Конституционный суд Украины 22.05.2017 (фото)

 

Чeрeз 9 рoків після прийняття   …
Вчoрa відбулaсь зустріч прeдстaвників ліквідaтoрів Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи з кeрівникoм Сeкрeтaріaту Кoнституційнoгo суду Укрaїни Вaсилькeвичeм Ярoслaвoм Івaнoвичeм. Булo oбгoвoрeнo дeкількa принципoвиx питaнь, які xвилюють абсолютну більшість ліквідаторів – порушення суддями Конституційного суду вимог Конституції України, прийняття з одного й того ж питання декількох рішень (взаємновиключаючих?!), які суттєво зменшили наші права.

Відбулася конструктивна розмова, в ході якої було висловлено розуміння проблем ліквідаторів, розглянуті всі заявлені питання по суті. Надана обіцянка на чисельні звернення ліквідаторів надати конкретні відповіді, які б дозволили довести нашу правоту в судах адміністративної юрисдикції.
На жаль, повноваження виконуючого обов’язки голови суду Юрія Бауліна закінчуються 04 червня 2017 року, тому визнано необхідним для проведення особистої зустрічі з головою Конституційного Суду України зачекати дві неділі до призначення нового керівника Конституційного Суду України.

VFL.RU - вaш фoтoxoстинг
VFL.RU - вaш фoтoxoстинг
VFL.RU - вaш фoтoxoстинг
VFL.RU - вaш фoтoxoстинг
VFL.RU - вaш фoтoxoстинг
VFL.RU - ваш фотохостинг
VFL.RU - ваш фотохостинг
VFL.RU - ваш фотохостинг

69

5

26 комментариев к записи “Конституционный суд Украины 22.05.2017 (фото)”

 1. Стас:

  Молодцы ! Благодарен всем принимавшим участие… Здоровья,здоровья,здоровья,вам!

 2. солдат срочник:

  СОГЛАСЕН, ЛЮДИ, КОТОРЫЕ БЫЛИ ПОД КОНСТИТУЦИОННЫМ СУДОМ И МИН.СОЦ.ПОЛИТИКИ ОДНОЗНАЧНО ЗАСЛУЖИВАЮТ ХОРОШИХ СЛОВ ! ВОТ ТОЛЬКО ПОХОЖЕ КТО-ТО СЕЙЧАС УЖЕ НАЧИНАЕТ ИГРАТЬ НА ОПЕРЕЖЕНИЕ, Я ПРО ВСТРЕЧУ ВОЙТОВА С ГЛАВОЙ ГОСУДАРСТВА И ПОДПИСАНЫХ ИЗМЕНЕНИЯХ В НАШ ЗАКОН. ЧТО ТАМ ПРЕЗИДЕНТ УКРАИНЫ ПОДПИСАЛ — ДОЖДЕМСЯ ОПУБЛИКОВАННОГО ДОКУМЕНТА, НО УЖЕ СЕЙЧАС ПОНЯТНО, ЧТО ЭТО ТОЛЬКО МИЗЕРНАЯ, УСТУПКА, А КТО-ТО БУДЕТ ПРИПОДНОСИТЬ ЭТО КАК ВЕЛИКИЙ ПРОРЫВ В ЗАЩИТЕ ПРАВ ЧЕРНОБЫЛЬЦЕВ. И ЛАВРЫ ВЕЛИКИХ БОРЦОВ КАК ВСЕГДА ДОСТАНУТЬСЯ, ОПЯТЬ ЖЕ КАК ВСЕГДА, НЕ ТЕМ ПРОСТЫМ И АКТИВНЫМ ЛЮДЯМ…

  • Е.Самойлов:

   Какая уступка? Уступка для максимальщиков. А для большинства, которые на минималке,вдова будет получать половину, а это меньше прожиточного минимума, а значит — останется при своих…. Т.е. нагрузка на госбюджет уменьшается, человек умер, а вдове платить надо меньше. Почему, бы не пойти на встречу? Порадовало, что активисты попросили еще госнаград у Президента…

 3. Лариса _Лубни:

  Шановні учасники ліквідації Чорнобильської катастрофи, особливо ті, хто був 22 травня 2017 р. під КСУ і Мінсоцполітики — Ви особисто відстоюєте Ваші порушені права. Я перед даним оголошеним заходом звертаалася до керівників усіх чорнобильських організацій України, щоб вони централізовано зробили заяви до КСУ своїх членів організацій і так же централізовано їх подали. Цими діями вони б зробили крок на захист порушених прав своїх ліквідаторів. Почули і зробили це одиниці з керівництва організацій, які дійсно підтримали своїх членів і прибули колективами до КСУ, подавати звернення. Ми з вами були разом і 16 травня і 22 травня — активістів чорнобильського руху — небагато, які з 2011 року не зрадили інтереси чорнобильців-ліквідаторів і по сьогодні.

 4. .:

  кто знает шо подписали

  • солдат срочник:

   ВДОВАМ, С 1 ЯНВАРЯ 2018 ГОДА НЕ НУЖНО БУДЕТ ДОКАЗЫТЬ СВЯЗЬ ПРИЧИНЫ СМЕРТИ МУЖА С ЗАБОЛЕВАНИЯМИ ВОЗНИКШИМИ, ВСЛЕДСТВИИ ЛИКВИДАЦИИ АВАРИИ. НО ЛУЧШЕ ДОЖДАТЬСЯ ОФИЦИАЛЬНЫХ ДОКУМЕНТОВ И РАЗЪЯСНЕНИЙ ОТ ПЕРВОИСТОЧНИКА …

 5. Стас:

  А что живым,героям-ликвидаторам ??? Пенсии в сколько раз подымут с октября 2017г.??? Не говоря о задолженности по судам…

 6. ликвидатор:

  по поводу вдов — при живом муже жена претендует на свою часть пенсии супруга с которым проживает и на нее распространяется льгота по оплате услуг жкх. став вдовой она продолжит получать льготу по оплате жкх и может получать 50 процентов пенсии умершего мужа. государство не потратит дополнительные средства на принятый закон. даже съэкономит 50 процентов выплачиваемой чернобыльцу пенсии. а увеличение пенсий по закону до 6-8-10 влечет изыскание дополнительных средств в бюджете. так что попомните мое слово — не было этого и не будет никогда. то-же касается и задолженностей и др. выплат.

  • Гулий:

   Цылком підтримую Вашу думку Тільки недалекоглядні підтримують цей маразм і бенкет навколо всього цього помыховіща

  • 111:

   Закон касается только пенсий.Для получения льгот необходимо экспертное заключение о смерти,связанной с ЛПА.Этот пункт и не изменили…

 7. Микола:

  Борітесь і поборите! Так заповів нам Т.Г.Шевченко. Я радий такій теплій зустрічі з ліквідаторами різних регіонів 22 травня в Києві.Нас обєднала одна біда,це наслідки аварії і сучасна влада.Ми розумієм один одного ,підтримуєм один однаго і налаштовані рухатись далі до остаточної перемоги.
  Хотілось запропонувами,за допомогою юристів,звернутись до міжнародного суду,за злочин проти народу.Адже кількість потерпілих вражаюча.І відношення до нас ліквідаторів,під час ліквідації було далеко не людське ,а скоріше скотське.Ми як пушечне мясо були в руках невігласів керівників. то є над чим подумати,і добитись ,щоб винні були визнані виннми і покарані.А герої ліквідатори були визнані дійсними героями.

 8. / рядовой /:

  (Арифметика) Указов президента опять не в пользу ликвидатора и его семьи.

 9. / рядовой /:

  ПУСТЫШКА!!!!

  • Лариса_Лубни:

   Знаєте, навіть не цікаво читати про «пустишки» і «посміховища», зовсім не зачіпають ваші висловлювання. Знову диванні війська заступили в наряд. Вам, шановні не на цьому ресурсі гостроту свого пера відточувати. Це сайт Всеукраїнського об»єднання ветеранів Чорнобиля, людей — які об»єднані спільним бажанням, відстоювати порушені владою України права учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи, які з 2011 року не відступтли ні на крок від своїх вимог — повернення верховенства права в Україні. Ми виходили і будемо виходити відстоювати свої порушені інтереси. Ви чекаєте, що за вас це хтось зробить, та ще й критикуєте. Час такий минув. Кожний сам за себе. А я наполягала, щоб ваші керівники організацій для вас роздрукували заяви до КСУ і щоб ви всі зібралися і своїми колективами вирушили до столиці, подавати свої звернення. Скільки людей прибуло подавати звернення до КСУ, ми всі бачили. Побачимо, яке рішення з цього приводу прийме Конституційний Суд України. Вже від його рішення, ми будемо приймати свої рішення в продовження боротьби за свої права. Ваша доля у ваших руках.

   • ликвидатор:

    а каких результатов и в каких конкретно вопросах добился вовч за последние 5 лет — просветите нас темных лариса лубны

 10. Семен Семенов Горбунков:

  ВІн підписав не УКАЗ а ЗАКОН прийнятий ВР України!
  Розумієте різницю?????
  Чи Вам все по барабану!
  Місцеві керівники від СЧУ їхали за нагородами для своїх ДУП

 11. Микола:

  Ми ,ліквідатори Хмельниччини,звертались до нашого керівництва СЧУ,про підтримку цієї акції.Але у відповідь » тиша», одне що почули ,нам команда не поступала.Але це не зупинило нас приймати участь в цій акції,хоч і в не такій кількості,але прийняли,і якщо Бог продовжить наше життя,будемо і надалі боротись за законність і справедливість.

 12. nik:

  Уважаемые «писатели», вместо того, чтобы писать всякую ересь на этом сайте, лучше бы написали обращение в КС. Это было бы полезней и для вас тоже. Люди ездят на акции за свои деньги и отстаивают ваши же интересы, а вы их ещё и ругаете. Лучше бы сбросились деньгами на следующую поездку 29.05. И не завидуйте чужим пенсиям, лучше бы добивались правильной оплаты за работу в зоне, вплоть до судов. Тогда и у вас будут большие пенсии. А для того, чтобы писать здесь разные гадости — ума много не надо. С уважением nik.

  • Стас:

   Поддерживаю,все верно ник ! Всегда было так,начиная с 90-х годов. Кто-то едет на киев,а по городским организациям,б-цам,гаражам,дачам и т. д. собирались копеечки на билеты,бензин иногда проживания,поверьте никто не шиковал,постель брали одну на двоих,продукты свои из расчета на на 2 дня. Ведь мы боролись все время,и продолжаем далее,чтоб хотя бы не забрали,то что годами нарабатывали… Всем здоровья,терпения,понимания,доброты ! Вдовы присоединяйтесь уже пришло ваше время…

   • Лариса _Лубни:

    Підтримую кожне ваше слово. Робити громадську роботу безкоштовно багато років, треба мати терпіння, витримку, холодну голову і вміння чути людей, а головне — бажання добитися повернення порушеного владою виконання Чорнобильського Закону. Багато років центральна влада фінансує одну громадську чорнобильську організацію ВГОІ «СЧУ», щомісячно проплачує заробітну плату центральному керівництву та обласним керівникам цієї структури, їхньому апарату(бухгалтерії). Тому і команди не отримуєте від своїх обласних очільників. Деякі районні і міські керівники «СЧУ» дійсно працюють для членів своїх організацій, що й показало подання до КСУ. Всі напрацювання,націлені на повернення норм Закону, пропоновані і розроблені переговорними групами ліквідаторів, які з 2011 року намагаються повернутися в правове поле. На протязі цих років всі акції були ініційовані керівництвом ВГО «ВОВЧ», яка була і є в опозиції. Тому за ці роки нам і не вдається попасти на аудієнцію ні до Прем»єр-Міністра, ні до Президента України, на відміну від інших чорнобильських » лідерів». Все дуже просто. Кожний має право вибору — відстоювати у конституційний спосіб людей, які віддали здоров»я за цю країну, чи служити владі.

 13. боец РККА:

  ликвидатору — вспомни пожалуйста кто обратился к Тимошенко, когда она вернула за питание, проезд, санатории. Правда она «нечаянно» забыла про детей и 2 категорию, но многое то вернули !

  • ликвидатор:

   боец-невнимательный ты. я просил за последние 5 лет/после постановы 1210/, а не то что было до царя Панька…

 14. ликвидатор:

  боец — невнимательный ты. я просил за последние 5 лет /время после постановы 1210/, а не то что было до царя Панька…

  • боец РККА:

   ликвидатор — это было как раз при царе Петре, после или во время мандана, вспомни, когда с декабря по февраль ты не получал за питание, а потом возвратили за эти месяцы после Юлиного выступления, а к Юле кто обратился ? Так в каком это было году ?

   • ликвидатор:

    боец — я не поленился заглянуть в свой талмуд и то о чем ты так гордо пишешь было не в конце 13 или начале 14 года, а в начале 15 по причине того, что бюджет 15 года наши «народные избранники» приняли уже в начале года, что и повлекло задежку выплаты денег «на питание». но даже если это и так как ты преподносишь — почему-бы вовчу сейчас не обратиться к царице Тама.. пардон Уле и не попросить помочь в решении вопроса для ВСЕХ «чернобыльцев» по пенсии / 6-8-10/ или хотя-бы для солдат срочников / их на всю Украину тысячи полторы, может две всего/ ? Решить вопрос выделения денег на строительство жилья для «чернобыльцев». А?

    • боец РККА:

     Каневский всегда говорит — это уже другая история. Я только ЗА

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов