Інформація до відео зборів ГМГОІ ВОВЧ

Суди пoкликaні встaнoвлювaти істину і зaxищaти пoрушeні прaвa, в дaнoму випaдку дeржaвoю   пeрeд чорнобильцями -ліквідаторами та їх вдовами, які також прийняли на себе весь тягар по забеспеченню людського життя та   догляду за своїми чоловіками, які помирали у тяжких муках (онкохворі та інш.) покинуті державою напризволяще (відібравши право на достойне пенсійне забеспечення, лікування, як клінічного так і санаторно-курортного та багато інш. зобов»язань).
                Заступник Голови Правління
                ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля»                                                                               Лариса Погребняк

61

5

16 комментариев к записи “Інформація до відео зборів ГМГОІ ВОВЧ”

 1. Соломон Киокомитцу:

  Я непонимаю из-за чего весь сыр-бор? Какие суды, зачем Вам это надо?Вы почитайте Пояснительную записку до Законопроекта № 6292, так вот там написано, что по состоянию на 01.03.2017 года мы все с Вами получаем пенсии в размере -по 1 группе инвалидности 12470 горивен, по 2 группе инвалидности 9976 гривен, по 3 группе 7482 гривны,это сколько надо принять на душу, чтобы написать эту ахинею? И люди читая возмущаются, вам мол еще мало, вы еще что-то требуете.Лично мой размер пенсии они завысили почти в три раза, я обыкновенный минимальщик,могу предоставить распечатку с банка за март-месяц, точно так же и другие, ни один человек нашей организации не получает тех размеров пенсий, что понаписали в пояснительной записке авторы законопроекта 6292, кто интересуется-все опубликовано.Авторами этой «мудрости» народные депутаты Биловол Хомутынник Кулинич Шипко Гуляев Остапчук Святошин Геллер Кацуба,большой вам земной уклон дорогие защитники Чернобыльцев.

  • Кіндрат:

   Вказаним законопроектом пропонується ЗАПРОВАДИТИ вказані розміри пенсій. Ці суми лише пораховані станом на 1.03.2017 р., тобто 6-8-10 помножені на мінімальну пенсію, яка станом на 1.03.2017 р. складала 1247 грн.
   З 1.05.2017 р.- 1312 грн.

  • Лариса _Лубни:

   Мова іде не про законопроекти, а про реально діючу на сьогодні Конституцію. І коли начальник Лубенського УПФУ говорить, що вона і її підлеглі захищають бюджет країни від надмірних виплат на підставі рішень Конституційного суду, то наші члени Організації звернулися до КСУ за роз»ясненням(до речі і я особисто, і В.Гайдак запрошували Вас усіх чорнобильців-ліквідаторів України прийняти участь у подачі індивідуальних звернень)і отримали відповідь також індивідуальну, на підставі якої ми тепер і звертаємося до суду.
   До речі, звертаюсь до коментаторів — віднесіться з розумінням до того, що на даному етапі ми не будемо надавати ні зразків звернень до УПФУ, ні позовів до суду, а лише інформацію — з одної простої причини, дуже великий об»єм роботи виконуємо для членів нашої організації.
   Ми не чекаємо, коли хтось доб»ється прийняття того чи іншого закону( бо це можна робити лише великою силою, а її вже немає)залишилися 300 ліквідаторів з усієї України, які пішли тепер своїм шляхом.
   Також на сьогодні є приклад О.Неділька з Кіровограда. Люди інформують про свій шлях відстоювання порушених інтересів чорнобильців-ліквідаторів. І я щиро бажаю Олександру успіху у його боротьбі
   Але все одно, якщо ви знаходитеся в громадській чорнобильській організації — запитайте тепер у свого керівника, а яким шляхом ви будете відстоювати свої інтереси. В любому випадку потрібно встати і щось робити. Під лежачий камінь вода не тече. І бажаю тим коментаторам, яким не подобається, особливо малим і великим АНОНІМАМ( вже є 2 «не нравится») подайте ваш варіант бачення вирішення проблеми, а ще краще практичні дії від вас на користь хоч невеликого колективу ваших однодумців. Бо скільки людей, стільки і думок, а Конституція одна. Ось і ми звернулися до до неї за захистом, бо ст.3 говорить, що Людина, її життя і здоров»я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність.Утвердження і забеспечення прав і свобод людини є ГОЛОВНИМ ОБОВ»ЯЗКОМ ДЕРЖАВИ.
   ст.8 — …норми Конституції є нормами прямої дії.Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод безпосередньо на підставі Конституції України ГАРАНТУЄТЬСЯ.
   А також ст. 16. — забеспечення екологічної безпекиі підтримання екологічної рівноваги на території України, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи — катастрофи планетарного маштабу, збереження генофонду Українського народує ОБОВ»ЯЗКОМ ДЕРЖАВИ.
   Ось такий ми шлях обрали.
   БАЖАЮ УСПІХУ НАМ,ТА ВСИМ ТИМ,З ХТО ВІДСТОЮЄ СВОЇ ПОРУШЕНІ ПРАВА У ВИБРАНИЙ НИМ СПОСІБ.

  • Соломон Киокомитцу:

   Соломон Кіндрату.Цитую слово- в слово з Пояснювальної записки «станом на 01.03.2017 розмір пенсії складає не менше ніж 12470 грн» Не написано «може складати» «очікувано може складати» «за розрахунками» чи ще щось що планується на майбутній, очікуваний час, а написано «станом на таку-то дату складає не менше 12470 грн»тобто чітко зазначається певний юридичний факт на певну дату що вже має місце.Я розумію, що це велика проблема людей, що звикли до словоблуддя викласти бодай щось нормальне на папері, можливо самі ті поіменовані в документі особи в очі не бачили того написаного, довірилися своїм помічникам, а ті своїм помічникам, от і сталося що сталося,адже мали місце казуси на кшалт помилок з тим переліком лікарських засобів, чи з тими помилково відміненими а потім знову поновленими статтями деяких законів.Так що, те що написано пером, не вирубати сокирою, не складно, зате вірно.

 2. Стас:

  На сьогодні 10 тис. це є не великі гроші,враховуючи квартплату,ліки,харчі,одяг (наші вже борги за 3 роки) і.д. Але,якщо і получим то знову буде 3 копійки… Гнати всіх нафуй !!!

 3. Кіндрат:

  Звичайно невеликі. На всіх більш-менш поважних посадах сьогодні зарплата від 30 000 грн., тобто трохи більше 1000$.
  Про нас і казати нема чого. Те що робить влада з пенсіонерами увійде до сучасної історії України як знущання, глум, наруга… Наявно видно, що свої питання ті, хто при владі, вирішують за наш рахунок. І у них це непогано виходить. А те, що більшість людей змирилася з таким жебрацьким станом, так це паскудна звичка народу – ТЕРПІТИ! Поваги заслуговує кожен, хто не згоден з таким станом речей незалежно від того чи висловлює він свій протест, чи носить у собі… Внутрішній протест неодмінно реалізується під час виборів …
  А Лубни – молодці! Не змирилися.

 4. Аноним:

  Лубны молодцы. Дай бог вам терпения и сил бороться с этой бюрократической машиной,но дорогу осилит идущий. Это не громкие слова,но за вами правда и судьбы людей,которые заслужили достойные пенсии, а их в нашей стране,как известно получают только властьимущие,которые их не заслужили, а чернобыльцу потеряли свое здоровье и выживают ,а не живут

  • Vitaliy:

   люди щось [censored] ти,шановний,так про людей

 5. Ликвидатор 86:

  Задрали вы своей фуйнёй уже Барыги

  • Влад:

   Что тебе не нравиться? Что лубенчаны 6 лет участвували в акциях протеста, добиваясь исполнения закона для всех ликвидаторов, а ты на диване кноподавиш и завидуеш, что теперь они решили отстаивать только свои личные интересы в судах, и решать проблемы членов своей организации. Это верное решение. Пусть вам помогает Бог в достижении вашей цели. И у вас всё получиться. Вашему каравану успешной дороги, а на лающих и злобных псов не обращайте внимания. Если лают, значит вы на верном пути.

 6. солдат срочник:

  Для тех, кому не нравится, чем занимаються Лубенчане, хочу напомнить, что в случае положительного результата, я имею в виду, решения судов подтверждающих правоту людей в споре с ПФ и так, как у нас прецедентное право рассмотрения в судах еще вроде бы никто не отменял, то все скептики, недоброжелатели и откровенные злопыхатели должны быть не только благодарны тому, чем эта организация занимаеться, а и брать на вооружение все эти наработки и применять у себя на местах, тем самым попутно меняя всю эту насвозь прогнившую антинародную систему. Вот так и сроятся Великие Государства! Все очень просто: поднялись вроде как бы только для себя, показали перспективу для других, а вышло, что система окачурилась-и не нужно потом говорить, что кто то не вывел на какие то протесты, майданы, кто то проплатил, или не проплатил. Люди оказываеться сами могут самоорганизовываться и решать, что им больше подходит или ждать манны небесной или пойти и вернуть свое украденное…

 7. ликвидатор:

  Лубны Молодцы всё правильно наука для других УДАЧИ ВАМ

 8. Лариса _Лубни:

  Шановні, дякую за розуміння і підтримку. Опонентам не зобов»язана доказувати своє бачення. А тим більше опускатися до вияснення стосунків чи нанесення комусь образ. Мені це не потрібно. У нас є більш важливі завдання, які відбирають занадто багато часу і уваги. Надалі виставлятиму лише інформацію. Нікому нічого не нав»язую і ні з ким не сперечаюсь. В кожного своя думка, а як відомо — скільки людей, тільки і думок. Всім здоров»я і здорового глузду у виборі майбутнього. Все у ваших руках і в головах.
  Ще раз дякую!!!!!

 9. чернобылец:

  Пенсии забирать у суддей и прокуроров задним числом нельзя , а у чернобыльцев забрали и вщсе нормально во она справедливость и молчим , молчим,,

 10. Валдис:

  Спасибо, Лубны! Удачи Вам во всем — Вы делаете святое дело, ребята

 11. BF:

  Шановні Чорнобильці!
  Я, можливо чогось не розумію, але мене дуже цікавить,
  чи діє в Уркаїні прецендентне право?

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов