Депутатське звернення


67

15

60 комментариев к записи “Депутатське звернення”

 1. Геннадий:

  А разве мы совершили подвиг спасли родную Украину и Европу?

 2. иван:

  Я в шоке,неужели это то главное,что интересует чернобыльцев ликвидаторов,лучше бы требовали обеспечения достойной пенсии о должного медиц.обслуживания.Награды нужны тем у кого давно пенсии хорошие,вообще совесть потеряли. Награждать надо было при жизни тех ребят,которые давно отошли в мир иной и наград не дождались

  • Лариса_Лубни:

   Ваш шок тримайте при собі. Через державну нагороду ми намагаємося повернути повагу до ліквідаторів як влади, так і в суспільстві.
   Нагорода потрібна насамперед усім учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи, їх родинам, їх нащадкам.
   Окремо дякую Пилипенку Володимиру Пилиповичу за оперативне реагування на наше звернення з цього питання.
   А ви Иван, пробивайте інші теми. Або повідомте, що ви особисто намагаєтесь відстоювати. Всі ті питання, які ви озвучили, ми піднімали на Чорнобильському З»їзді 25.10.17р. і надалі відстоюємо.

   • вячеслав:

    Награды — это конечно ХОРОШО… Но награды есть разные!!! Вот у меня награда за Афган ОРДЕН КРАСНОЙ ЗВЕЗДЫ и за нее мне идет ДОПЛАТА. А за Чернобыль у меня грамота от Горбачева и ЗНАЧЕК участника ликвидации — за них НИЧЕГО НЕ ДОПЛАЧИВАЮТ!!! Так что хочется ДОСТОЙНУЮ награду и СПРАВЕДЛИВУЮ пенсию. А переселенцам ЗНАЧКИ. С уважением Вячеслав.

  • иван:

   Лариса. Извините, я был недальновиден,вы правы,приношу свои извинения

 3. сергей:

  По моему каждый ликвидатор достоен награды,а это не возможно,поэтому при нынешней жизни это кощунство

  • Стас:

   Как,по мне,так и награда,и достойная пенсия!!! У них никогда не было на нас денег,зато на себя любимых находят. Какая нынешняя жизнь ? Посмотрите на те мордяки и пузелы,от покращення. Только кому, и за чей счет- тэ покращення ??? Конечно за наш счет,а мы «много едим»…

 4. Лариса_Лубни:

  Вчерговий раз намагаємося через партію «Відродження» належним чином віддати данину поваги учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи — запровадити на державному рівні нагороду учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи. Надіюся, що до Дня вшанування ліквідаторів -14 грудня Президент України підпише відповідний Указ.

 5. Серж 86:

  Полностью поддерживаю Ивана Главное достойное обеспечение ликвидаторов да и пострадавших от ЧАЭС А награды интирисуют разве что станционщиков И скажите зачем пожилым и больным людям через 30 лет эти погрымушки которым в этой стране грош цена будет Когда до живых людей дела ни кому нет-вот что обидно Всем здоровья и удачи

  • Виктор:

   Я тоже поддерживаю Ивана и Серж 86, кому они сейчас нужны эти побрякушки, когда прошло 30 лет, С медалькой, но в нищете, очень здорово.

 6. лик 87:

  Лучше депутаты отстаивали наши законы о справедливой пенсии.Это лучшая награда для ликвидаторов.

 7. партизан 86 року:

  Как всегда…награды получат повара и библиотекари ,а те кто был на реакторе 20-ть раз за месяц за тех забудут.

 8. партизан 86 року:

  Поддерживаю Сержа 86 и Ивана Те кому нужны медали уже накупили за 30-ть лет

 9. ОРДЕН:

  а ПОЧЕМУ ТОЛЬКО МЕДАЛЬ? Пусть будет орден, крупный такой — с кулак! И чтобы лучей было побольше, и все острые-острые! И пускай, этим всем из Киева его засунут в … Ну, вы знаете куда! Причем, каждому. С их прибавками к пенсии, с компенсациями путевок и монетизацией…

 10. Лариса_Лубни:

  Ось якраз для того, щоб повернути повагу до учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи як влади, так і українського суспільства, команда «ВОВЧ» на чолі з Володимиром Проскуріним зініціювали ідею і розробили макет даної нагороди, та пройшли погодження по відповідним міністерствах та комісії з геральдики ще в минулому році, до 30 річчя Чорнобильської катастрофи.
  Мова іде не про дешеву чорнобильську біжутерію, а про аналогічний радянському чорнобильському хресту, яким влада в той час відзначила кожного учасника ліквідації ЛНА на ЧАЕС — нагрудний український знак(медаль). Чула від багатьох ліквідаторів України, що вони визнають лише державні нагороди( навіть,якщо за них і не платять). Дана медаль потрібна ліквідаторам, їх сім»ям, їх нащадкам.
  В минулому році адміністрація Президента України відмовила подати на підпис Президенту даний Указ.

  Ми,керівництво «ЛМГОІ» Ветерани Чорнобиля» звернулися 6 листопада 2017р. з даним проханням до заступника голови партії «Відродження» В.Пилипенка. Ось реакція на наше звернення.

  Держава є тоді, коли вона поважає своїх Героїв, а тим більше, коли вони не пролили жодної краплі крові, самі втратили здоров»я, а багато хто і своє життя.
  Учасники ліквідації чорнобильської катастрофи виконували важливе урядове завдання у надзвичайно складних радіаційних обставинах, без належних індивідуальних засобів захисту . То невже, на протязі 31 року після катастрофи Україна нездатна випустити спеціалну медаль захисникам України і світу. Видавати її відповідно до архівних довідок, наводячи таким чином порядок у чорнобильському суспільстві. Щоб державні мужі назавжди забули словосполучення «лже ліквідатор». А також на підставі цих нагород уже виконувати зобов»язання держави перед ліквідаторами(а це і пенсії, і пільги, і санкур, і медичне забеспечення та інші питання)
  «Афганцям» до 25 річчя виводу війск з Афганістану держава випустила спеціальну нагороду і відзначила їх усих. То чим гірші ліквідатори, які захищали Україну, її майбутнє, та нинішніх можновладців.

  І я не бачу ніякої причини для сарказму деяких висловлювань в коментарях.

  Кому не подобається ця ідея, в майбутньому може відмовитися від нагороди.

  Також, пропоную цю нагороду вручити кожній вдові, яка втратила свого чоловіка, як пам»ять держави про нього.

  Я весь час думаю, що ми всі єдині, спільно будемо добиватися позитивних результатів, бо міряю людей в першу чергу, по собі. І що я бачу, як чоловіки-мабуть ліквідатори постійно лише критикують ту чи іншу вже пророблену роботу, або навіть намір щось корисне зробити.

  Критикувати — не плуга тягти.

  • Стас:

   Все правильно,Лариса ! Вперед,только вперед,не обращайте внимание(если сможете,а если не можете -учитесь) на писунов(представиться тут ликвидатором,не значит им быть…) ВИЖУ ЦЕЛЬ,НЕ ВИЖУ ПРЕПЯТСТВИЙ !!! ЗДОРОВЬЯ,СИЛ, ПОБЕДЫ,УСПЕХОВ ВО ВСЕМ,всем вам, и нам -ликвидаторам.

   • Лариса_Лубни:

    Дякую, Стас за підтримку, А на говорунів я вже давно не звертаю уваги. Мені вони не цікаві. І чим більше їх не задовольняє наша позиція і та справа, яку ми дійсно
    робимо, тим більше я переконуюся у вірності наших дій.
    А все дуже просто — наша чорнобильська організація — це єдина команда дружнього колективу у м. Лубни. На протязі багатьох років ми збираємося кожної середи, тримаючи руку на пульсі, миттєво реагуючи та ті чи інші виклики з боку влади.
    Просто виникає запитання — чому влада України не бореться за підвищення добробуту своїх громадян, а тим більше тих, хто виконував урядові завдання, захищаючи державу. А навпаки — воює зі своїми громадянами методом призведення їх до зубожіння, піднімаючи ціни на комунальні послуги, продукти харчування, ліки, медичні послуги, освіту та інш. Що це??? Народні депутати (слуги народу)приймають закони в Україні проти свого народу. То чиї ж вони таки слуги??? Підвищують тарифи — знижують соціальні норми споживання газу, води, електроенергії, тепла. Що це??????????? А реформи???Це взагалі жах. Розумію, що ці речі робить Уряд — а реакція депутатів, чому підтримують це у Раді. Мабуть більшості із коментаторів потрібно якраз звернути свою увагу на ці проблеми. Чи у вас їх немає???

    Ще раз дякую Вам Стас!!!

  • МЕДАЛЬ И ОРДЕН:

   Уговорили! Пусть вдовам дадут медаль. А орден, который с кулак с острыми лучами пусть засунут, все знаете куда и кому. Принимать от этой мерзости медальки — себя совсем не уважать… Во время Гражданской войны в армии Деникина никого не награджали, получать награды за убийство соплеменников стыдно было даже последнему зачуханому солдату. Лариса, почему вы не уважаете чернобыльцев?

   • Стас:

    Откажись,имеешь право ! Может атошникам и стыдно,от этой власти принимать медали за убийство сограждан,а мы ликвидаторы-спасали:руки,совесть у нас не в крови… Это вы,сами себя, не уважаете!

    • Минаков Сергей:

     Стас,приветствую все правильно

  • Ипполит Матвеевич:

   «Учасники ліквідації чорнобильської катастрофи виконували важливе урядове завдання у надзвичайно складних радіаційних обставинах, без належних індивідуальних засобів захисту.» С этим согласен, но объясните мне, за что именно я, как участник, могу ПОДЯКУВАТИ заступнику голови партії «Відродження» В.Пилипенко, который с июня 2008г. по ноября 2014г. являлся депутатом высшего законодательного органа государства — ВР? (состоял в фракции БЮТ, затем в правящей фракции ПР). За его с В.Хомутынником «писульку» состряпанную во время их пребывания в оппозиции? Они по любому в выиграше, положительное решение: МЫ-хорошие, добились для вас; отрицательное: МЫ-хорошие добивались для вас, а они-плохие — отказали. Лично для меня никакая мИНдаль от нынешней власти не станет ценнее чем полученная за работу на ЛПА Почётная Грамота Министра СССР. P.S. Идея учреждения гос медали/знака как бы нормальная, но в нынешнее время мало кто может отличить у кого на груди украинская гос награда, а у кого яркая и довольно качественно изготовленная побрякушка.

   • Лариса_Лубни:

    Та хоч до кого небудь звертайтеся. У вас у кожного є народні депутати. Працюйте самі, а не критикуйте дії інших.
    Що ж ви не ініціюєте ніяких ідей, не виставляєте свої напрацьовані документи, не збираєте акції, з»їзди. Ви ж лише в коментах можете висловлювати свою думку. А ви листа до Міністра, Президента , свого депутата чи до тої партії, яка мила вашому серцю не пробували звернутися, тільки не під ніком Іпполит Матвеевич, а під справжнім прізвищем — покажіть свій регіон, яка ваша організація, скількох людей ви представляєте. Виставте свої документи на цьому сайті, я точно вас критикувати не буду.
    Я звертаюся також до народного депутата по 148 виборчому округу К.Іщейкіна , куди входять і Лубни вже три роки, з приводу зустрічі із загалом лубенських ліквідаторів, так, як він з телеефіру дозволив собі розказувати про «лжеліквідаторів»( ми вже проходили, як деякі регіонали разом із Андреевим неподобство таке розповсюджували) так по другому колу депутат від БПП наиагався це знову розкрутити) — ми хотіли, щоб депутат пояснив «чапаєвцям», що він мав на увазі. Так за три роки він ні одного разу не зібрав громадські чорнобильські організації, а їх в Лубнах п»ять у великому залі кінотеатру «Київська Русь», де проходили два всеукраїнські чорнобильські з»їзди 2011 та 2013років. Прийшлося висловити свою точку зору йому в особисті повідомлення через ФБ. Також не надає відповіді на письмові звернення.
    А В. Пилипенко не є на сьогодні депутатом, але намагається зрушити з місця ті питання, які нас турбують. Помилятися може кожний. Головне, виправляти помилки не кожний має бажання.

    450 чи скільки (без Криму і Донбасу) по Україні народних депутатів у Раді — маєте можливість вибирати любого, до кого звертатися. В основному — не чують.

    А я дякую тим, які чують і відповідно реагують.
    Час уже показав, що було три роки тому і що є тепер.
    Покращення!!!!!!!!!!!!!

    Головне самі не будьте байдужими — не киваючи на когось.

    • Ипполит Матвеевич:

     Ларисе, несмотря на то, что я из категории «чукча не писатель, чукча — читатель», попытаюсь ответить на ваши вопросы. Есть люди, которые стремятся к публичности, а есть люди которые относятся к категории «рядовые пехоты». Нардепы и политики хороши, когда «спят зубами к стенке». Т.е., находясь в оппозиции, делают видимость, что они «почують кожного». Но, как только становятся правящей СИЛОЙ быстро забывают о своих «обещалках». А «против лома нет приёма, — если нет другого лома», поэтому правящая СИЛА будет реагировать лишь на весомую контрсилу, а не на «челобитные от Ипполита Матвеевича или Кiндрата». Но, на мой взгляд, собрать сравнительно массовую акцию протеста уже малореально в силу объективных и субъективных причин. «Ипполит Матвеевич» хорошо помнит сколько нас было в Киеве, например, 26 апреля 2012 года. Такого количества уже никогда никто не соберёт так как руководители чернобыльских организаций, являющихся противовесом «андреевскому счу» сумели перессориться между собой. А ездить в Киев, чтобы «поводить хоровод с елочкой и сенатором Наташей» уже нет ни сил ни желания. По поводу «iдей». Заблаговременно, до даты 30-летия, на этом сайте я озвучивал идею поставить власть в известность о том, что если она не пойдёт на уступки в вопросе пенсионного обеспечения, то чернобыльская общественность 26 апреля будет устраивать в Киеве акции протеста в традиционных местах вшанування Героiв-чорнобильцiв высшими должностными лицами государства. На Ващ вопрос «скількох людей ви представляєте» ответ: одного чел — себя. Как-то так. Извините, если что-то сформулировал не совсем понятно — высшего образования не имею и школ/курсов ораторского искусства не заканчивал.

  • Минаков Сергей:

   Лариса все правильно,приветствую тебя,настоящим ликвидаторам эта награда останится деткам,будут помнить и гордится своим родителем,успехов и здоровья тебе

  • Минаков Сергей:

   Лариса,приветствую тебя,удачи и здоровья

  • Соломон Киокомитцу:

   Совершенно верно уважаемая Лариса,афганцы получили памятную медаль «25 років виведення військ з Афганістану» все без исключения не взирая на то был ли поваром, писарем,санинструктором,пулемётчиком, старшиной, комбатом и т. д.Я не присутствовал при вручении, но многие мои знакомые и друзья афганцы с гордостью показывали их, они по несколько дней так и продолжали их носить в футляре и показывать знакомым.Я не осуждаю критикующих саму идею награждения Чернобыльцев,и не потому, что я мирный и пушистый, я тоже не подарок, человек должен выссказать свою мысль, возможно этот сайт единственное окошечко в мир общения, с соседями не особенно пообщаешся,и глаз могут подбить, а здесь режь правду-матку и никакого возмездия.Лично меня, когда спрашивают чем помочь- я отвечаю так- не мешайте, это будет самая лучшая помощь.Поэтому работают люди над определённой темой-не стоит мешать.Не все планы выкладываются на всеобщее обозрение.

   • СЭМ:

    А МОЖНО НЕСКРОМНЫЙ ВОПРОС, КАКУЮ СТРАНУ ЗАЩИЩАЛИ АФГАНЦИ, ЧТО УКРАИНА ВЫПУСТИЛА СПЕЦИАЛЬНУЮ МЕДАЛЬ «25 ЛЕТ ВЫВОДА ВОЙСК ИЗ АФГАНИСТАНА»? КАКИХ ВОЙСК? СОВЕТСКИХ… ПРИЧЁМ ЗДЕСЬ УКРАИНА? К ВЫВОДУ ВОЙСК ИЗ АФГАНИСТАНА. ЧТО, УКРАИНА ВОЕВАЛА ЗА СВОЮ СВОБОДУ В АФГАНИСТАНЕ? А ЛИКВИДАТОРЫ ЗАЩИЩАЛИ УКРАИНСКУЮ ЗЕМЛЮ, УКРАИНСКИЙ НАРОД, КАК ВЕРНО ПОДМЕТИЛА ЛАРИСА С ЛУБНОВ, БЕЗ ПРОЛИТИЯ ЧУЖОЙ КРОВИ, ТЕРЯЯ СВОЁ ЗДОРОВЬЕ И ДАЖЕ ЖИЗНЬ. ЧТО ЖЕ СЛУЧИЛОСЬ С УКРАИНСКОЙ ВЛАСТЬЮ, ЧТО АФГАНЦАМ НА 25ЛЕТИЕ ВЫВОДА ВОЙСК С АФГАНА МЕДАЛЬ ВЫПУСТИЛИ И ВСЕХ ПОГОЛОВНО НАГРАДИЛИ, А ЛИКВИДАТОРАМ К 30ЛЕТИЮ АВАРИИ НА ЧАЕС НИ МЕДАЛИ, НИ ВНИМАНИЯ, НИ ПЕНСИИ. Н — И — Ч — Е — Г — О. ТОЛЬКО ОТВЕТ ОТ ВЛАСТИ. Н-Е-П-О-Л-О-Ж-Е-Н-О. А ВЕДЬ В ОСНОВНОЙ СВОЕЙ МАССЕ, ЛИКВИДАТОРЫ, ЭТО ВОЕННЫЕ, КАК КАДРОВЫЕ, ТАК И ИЗ ЗАПАСА, ПОДНЯТЫЕ НА ВОЕННЫЕ СБОРЫ. ПОДДЕРЖИВАЮ, ДОЛЖНА БЫТЬ МЕДАЛЬ ДЛЯ ВОЕННЫХ ЛИКВИДАТОРОВ, КТО БЫЛ ПОД ПРИСЯГОЙ.

    • вячеслав:

     СЭМу-Еще раз убеждаюсь в том что ЛУЧШЕ ЛЮБИТЬ СОБАК! Я воевал в Афгане в десантных войсках. Я кадровый офицер — как ты говоришь ,,под присягой,,. Ты если хоть что-нибудь понимаешь в военном деле скажи МОГ ЛИ ТЫ СЕБЕ ПОЗВОЛИТЬ НЕ ВЫПОЛНИТЬ ПРИКАЗ??? И ЧТО ТЕБЕ ЗА ЭТО БЫЛО БЫ. ИЛИ ТЫ ДУМАЕШЬ МЫ ТУДА ШЛИ С РАДОСТЬЮ И ВОСТОРГОМ РОЗЫ НЮХАТЬ. УЖЕ ЗАБЫЛИ КАК В С Е ПРЯТАЛИСЬ ЗА ВСЯЧЕСКИМИ УЛОВКАМИ ЧТОБ НЕ ПОПАСТЬ В АФГАН. РЕБЯТА НЕ ПРОШЛИ ЧЕРЕЗ ЭТО — СКАЖИТЕ Богу СПАСИБО. Вы думаете мне хотелось после этого ПЕКЛА с КОНТУЗИЕЙ И РАНЕНИЯМИ еще и в ЧЕРНОБЫЛЬ? А я мог не выполнить приказ????? Сейчас АТО не по всей Украине и ,,ЖАРКО,, не на всей линии разграничения а в ДРА если попал то ДЕРЖИСЬ. А некоторых убивали еще при высадке с самолета… Не хочу всего рассказывать да и долго говорить и вижу что некому. Судя по переписке — даже никто ни единого слова не написал в нашу защиту. И вы ждете единства ??? Мне награды не нужны и носить их некуда. В апреле еще холодно а в декабре уже холодно. Поступайте с людьми так — как хотите чтобы люди поступали с вами.Бог вам судья. Он всех рассудит и спросит.

     • СЭМ:

      ВЯЧЕВЛАВУ. КАК ВСЕ ПОНЯЛИ, РЕЧЬ ИДЁТ О ТОМ, ЧТО ЛИКВИДАТОРОВ ПОД ПРИСЯГОЙ, ДАЖЕ К 30ЛЕТИЮ УКРАИНСКАЯ ВЛАСТЬ НЕ УДОСУЖИЛАСЬ НАГРАДИТЬ СПЕЦИАЛЬНОЙ ГОСУДАРСТВЕННОЙ НАГРАДОЙ ЗА СПАСЕНИЕ УКРАИНЫ. К АФГАНЦАМ ОТНОШУСЬ С УВАЖЕНИЕМ. НО КАК ТАК ВЫШЛО, ЧТО К 25ЛЕТИЮ ВЫВОДА СОВЕТСКИХ ВОЙСК С АФГАНИСТАНА( ТО ЕСТЬ, С ОКУПАЦИИ ЧУЖОГО ГОСУДАРСТВА) УКРАИНА ДЕЛАЕТ ГОСУДАРСТВЕННУЮ НАГРАДУ, ОТМЕЧАЯ ВСЕХ УЧАСТНИКОВ, А ТЕХ, КТО ОТДАВАЛ СВОЁ ЗДОРОВЬЕ И ЖИЗНЬ ЗА БУДУЩЕЕ ЭТОЙ СТАНЫ-УКРАИНЫ, К 30ЛЕТНЕМУ ЮБИЛЕЮ ЧЕРНОБЫЛЬСКОЙ КАТАСТРОФЫ НЕ ТО, ЧТО НАГРАДУ НЕ ПРЕДУСМОТРЕЛИ, А ЕЩЁ И ОТПИСАЛИСЬ В ПРОШЛОМ ГОДУ, ЧТО ТАКАЯ НАГРАДА НЕ НУЖНА. ИНТЕРЕСНО, КАК ПРЕЗИДЕНТ И ПРАВИТЕЛЬСТВО ГОТОВИЛИСЬ ОТМЕЧАТЬ ПРОВОЗГЛАШЁННЫЙ ГОД ЧЕРНОБЫЛЯ В УКРАИНЕ, ЧТО, НИ ОБЕЩАННЫХ РОЗЕНКОМ ПОДНЯТИЯ ПЕНСИЙ, НИ НИКАКИХ ДРУГИХ ПОЛОЖИТЕЛЬНЫХ ВЕЩЕЙ ДЛЯ ЛИКВИДАТОРОВ НЕСОБИРАЛИСЬ ДЕЛАТЬ. А УЖ ТАКУЮ МАЛОСТЬ, КАК ГОСУДАРСТВЕННУЮ НАГРАДУ ВСЕМ РЕБЯТАМ,КОТОРЫЕ БЫЛИ В ПОГОНАХ, ВООБЩЕ ЗАЖАЛИ. И ЭТИ «ЮБИЛЕЙНЫЕ» СОБЫТИЯ, ЧТО ЧЕРНОБЫЛЬСКИЙ , ЧТО АФГАНСКИЙ БЫЛИ СОВСЕМ РЯДОМ. ОДНИХ ЗАМЕТИЛИ, ДРУГИХ ПОИМЕЛИ, ТВАРИ. ВЛАСТЬ УСТРОИЛА ДЕКОМУНИЗАЦИЮ В СТРАНЕ, А САМА ВЛАСТЬ ПО ПОЛНОЙ ИДЁТ ПУТЁМ СТАЛИНА-ХРУЩОВА, КАК ПОСЛЕ ВОЙНЫ, УБРАЛИ ВСЕХ ИНВАЛИДОВ( БЕЗНОГИХ, БЕЗРУКИХ, КОНТУЖЕНЫХ), И СВАЛИЛИ НА ОСТРОВ, В ЛАГЕРЯ. А СЕЙЧАС ИНВАЛИДОВ ЧЕРНОБЫЛЯ УНИЧТОЖАЮТ НИЩЕНСКОЙ ПЕНСИЕЙ, ОТСУТСТВИЕМ ДЕНЕГ НА ЛЕЧЕНИЕ, ПИТАНИЕ И ВООБЩЕ, НА ЖИЗНЬ. НАША ВИНА В ТОМ, ЧТО ОСТРОВА ТАКОГО В УКРАИНЕ НЕТ. ЧТО ВЫ, ЧТО МЫ БЫЛИ В ТО ВРЕМЯ ПОД ОДНОЙ ПРИСЯГОЙ, НО ЧЕРЕЗ 25-30 ЛЕТ НАС ДАЖЕ В ТАКОМ ВОПРОСЕ, КАК НАГРАДА ГОСУДАРСТВА, РАЗДЕЛИЛИ.

 11. Укртатарус:

  Вы все хотите сказать, что уважение к чернобыльцу измеряется деньгами??? Мой отец прошел всю войну, очень болел, денег не хватало на лечение, с палочкой ходил на парады 9-го Мая. И никогда не измерял уважение к себе деньгами!!!

 12. Андрей:

  Если уж о наградах то их должны выдавать государственные органы и всем а то я часто вижу как как наши местные руководители по очереди друг другу на 26 апреля вручают одни и те же лица уже вешать некуда..как покойный Брежнев противно смотреть

 13. лик 87:

  Медали заслужили все ликвидаторы , а не те кто возле кормушки делит их между собой.

 14. Ликвидатор ЧАЭС 1986 года:

  Я думал что только у нас так избранным выдают а оказывается везде одно и тоже и самое интересное что выдают кому попало только не настоящим ликвидаторам

 15. сулима:

  Правильно в том случае если награды найдут именно найдут ликвидатора,умно выразилась Лариса в архиве есть списки в соц.службах есть списки и по данным архива награждать,а не по принципу сидящих ты мне я тебе это годами известные награждения одних и тех кто работает в союзе чернобыля. Награда должна найти ликвидатора, для потомков история не имеет права быть забытой!Пример к 30 лет. не все получили награды почему? чья халатность……………..

  • Лариса_Лубни:

   Це не халатність, а свідомий вчинок керівництва адміністрації Президента в минулому 2016 році, який Президент України проголосив Роком вшанування ЛНА на ЧАЕС.

   • СЭМ:

    ЭТИ ТВАРИ ОТ ВЛАСТИ СОВСЕМ ОБНАГЛЕЛИ. ИМ ЧУЖДО ЧУСТВО ДОЛГА. РАЗВЯЗАЛИ ВОЙНУ, НАЗЫВАЮТ ЕЁ «АТО», ЗАРАБАТЫВАЯ НА СМЕРТЯХ ПРОСТЫХ СОЛДАТ, А СВОИХ ЩЕНКОВ ПОПРЯТАЛИ, КОГО В ЗРАДУ, КОГО НА ДОЛЖНОСТЯ В ОБОРОНПРОМЕ, ДЕНЬГИ У АРМИИ ВОРОВАТЬ.

 16. Лариса_Лубни:

  Дякую всім тим, хто мене вірно зрозумів і підтримав.

  Згадайте,2011 рік — нині покійний президент «СЧУ» Ю.Андреєв,наліво і направо з телеефіру і в пресі, за підтримки «влади» дозволяв собі обзивати ліквідаторів «пєною»,»прилипалами», «мародерами» та іншими недобрими епітетами. Лив бруд на ліквідаторів — сіяв ненависть у суспільстві до них. Називаючи «спасателями» лише станційних працівників, які і спричинили катастрофу світового маштабу. Паралельно відібравши у вас постановою №1210 право на отримання пенсії за рішеннями судів.
  Майже всі обласні голови від «СЧУ» мовчки підтримували таку політику свого президентавсі ці роки і вчергове отримували від влади державні нагороди.

  Тому керівництво «Всеукраїнського об»єднання ветеранів Чорнобиля» на чолі з В.Проскуріним,яке було не зідне з таким станом справ, розробило і дизайн нагороди, і Указ Президента, пройшовшии всі погодження по міністерствах,отримали підтримку у КМУ, (яке і направило даний документ у Адміністрацію Президента) — добиваючись поваги до учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи, та шанування подвигу ліквідаторів на державному рівні. Повторюю, майже через місяць — 14 грудня День вшанування учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи, яке також ініціювали і втілили у життя харків»яни 11 років тому. Завдяки їх старанням, за ліквідаторів хоч у цей день не забувають, і відзначають їх подвиг на державному рівні.

  Але яке шанування, коли за роки незалежності, Україна не спромоглася запровадити нагороду за участь у ліквідації Чорнобильської катастрофи. Я розумію, що є державні ордени «За мужність», «За заслуги» І, ІІ, ІІІ ступенів, але їх отримують одиниці, особи які наближені до влади — є вже і кавалери таких орденів. Але не відзначений кожен ліквідатор, де б він не проживав: у місті , у райцентрі, чи в селі. Більшість ліквідаторів не є членами чорнобильських організацій в міру різних причин, але всі вони є на обліку у управліннях соціального захисту. Тільки через цей огран влади дана нагорода повинна знайти свого героя.

  Ніхто ж не вимагає вибирати між державною відзнакою і чорнобильською пенсією. Це повинно бути об»єднано — відзнака подвигу в матервальному і духовному вимірі.

  Повторюся — хочеться, щоб у пересічних українців при словополуччі чорнобилець — ліквідатор виникала асоціація не з «мародерами та лжеліквідаторами», а «рятівниками та героями». А також — довіра до влади вимірюється вдячністю держави до своїх захисників.

  Дійсно, на сьогодні районні та міські організації отримують прайси від виробників біжутерії на передодні 26 квітня та 14 грудня,з пропозиціями придбання різних значків на чорнобильську тематику. Люди купляють їх за свої кошти, знаючи, що на державному рівні їх подвих не оцінений, а потім більшість з них же соромиться їх носити, одягаючи лише одну відзнаку — державну радянську нагороду — чорнобильський хрест.

  Дякуючи небайдужим людям, та самим приймаючи участь у відстоюванні принципів справедливості — відновимо таки ж повагу Держави до Подвигу учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи.

  • Минаков Сергей:

   Лариса,еще раз приветствую вас,не переживайте мы настоящие ликвидаторы,вас поддерживаем

 17. иван:

  Лариса, еще раз признаю свою неправоту, вы совершенно правы

 18. ДОЗА ОРДЕН МЕДАЛЬ:

  И шо? Кто-то шарился вдоль колючки 30 км зоны, продавая тушенку и ворованный из квартир хрусталь, а кто-то работал на крыше второй очереди и оба одинаково рисковали спасая мир, и они внесли одинаковый вклад? Не, они одинаково страдали, но потом… и каждый по своему! Поэтому они и объеденины в один закон, как пострадавшие — терпилы Если им всем дать [censored] то это не медаль от пороха-кровавого, а жетончик, как у привитой собаки, желтая «звезда Давида», которую бендеры нашивали евреям свидомые полицаи. Это, что угодно, но не НАГРАДА. Соглашусь, пусть будет медаль вдовам, у которых мужья получили больше 20 рейганов, остальные вдовы оближутся и Грамотой Кровавого, а ордена, ну которые с острыми лучами — в жопу киевским…

 19. Аноним:

  Нагороди мають бути від держави як давали с свій час афганцямучасникам ВВВ та іншим категоріям громадян!
  Не купувати як [censored] представники ТРУСОНЮХАТОГО СЧУ та видають чорнобильцям навіть не заповнивши відповідні РЯДКИ тобто ПІБ!
  Нагорода має бути !
  Хто відмовиться напишіть про себе навіть під ніками НІХТО!
  Лариса Ви чудово надали відповідь всім ліквідаторам аварії на ЧАЄС

 20. виктор:

  Виктору от Виктора.Поддерживаю на все 100%.

 21. Аноним:

  Віктор відмовся офіційно від державної нагороди!
  Навіть не вказуй ПІБ а тільки область вкажи!
  Іван вже передумав!
  Залишився тільки Серж та Ви!
  Але є 11 чоловік які також не задоволені даним зверненнямого народного обранця від Харківщини!
  Зверніться до молодшого Порошенко О П депутата ВР від округу № 12 за допомогою в цьому питанні.
  До речі на цьому окрузі голосував та мешкає за реєстрацією громадянин Войтов В голова СЧУ!
  Може ця особа щось бажає допомогти ліквідаторам! Відповідь всі знають самі!
  Собі два ордена та головам СЧУ по окремому списку за вірність Всім іншим людям комбінацію з трьох пальців
  Лариса та організатори ВОВЧ Молодці!

 22. ник-то.:

  фуфло…

 23. аноним:

  Якщо питання стоіть про нагородаи так треба нагородити дійсних ЛІКВІДІДАТОРІВ а не всих підряд.

 24. Аноним:

  Анонім розділи дійсних ліквідаторів аварії від не дійсних?
  Верзеш чуш бо розуму не маєш! Ви це готові на себе взяти по Україні? Ні!
  Всі хто має відповідні документи носить звання ліквідатор аварії інші постраждалі є ще ядерщикии
  Ображати не збирався але ДОСТАЛО!

 25. Кіндрат:

  Пропоную вважати нинішню спробу щодо медалі останньою за нинішньої влади.
  Відмовлять, більше до цього Гаранта не звертатись. Бо виходить не дуже красиво. Нам постійно відмовляють, а ми все просимо… Давайте себе поважати!
  До 30-річчя не зробили, а зараз шансів ще менше. Вчергове відмовлять, кожен вправі сказати: «Та пішли ви…».
  Після президенських виборів можна буде повернутися до цього питання. Нажаль до 2019 р. нас стане менше…

 26. УС- 605 чаэс,1986г.:

  Укртатарус!твой отец-фронтовик жил бедно и ходил с наградами на парад заслужено.Время после войны и разрухи было такое,стана из руин поднималась!Из чего сейчас в 21 веке собираемся подниматься мы? Моей матери 89 лет.Знаешь,что она часто говорит мне? Я родилась в холодной хате,в холоде и помру.Может -ли эта власть ее переубедить? думаю,что нет.

 27. иван:

  Только что слышал на канале ньюс аан выступление Балоги,на эфир дозвонился черноьылец с вопросом почему забыли о чернобыльцах,тот ответил ,что необходимо вашей организации добиваться рассмотрения вашего вопроса на самом высоком уровне,иначе результата,к сожалению, не будет.Списали нас уже,а мы позволили это сделать

 28. Лариса_Лубни:

  Не думала я, що дане питання викличе такий резонанс у середовищі ліквідаторів.
  Шість років тому я була чітко впевнена, що чорнобильці єдині і проблеми у них також єдині. І що влада також опікується однаково цими громадянями.

  Але з часом, приймаючи участь у всих заходах по відстоюванню порушених прав ліквідаторів, на власні очі побачила, що в середовищі чорнобильців, яким видано єдине посвідчення — «постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи» — є різні категорії громадян, з різними проблемами, у кожного своя історія — пов»язана з Чорнобилем. Одних забирали з дому на ліквідацію Чорнобильської катастрофи, інших вивозили з зони зараження, а були і такі, які після вибуху — втекли зі станції, а пізніше назвали себе «спасателями».
  І щоб розставити всі крапки над «і», дійсно потрібно на державному рівні розвести всі категорії по своїм куткам, надаючи кожній відповідну увагу.

  Якраз це комплексне вирішення даного питання — заміна посвідчень: вказавши, що були ліквідатори Чорнобильської катастрофи, та постраждалі від Чорнобильської катастрофи. На підставі цього, дійсним ліквідаторам Чорнобильської катастрофи( і мертвим і живим) запровадити і вручити державну нагороду за участь у ліквідації Чорнобильської катастрофи.
  З повагою відношуся до усих осіб, яких об»єднано в Чорнобильському законі, але категорію ліквідаторів потрібно відділити від усіх і віддати їм належну шану на державному рівні.
  Питання до громадської структури, якою пронизана вся вертикаль у Україні, від села, району, міста, області, і аж до столиці — ВГОІ «Союз Чорнобиль України». За 26 років існування громадської організації не ставилося ні одного разу питання про об»єднання усих ліквідаторів, та їх відзнаку державною нагородою. Тому справа самих ліквідаторів, виправити ситуацію і привернути увагу влади до себе.
  Бо дивно виходить, люди, які захистили державу, протягом багатьох років виборюють законне право на повагу від цієї держави.

  Але, те, що навіть скептики змінили свою думку в під час дискусії — це вже є результат. Не даремно викладала свої думки, які підкріплені відповідними діями. Бажаю позитивного вирішення даного питання. А владі бажаю мудрості в прийнятті важливого рішення для відновлення поваги у суспільстві до ліквідаторів.

 29. Соломон Киокомитцу:

  Хто уважно дивися відео З’їзду, то можливо звернув увагу на висловлювання однієї із присутніх «за дорученням Реви» про кількість Чорнобильців- вона так і підкреслила- вас 1932141 осіб.Було нас на кінець минулого року 1961904 особи.Різниця у бік зменшення 29763 особи.До чого це? А це до того, що немає вже у нас часу на сварки та вияснення хто з нас більший або менший герой, хто на даху був чи по колючці ходив.Хтось з наших вже писав, що нас щоденно гине більше, ніж гинуло щоденно в совєтских таборах полонених фашистів,мало того, що нас зневажає влада, то ви ще шукаєте приводу, щоб докорити одне одного, а вони тільки тішаться з цього та плескають в долоні…

 30. Лариса_Лубни:

  Якраз сварок я і не підтримую — висловлюю свої думки чітко, підкріплюючи їх відповідними діями, чого бажаю і іншим.

  Ви повинні були помітити, що якраз представники від Реви практично «плавали», відповідаючи на конкретні запитання ліквідаторів, бо вони нічого не вирішують.

  Тому якраз сьогодні, коли вже дійсно прояснилася ситуація в чорнобильському середовищі, довести розпочаті починання до позитивного завершення.

  Ви, учасники ЛНА на ЧАЕС, перемогли «мирний» атом 31 рік тому, тому бажаю перемоги здорового глузду владі України, та відновлення історичної справедливості — захисникам України — гідна шана і повага в суспільстві і зі сторони Держави.

  Бо своєю неповагою до Вас — ліквідаторів, насамперед влада принижує себе, як в Україні, так і у світі. І тішитися і плескати в долоні на державному рівні немає чого.

 31. IL SUS:

  Даааааа ….
  Всего — 31 год …. Есть вероятность , что нас — ЛИКВИДАТОРОВ — вспомнят !
  Может даже — открыточку вышлют … За — гривеньку …. Мол — «помним» … Типа — «спасибо» …
  » … але категорію ліквідаторів потрібно відділити від усіх і віддати їм належну шану на державному рівні. … » — спасибо — Лариса ! За столько лет … Вашей — борьбы …
  Всем — ЗДОРОВЬЯ !!!
  «КАСКАДЁР».

 32. светлана:

  Да,давно пора было отделить ликвидаторов от потерпевших,через год выборы,может быть эта власть хотя бы пиарясь сделает шаг навстречу ликвидаторам, под натиском черноб.организации,из под палки,потому,что по совести у них не получается

  • ГРАМОТА МЕДАЛЬ ОРДЕН:

   Ты ж моя рыба, аж плакать хочется от твоих, по детскому наивных надежд. Хочется тебя обнять и утешить, может пустить вместе с тобой скупую мужскую слезу
   . Но, мир жесток к слабым… Голову включи! Посчитай сколько могут дать избирательных голосов ликвидаторы в отдельности от остальных пострадавших? Так кому повернутся кандидаты в депутаты, кому пообещают конфетку, затаскивая в темный уголочек?

  • Минаков Сергей:

   Светлана,мечтать не вредно,эта власть уже зделала

 33. Аноним:

  Колеги!
  Ми повернулися на круги!
  Ліквідатор аварії має право на отримання державної нагороди
  Чи це буде памятна медаль чи інша вирішує влада!
  Балакати можемо всі але пропонувати можуть одиниці
  Дякую керівникам які підняли це питання
  з повагою чорнобилець Вінниця

  • Минаков Сергей:

   Медали ликвидаторы получат к 100летию посмертно

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов