Інформаційне повідомлення:

7 чeрвня 2017 рoку, прoйшли тaк звaні пaрлaмeнтські слуxaння прo рeфoрмувaння пeнсійнoї систeми. Oб’єднaння oргaнізaцій ліквідaтoрів Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи oтримaлo зaпрoшeння для учaсті в цьoму заході, підготувало виступи та запитання, бо парламентські слухання – це спеціальна процедура, коли у Верховну Раду України запрошуються представники народу для того, аби вислухати їх міркування при прийнятті відповідного законодавства, особливо важливого для суспільства.
Але те, що відбулось, викликало здивування і непорозуміння – жоден учасник слухань не отримав жодного документу з теми, яка винесена на розгляд. Жодного …
Нам відомо, що уряд України розробив не тільки концепт пенсійної реформи, але вже підготував всі необхідні документи, які направив у Міжнародний валютний фонд і які отримали там підтримку.
Ми думали, що нас ознайомлять з цими документами хоча б на самих слуханнях, але перші ж виступи депутатів Верховної Ради України, показали, що ні Ляшко, ні Каплін, ні Кужель, ні Королевська, не бачили цих документів – тобто усіх нас зібрали тільки для того, щоб поскаржитись на уряд … – все це, скоріше, нагадувало чергову передвиборчу компанію.
І більш нічого – що обговорювати, коли обговорювати нічого.
В такій ситуації Об’єднання організацій ліквідаторів Чорнобильської катастрофи прийняло рішення відмовитись від виступів та покинути залу.
Але питання залишились. В найближчий час на цьому сайті з’явиться інформація, яку ми планували оприлюднити з трибуни Верховної Ради України.

Віктор Гайдак

ВОВЧ

37

3

3 комментариев к записи “Інформаційне повідомлення:”

 1. Кіндрат:

  За останні роки вже неодноразово переконувався що парламентські слухання це самий настоящий аЦЦтой! Вони НІЧОГО не вирішують. На них ніхто, ні Гарант, ні Уряд ніякої уваги не звертають. Увага звертається на кількість (тисяч, десятків тисяч…) протестувальників на вулицях… І на електоральну підтримку влади. С подивом дізнався, що на Банковій ЧЕРЕЗ ДЕНЬ (більше нема чим займатися?) проходять медійні наради, щодо підтримки Гаранта, його рейтингів…
  Готуймося до виборів!

 2. жоражора:

  Уважаемый Виктор Вы все правильно написапи из зала никто не выступил иВы вышли из зала явидел

 3. Иван:

  припятским караул мы же не работали

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов