До уваги чорнобильців Харківщини!

35

8

28 комментариев к записи “До уваги чорнобильців Харківщини!”

 1. НиколаЙ Салтовский:

  Прийду обязательно!

 2. вінничанин:

  Хочу привітати з мудрим рішенням чорнобильців Харківщини! Наплодили купу чорнобильських організацій в різних мастах, а загальній масі чорнобильців від цього не холодно не жарко.
  А влада потирає руки, мов гризіться між собою, а ми будемо жирувати. Тільки хочу вам порадити-знаходьте компроміси, домовтеся і бийте цю владу міцним кулаком. Приймайте мудрі рішення і не розмінюйтесь на дрібниці. Мінімум вимог і максимум їх вирішення. Нехай Вам Бог допоможе!

 3. Лариса_Лубни:

  Шановне керівництво «Харківської Асоціації громадських організацій інвалідів та ветеранів Чорнобиля» ви перші в Україні об»єднали на обласному рівні різні чорнобильські організації, які мають практично однакові питання і проблеми, і тепер ви спільно намагаєтесь їх вирішити на місцевому рівні.
  Розумію, що з часом всі державні повноваження будуть передані на місця, то такі «Асоціації Чорнобиль» потрібно створювати з різних Чорнобильських організацій також по областях.
  Так, як ВГОІ «СЧУ» в 2011 році створило проблеми в більшості «своїм» же членам, підтримавши Постанову 1210 і підписавши з минулою владою Меморандуми про співпрацю. То «кинуті» учасники ЛНА на ЧАЕС вимушені були згуртовуватися у ті чорнобильські, які є на сьогодні, відстоюючи свої порушені права. На сьогодні нинішньою владою заамість повернення до норми порушеного Чорнобильського закону з 2011 року, протягом трьох років спостерігається тотальне посягання на інші статті і норми. Як приклад — урізання норм споживання газу, води, електроенергії, тепла. Законом про бюджет призупиняється дія статей Чорнобильського Закону. Не закладається до державного бюджету відшкодування на пільговий проїзд. Передано на Всеукраїнські громадські чорнобильські організації фінансування високовартісного лікування ліквідаторів, що є недопустимо — так, як це виключно державний обов»язок. Та багато інших проблем і питань, які не вирішуються.
  Тому бажаю Вам успіху у вирішенні піднятих вами питаннях, і маю надію на співпрацю з вами.
  І на Всеукраїнському рівні і на місцевому підтримуємо зв»язки, ділимося інформацією, порадами між громадськими організаціями, в яких є активні члени. Під лежачий камінь вода не тече.
  «Харківська Асоціація Чорнобиль» є взірцем об»єднання різних чорнобильських організацій зі спільними інтересами. Ті, хто не є членами чорнобильських організацій_ не стійте осторонь. Ніхто, крім вас, вашими проблемами перейматися не буде. Тому моя порада Вам — ставайте членами місцевих чорнобидьських організацій. Якщо у вас немає тієї організації, яка вам по душі — самі створюйте і працюйте на своє ж благо. Не святі горшки ліплять. Беріть Закон про об»єднання громадян і починайте. Бо один в полі не воїн. Залучайте дружин, якщо самі не в силі за станом здоров»я — дітей(дорослих), які продвинуті в інтернетівському просторі. Бо надалі ці проблеми ляжуть на плечі вже чорнобильських вдів. На сьогодні ви — чоловіки, які пройшли чорнобильське пекло, повинні подумати про своїх же дружин, які всі ці роки — єдині, були поруч з вами. Перенесли і переносять на своїх плечах вексь тягар ваших чорнобильських захворювань( інсульти, інфаркти, онко, проблеми з суглобами, зором та багато інш.)Разом — відстояти і примусити владу виконувати Чорнобильський Закон відносно вас — учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи.

  • Ипполит Матвеевич:

   Ув. Лариса_Лубни, прокомментируйте, пожалуйста, моё сообщение. /// Ипполит Матвеевич: 02.11.2017 в 16:32 В настоящее время властью ведется работа по «внесенню змін до Порядку № 1210 або прийняття окремого порядку.». На мой взгляд, сейчас самое подходящее время, чтобы лица, которых состоявшийся в Киеве последний Съезд чернобыльцев считает АВТОРИТЕТНЫМИ, ехали в Киев и вместе с президентом СЧУ Войтовым добивались того, чтобы до 14 декабря — «Дня вшанування учасників» размеры минимальных пенсий для ВСЕХ участников-инвалидов были подняты хотя бы на 100% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Т.е., с нынешних 225-255-285 до 325-355-385 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність + установлен размер минимальной пенсии для участников 2-категории на уровне участников боевых действий — 165 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. /// Ожидать, когда прошедший Съезд чернобыльцев «родит» какую-то пустышку-резолюцию — напрасная трата времени.

   • Кіндрат:

    Ипполит Матвеевич!
    Яке підняття від бариг!
    Вони на 30-річчя клали…, а на «14 декабря — «День вшанування учасників» покладуть з прибором…
    Колись до Азірова-Кровосісі звертався, ну підніміть до чергового 26 квітня жалюгідну суму на оздоровлення у 90 грн., яку ще клята вами Тимошенко у 2005 р. встановлювала. Відповідь була «ГРОШЕЙ НЕМА».

 4. Аноним:

  Ув Ипполит Матвеевич !
  Вы сами дали ответ на свой же вопрос?
  Никто и ничего до конца года делать не будет с пенсиями!
  Год бюджетный заканчивается!
  Лариса Николаевна ПРАВА!
  Вставайте обединяйтесь действуйте сами!
  Пока СЧУ будет никому ничего не будет кроме орденов руководству СЧУ себе на груди!
  За бездеятельность!

 5. боец РККА:

  Ипполит Матвеевич: — «Т.е., с нынешних 225-255-285 до 325-355-385 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність» — цитата из постановления 1210, если просить (требовать) у власти повышения пенсии по постанове 1210, а потом выступать за законность и отмену этой постановы, то это из серии винегрета. Что то не клеится

  • Віктор:

   Боку РККА-немає в постанові2110 змін з 225,255,285на 325,355,385!Зміни в постанову будуть внесені відповідно ст59,яка поширюється на інвалідів ліквідаторів -військовослужбовців.І по перерахунку ,відповідно 5 мінпенсії відповідного року ,це буде більше ,чим 325,355,385!

   • Котов:

    Законы №6614,2148 которые вносят изменения в ст. 59 п.3 для срочников кму,мин.соц.политики,пфу исполнять не будут. Для «работы» ст.59 п.3 на странице ПФУ сказано — нужны изменения в постановление 1210 и отдельные «документы».
    Поверьте 3,4,5,6 месяцев, а также годы пройдут ст.59 п.3 работать не будет.
    Я четко отслеживал ситуацию и понял, что ст.59 п.3 это очередной «вброс» на чернобыльское болото для зависти, ссор и РАСКОЛА.
    ст.54 п.4 закопали так, что сколько лет не можем ее вернуть, а ст.59 п.3 тоже пойдет под сукно.

    Жаль срочников их жестко обманули, давайте не давиться слюнями обещанной пенсией с пятикратки, а давайте сочувствовать срочникам за очередной развод от власти и плевок в душу всем ликвидаторам которые боролись, что бы вернуть ст.59 п.3 в редакцию 1991 г.

    • Минаков Сергей:

     Котов с вами согласен,очередной вброс,а люди верят еще,что власть их услышит

  • Ипполит Матвеевич:

   За какую законность? 6-8-10? Это неосуществимые «хотелки».

 6. Віктор:

  Я вибачаюсь за помилку-боец РККА.

 7. Владимир.:

  Дуринь думкою богатіє. Дадуть як догонять. Алє «Нас не догонишь. Нас не догонишь»

 8. анонім:

  Голосуй не голосуй , все одно получиш шайбу .

 9. Олександр:

  Військовозобов’язані, призвані на збори і направлені на ліквідацію аварії на ЧАЕС, відносяться до військовослужбовців, чи не відносяться ? Роз’ясніть хто знае.

  • Віктор:

   Олександр-відносятся,читай ст10,закону 796!Перерахунок по ст.59 ,це перерахунок військовослужбовців і прирівняних до них(ст10)Тим більше ці люди мають статус інваліда війни.

 10. Петр П.:

  Только что звонил на горячую линию ПФ, спрашивал по поводу призванных через военкомат будут подлежать перерасчёту пенсии на ряду со срочниках, мне объяснили ,что да Вы являетесь военнослужащими .Звоните узнавайте кто не верит.

  • Віктор:

   Петро П-большое спасиба,сто подтвердил мої слова.А просим неверящим умникам-учите матчасть!

  • Ипполит Матвеевич:

   А мне сейчас на «горячей линии» области ответили, что им ещё неизвестно будут ли изменения распространяться на партизан и кадровых.

 11. Чернобылец:

  Был в районом ПФ. Спросил относительно пенсий для военнослужащих срочной службы, участников ликвидации аварии на ЧАЭС относительно пятикратного увеличения пенсий. Ответили, что они будут начисляться при выходе на пенсию по возрасту, так, что считайте когда это будет. Сейчас военнослужащим призванным в 1986 г. и отправленных на ликвидацию аварии 48-50 лет.

  • Віктор:

   Чернобелець-»спрашивал о п’ятикратого увеличении пенсии»,Це про що?Перерахування пенсії відповідно змін до ст.59 закону 796.Як спитав,так і відповіли.

  • срочник2:

   нам же как ликвидаторам идти на пенсию 50

 12. Vitaliy:

  на цю,курва,владу я не плекаю надію,що вона почує-потрібні інші

 13. Аноним:

  Александр Думаю и еще раз убеждаюсь насколько Ви тупой НЕУЧ!
  Смотри и все свои коментарії попередні!
  Де такі беруться Мабуть з полонин та з лісу!

  • Иван:

   Анониму.Судя как написано, видно что писал ну очень умный человек.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов