Інформація з Лубен

В Лубeнській   міській   грoмaдській   oргaнізaції   інвaлідів «Вeтeрaни Чoрнoбиля» 19 липня 2017 рoку   відбулися Зaгaльні Збoри з привoду відпoвіді Кoнституційнoгo Суду Укрaїни   —   нa пoдaні 22.05.2017р.     індивідуaльні зaяви   члeнів дaнoї oргaнізaції.

    Нa Збoри Oргaнізaції прибули зaпрoшeні:   Міський гoлoвa м. Лубeн Грицaєнкo O.П.

                                                                                      Нaчaльник Гoлoвнoгo Упрaвління ПФУ у Пoлтaвській oбл.   Тaрaтoрін В.Н.

                                                                                      Нaчaльник Лубeнськoгo oб»єднaнoгo Упрaвління ПФУ   Сoлoмaxa Т.В.

                                                                                      Гoлoвa Цeнтру віктімізaції ЧAEС ВГO «ВOВЧ»   Бургaс І.X.

                                                                                      Зaступник Гoлoви ВГO «ВOВЧ»   Шeвчук В.В.

                                                                                      Гoлoвний рeдaктoр гaзeти «Нaшa спільнa спрaвa»   Ляшeнкo A.O.

                                                                                      Гoлoвний рeдaктoр рaдіo «Лубни»   Лaндишeв В.В.

    При oтримaнні відпoвіді з КСУ , нa минулoму тижні   — 12.07.2017 рoку   члeни нaшoї oргaнізaції, зa підтримки Цeнтру віктімізaції ЧAEС ВГO «ВOВЧ»   підгoтувaли   зaяви дo місцeвoгo упрaвління ПФУ, зaрeєстувaвши їх.   Станом на 19 .07.2017 р. більшість ліквідаторів отримали вже відповіді із ПФУ. Наступні наші дії, це позов до суду. А виходячи з того, що Україна є правова держава,є всі шанси отримати позитивний результат.

    Ми об»єдналися в організацію насамперед   для відстоювання порушених   прав учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи, та їх вдів.   На протязі майже шести років невпинно і послідовно відстоюємо різні порушені позиції для ліквідаторів усієї України, а це і ст. 60 Чорнобильського Закону ( організація блокування Лубенського УСЗН — лютий 2015 р.), і розрахунок і подання до Мінсоцполітики компенсації на харчування ( червень 2015р.) — збільшилися дані виплати в межах до 100 грн. для І кат.

      Але всі ми констатуємо той факт, що з 2014 року   учасників протесних акцій   в столиці України зменшилося в рази (   це 300 — 500 чол.) — одні і ті самі, що й показала остання акція під Конституційними Судом України 22.05.2017р. Це говорить про те, що вирішувати питання для всих чорнобильців   малою кількістю   протестуючих прийшов кінець. Тепер дійсно настав час відстоювати   індивідуально свої порушені права. А найкраще — коли є міцна, дружня команда. Коли керівництво організації піклується про своїх членів — це і надання різних зразків заяв і звернень і забеспечення ексклюзивною інформацією членів організації і взагалі підтримка в складних життєвих ситуаціях.

Заступник голови Правління  

ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля»                                                                     Лариса Погребняк87

1

8 комментариев к записи “Інформація з Лубен”

 1. BF:

  Так тримати!
  Успіхів всім і здоров’я!

 2. Сармат:

  Віват Лубенські «Ветерани Чорнобиля». Ви кращі!!!!! За свої права потрібно боротися особисто, а не чекати,поки нам на таці принесуть всі законні блага. Що ви і доводите на практиці, і ділитеся своїм досвідом з іншими. За що вам велика вдячність і повага.Теперішні можновладці тільки погіршують рівень життя українців, порушують Конституцію України. Я також був 22.05.17 в КСУ і повністю задоволений роз»ясненням КСУ щодо прийняття ним рішень, які є остаточними і не підлягають оскарженню. Є реальний шанс відновити справедливість, але у індивідуальному порядку. Лубни, як завжди перші, бо згуртовані у міцний колектив. Бо керівники організації на своєму місці, турбуються про кожного члена своєї організації. Таких колективів зовсім одиниці по Україні, в основному представляє організацію «человек с печатью».Якщо у вашому місті вас не почули керівники інших чорнобильських організацій, то грош ціна їм у базарний день. Сьогодні потрібно за соломину хвататися. Біда ліквідаторів в тому, що більшість керівників чорнобильських організацій пообростали мохом, за 20-30 років вирішили всі свої особисті проблеми(особливо обласні керівники), навіть дітей своїх повіддавали заміж за кордон. Поробили собі державні нагороди, входять до різних комісій при обласних, районних та міських радах. Життя в таких керівників вдалося. А паразитують вони в основному на біомасі ліквідаторів, яким підкидають меседжі на кшталт «нічого не зміниться», «немає грошей», або «хай їдуть ті,а ми потім все отримаємо». Проблема існує тому, що необізнані люди не мають інформації, яка дійсно є рушійною силою. Та не бажають змінити для себе особисто, своєї родини умови існування. Значить все задоволняє.

 3. Кіндрат:

  Звернув увагу на згадане висловлювання Соломахи Т.В. з Лубенського ПФУ, що «працівники ПФУ захищають інтереси держави від надмірних, на їх погляд, вимог ліквідаторів ЧАЕС».

  Позбавте Державу від таких захисників, а від ворогів вона сама позбавиться!
  Чи має право чиновник оцінювати ступінь вимог ліквідаторів? Є закон, який у ганебний спосіб вихолостили. Зруйнували систему соціального захисту чорнобильців і це називають законністю… При цьому хочуть щоб усі це проковтнули і мовчки чекали від влади чергової подачки…

  А чи не хоче хто небудь захистити Державу від надмірних, на погляд переважної більшості громадян країни, зарплат, пенсій, премій і т.і функціонерів Держави. Бо суми у 100-200 тис., 1-2 млн. НА МІСЯЦЬ регулярно з’являються в інформаційному просторі країни. Ні Уряд, ні Гарант цього не бачать? Все як у пісок!
  Захищати Державу від чорнобильців — це нова функція бюрократа-чиновника, держиморди, державного холуя!

  • Andrew:

   Працівники ПФ повинні виконувати Закони України, а своє «мненіє» хай залишають при собі. Нахабності чиновників вже час класти край!

 4. Валерий Болотов:

  Дорогие побратимы! Больно смотреть,Как одна и та же общественная Чернобыльская организация ВГО ВОВЧ Пытается пробить без человеческую стену Государственного равнодушия и цинизма. А, где же другие сотни организаций??? А, где же наконец наш с вами Союз Чернобыль Украины??? И Я понял!!! Когда меня стягивал со сцены Международного фестиваля «Чернобыльские напевы» в городе Днепре один из лидеров Чернобыльского движения Украины , как последнего пьяницу только за то , что я хотел своим произведением поздравить всех ликвидаторов Украины с праздником чествования ЛИКВИДАТОРОВ, а фестиваль именно был этому и посвящён то мне было в категорической ,грубой форме отказано обратится к полному залу, потому , что за моей спиной стояли те, кто способствовал материально его проведению. А фестиваль действительно сильный и , очень нужный . ДЕНЬГИ! И ещё раз ДЕНЬГИ! И разве может Союз Чернобыля пойти против Государства, которое отстёгивает союзу ДЕНЬГИ для смягчения и сдерживания такой ВЕЛИКОЙ массы , как чернобыльское движение. Вот и весь ответ пассивности и неверия .За пол года ни одного звонка, ни одного прихода к 70-и летнему КОСТЫЛЬНОМУ инвалиду и Это, как месть за то , что что именно ВГО ВОВЧ подал мои документы на Президенскую награду » ОРДЕН ЗА МУЖЕСТВО» 3 степени, а не та организация ,которой я являюсь отцом!Вотвам и ещё один пример предательства нынешних » лидеров «. ДА! А я всё таки поздравил ЛИКВИДАТОРОВ в ДНЕПРЕ И ВСЕЙ УКРАИНЫ -ОТО БЫЛО ТРЕБОВАНИЯ ВСЕГО ЗАЛА. СПАСИБО БРАТОЧКИ!!! ИНВАЛИД НА КОСТЫЛЯХ С ПОМОЩЬЮ СВОИХ БРАТЬЕВ — ПОБЕДИЛ! И ЗАЛ СТОЯЛ ОТ НАЧАЛА И ДО КОНЦА ОТДАВАЯ СВОЙ ИСТИННЫЙ ДОЛГ УШЕДШИМ И ЖИВЫМ ЛИКВИДАТОРАМ!!! Объединяйтесь все, кто ещё не продал наше движение. В. БОЛОТОВ.

 5. Влад:

  Ну и как вам поворот событий. И почему все воды в рот понабирали, особенно анонимы, которые от скудности ума втирали здесь на сайте о неправомерности обращения в КСУ. О том, что эту организацию не уважают в городе. Я вижу обратное. Мер высоко оценил работу даной чернобыльской организации. Но мы все в Украине и так знаем про достойных лубенских ребят, которые все эти годы не прятались за спины других, а всегда в авангарде чернобыльского движения. Вот вам и результат работы общественной организации. И как я понял, это начало. Ребята, вы на правильном пути. Успеха вам. И спасибо за ту работу, которую вы уже сделали в 2015 году, отстояв ст.60 Чернобыльского закона, поднятия выплат кормовых и вообще за то, что вы своим примером показываете, что дружа с головой можно добиваться успехов. А УСПЕХ непременно будет, потому что справедливость восторжествует. За ночью наступает рассвет. И Лубны есть примером для подражания. Вы лутшие.

 6. Микола:

  Прошу Вас опублікувати зразок звернення до УПФ,та зразок позовної заяви до суду.Буду дуже вдячний.

  • ликвидатор:

   Все правильно Лубны так держать

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов