КСУ у формі письмового слухання розпочне розгляд справи щодо конституційності окремих положень законодавчих актів України, які регулюють відносини у сфері пенсійного забезпечення

 

Истoчник:

21

4

14 комментариев к записи “КСУ у формі письмового слухання розпочне розгляд справи щодо конституційності окремих положень законодавчих актів України, які регулюють відносини у сфері пенсійного забезпечення”

 1. віктор:

  Який результат в суді . Таке враження що Гайдак знову обісравсі .

  • Кіндрат:

   Не треба так!

  • Лариса _Лубни:

   Віктор, що ти робиш на сайті людей, які дійсно віддають свої сили для тих, хто не опустив руки, а і далі виборюють свої законні права??? Не тобі питати, що в суді, бо ти там не був. Обливати брудом наших активістів на інші сайти, які цим займаються. А коли ти написав чепуху на В.Гайдака , з цього виходить, що ти чекаєш позитивного результату за рахунок інших. Не знаючи того, що в КСУ на розгляді є 4 справи, дві з яких об»єднані в одне провадження. І 22 травня 2017р. подано більше 300 звернень до КСУ, завдяки яким здвинуто з місця дане питання, і як результат — за тиждень розпочалися слухатися справи, що лежали без руху з 2015 року. В.Гайдак на сайті викладав зразок звернення до даного суду. Всі, хто вважав за потрібне, скористалися даним матеріалом, за що безмежно вдячні В.Гайдаку. А вже яке рішення прийме Конституційний суд України стосовно ліквідаторів Чорнобильської катастрофи — це що, питання до Гайдака??? Я щиро бажаю суддям Конституційного суду України мати холодну голову, стати на захист Конституції України і конституційних прав ліквідаторів Чрорнобильської катастрофи відновивши їхні законні права. А згідно прийнятої ухвали суду будемо разом приймати рішення щодо подальших наших дій. Але тебе, дописувачу брудних стрічок це не стосується, ти можеш лише критикувати. Вікторь Гайдак ,не зважай на дані закиди. Це нам просто не цікаво. Кожний ділиться тим що має в своїй душі. Значить ми на вірному шляху.

 2. Стас:

  Чому Гайдак ??? А не майдауни зі своєю геноцидною владою та антинародними,указами атиконституціонними судами ?!… І не майданять, продажні тварі !!!

 3. УС 605 ЧаЭС 1986Г.:

  А СУДЬИ КТО?

 4. ЮРИЙ:

  ВИКТОР!!!!ЗАЧЕМ ТЫ ХАИШ ГАЙДАКА? ЧЕЛОВЕК ОТДАЕТ ВСЕ СВОИ СИЛЫ В БОРЬБЕ НА НАШЕ ЧЕРНОБЫЛЬСКОЕ ДЕЛО!!ЗА НАС С ТОБОЙ!!!!!!!ЗА МЕНЯ…ЗА ТЕБЯ А ТЫ НА НЕГО ЕЩЕ И ТЯВКАЕШЬ?УВЕРЕН ЧТО ЛИЧНО ТЫ СИДИШЬ НА ДИВАНЕ И ЖДЕШЬ КОГДА ТАКИЕ КАК ГАЙДАК ТЕБЕ ВСЕ БЛАГА ПРИНЕСУТ ДОМОЙ НА ТАРЕЛОЧКЕ С ЗОЛОТОЙ КАЕМОЧКОЙ!!!!!!!!ВОТ ИЗ-ЗА ТАКИХ КАК ТЫ МЫ И СТРАДАЕМ !!!!!!!!!!!

 5. Микола:

  Те ,що суд розпочне розгляд справи,це і є наша перемога,хто прийшов 22 травня під стіни Конституційного суду.А яке рішення прийме,побачимо.А організаторам цього звернення,щиро дякую.Будем і надалі пліч опліч боротись.

 6. віктор:

  Хто не слухає всяких Гайдаків , Ковальчуків і т.д. то вже давно звернулися через суди по довідці і отримують нормальні пенсії і з нетерпінням чекають осучаснення , а ви далі ходіт і [censored] занімайтеся . А ці ваші главарі скоріше сидять на довольствіє у влади , і водят вас не тими стежками .

  • Влад:

   Ну теперь ясно, что ты чмо максимальное, ждёш с нетерпением осучаснення. Станционщик грёбаный, а не ликвидатор. У многих ребят нету предприятий, и те же солдаты-срочники никаких довидок не имеют. Не тебе судить, кто какими тропинками ходит. Ты с команды
   «шоколадных», тебе с нами не по пути.

   • Кіндрат:

    «ЧМО»- человек морально пустившийся (словарь «Русский жаргон»).
    Влад, а що таке «чмо максимальное». «Максимально опустившийся», або такий що має максимальну пенсію? Думаю, що останнє…
    А щодо команди «шоколадних» — все правильно. У нас зараз взагалі «шоколадна» епоха…
    Тільки мало хто у шоколаді! Цікаво як історія назве нинішній період розвитку України?

 7. ликвидатор 86:

  ось знову суперечки… минулого року гайдак агитував поданням заяв до кс у м. киеви ми олександрийськи чорнобильци переслали йому вси свои документи поштою тобто ришення судив пройшли суди але видповиди ниякой скильки пройшло часу нам гайдак не вислав ни ришення судив не наших документив знову зибралась група чорнобильцив и що з цього вийде побачимо отже висновок тильки один кожний тильки для себе тобто организаторам цией акции потрибноа килькисть чорнобильцив та нам здаеться що в гайдака не минимальна пенсия ищн якщо ми вси разом не станемо добиватись своей правди ничого в нас не вийде

  • Стас:

   Правди ??? Тільки не при цій «владі»,а так все вірно,уже давно так,ще при судах,давайте пікет спочатку вийдем то під суд,то під ПФ,і т.д. (а там діла лідерів),а потім каждий сам за себе на протязі 3 років з відкатом 40%, адвокатам,які рекомендували лідери… Всеодно, велике спасибі,хоть щось…,а в замін цукровий діабет,інфаркт(все на нервах)…

   • Лариса _Лубни:

    Будь-ласка, скажіть, хто з лідерів вам рекомендували адвокатів з 40% відкатами??????
    А ще поділіться досвідом, як ви особисто працюєте з адвокатами, яких ви наймаєте для відстоювання ваших прав у суді??????????? Цікаво!!!!!!!!!!!! для переймання досвіду.

  • Лариса _Лубни:

   Ліквідатор 86 — олександрійські чорнобильці в минулому році переслали свої документи поштою В.Гайдаку, які пройшли судові інстанції і мали судові рішення — для подання до КСУ. А відповіді немає ні від КСУ, ні від Гайдака. Шановні, а ви розумієте, що до КСУ в 2015 році подавали свої звернення групи народних депутатів по вирішенню чорнобильських питань, і до цього часу КСУ не розглядало ці звернення. На розгляді КСУ є 4 звернення. Завдяки В.Гайдаку і нашою спільною підтримкою 30 травня КСУ почав розгляд депутатських подань, маю надію, що дійде черга і до наших звернень. А в чому ж вина В.Гайдака, що вам немає відповіді??? І документи ваші він вам не може повернути, бо ж направив у КСУ. А те, що вам здається, що у Гайдака не мінімальна пенсія.То скажіть, чи багато максимальщиків за вас, мінімальщиків переймаються. Пишуть звернення, перевернувши купи законів, положень, різних розсекречиних актів, зустрічаються з юристами, депутатами ВРУ, пишуть звернення до КСУ, беруть на себе відповідальність і за це отримують від вас лише зневагу. Ви самі зробіть усе це для своїх людей. А то своїм ставленням ви відбиваєте охоту за вас робити вашу роботу. Ви підштовхуєте до того, щоб кожний сам на себе надіявся,шукав сам вихід із влаштованою владою ситуації і ні на кого не кивав. Замість вдячності людині, який свій особистий час витрачає на громадську роботу на всеукраїнському рівні, ви його ображаєте. Покажіть, може у вас краще і швидше вийде відстояти чорнобильські права.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов