Лист керівника Українського центру соціально-правових досліджень Пилипенко С.П. прем’єр-міністр України Володимириру Гройсману

l-p-g

14

7

12 комментариев к записи “Лист керівника Українського центру соціально-правових досліджень Пилипенко С.П. прем’єр-міністр України Володимириру Гройсману”

 1. секте свидетелей майдауна:

  - Питання до уряду:
  Які гени,треба мати,щоб вас,не шановні терпіти ???
  -Урядові ?!
  Тільки перевибори! Згиньте,самі по- доброму…

 2. холивар:

  Делается дело. В добрый путь, и удачи. Наше дело правое.

 3. Микола:

  Пане Пелипенко С.П! Ви як керівник Українського центру соціально-правових досліджень ,зобовязані досконало знати Закон України “ Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи “, а саме статтю 48, пункт 2 : Щорічна допомога на оздоровлення виплачується в таких розмірах :
  інвалідам І і ІІ групи – 5 мінімальних заробітних плат.
  На сьогоднішній день — мінімальна заробітна плата становить 1600 грн.
  То скільки нам повинен уряд виплачувати на оздоровлення? Ні не 480 грн. а всі 8000 грн.Ви на кого працюєте пане керівник?Знов замовне звернення?Скільки можна знущатись на бідними,хворими героями чорнобильцями.

  • Вова:

   Саме так, і навіть тих 8000 гривень не вистачить щоб пролікуватись у НОРМАЛЬНОИУ санаторії, а ті 480 грн.- що просить Пилипенко — можливо вистачить на автобус щоб доїхати до його дачі.

  • Винница, Олег:

   Мыкола, ну что ж ты такой умный, а Гройсману не разьяснил, что нам по закону полагаеться, тем более,не написал обращение. Все мы сокрушаемся, все ждём, чтобы нам ктото на блюдичке принесёт результат. Хоть ктото из нас обратился к своему депутату с ВРУ.Нет. Ждём с моря погоды. Я поддерживаю даное оюращение. Лутше синица в руке…

 4. срочник:

  Ну попросили организовать такое письмо,что б в дальнейшем на него ссылаться, что ж не понятно,недавно ссылались на опыт Виницы про сокрашения путевок до 18 дней, ето наперсточники покруче прохфессора.

  • Вова:

   Срочник, путёвки для всех чернобыльцев уже более десяти лет как дают не больше чем на 18 дней. Это нужно знать!

   • срочник:

    получал в 2009году(первую и наверно последнюю)путевку, на 24 дня,остальное не в курсе не слежу, надоело.

 5. Сеня:

  Умники, вы хоть знаете,как этим упырям в Кабмине надо доказывать за каждую копейку для народа, а тем более, для ликвидаторов. Спасибо за то, что направлено Гройсману это послание. Ведь никто апсолютно и пальцем не шевелит. Пусть почитают, посчитают. Как там в Европе, верховенство права. Может вспомнят, как в Европу лезли, и какими лозунгами прикривались.

 6. Микола:

  Свое право на оздоровлення,ми не листами повинні відстоювати,а позовами до суду.Закон є і його потрібно виконувати.Всі ци листи,це підготовка до ліквідації нашого Чорнобильського Закона.Вони ще проведуть псевдообговорення і позбавлять нас всього!Так що думайте і не поголжуйтесь на синицю в руках,її теж не буде.

  • Лариса_Лубни:

   Помиляєшся, шановний. Починайте із себе, подавайте в суди.

 7. УС 605 ЧаЭС 1986Г.:

  Шановний Пилипенко С.П.керівник УЦСПД.Інваліди першої категорії третьої групи інвалідності вже були віднесені,та мають посвідчення ліквідатора аварії на ЧаЄС другої категорії.Чому ці лікві датори-інваліди мають право отримувати допомогу нижчу,від другої категорії ЛПА на ЧаЄС? Запитай,будь ласка,у Гройсмана.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов