Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді прийняти за основу у першому читанні законопроект № 7333-2

Кoмітeт вирішив рeкoмeндувaти Вeрxoвній Рaді прийняти зa oснoву у пeршoму читaнні зaкoнoпрoeкт № 7333-2 прo внeсeння змін дo Зaкoну Укрaїни «Прo стaтус і сoціaльний зaxист грoмaдян, які пoстрaждaли внaслідoк Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи» щoдo мeдичнoгo зaбeзпeчeння пoстрaждaлиx тa пoтeрпілиx і викoристaти при йoгo дooпрaцювaнні дo другoгo читaння пoлoжeння зaкoнoпрoeктів №№ 7333 тa 7333-1

Кoмітeт з питaнь eкoлoгічнoї пoлітики, прирoдoкoристувaння тa ліквідaції нaслідків Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи 13 бeрeзня 2018 рoку нa свoєму зaсідaнні рoзглянув прoeкти Зaкoнів Укрaїни прo внeсeння змін дo Зaкoну Укрaїни «Прo стaтус і сoціaльний   зaxист грoмaдян, які пoстрaждaли внaслідoк Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи» (щoдo зaбeзпeчeння бeзoплaтними лікaрськими зaсoбaми) (рeєстр. № 7333 від 22.11.2017 р.), пoдaний нaрoдним дeпутaтoм Укрaїни   Міщeнкoм С.Г., про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний   захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (щодо забезпечення лікування постраждалих громадян) (реєстр. № 7333-1 від 05.12.2017 р.), поданий народними депутатами України   Тимошенко Ю.В., Крульком І.І., Євтушком С.М., про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний   захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо медичного забезпечення постраждалих та потерпілих від Чорнобильської катастрофи (реєстр. № 7333-2 від 12.12.2017 р.), поданий народними депутатами України   Королевською Н.Ю., Солодом Ю.В.

У проекті Закону України про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний   захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (щодо забезпечення безоплатними лікарськими засобами) (реєстр. № 7333 від 22.11.2017 р.), поданий народним депутатом України   Міщенком С.Г., пропонується внести зміни до статей 20, 22, 24 та 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» стосовно забезпечення лікарськими засобами громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, зокрема:
— передбачити безоплатне забезпечення лікарськими засобами за переліком та в порядку, визначеними Кабінетом Міністрів України, та безоплатне придбання лікарських засобів за рецептами лікарів;
— скасувати обмеження пільгового забезпечення ліками умовою щодо розміру середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, який не має перевищувати величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

У проекті Закону України про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (щодо забезпечення лікування постраждалих громадян)(реєстр.       № 7333-1 від 05.12.2017 р.), поданий народними депутатами України Тимошенко Ю.В., Крульком І.І., Євтушком С. М., (законопроект внесений як альтернативний до проекту закону № 7333 від 21.11.2017 р.) пропонується внести зміни до статей 20, 22, 24 та 30 базового Закону стосовно забезпечення лікарськими засобами громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, зокрема:
— передбачити безоплатне придбання без обмежень лікарських засобів за рецептами лікарів;
— відміну норм щодо безоплатного забезпечення ліків з урахуванням доходів;
— пропонується позачергове при необхідності забезпечення лікуванням за кордоном з відшкодуванням за рахунок коштів державного бюджету вартості такого лікування та проїзду до країни у якій може бути проведено таке лікування. Порядок здійснення зазначених видатків за рахунок державного бюджету затверджується Кабінетом Міністрів України.

У проекті Закону України «Про внесення змін до Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (щодо медичного забезпечення постраждалих та потерпілих від Чорнобильської катастрофи (реєстр. № 7333-2 від 12.12.2017 р.), поданий народними депутатами України Королевською Н.Ю., Солодом Ю.В. (законопроект альтернативний до проекту закону № 7333 від 21.11.2017 р.) пропонується внести зміни до статей 11, 17, 20, 22, 24 та 30 базового Закону, а саме:
— передбачити безоплатне забезпечення за рецептами лікарів громадян, віднесених до категорій 1, 2, 3, потерпілих дітей та осіб, які працювали за межами зони відчуження на роботах з особливо шкідливими умовами праці (за радіаційним фактором), пов’язаними з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, лікарськими засобами, включеними до Державного реєстру лікарських засобів України, а також лікарськими засобами, які виготовляються за рецептами лікарів та на замовлення лікувально-профілактичних закладів;
— скасувати обмеження пільгового забезпечення ліками умовою щодо розміру середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, який не має перевищувати величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, для громадян, віднесених до категорії 3, потерпілих дітей, а також осіб, які працювали за межами зони відчуження на роботах з особливо шкідливими умовами праці (за радіаційним фактором), пов’язаними з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;
— віднести до потерпілих від Чорнобильської катастрофи осіб, які народилися від учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та евакуйованих із зони відчуження і після досягнення повноліття не були віднесені до встановлених статтею 14 Закону категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
— запровадити щорічне медичне обстеження (диспансеризацію) та лікування осіб, які народилися від учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та евакуйованих із зони відчуження, і після досягнення повноліття не були віднесені до встановлених статтею 14 Закону категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
За результатами розгляду Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи прийняв рішення: рекомендувати   Верховній Раді України прийняти за основу у першому читанні проект Закону України    про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний   захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо медичного забезпечення постраждалих та потерпілих від Чорнобильської катастрофи (реєстр. № 7333-2), а положення законопроектів про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний   захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (щодо забезпечення безоплатними лікарськими засобами) (реєстр. № 7333), про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний   захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (щодо забезпечення лікування постраждалих громадян) (реєстр. № 7333-1) використати при доопрацюванні законопроекту   (реєстр.   № 7333-2) до другого читання.

Источник:

48

14

8 комментариев к записи “Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді прийняти за основу у першому читанні законопроект № 7333-2”

 1. Анонимчик.........:

  А про пенсии так и не нашел

 2. Серж 86:

  Опять мутят уводят в сторону от пенсий и льгот по коммуналке Благодетели Вроде печутся о чернобыльских И откуда вытащили этот законопроект Все лиж бы не пенсии

 3. Ліквідатор 86 Партизан:

  Згідний з ВАМИ Робіть зміни в 1210 замість 2006 р.поставти в формулі 2016-2017 роки

 4. Аноним:

  Згідний з ВАМИ Робіть зміни в 1210 замість 2006 р.поставти для «28.03.2018″ в 23:54 в формулі 2026-2027 роки.

 5. Петр:

  ЗАМАНУХА !!!

 6. саня.:

  козлы -заткните в сра…ку .

 7. Ліквідатор 86 в/ч 6033:

  Головне ЦЕ Державна ПЕНСІЯ а потім всьо інше

 8. УС- 605 чаэс,1986г.:

  Шановні! Відкрийте Чорнобильський закон та прочитайте Статтю 49. ПенсіІ особам,віднесеним до категорій 1,2,3,4,встановлюються в такому вигляді; а)державноІ пенсіІ, б)додатковоІ пенсіІ за шкоду, заподіяну здоровью,яка призначається після виникнення права на державну пенсію.От і все.Стаття 54.Державна пенсія особам,віднесеним до категоріІ 1 та у зв язку з втратою годувальника.Не може дуржавна пенсія перетворюватись в будь-якийсь інший вид виплат,бо вона призначається державою,все інше,блуд від лукавого.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов