Конституционный Суд пока не открыл производство ни по одной конституционной жалобе.

Прaвo пoдaть кoнституциoнную жaлoбу для нaшиx грaждaн былo прeдусмoтрeнo измeнeниями в Кoнституцию, кoтoрыe вступили в силу 30 сeнтября 2016 гoдa.

Oднaкo по факту данный институт смог заработать лишь с 29 марта 2018 года, когда КСУ, наконец, сформировал коллегии и сенаты, которые должны решать вопрос о допуске таких жалоб и рассматривать их.

О пенсиях чернобыльцев (пострадавший вследствие Чернобыльской катастрофы 1 категории, участник ликвидации последствий аварии на ЧАЭС, инвалид 2 группы, не соглашаясь с размерами пенсий, пытался обжаловать конституционность некоторых норм Закона «О внесении изменений и признании такими, что утратили силу, некоторых законодательных актов Украины» от 28.12.2014, которыми статьи Закона «О статусе и социальной защите граждан, которые пострадали вследствие Чернобыльской катастрофы» изложены в новой редакции). Коллегия судей отметила, что инвалид не конкретизировал, каким именно положениям конституционных норм   не соответствуют положения спорного закона.

Источник:

1

17

5 комментариев к записи “Конституционный Суд пока не открыл производство ни по одной конституционной жалобе.”

 1. Кіндрат:

  Повний аЦтой!
  Холодний душ для прихильників вирішення питань у Конституційному Суді України.
  Щоб не звертатися до Конституційного Суду треба щоб приймалися нормальні справедливі закони… Для цього новинні бути нормальні депутати Верховної Ради… А для цього НАМ, виборцям, треба обирати таких. Щоб обрати нормальних треба ХОДИТИ на вибори і думати головою за кого голосуємо, а не кидатися в обійми негідників, популістів, холуїв олігархів…
  Пригадується діяч який називався Сєня Кулявлоб. Такий був правильний! Сьогодні розслідують нібито «втручання в його діяльність з метою перешкоджання і подальшої відставки з посади прем’єра». Так це він на зауваження що рішення Уряду буде ПРОТИРІЧИТИ Конституції і законам України цинічно мовив: «Нехай звертаються до суду!». Ледь здихались негідника!
  Що таке «ЗВЕРТАТИСЯ ДО СУДУ» зрозуміло з подібних Ухвал… Це тільки початок. На сайті Конституційного Суду 184 (!) конституційні скарги.

 2. кутепов:

  за шо они получают зарплату(заработанную плату)и весьма не хилую(шоб я так жил)во кто кровосиси.Ау харант.

 3. ліквідатор:

  Шановні побратими в Деснянському суді м. Київ наш товариш виграв справу №754/16363/17 рішення по якій набрало законної сили 19.03.18 року. Частина рішення: «Зобов’язати Комунальне підприємство «Київпастранс» здійснити ОСОБА_2 перерахунок заробітної плати за роботу в зоні відчуження Чорнобильської АЕС за 04 травня 1986 року з відображенням його в особовому рахунку, нарахувати та включити у довідку про заробітну плату одноразову премію у розмірі 400 (чотириста) карбованців і виплачену заробітну плату в сумі 194, 08 крб., що у загальному складає 594, 08 крб., та надати довідку з урахуванням вказаних виплат». Позов грамотний, дуже багато посилань на нормативні документи які я не можу знайти. Хочу позиватися з цього ж питання. Хто виграв цю справу в Київі в Деснянському суді в лютому-березні 2018 відізвіться мій тел. 0672407705.

 4. Сергей:

  ликвидатор,не смешы,у кого ты хочеш выиграть,в казино сходи,больше толку будет

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов