплатно теперь сидят на минималках? Про тех ребят которые в 23 — 25 уже стали инвалидами, про тех кто придя с армии не решался заводить семью и рожать детей, про тех кто нищенствовал на мизерные пенсии в то время, как другие были уже устроены в жизни, имели свои дома, квартиры, в квартирах, семьи, детей, пенсии у кассы солидные получали и т.д. А я всё это очень хорошо запомнил и ощутил на своей шкуре. И больно и обидно быть за бортом 30 лет. Чем мы не такие как остальные ликвидаторы? Неужели сейчас найдётся тот, кто будит перечить этому? Почему то про разделение никто не говорил пока получали бабки. Не видели других? В любом случае нам нужно быть вместе одним целым, только тогда мы сможем что то диктовать и достигать. С уважением срочник май — сентябрь 1986.

  • реалист:

   Сомневаюсь, что в нынешних реалиях власть пойдет на то, чтобы при равном % потери трудоспособности размер «чернобыльской» пенсии рядового и сержантского состава срочной службы стал бы выше чем размер пенсии кадрового офицера (например, капитана — ком роты). Кто слышал о том, чтобы из числа получивших инвалидность в связи с прохождением службы в Афганистане размер пенсии рядового или сержанта был выше чем размер пенсии кадрового офицера при равном % потери трудоспособности?

   • Аноним:

    Не ставьте в один ряд Афган и Чернобыль. Чернобыльцы обречены на всю оставшуюся жизнь. Именно солдаты срочник были на ликвидации а командиров, ротных и пр. Туда не отправляли. По крайней мере так было у нас.

    • свежий анекдот:

     «Именно солдаты срочник были на ликвидации. А командиров, ротных и пр. Туда не отправляли.»…

   • Срочник 86:

    Не ставьте в один ряд Афган и Чернобыль. Чернобыльцы обречены на всю оставшуюся жизнь. Именно солдаты срочник в данной ситуации оказались за бортом.

 14. Кіндрат:

  Стас правий. Тільки зміна влади змінить номенклатурщиків СЧУ. У 2019 р. зміниться влада — дуже швидко буде новий керівник цієї організації.

 15. сулима:

  Виктор где то прав но все эти запятые хитро ставят чтобы не повалили на перерасчет.

 16. Аноним:

  Читаю окремі коментарі та гадаю звідки такі необізнані люди зявляються під різними ніками або іменами!!!!!
  Кто з ліквідаторів не бачив кадрових військових в частинах?
  Є такі назвіться та спростуйте думку партизана військової частини сектору 3 ЧАЄС 1986 року?
  Всі командири починаючи від ротного та вище батальон полк були кадрові військові!
  Про це хіба не знає писарь
  Скільки афганців було кадрових та тощо! Їм всім казали отримаєте направлення в академію підвищення по службі та інше
  Люди купувалися особливо ті кто мав партквиток КПРС в кишені!

 17. СОЛДАТ СРОЧНИК:

  Похоже, что не зря затеяны кем то эти все пустые споры видел я уже от одного своего коллеги ответ из местного Пенсионного Фонда на заявление о переходе на пенсию по ст.59. Там ему ответили, что мол ждите пока не будут приняты изменения в постанову 1210 и еще и разработан порядок, т.е. наверное и перечень каких то бумажек дополнительных и не нужных и скорее всего, которых не многим срочникам никогда не найти потребуют, вобщем как всегда хотят довести ситуацию до абсурда и не факт, что министры в короткий срок и вообще соизволят это осуществить, воли как всегда не хватит сделать последний шаг, хоть и разрабатывало это и инициировало как бы само министерство социальной политики и вроде бы со всеми министерствами согласовывалось, а вот с механизмом реализации этих изменений может получиться как всегда… Срочникам ни за что не добыть всех тех фантастических бумажек, это я знаю из того, что не меньше четырех раз побывал на ликвидации за первые пол года, а записали только первую декаду мая — по первую декаду июня 86 года, в целом месяц, до этого и после еще 2 раза уже и не писали и карточку учета доз замылили, хоть и туфту туда заносили. Если из четырех миссий отображена только одна, то не удивился бы, что если бы был бы раза всего два, то могли и вообще не признать, что учасвовал в ликвидации. Вот наверное в случае выдумывания каких либо дополнительных высосаных из пальца бумаг придеться брать под руки Гройсманв и Реву идти и показывать на станции где в каком помещении за какой дверью, что находиться, где проживал, куда в медпункт обращался, где душ принимал, где питался, где ночевал и где оправлялся… у наших пары топливозаправщиков которые в паре дежурили в мае на станции круглосуточно не было множества выездов на станцию, мы менялись где то раз в неделю и то в Чернобыль на стадион и ночью могли быть вызваны срочно обратно на станцию, заправляли радиоуправляемые бульдозеры, пожарки, имры, экскаваторы, машины правительсвенной комиссии, скорые, военную технику, кроме гражданских, такие были указания. Всего по моим подсчетам через станцию прошли пар шесть — семь наших топливозаправщиков за май -июнь, а это 12-14 человек из наших, другие были и в Припяти и на других объектах, а всего нас было с два десятка в основном Уралы и не наши прапорщики на кразах, но они больше в Ораном. Разве можно это в каких то бумажках отразить? Последний раз были в октябре две недели, помню 2октября вертолет упал, но мы уже не на станции работали, а потом дослуживал еще до 30 декабря 87 года в части в Киеве.

 18. Антон:

  пункт 2.Проекту постанови: Пенсійному фонду забезпечити перерахунок….. за матеріалами пенсійної справи.
  возможно готовят програмное обеспечние ,хотя непонятно почему так и не внесены изменения в 1210 в соответствии с принятым законом 03.10.2017 № 2148-VIII

 19. иван:

  В каждом пенсинном деле указано кто есть ликвидатор,срочник или кто либо другой

 20. сулима:

  Сколько боли у настоящих ликвидаторов работавших в 3 зоне,а прилипалы живут в удовольствие практически не болеют и пользуются всеми благами.Когда настанет справедливость,где наши пенсии которые автоматически увеличивались бы по закону Украины. Нас осталось единицы.

  • александр:

   Сулима,подскажите я тоже работал в третей зоне,нужно писать в пф заявление о перерасчете пенсии в пятикратном размере по мин зароботку этого года,благодарю зараннее

 21. Константин:

  Как я понимаю те,кто стал инвалидами ,получил ее при прохождении срочной службы пенсия должна расститываться с минималки 3200 умноженной на 5! Это 16000! Ну минус % от инвалидности.Потом согласно формуле (новой) 16 000 умн. на 1 или 1.35 и умн. на стаж и получается пенсия до 6 тыс. грн и больше!? Да все это честно [censored] верит в это т.н. «чудо»? Да еще от этой власти? лично я нет.

 22. сулима:

  Александру- если выгодно пиши.

  • александр:

   Сулима,а что писать,ведь там только срочникам надеюсь будет перерасчет,если это так,а за нас ивалиддаторов давно забыла власть,пройдет еще пара лет половина здохнет,вот и все проблемы

 23. аЛЕКСАНДР:

  ИЗ МИНИМАЛЬНОЙ НА КАКОЙ ГОД? 1986 ИЛИ 2017))))))))))

  • реалист:

   Держите карман шире. Решать вопрос существенного увеличения пенсий надо было перед датой 30-летия. Как один из реальных вариантов: 1. За 1-2 месяца до даты предупредить высшие органы гос власти о том, что в случае нерешения этого вопроса ДО _____ 2017г. (указать конкретный срок до даты годовщины), то 26 апреля в Киеве состоится масштабная акция протеста чернобыльцев и блокирования с целью недопущения первых лиц государства к традиционным местам церемоний по случаю чернобыльской катастрофы. 2. В случае отсутствия положительного решения — 26 апреля в Киеве провести массовые акции протеста с блокированием мест церемоний с целью лишения возможности высших должностных лиц государства в очередной раз попиариться на трагедии. Руководители чернобыльских организаций занялись иным: решением с властью вопросов гос наград, грамот, подяк, значков, планами и проведением мероприятий и церемоний и пр. Ныне же «Маемо тэ, що маэмо».

   • александр:

    Вот это правильно,упущеного невернуть,тем более с этой власти

  • СОЛДАТ СРОЧНИК:

   Пора положить конец этим домыслам. Расчитываться будет из минимальной зарплаты на текущий год на 2017год это-3200, а с 01.01.2018г.- 3750, иначе не будет, автоматического поднятия размера пенсии с изменением размера минимальной зарплаты — это и есть ключевая фишка пенсионной реформы, если бы мининимальная зарплата оставалась 70рублей, то этот показатель оставался бы постоянным всегда, а так Рева заявил, что теперь не зависимо, какое будет Правительство и не зависимо кто будет Министром соцполитики, пенсия постоянно у людей должна расти с изменением данного показателя в этом случае показатель минимальная зароботная плата. Но не хочу этим себя и других утешать, пока это просто призрачные мечты, всем нам вместе предстоит бороться за Наш Закон за наши 6-8-10 и тут споров быть не должно никаких! Пусть лучше те же самые срочники будут сами, как и все ликвидаторы иметь право выбора по какой статье Закона или вообще по какому Закону человеку удобней получать свою заслуженную, а главное ДЕРЖАВНУ ПЕНСIЮ, а у кого очень большой страховой стаж и очень большие страховые отчисления, таких так же знаю, они могут себе выбрать и по Закону (на общих основаниях) — это исключительно их право и личный выбор. Для себя лично я решил идти тем путем, что поддержали люди на съезде и добиваться справедливого возмещения, т.е. типа регресса. В этом движении точно нет ни солдатов срочников, ни практикантов, ни партизанов, ни гражданских — там все одинаковые, все имеют почти равные права, зависит лишь в какой зоне, когда и сколько ликвидатор работал.

   • Віктор:

    Дуже правильне рішення,як ліквідатор партизан ,готовий підтримати.

 24. Петр П.:

  Я тоже поддерживаю решения съезда ,в какой зоне и когда работал будет правильно ,партизан.

  • александр:

   Петр да то что вы поддерживаете,этого мало,это очередной пиар власти,все это туфта

  • Вера:

   В каком смысле зоны? Опять пострадают первопроходцы (как в законе 1210), которые находились на ликвидации трагедии ЧАЭ с июня по декабрь 1986г(без обследования и смен). Тогда еще было не до зон, в срочном порядке строили саркафаг. Где можно прочитать, какие решения принял съезд?

 25. Аноним:

  Иван Вы где видели кроме ВЫШЕГО ЯЗЫКА в ПФУ указаны
  кто ликвидатор партизан или срочник!
  НЕучи как Вы уже задолбали людей!
  ПРИЙДИТЕ В ШКОЛУ ЗДАЙТЕ ЗНО А ПОТОМ ПИШИТЕ!
  КЛОУНЫ!
  БЕЗ УВАЖЕНИЯ ЛИКВИДАТОР -86

  • конст:

   Аноним, не прийдите, а придите… филолог языковед блин:)

 26. ліквідатор 87:

  Все і всіма вірно сказано — потрібно боротися за наш закон 6 — 8 — 10.
  Хочу добавити наступне: ЗАКОН УКРАЇНИ Про пенсійне забезпечення осіб,звільнених з військової служби, та деяких інших осіб № 2262-XII від 11,10,2017 року, Стаття 3. Особи, які мають право на пенсії нарівні з військовослужбовцями строкової служби та членами їх сімей. Умови, норми і порядок пенсійного забезпечення, встановлені цим Законом для військовослужбовців строкової служби та членів їх сімей, поширюються також (якщо не передбачено інше) на:
  г) військовозобов’язаних, призваних на навчальні, спеціальні або перевірочні збори, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранення, контузії або каліцтва, що їх вони дістали при виконанні службових обов’язків у період проходження цих зборів, та членів їх сімей;
  Так що партизани мають право на таку ж пенсію, як і строчники.

  • Віктор:

   Я спершу теж так думав,але деякі люди мені пояснили по іншому:ст.59 Закону 796,це пенсіі військовослужбовців (в ст10 цього закону ,сказано хто являється військовослужбовцями)Раніше ст 59 пенсія нараховувалося ссилаючись на ст.54 цього закону.В новій редакції закону796 ,ст 59 вводиться в дію.Особа,які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи і внаслідок цього стали особами з інвалідністю-стосується інвалідів ліквідаторів військовослужбовців (і прирівняних до них), Інших ядерних аваріях та випробувань,у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї під час проходження дійсної строкової служби в наслідок цього стали особами з інвалідністю-стосується інших осіб.Так ,що партизани мають право право на перерахунок пенсії (всі хто має статус інваліда війни)

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов