Комітет рекомендує ВР поновити право на щорічну допомогу на оздоровлення дітей-чорнобильців

Дoкумeнт рeкoмeндують прийняти зa oснoву

Кoмітeт Вeрxoвнoї Рaди Укрaїни з питaнь eкoлoгічнoї пoлітики, прирoдoкoристувaння тa ліквідaції нaслідків Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи рeкoмeндує пaрлaмeнту прийняти зa основу законопроект №5297 про внесення змін до статті 48 закону «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

Так, у законопроекті пропонується поновити право на отримання щорічної допомоги на оздоровлення для дітей, які втратили внаслідок Чорнобильської катастрофи одного з батьків, та евакуйованих із зони відчуження у 1986 році.

При цьому проект закону не потребує додаткових видатків з державного бюджету України. Кошти для проведення виплат зазначеній категорії громадян у 2016 році передбачені бюджетною програмою «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», головним розпорядником яких є Міністерство соціальної політики.

«Головне науково-експертне управління підтримує прийняття вказаного проекту за основу в першому читанні, оскільки він спрямований на забезпечення права на соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», — зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України з 1 січня 2016 року поновив право на доплати для громадян, які працюють в зоні відчуження.
ИСТОЧНИК  

0

8

2 комментариев к записи “Комітет рекомендує ВР поновити право на щорічну допомогу на оздоровлення дітей-чорнобильців”

  1. михайло:

    Головне ще незабути внуків Чорнобиля…

  2. Вова:

    Очередной лохотрон, даже те дети которые родились ну например в 1989 году, да пока они были детьми, (до 18 лет) они пользовались 48 статьёй, а после 18 — они все стали ЗДОРОВЫМИ! — А сейчас им уже под 30 лет, о чём можно надувать мыльные пузыри?

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов