Інормація про круглий стіл представників чорнобильських громадських організацій району та міста Лубни.

Oсь прoвeду oпитувaння нa вулиці і пoстaвлю людям oднe прoстe зaпитaння: кoгo вoни підтримують – влaду чи грoмaду?
VFL.RU - вaш фoтoxoстинг
Сaмe цe питaння виниклo у мeнe під чaс зaсідaння круглoгo стoлу зa учaсті прeдстaвників чoрнoбильськиx грoмaдськиx oргaнізaцій містa тa рaйoну, прeдстaвників сoціaльниx зaклaдів тa місцeвoї влaди.
Круглий стіл oргaнізувaлa Лубeнськa міськa oргaнізaція інвaлідів «Вeтeрaни Чoрнoбиля» зa рeзультaтaми прoвeдeнoгo 22-24 листoпaдa у Xaркoві Всeукрaїнськoгo чoрнoбильськoгo сeмінaру з питaнь «Плaнувaння зaвдaнь щoдo сoціaльнoгo зaxисту інвaлідів з числa грoмaдян, які пoстрaждaли внaслідoк Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи».
Прo питaння, пoрушeні нa сeмінaрі тa прийняту зa йoгo рeзультaтaми рeзoлюцію в Лубнax, – прoчитaєтe в нaйближчoму нoмeрі «Нaшoї спільнoї спрaви». A oсь в цій публікaції xoтілoся б нaгoлoсити нa іншoму – стaвлeнні місцeвoї влaди дo лубeнськиx ліквідaтoрів.
Мaлo тoгo, щo ГO «Вeтeрaни Чoрнoбиля», щo рoзміщується у приміщeнні стaрoгo викoнкoму, якe нe oпaлюється і зaпрoтoрити туди ліквідaтoрів цe прoстo якeсь знущaння, тaк дeпутaти Лубeнськoї міськoї рaди ще й не виділили їм кошти навіть на те, щоб люди мали можливість пережити зиму у більш-менш нормальних умовах, принаймні не замерзнути там.
Ось сьогодні в цій холоднечі просиділа не лише я з чорнобильцями, а й представник міської ради – секретар міської ради Олександр Карпець. Варто відзначити, що районна влада запрошення чорнобильців взагалі проігнорувала, там всі дуже сильно зайняті виборами.
Так ось перші 30 хв. представник міської ради уважно вивчав привезену літературу з Харкова про санаторії в Харківській області, які запрошують чорнобильців на лікування та оздоровлення, згодом почав позіхати, в результаті певно добряче замерзнувши, резюмував «круглий стіл», мовляв що ви тут «воздух содрогаєтє», ще нічого не ясно, бюджету немає, що перекладуть на місцеві бюджети теж не відомо, поки що у нас перевізники і ПТУ…..».
Монолог місцевого чиновника перебила заступник голови ГО «Ветерани Чорнобиля» Лариса Погребняк і з дуже доречним запитанням: «А хіба ви не повинні стати на бік лубенських ліквідаторів, яких в Лубнах найбільше і допомогти нам разом вирішити наші питання….? А ще додала, що на Всеукраїнському семінарі у Харкові люди взагалі дивувалися, що в наших Лубнах відбувається. Ось і в мене питання: місцева влада в союзниках з владою, яка вже давно переступила через чорнобильців, чи з громадою, своїми виборцями, та людьми, які першими у 1986 році вступили в боротьбу з атомним лихом????
Далі буде…

Анастасія Ляшенко газета «Спільна справа» м.Лубни

 

VFL.RU - ваш фотохостингVFL.RU - ваш фотохостингVFL.RU - ваш фотохостингVFL.RU - ваш фотохостинг

VFL.RU - ваш фотохостинг
VFL.RU - ваш фотохостинг
VFL.RU - ваш фотохостинг

20

4

29 комментариев к записи “Інормація про круглий стіл представників чорнобильських громадських організацій району та міста Лубни.”

 1. Николаенко Алексей Фёдорович:

  Лубенчаны с «Ветеранов Чернобыля» всегда первые поддерживают и проталкивают чернобыльские вопросы. Ещё и недели не прошло после семинара в Харькове, а Лубны уже провели круглый стол,в поддержку поднятых проблем. Вот пригласили на своё мироприятие и местную власть. Как ведёт себя чинуша, сидит, зевает, ему не интересно. А мы ещё хотим, что бы в Киеве поддерживали и понимали наши проблемы, как такие уроды на местах всё это тормозят. Спросить хочется усатого представителя местной власти, почему ты не стал ликвидатором аварии на ЧАЕС, а сейчас попытка ребят хоть что-то изменить в лутшую сторону, для тебя есть содроганием воздуха. ПОЗОР.

 2. секте свидетелей майдауна:

  Нравиться,что чернобыльцы работают,пытаются хоть что-то изменить…

 3. Лариса _ Лубни:

  Завтра зустріч з міським головою, продовжимо спілкування на чорнобильську тему, але вже місцевого рівня. Питаннячко до аудиторії якій все «не нравится», вам що конкретно не подобається, майте сміливість пояснити. Чи ви, «шановні» просто шаленієте від заздрощів… Пропоную керівникам місцевих чорнобильських організацій піднімати дані питання.

 4. секте свидетелей майдауна:

  Думаю,что не нравиться,как ведут себя чинуши… Я тоже думал,что поставить… Поставил с уточнением(комментом)

 5. иван:

  Участников ликвидации 2 кат уже нет?

 6. / рядовой /:

  Я проти всіх, тому як, громада пропонує пропозиції, а влада відповідно їх сворює закони.

 7. секте свидетелей майдауна:

  А,що громада, не ТЕ ПРОПОНУЄ ??? І які закону створила влада на пропозицію громади ?! Конкретніше,будь ласочка… Мабудь, ми живем в різній Україні. Влада приймає закони,які надо владі,но ніяк не громаді(народу) України…

 8. Никол:

  Нафига тогда влада если Кабмин регулюе розмір пенсій.???

 9. Партизан 1986:

  Да ні,просто кабмін з дозволу Верховної Зради перебрав на себе повноваження, які в Конституції для кабміну відсутні.
  Таке саме по собі унікальне самоусунення від своїх повноважень і обов’язку.

 10. кощей:

  А не много ли вы захотели? Позорники, посчитайте сколько у вас организаций? Каждый кому не лень лезет чтобы что-то поиметь. Хрен, вам, у вас и так обалденные пенсии, не нойте и не прибедняйтесь, вы и этого не заслужили, надо всех ликвидаторов перепроверять, понакупили себе групп 2 да первых. Люди живут на минималки, а вам подавай все на блюдечке.

 11. Лариса _ Лубни:

  Шановний Кощей, звідки у вас стільки ненависті. Ще у 2011 році піднялися чорнобильці відстоювати свої порушені права державою, але на той час минулою владою. Проминуло 5 років, у шкурі ліквідаторів опинилися всі жителі України(за винятком тих, хто біля якого «корита» пригрівся). Я особисто знаю, що таке хвороби ліквідатора(інфаркти і не один, інсульт, безкінечні головні болі, втрата свідомості), і таких як я в Україні багато, а ще тих, хто переносить все це на собі,чомусь вони 30 років тому розгрібали те, що сьогоднішні «заслужені» з великими пенсіями нарворили. Сюди відносяться і працівники станції, які потім стали «головними» спасатілями, і високопосадовці, які ліквідаторів перетворили в потерпілих, теперішня влада «гідності», яка навіть Чорнобильський закон зі своїм приходом знищує. Знаю, що викличу бурю обурення, але це ПРАВДА. Всім здоров»я.

  • иван:

   Уважаемая Лариса!Я помню Вас по давним(5-7лет назад) дебатам на МЧ,ЭЧ,ЧЭ.Вменяемые коллеги Ярослав,Гайворонский,Леонид,Кот Шредингера,безбашенная Демченко(здоровья всем).Ничего за эти годы в сознании нас не поменялось.Не надо,что поднялись все ч-цы.Поднялись инвалиды 1 кат,и Вы знаете почему(приняли 1210),и 6-8-10 ушло.А в период 2006-2011гг массово получали(и многие покупали,я тоже три раза лежал в клинике и цены помню до сих пор)группы и в суд.Помните сколько развелось адвокатов на ч-х.Причем инвалидность получали и 88-90гг,и переселенцы из зоны,и эвакуированные,и живущие на грязных территориях.С 2011-2013гг Все акции,и требования только одно-верните 6-8-10.О 2 и3 кат вы не вспоминали.Как и сейчас,никто не вспомнил,что 2 кат лишили путевок,почти год брали налог с пенсии.Превратились в закрытую касту избранных.А Вы не поняли,почему ввели 1210?Еще пару лет и вся страна работала бы на ваши пенгсии.Поздно прави-во спохватилось.А инфаркты,ИБС переносят не только ч-цы,а и другие люди.Предвидя грязь,ликвидатор июнь 87г,крыша 3 блока,доза 9р,инфаркт в 2006,ИБС,АКШ.2 кат.АДМИН,пропусти,может мужики откликнуться.

   • секте свидетелей майдауна:

    Іван,а скільки раз, ви лікувались в стаціонарі і з яким діагнозом,в перші 5 років,після перебування в зоні ??? Скільки днів, у Вас лікарняного за рік ?

    • иван:

     Я понял,что ты хочешь сказать.Мне было 34 после ЧАЭС,и пять лет здоровье не ухудшалось.Потом за сорок ГБ1,2,атерокардиосклероз.Специально больничные дни не набирал.У каждого организм справляется по своему и у каждого свои обстоятельства.

     • секте свидетелей майдауна:

      Все понятно ! А когда за 40 лет,работы нет…-говорят возрастные заболевания ?! И это вроде,как логично. Мне,например было после аварии 22 года. За полгода, после ком-ки -22кг, в год 220 дней б-ных,группа 2, сразу ,пенсия 86руб.,аж потом(спустя 2года) появилась связь(Закон).Как то так,и ооочень тяжело было в 23года стать ин-дом(приравнивалось калека). Но тебя я понимаю,и даже не знаю,как помочь,тем более сейчас… Может,кто-то подскажет?! Ребята,кто в теме,помогите,советом ?!

      • иван:

       ССМ,спасибо.Как-то неловко получилось,мне помогать не надо.Я не жаловался,а хотел подчеркнуть,что нельзя предавать ребят,с кем вместе там были и не смогли,или не захотели в 25-30 лет быть инвалидами.Считалось-калеки,ты прав.Мне в 97-м тоже сказали-вредные условия труда(я шахтер).Я доработал до пенсии.Тогда уже пошла волна в МСЭКах,предлагали сделать.А за какой хрен я буду платить,у меня анализы не фальшивые.Я не в полку на фоне 2 месяца просидел в 89г,как мой земляк и имеющий 2гр.Послал на [censored] и поехал работать.Ты пойми,я ж не против настоящих больных и действительно схвативших дозу.

   • Лариса _ Лубни:

    Шановний Іван, ви пишете, що за ці роки в свідомості у нас нічого не змінилося. Я думаю, змінилося лише одне, і на сьогодні це впевнено продемонстровано, що при такому шаленному вимиванню (розкраданню) державних коштів,народ України неукраїнській владі не потрібний. А інфаркти і інсульти ліквідатори отримали після того, як виконували роботи пов»язані з Чорнобилем. Інші люди отримали їх не при виконанняі обов»язків перед державою. Якби не вони, багатьох би сьогодні не було. А про Постанову №1210 знаю, як ніхто. На пенсії ліквідаторів «вся стана не работала бы «, тому, що красти потрібно менше, згадайте е-декларації нинішньої влади, грузовики грошей минулої, де сьогодні найефективніший прем»єр-міністр кулявлоб — забули. Грошей повно, але не для людей, які ціною свого здоров»я і життя захистили цей світ без жодної пролитої краплі крові. Добра вам.

    • иван:

     Уважаемая Лариса,говоря о сознании,я имел ввиду только чернобыльцев с их требованиями.Вы не опровергли ни одно мое утверждение,я Вас понимаю,сказать нечего и Вы ударились в политику и пафос.Все остальные получают инфаркты не при исполнении обязанностей и пусть не расчитывают на помощь государства,если идти дальше,инвалиды войны!!! тоже не выполняли обязанностей перед государством?Ведь вы хотите получать больше их,читая ваши поправки к 1210,или я не прав?Если Вы считаете,что в стране много денег при внешнем долге 173млрд,я промолчу.Насчет пули в лоб и его 23 дач в Майами,а также всех е-деклараций,это не ко мне.На себя посмотрите,кого вы выбрали на главной площади страны.Всего доброго.

     • Лариса _ Лубни:

      Іван, я не вибирала нікого на «главной площади страны»,особисто була проти всього того,яким чином це все творилося. Печиво від Нуланд, шоу від Тетяни Чорновіл і Дмитра Булатова по п»ятницях зрежисованими тіньовими режисерами,та багато іншого, все це я бачила ще до кровопролиття на майдані. Я не збираюся спростовувати ваші ствердження, а сказати дійсно є що. Коли у 1986 році з м. Лубни за одну ніч було піднято військоматом, на полігонах переодягнуто одночасно 3000 чоловіків,а всього з Чапаєвської дивізії взяли 12000 чоловік, які стали в Чорнобилі так званими «партизанами»,і коли ця колона рухалася в бік Чорнобиля, то голова колони була в Яготині, а з Лубен виходила остання машина з уже військовозобов»язаними запасу.Довжина колони більше 100 км. Кожного дня я спілкуюся з ліквідаторами, наголошую вам ЛІКВІДАТОРАМИ,їх вдовами, а вдів більше 800, знаю їх проблеми. І якщо ви побачили десь пафос, тим більше що на ваше переконання я «ударилась в политику» помиляетесь, шановний. Читаю ваші претензії до мене і бачу, як ви захищаєте всіх тих злодіїв, підкреслюючи, що «в стране нет денег». Після Януковича говорили немає грошей, все вкрав. А крала минула влада, ще більше краде нинішя. А для людей грошей немає. Навіть вираз Азарова не змінили — «КМУ типа профинансирует при наличии денег». І зовнішній борг мені і іншим громадянам України озвучувати не обов»язково, не ми його брали, щоб вкрасти. А про те, що я хочу, щоб ЛІКВІДАТОРИ отримували більше, дійсно хочу, вони мають на це повне Законне право — держава зобов»язана платити компенсацію за втрачене здоров»я. А про «предательство ребят 2 категории» — сорі. З 2011р. всі пам»ятають які численні були чорнобильські акції протесту в Києві. Лубенці не пропустили жодної.А з 2014 після «гідних переможців» чорнобильські акції у 300-500 чоловік(представників зраджених, які б хоч слово за себе сказали) не було. Знаєте — ви шахтар, ви заробляли великі зарплати, ви добровільно ішли під землю, знаючи, що вас може чекати. В Чорнобиль через військомат не по запрошенню і не за великими зарплатами пішли, а по приказу — ні, військовий трибунал. Це сьогодні чую, «краще б я відсидів», а тоді це було соромно. А скільки зруйнованих людських доль, родин. Не хотіла з вами встрявати в дискусію. Мені здається, що у вас обіда, чи злоба, чи заздрість. Тільки чому тут заздрити, коли хоронять хлопці своїх побратимів частіше ніж … . А про виконання обов»язків перед державою, ЛІКВІДАТОРИ 30 років тому виконали свій «долг» сповна,віддавши здоров»я — черга держави виконати свою частину зобов»язання, яку вона взяла насебе. Державі ГАНЬБА перед інвалідами тієї війни. А з приводу змін до постанови №1210 питання не до мене.Як мені повідомив Борис Бродовський, це розробка КОПЧИКА, ВОЙТОВА І ЛІГУН ОЗВУЧИВ її на семінарі в Харкові, до якої ні я ні наша організація не має ніякого відношення, більше того, були проти. Пропоную дискусію припинити, бо з вчорашнього вечора отримала багато дзвінків від наших лубенців з приводу ваших висловів. Не хочу щоб ви зачіпали те,що болить ЛІКВІДАТОРАМ, які до цього часу відстоюють своє право на життя. Просила їх не вступати з вами в переписку, бо чула різкі вислови у ваш бік. Просто не провокуйте будь-ласка. Здоров»ячка вам і добра.

      • Лариса _ Лубни:

       Додам ще. Перед тим, як когось звинувачувати, запитайте себе, що ви особисто зробили для зраджених. По-друге, хто забороняє створити організацію чорнобильців 2 категорії, і добиватися виконання своїх прав. Хто стукає, тому відкривають. А можновладці говорять,» яка друга категорія, їм нічого не потрібно, вони ж не вимагають».Людям потрібно збиратися, піднімати закони, і те, що ще є, не дати зруйнувати, не чекаючи, що хтось за них це зробить.

 12. секте свидетелей майдауна:

  Чому обурення ?! Тільки ПІДТРИМКУ і справедливу!

 13. Кіндрат:

  Скоріше б вже вибори, бо сил терпіти цю владу немає!

  • Лариса _ Лубни:

   А вас сама підтримую. Тільки прибічників того кривавого майдану сьогодні не чути. На крові не може бути побудовано щось позитивне, яке приноситиме щастя громадянам країни.

   • ЛПА-1986:

    ЛАРИСА! НЕ БОЛТАЙ , ЯЗЫЧНИКОВ И БЕЗ ТЕБЯ ХВАТАЕТ. ЛПА ПРОИГРАЛИ ЭТУ ВОЙНУ. ВСЕМ УДАЧИ.

    • секте свидетелей майдауна:

     Шо,правда в очі колить??? Да,ні, не шановні дауни, намайданили тепер слухайте,читайте,поки не розмайданите…

    • Лариса _ Лубни:

     ЛПА м. Лубни «Ветерани Чорнобиля» не здалися, і «війну» не програли, а з 2011року і до сьогодні не покладаючи рук намагаємося вийти на новий рівень, пробуємо задіювати різні механізми, знаходимо нові аргументи. Звертаюся до керівників чорнобильських організацій міст, районів, Всеукраїнського рівня — в межаж ваших виборчих округів звертайтеся до своїх НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ. Пробуйте з ними співпрацювати.

     • секте свидетелей майдауна:

      М О Л О Д Ц І !!! Здоров»я, терпіння і тільки ПЕРЕМОГ,вам !!!!!!!!!!

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов