Ми категорично проти МОНЕТИЗАЦІЇ !

мм 3Лубeнськa міськa грoмaдськa oргaнізaція інвaлідів «Вeтeрaни Чoрнoбиля»   нaпрaвилa звeрнeння дo дeпутaтів Вeрxoвнoї Рaди Укрaїни   — К.Іщeйкіну, Р.Бoгдaну, С.Кaпліну, І.Мoсійчуку, Ю.Бoйку, O.Бeрeзюку, O.Кулінічу   чeрeз їx   пoмічників тa дeпутaтів Лубeнськoї міськoї рaди з привoду нeдoпущeння прийняття зaкoнoпрoeкту №5404 «Прo внeсeння змін дo дeякиx зaкoнoдaвчиx aктів Укрaїни щoдo нaдaння aдрeснoї сoціaльнoї дoпoмoги зa пільгoвий прoїзд мaлoзaбeспeчeним вeрствaм нaсeлeння». Звeртaємoся дo кeрівників чoрнoбильськиx oргaнізaцій Укрaїни з прoxaнням, звeрнутися дo свoїx народних обранців з даним зверненням. Особливо звертаємося до чорнобильської спільноти   і не тільки чорнобильців тих виборчих округів, де є народними депутатами С.Лабазюк, І. Мельничук, А.Немировський, які внесли і зареєстрували цей ганебний законопроект.  

Голова Правління  
ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля»                                   Віктор Собко

 

VFL.RU - ваш фотохостингVFL.RU - ваш фотохостинг

70

11

62 комментариев к записи “Ми категорично проти МОНЕТИЗАЦІЇ !”

 1. Семен86:

  А вы спросили ликвидаторов которые живут в селах,и проездом не пользуются, им лучше монетизация.

  • Дмитрий:

   А в сёлах есть кого спрашивать. Вы же проездом не пользуетесь, на акции в Киев не ездили и не собираетесь. Монетизации лутше захотели. Сколько вам хочется, озвучьте. Вы хоть читали законопроект, что эти мудаки придумали.Вам всё равно, пока у вас есть хоть немного здоровья. А как дальше к врачу в поликлинику, а не дай Бог в стационар или в госпиталь. Тогда как, и на проезд надо, и на лекарства надо, и на питание надо. А брать то где? Думайте головой, пока она у вас есть, что и к чему. И своих районных председателей заставляйте работать, а не награды к очередным датам лепить себе на лацканы пиджаков.

  • дмитро:

   та дадуть тобі сто гривень на рік і буде тобі щастя .воруши вмятинами може якась єсть.

  • дмитро:

   семене я теж проживаю в селі і мені прикро читати твою нісенітнецю про монетизацію .ну дадуть тобі сто гривасиків на рік і на проїзд і на все що було в конституції написано і ти не нюхав і не дихав тим від чого распіратор за день з заленого перетворювався на бордовий після декільких витирань лоба.семенчику подумай і вибачся перед братами по нещастю.

 2. Николай:

  сто років автобусом не їздив, а якщо і їздив то платив за проїзд. Катаюся своєю машиною, лучшеб на бензин давалиб…….

  • Винница, Олег:

   Придурки,кичишся,что катаешся своей машиной и халявного бензина хочеш, так датут тебе ровно столько, чтоб из гаража к воротам доехал, а назад вручную затащил. Ну разве не понятно, что эти сволочи всё только уничтожают и покращення вам не будет. Лубенчане молодци, отреагировали на даное подлое законотворчество. Недопустимо быть монетизации, она реально не будет компенсировать те цены, которые как грибы после дождя растут каждый Божий день. Это также проверка на вшивость руководителей чернобыльских организаций. Уже люди выставили готовое обращение к депутатам ВРУ о не поддержании законопроекта №5404.Да никому и в голову не прийдёт поднять размеры пенсий, выплачивать по решению судов. Хоть какое нибуть реальное улутшение. Так нет. Всё забрать, отменить, уничтожить — это планы нынешней власти.

 3. Лариса _ Лубни:

  Даватимуть так на бензин, як дають на харчування ліквідаторам І категорії. Невже ви не розумієте, що це робиться для того, щоб взагалі забрати всі пільги для малозабеспечених верств населення. А з приводу того, що в даний законопроект включено ст.20 п.15 Чорнобильського Закону, яка говорить про компенсації і пільги громадянам віднесених до І категорії, і що адресно компенсація надаватиметься кожному пільговику в порядку та розмірах, визначених Кабінетом Міністрів. Невже ви такі наівні, вас уже віднесли до категорії малозабеспечених, а ви Семен і Николай тішете себе ілюзіями про «доброго царя», який вам з барського плеча кине тільки, що забеспечуватиме ваші потреби. МОНЕТИЗАЦІЯ НЕДОПУСТИМА, тому що другим кроком буде відміна компенсації за житлово-комунальні послуги, а ви в селі (дровами топите, воду з колодязя берете, із свічкою вечорами сидете, а може і без свічки),то вам і це не потрібно.А ви про інших ліквідаторів подумали, які ж зтого села в район чи місто їздять за ліками, або в лікарню. А що робити міським жителям, які взагалі без міського транспорту вже не можуть обходитись. Дане звернення виставлено для керівників чорнобильських організацій, які мають в своїх об»єднаннях реальних, а не віртуальних людей, знають іх потреби і проблеми і згідно своїх Статутів, захищають права членів своїх організацій. Всі інші, які вважають інакше, мають право відмовитися від боротьби і іти добровільно на знищення тих останніх, ще діючих норм Чорнобильського Закону.

  • 86г:

   Не буду спорить ни скем но не все водилы хотят везти льготника был у меня такой случай не раз притом сказал не повезу и всё пришлось платить 30 гр в пригородном автобусе по тому что не работает автостанция они что хотят то и творят и забили они на льготы вот и думаеш что лучше…

   • аноним:

    так работай на местной уровне,почему мутите воду всем ликвидаторам,у кого на местах все ОК ??? Таки,федерация или децентрализация намного лучше,чем вот с такими, мудилами-неучами…

    • 86г:

     Ты давай не обзывай меня сам баран раз так пишеш работяга хренов

     • аноним:

      майдаунский баран стриженый,и ЭТОГО сам решить не может,а в гейропу прется,так там УЖ ТОЧНО за тебя никто ничего делать не будет-НЕУЧ !

 4. ликвидатор-87:

  Монетизация, это бред, которую нельзя допустить. Хоть и Розенко и Рева пытаются перевести всё на неё. Это прямая дорога на кладбище всем малоимущим гражданам. Полный геноцид народа Украины. А эти мудаки, что внесли даный законопроект,выполняют заказ министров от социального уничтожения народа.

 5. Микола Полтава:

  Шановні, поцікавтеся, хто ті депутати і від яких політсил, що виконують дійсно замовлення кабміну, а конкретніше, мінсоцполітики. А це два представники від БПП І.Мельничук- 1969 р.н.,А.Немировський -1983р.н., та від «Народної партії» С.Лабазюк — 1980р.н. І оці законотворці( я перечитав їхні досьє)є всі багатими людьми,бізнесменами. Хто в сільському господарстві, хто в сувенірному бізнесі. І вони виконуючи замоалення керівної партії кидають в злидні ЛІКВІДАТОРІВ, які їх захистили 30 років тому. Ви ж двоє були малесенькими дітками, трьох і шести років, коли ми вас своїм життям і здоров»ям захищали. Хтось із нас покинув у той час своїх дітей, а ваші батьки вас виховували і балували. Хтось із нас тільки побрався, і мусив залишити молоду дружину і піти за наказом уряду держави рятувати вас. А хтось із нас був на рік — два старший за пана І.Мельничука, якому у 1986 р. виповнилося 17 років і він закінчив 10 клас, а ми були солдатами строкової служби( які не мали ні стажу, ні заробітків) і голими руками вигрібали всей той бруд радіаційний. І на сьогодні нас уже вичиркнули із життя ви, «народні обранці» тільки якого народу, віднесли до «малозабеспечених верств населення», скажіть, за що? За те, що ми, а не ваші батьки вам врятували життя, щоб ви сьогодні казилися із жиру і вносили такі законопроекти. Кого ви викреслили — ліквідаторів віднесених до І категорії( до вашого відому — це інваліди). Побійтеся Бога, бо кара його вас не омине. Прийде кінець і цьому прокляттю України, і вам прийдеться відповісти за свої діяння, наголошую, не перед людьми, а перед БОГОМ і не одним поколінням. Вам дійсно не знати, що таке хворі ноги, проблеми з серцем, онкозахворювання, захворювання опорно-рухового апарату. Подумайте,що це може і вас зачепити, а у вас ні копійки на лікування і ні копійки, яку ви пропонуєте монетизувати на проїзд в міському і приміському транспорті.

  • Микола Полтава:

   Звертаюся до Шкурпели Віктора та До Дибіна Миколи, обласні ви наші чорнобильські керівники, підтримайте звернення виставлене лубенчанами. Піднімайте всі райони Полтавської області,хай і районні керівники звертаються до народних депутатів України з піднятою темою. Бо далі по трупах наших підуть однотурові. Від БПП наш полтавець Іщейкін К., вразуми своїх однопартійців. Кому, як не тобі знати, хто такі ліквідатори, ти ж від Лубен балотувався. І ми всі подивимося, як Костя голосуватиме за монетизацію. Ліквідатори проти неї.

   • дмитро:

    коля ти не звиртайся чуваки держать бога за бороду в них пенсіон чуть чуть вищий від нашого.Алеж дочки зяті за бугром на яких офвормилні санаторії в яких би ми повинні оздоровлюватися в них все в шоколаді.Цих козлів коліном під зад би так районним главарям дуже класно.от так і живем з нашого ж одобрямс .коля вибач за прямоту.який єсть такий і буду. Думай рпавильно. Найкращого.

 6. ВЛАДИМИР:

  НИКОЛАЯ ИЗ ПОЛТАВЫ ,КОМЕНТАРИЙ НУЖНО ОТПРАВИТЬ В ВЕРХОВНУЮ РАДУ ЧЕЛОВЕК НАПИСАЛ ОТ ДУШИ И ПУСКАЙ ЧИТАЮТ [censored] ,ДО ЧЕГО ДОВЕЛИ ИНВАЛИДОВ ЛИКВИДАТОРОВ….

 7. Дава:

  Я давно говорил что слово льготы давно надо забыть если ты заслуженный человек просто надо получать достойную пенсию и все как не понимают простых истин.

  • Влад:

   Льготы у прокуроров, судей, депутатов ВРУ, а у ликвидаторов аварии на ЧАЭС компенсации за потеряное здоровье. Министру Реве надо бы это знать. И спецпенсии имеют право получать именно ликвидаторы. Вот решение министерства об замене удостоверений , где чётко всё прописано (отделены ликвидаторы от других), приветсвую и поддерживаю. Давно это надо было сделаать. Лутше позже, чем никогда.

 8. СЕМ:

  ВСЁ ВЕРНО. И ВОПРОС ПОДНЯТ ПРАВИЛЬНО. ЭТИ УРОДЫ НЕ УСПОКОЯТСЯ, ПОКА НАС НЕ ИЗВЕДУТ. И КТО, МОЛОКОСОСЫ ЗАКОНОПОЭКТ ЗАРЕГИСТРИРОВАЛИ 5404. ДАВИТЬ УРОДОВ НАДО БЫЛО В 1986 ГОДУ. А ЛУТШЕ БЫ В ЧЕРНОБЫЛЬСКУЮ ЗОНУ КРЫСЁНЫШЕЙ. А СЕГОДНЯ ОНИ НАС В УТИЛИЗАЦИЮ СПИСЫВАЮТ, В МАЛОИМУЩИЕ БРОСИЛИ.РЕБЯТА, ЗАБРАСЫВАЙТЕ СВОИХ ДЕПУТАТОВ ТАКИМИ ПИСЬМАМИ. СПАСИБО ЛУБЕНСКОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ЗА АКТИВНОСТЬ И ЗА ТО, ЧТО НЕ СИДИТЕ СЛОЖА РУКИ, КАК ДРУГИЕ. А ДЕРЖИТЕ ПОД КОНТРОЛЕМ ЧЕРНОБЫЛЬСКИЕ ПРОБЛЕМЫ СОЗДАВАЕМЫЕ ОДНОТУРОВОЙ ВЛАСТЬЮ.

 9. ВЛАДИМИР:

  Я из Харькова, обращаюсь к областному руководству СЧУ -Виннику -неужели Чернобыльцы Харькова промолчат и согласятся с этим законопроектом №5404 ! Мы Чернобыльцы-ликвидаторы намного старше этих народных депутатов и надо им обьяснить что монитаризация льгот уже пробовалась в России -когда эти депутаты были маленькие-и что же: в итоге- Чернобыльцам Россиии подняли пенсии (на их уровне в России)т. к. этот эксперимент не удался. Теперь разберём наш случай: депутаты которые внесли этот законопроект на утверждение ВР исполняют чьи то заказы иначе как обьяснить их неосведомлённость о том кто такие ЛИКВИДАТОРЫ ЧАЭС и что их бы небыло без нас!Мотивация о том что в сёлах Чернобыльцы не пользуются бесплатным проездом- ложь!!!!Закон Украины о льготах по проезду в автобусах и др видов транспорта(а также и в метро — по предьявлении удостоверения) ещё не отменили, а мнимая забота о проезде с селе — 30 лет както ездили Чернобыдьцы и пользовались льготами без их вонючей помощи!!Вы думаете: сколько они хотят дать на проезд — тут уже был дан ответ-вместо 1500 гр на питание -390гр!!Чернобыльцы! таких ка рева, розенко, тигипко и пр. ещё много будет: пока мы не будем внимательно читать бюлетени на выборах- где они или толстосумы -ВОН!Дайте нам 10-8-6 положенных Законом -не вы эти Законы принимали не вам их отменять. Себе любимым вы постоянно повышаете зарплаты на своё содержание- посмотри новый Бюджет!Вы распоряжаетесь НАШИМИ-деньгами налогоплательщиков-как своими и выискиваете новые и новые способы своего обогащения!!Вас не берут в Европу ( нам туда не надо)не дают безвиз, поражены вашими е-декларациями, коррупцией ,цинизмом по отношению к своему НАРОДУ!!! И никого не посадили, не отрубили руку, не посадили в бочку с [censored] !!Не будите зверя — как говорил «бжоляр»-это будет не 3-й майдан — полетят головы!

 10. Семен86:

  Я живу в Белой Церкве,да мне приходится пользоваться обшественным транспортом,так что я хочу сказать лучше монетизация чем конфликтные ситуации с водителями маршруток,да приходилось и физически защищать свое право на бесплатный проезд,но дальше нет желания чтобы меня так унижали,монетизация лучший вариант.

  • аноним:

   А у нас в Харькове,без проблем !!! Так работай, Семен с БЦ-кой власьтю,а не порть воздух всем ликвидаторам страны… Большенство ЗА !!! А таких недалеких Семенов одинички,аж 4 против 35. Совет Семену,прислушивайся!,а то локти будешь кусать потом ,как после майдауну…

  • Льоха:

   Семёну86. В Белой Церкви не ликвидаторы аварии на ЧАЕС, а потерпевшие, которые и мутят воду все эти годы,мешая ликвидаторам отстоять свои права. Вот и проявился тот фактор, по которому необходимо раставит всё по своим местам. Надо в очередной раз поменять удостоверения для ликвидаторов. И для потерпевших. И уже по удостоверениям компенсации и льготы предоставлять соответственно предоставленым статусам.Сегодня эту ситуацию можно сравнить на примере учасников АТО и переселенцев с Востока Украины — уравняй их в правах.

   • Семен86:

    Леха, я инвалид войны и ликвидатор,так что не клей мне потерпевших,по твоему в Б.Ц.нет ликвидаторов,только ты один ликвидатор.

 11. Валера:

  Семен какая монетизация,дадут тебе 30гривен на месяц и сколько ты накатаеш,пару поездок.Беда в том что нас отнесли к статусу потерпевших,к таким какие сеичас переселенцы с Луганска иДонецка.Ты потерпевшии а не ликвидатор,ты не герои а попрошаика.

  • аноним:

   в дополнение : пообещать- это не значит жениться…(т.е. дать) темболеее от нынешних воров, бандитов,убийц всего укр. народа.

   • Валера:

    Семен, не разбрасываися словами а тем более козлами.Я тоже имею статус инвалида воины,посмотри чернобильское удостоверение,особа шопостраждала вид Чернобольськои аварии.И потому нас щитают постраждалымы,а мы ликвидаторы и государство нам должно предоставлять не льготы,а компенсации за утраченное здоровье.Лготы можно дать и отменить,а компенсировать это долг государства перед героями ликвидаторами,к сожалению имеем что имеем.

  • Семен86:

   Валера я уже одному козлу Лехе написал, что я инвалид войны и ликвидатор,или только ты с Лехою ликвидаторы?

   • Виктор Герасимов:

    Семён, если ты считаеш Лёху, который не поддерживает монетизацию козлом, хоть ты и ликвидатор, то козёл ты. Заставте своего обласника чернобыльского обращения к депутатам написать как Лубны. А то ноете. Акцию маршруточникам устройте, чтоб с вами считались. Ведь они брали на себя ответственность, исполнять Законы Украины, когда патенты на пасажирские перевозки брали. Начинайте сами свои права отстаивать. С себя и начни.

 12. ВЛАДИМИР:

  СЕМЕН 86,У ВАС ОБЛАСТНОЙ ГОРОД ЕСТЬ ТАКАЯ СЛУЖБА ТРАНС ИНСПЕКЦИЯ И В ЕЕ ОБЯЗОНОСТИ ВХОДИТ КОНТРОЛЬ ЗА СОБЛЮДЕНИЕМ ПЕРЕВОЗОК ЛЬГОТНОЙ КАТЕГОРИИ ГРАЖДАН,И ТОЛЬКО ОНИ МОГУТ НАЛАЖИВАТЬ ШТРАФ ЗА ОТКАЗ В ПЕРЕВОЗКИ ЛЬГОТЧИКОВ ТАМ ШТРАФ НЕ БОЛЬШОЙ 170 ГРИВЕН,НУ ЕСЛИ ПАРУ РАЗ В НЕДЕЛЮ ШТРАФАНУТ ТО ПОМОГАЕТ ОЧЕНЬ СИЛЬНО ВОЗЯТ БЕЗ РАЗГОВОРОВ И СТАНОВЯТЬСЯ ТАКИМИ ХОРОШИМИ,ПОПРОБУЙ УВИДИШ САМ,СТ.133-1 КУпАП УДАЧИ…..

 13. Виктор Герасимов:

  Все те умники, которые за монетизацию, это конченые майдауны, они не понимают сути происходящего. А всё очень просто. Уничтожаются все льготы, что бы и упоминания от них не осталось.А примазавшихся потерпевших к ликвидаторам надо отделять. Спасибо ребятам с города Лубны, которые всё это дерьмо вытаскивают из недр верховной рады, куда по заказу власти (от БПП)вносят разные перебежчики, которые и делают эту грязную работёнку.Думайте, перед тем, как высказываетесь. Сейчас посмотрим, как отреагируют обласные и районные руководители «СЧУ»,защищая или нет права ликвидаторов,а то руководители эти только и любят быть обласканными властью.

 14. чаэс:

  хорошо пипец близок смейтесь господа -товарищи.

 15. Виктор Герасимов:

  Что ж вы шесть шестёрок — уроды, не нравится вам правда. Вот и 30 лет прошло, пора власти разобратся [censored] Ликвидаторы есть ликвидаторы, а не какие то потерпевшие, а тем более малоимущие, как хочется власти.

 16. Семен86:

  Я уверен кто здесь пишет что они ликвидаторы сами ,а другие у кого другое мнение примазавшиеся сами являются лжеликвидаторами.Да и вобще кто больше всех коичить за эти льготы это здоровые люди которые каждый день катаются по городу от не [censored] делать .

 17. Владимир86г.:

  Крикуны вы живете в городе ,а вы подумали о тех кто живет в сельской месности и не когда не пользуется льготой на проезд,они что хуже вас или только вы ликвидаторы вы наверно с команды Трусонюха элитные ликвидаторы пенсии у вас максимальные, конечно вам не нужна монетизация потму что у вас и так все в шоколаде.

  • Смела - Николай:

   А ты в полном обьёме получаеш монетизацию за питание, которая уже на сегодня больше 2000грн стоит, а платят в районе 400 грн. Так и с проездом. И вообще это сайт думающих людей с команды Владимира Проскурина, а не трусонюха и елитных ликвидаторов. А как раз минимальщиков, которые шестой год отстаивают и твои права тоже. Теперь мы стараемся удержать хоть то, что осталось. А ты сознательно сливаеш даже не льготы, а компенсацию за утраченое здоровье и соглашаешся на то, что тебя причислили к малоимущим. Ну тогда ты хороший [censored] если этого не понимаеш.

 18. Ликвидатор-86:

  ВСЕХ С РОЖДЕСТВОМ ХРИСТОВЫМ!!!НЕ ОСКОРБЛЯЙТЕ ДРУГ ДРУГА!

 19. nik:

  Владимир86г. 22.29 Ну дадут тебе 100гр. на год — ты будешь СЧАСТЛИВ ???

  • аноним:

   Владимиру 86 и от 50грн. на год,счастливее,радостнее станет,только от одной мысли, что городу в 1000 раз хуже ,ведь он здоров и городские б-цы,консультации не посещает…

 20. ликвидатор 86:

  за проезд можно и заплатить. а что делать инвалидам 1 категории. газа в частном секторе дали 300 кубов в месяц.пи….дец- замерзаем.и дров нарубить здоровья нет.БУДЬТЕ ВЫ ПРОКЛЯТЫ МАЙДАУНЫ!!!

  • Смела - Николай:

   А следующий шаг, монетизация ЖКХ. Вот тогда что неуч с Белой Церкви Семён запоёт.Не думаю, что будет комфортно зтому человеку, который сегодня поддерживает нинешнюю бандитскую монетизацию. Можно пойти по тому пути: кто хочет монетизацию, вклеить им специальные корочки, чтобы водитель видел, что этот мудак монетезировался и он может и хочет платить за проезд, пускай пользуеться заботой власти. Все те, кто не поддерживает это гнусную реформу от нелюдей-реформаторов пользуются своим правом, как ликвидаторы І категории, согласно ст.20 п.15 Чернобыльского Закона. а потом посмортим, как завоют поддержавшие монетизацию.Что ж вы не поймёте одну истину, это всё делается что бы льготы и компенсации уничтожить, а вы им помагаете. Мне даже не странно, почему Белая Церковь так защищает это «новшество». Лутше слить своими руками свои льготы и компенсации, чем отстаивать и бороться за них, присём по Чернобыльскому Закону и Конституции Украины ст. 22.

   • аноним:

    Поддерживаю Смела-Николая,за вклеенные корочки на лбу…(майдаун-дебилоид)возможно в квадрате…

 21. Лариса _ Лубни:

  З Різдвом Хрестовим вітаю всіх ліквідаторів Укаїни. Здоров»я Вам, миру, злагоди, достатку, благополуччя, оптимізму, вірних друзів, всіх гараздів і хай у Новому 2017 році почнуть збуватися всі ваші заповітні мрії. 2017 рік переломний, як і 100 років тому.А взагалі, провівши аналіз подій, що відбуваються в чорнобильському середовищі, як на законотворчому рівні, рівні Кабміну і в чорнобильському русі, вимальовується така картина. Що спонукало в 2011 році Азарова, Тігібка, Андреєва на державному рівні порушити Закони і Конституцію України, більшісті ліквідаторам відмінити виконання рішення суду, які винесені іменем України. А буквально три тижні тому дізналася по інформаці Б.Бродовського, що Азаров на 14 грудня 2013 року готовий був підписати Постанову про повернення 6-8-10 з 01.01.2014 року. Але з відомих усім нам причин цього не сталося. А сталося зовсім інше. В грудні 2014 року приймається вночі річний бюджет, яким Яценюк призупиняє п.4 ст.54(навіть відповідну норму Закону відбірає, по якій відстоювали Ви своє право),. Січень 2015 рік. Наступ на статуси, які мають ліквідатори(учасника ЛНА на ЧАЕС і інвалід війни), від одного з яких повинні ви добровільно-примуссово відмовитися. Вже навіть у січні держава і пайкових не заплатила, чим підтвердила даний намір. Наша команда в Лубнах це не пропустила повз свою увагу. Писали відповідні зверення до свого соцзахисту, виходили на місцеву акцію, знімали на відео, викладали в інтернет, чим сколихнули Україну. Сьогодні результат нашої небайдужості ви всі відчуваєте, статуси залишилися. В цьому ж таки 2015 році, станом на 01.06.2015 я особисто провела розрахунок пайкових на підставі даних управлінням статистики у Полтавській обл. Через Проскуріна В.С. передала в Мінсоцполітики. Дані розрахунки показали, що повна сума за продукти харчування по додатках №4 і №5 Постанови КМУ від 21.05.92р. за №258 становила 3000 грн. Для ліквідаторів І категорії це 1500 грн. А ви всі отримали в листопвді 2015 добавку в районі 94-96 грн. в залежноссті від області України. Це другий момент, який було зроблено чорнобильцями-ліквідаторами в Лубнах для ліквідаторів усієї України. Далі ідемо. Січень 2016. Уже проголошено Президентом України Рік вшанування ліквідаторів, прийняті відповідні Постанови ВРУ, а розпочався з того, що з 1 січня всі перевізники України відмовидлися возити пільговиків, в тому числі і ліквідаторів, бо знову прийнятий нічний річний бюджет не передбачав покриття пільгового перевезення громадян України. Ми вже 4 січня направили безліч звернень на всі рівні влади з цього приводу, а 17 січня провели Загальні Збори Чорнобильців, афганців, АТОвців, ветеранів війни м. Лубен з залученням керівників м. Лубни, Лубенського району та райдержадміністрації. Думаю, що дані заходи були проведені і по інших містах. Рзультат, дане фінансування перекинула держава на місцеві бюджети. Це був початок шанування ліквідаторів, який давав чітко зрозуміти, що для нинішньої влади ви вже небажаний баласт. Ось і січень 2017, чергове покращення чекає ВАС шановні у вигляді МОНЕТИЗАЦІЇ. Ну тільки хочеться панам від БПП наагадвти, що пільги у прокурорів і в суддів, може в депутатів ВРУ, а в ЛІКВІДАТОРІВ — ЦЕ КОМПЕНСАЦІЯ ЗА ВТРАЧЕНЕ ЗДОРОВ»Я ПРИ ВИКОНАННІ ОСОБЛИВО ВАЖЛИВОГО УРЯДОВОГО ЗАВДАННЯ В НАДЗВИЧАЙНО ВАЖКИХ РАДІАЦІЙНИХ УМОВАХ. Різницю відчуваєте. І починаючи з 2014 року, «НОВА,З НЕ ЗЛОЧИННА» влада кожного року звужує Конституційні права і свободи захисникам, ГЕРОЯМ УКРАЇНИ, яких вперто не хоче признавати, вкотре обзиваючи ВАС «лжеліквідаторами», поки Ви живі. А справжніми Ви стаєте тоді, коли лягаєте в домовину. Набагато лекше стати тоді перед Вами на коліно, навіть на День вшанування — 14 грудня, ніж зробити хоть один крок, таки ж дійсно покращити ваше таке не легке сьогодення. Підкреслюю, що 14 грудня Чорнобильський День Перемоги із сльозами на очах, але ПЕРЕМОГИ. Багато питань до Євроінтеграторів з цього приводу. З одного боку Європа — це верховенство права, з іншого — в Європі немає пільговиків, ось наша влада і виконує європейське замовлення по Вашому знищенню. Знаю, багато із Вас були присутні у вересні 2013р. на ІІ чорнобильському з»їзді у м. Лубнах, пам»ятаєте, було прийняте рішення на 23 жовтня 2013 р. провести мітинг під Посольством Євросоюзу та передати звернення послу Яну Томбінскі. Згадайте, хто тоді не підтримав даний захід, а ті, хто був присутній у Києві зазначеного дня,знають, що ще не було Майдану, а Європа дала зрозуміти, що Ви їй не цікаві, хоч і закрили її собою, своїм здоров»ям, а багато хто і життям. Питання до багатьох із Вас, за що ви виходили на майдан. До 2014 р. Ваша пенсія, навіть мінімальна була в межах 150 доларів, сьогодні менце 40 доларів, зате ціни, тарифи підняла нинішня влада в рази. І забула вимогу майдану — депутатам Верховної Ради заробітну плату у 5000 грн. Але вони піднімають собі, і кошти знаходять і мотивацію. А пан Геращенко з Народного фронту добалакався до того, що міністрам потрібно взагалі по 100 тис. в місяць платити в реаліях України. Реалвї України в жебрацьких пенсіях і зарплатах простого народу. А тим більше захисників України — ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Тож звертаюся до всих думаючих людей, не будьте байдужими, вимагайте у керівників ваших громадських організацій захистити ваші права перед нелюдями від народних чи «ненародних» депутатів, в яких нічого святого, крім всоїх грошей немає. Вони дійсно виконують чергове замовлення, яке розпіарив Розенко і Рева панацею монетизації. Тільки ж не знають ці хлопчики, що для багатьох ровесників їх батьків, і 30 років тому не повезло, коли вони не по своїй волі опинилися в Чорнобилі, а сьогодні не повезло, бо горе-депутати віднімають у них ті речі, які сьогодні хоч якось допомагають вижити, і поки що гріє душу, що Держава так віддячує їм і перевезенням і комуналкою, яку називають пільгою. Саме головне, не впадати у відчай. Знаю, здоровий глузд переможе, тим більше є приклад трирічної давнини. А в природі існує круговерть. Народні депутати пам»ятайте це, тим більше, що на осінь цього року будуть позачергові вибори. ЛІКВІДАТОРИ, Вам ще раз здоров»я і добра.

 22. Влад:

  Лариса_Лубны вы всегда впереди и делаете ту работу, которую должны делать В Центальном СЧУ, или обласные их филиалы. Всё верно и спасибо вам от ликвидаторов Украины за вашу работу, которую мы видим и ощущаем. Спасибо вам лично Лариса и вашей команде единомышлинников за ва то, что вы озвучили всё это. Мы многое не знали. Дай Бог вам здоровья и добра. Вы лутшие.

 23. Ликвидатор-86:

  КАКОЙ-ТО ХРЕН С БУГРА ПОД МОИМ НИКОМ ПРОКЛИНАЕТ МАЙДАУНОВ. ЭТОГО ДЕЛАТЬ НЕ НАДО! хоть я тоже их очень не уважаю

 24. ВЛАДИМИР:

  ОБСУЖДАЕМ СЕРЬЁЗНЫЕ ВЕЩИ, А ВЫ РУГАЕТЕСЬ! ПОПРОСИ КОРРЕКТНО НЕ ИСПОЛЬЗОВАТЬ ТВОЙ НИК !ВСЕ МЫ ДИКВИДАТОРЫ-86, НО НИ КАК НЕ НАЙДЁМ ЕДИНСТВА, А ЭТИМ ПОЛЬЗУЮТСЯ РЕВЫ И ПРОЧИЕ. ПОМНИТЕ НА СОВЕЩАНИИ С РУКОВОДИТЕЛЯМИ, ПЕРЕД 14 ДЕКАБРЯ, ОБСУЖДАЛСЯ ВОПРОС О №2010—600%-400%-300% И КАК ОБЫЧНО У НАС ЧЕРНОБЫЛЬЦЕВ : КОМУТО МАЛО, А В ИТОГЕ НИ КОМУ НИ ЧЕГО! РЕВА АЖ РАДОВАЛСЯ- ЕГО СЛОВА:ВЫ МЕЖДУ СОБОЙ СПЕРВА РЕШИТЕ< КТО У ВАС ГЛАВНЫЙ ,А ТО РУГАЕТЕСЬ МЕЖДУ СОБОЙ- ПРОТИВНО СЛУШАТЬ!И ВСЁ! ИМ ВЫГОДНО- КОГДА 86 С 87 И Т. Д .РУГАЮТСЯ И ДЕРУТСЯ! БУДЕМ ЕДИНЫ В ЭТО ВРЕМЯ! РЕВЫ И ПРОЧИЕ НЕ ВЕЧНЫ!НА МОНЕТАРМЗАЦИЮ ВОТ СКОЛЬКО ОТКЛИКНУЛОСЬ- МОЖЕТ ЭТО НАЧАЛО ИХ К О Н Ц А!!!!!

 25. Алексей Малыгин:

  В 2014 году после госпереворота В.Проскурин,П.Шевчук от «ВОВЧ» переступили через себя, свои амбиции и протянули руку дружбы к руководителю «СЧУ» В.Березину только для того, чтобы в Минсоцполитике никто не мог даже шопотом сказать «разберитесь между собой». А посмотрите на сайте у попа Гапона, как он играет роль по разжиганию склоков между «СЧУ» и «ВОВЧ» по заказу того же Ревы через Уяздовского, который ему сливает все министерские новости и сегодня обливает грязью П.Шевчука, упрекая его в том, что он действительно наладил отношения с «СЧУ» уже с новым Президентом В.Войтовым для совместного отстаивания чернобыльских интересов. На сайте «ВОВЧ» мы все видим, как поднимаются важнейшие проблемы, предлагаются пути их решения. А в Гапона только одно и тоже. Всех клеймит, «виновников» изоблачает. Ни одного слова конструктива. Выполняет полным ходом заказ власти, не дать обьединиться на всеукраинском уровне чернобыльским организациям.

  • аноним:

   Да, сайт попа-гапона-ЭТО СЕПАРСКИЙ страну развалили и усердно разваливают Чернобыльское движение. А,кто там пляшет ?аж 4 клоуна-сектанта, с виноградовым и бродовским вместе. Жиды,есть жиды(евреев не касается) Бумеранг не за горами…

 26. Aleksandr:

  Ларіса! За статуси країну сколихнули Ромни.

  • Лариса _ Лубни:

   Сумчани мені переслали листи щастя, конкретніше Віктор Ломонос. А ми в Лубнах звернення до соцзахисту подавали з приводу відміни статусів, акцію в управлінні праці три дні проводили, ночували там,знімали відео, викладали в інтернет. Я особисто в телефонному режимі диктувала всім, хто до мене звертався тексти звернень до управлінь соцзахисту.І стояли до тих пір в лютому, 2015р, поки на рахунки наших лубенських ліквідаторів не почали поступати пайкові. Тоді Міністерство наше «рідненьке» на Сумщині вирішило провести пілотний проект по відбиранню одного зі статусів. Чи я щось пропустила, Ромни бунтували, піднімали питання на всеукраїнському рівні? Я вдячна вам за те, що була озвучена на той час проблема, яка стосувалася ліквідаторів України.

  • Влад:

   Я тогда помню, что лубенчане выставляли документы, обращения и просто видео своей акции. Ромны не видел. И вообще более активной организации в чернобыльском движении, как Лубенские «Ветераны Чернобыля» в Украине нет. С Рождеством Христовым Вас лубенчане и вас роменчане. Если пришла информация от побратимов, а другие смогли отстоять наши интересы, низкий вам поклон, ребята. А то многие опустили руки, ничему не верят, перестали бороться. Спасибо, что вы есть.

 27. ЛПА 1986-2017 ЖИТЬ СТАЛО ЛУЧШЕ А ГЛАВНОЕ ВЕСЕЛЕЕ.ДЕНЕГ И ЗДОРОВЬЯ НЕТ НО ВЫ ДЕРЖИТЕСЬ!:

  ВЫБОР ПО ЖЕЛАНИЮ ИЛИ ЛЬГОТЫ ИЛИ ДЕНЬГИ , ПРОБЛЕМА В ТОМ ЧТО ЛПА НИКТО НЕ СПРАШИВАЕТ.
  И НАДО ОББЕДЕНЯТСЯ ВСЕМ КАК В ЛУБНАХ- 17 січня провели Загальні Збори Чорнобильців, афганців, АТОвців, ветеранів війни …. МВС ВЫШЛИ И ОТСТОЯЛИ ЛЬГОТЫ ИМ ВСЕ ВЕРНУЛИ.

 28. ЛПА 1986-2017 ЖИТЬ СТАЛО ЛУЧШЕ А ГЛАВНОЕ ВЕСЕЛЕЕ.ДЕНЕГ И ЗДОРОВЬЯ НЕТ НО ВЫ ДЕРЖИТЕСЬ!:

  ВЫБОР ПО ЖЕЛАНИЮ ИЛИ ЛЬГОТЫ ИЛИ ДЕНЬГИ , ПРОБЛЕМА В ТОМ ЧТО ЛПА НИКТО НЕ СПРАШИВАЕТ.
  И НАДО ОББЕДЕНЯТСЯ ВСЕМ КАК В ЛУБНАХ- 17 січня провели Загальні Збори Чорнобильців, афганців, АТОвців, ветеранів війни …. МВС ВЫШЛИ И ОТСТОЯЛИ ЛЬГОТЫ ИМ ВСЕ ВЕРНУЛИ.—

 29. сулима:

  Не нужно [censored] друг друга,а все вмести требовать выполнения закона и конституции упорно,долго но требовать другой дороги у нас нет она самая верная.

 30. ВЛАДИМИР:

  а вы заметили как тонко нас натягивают!проект замены удостоверений — должен отвлечь от монитаризации льгот! вот гады!!!

 31. Кіндрат:

  КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ МОНЕТИЗАЦІЇ!

  Чорнобильці вже мають монетизовану ПОСТАНОВУ КМУ від 21 травня 1992 р. № 258 «Про норми харчування та часткову компенсацію вартості продуктів для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
  Роками не переглядаются суми «компенсації вартості продуктів». Про це справедливо пишуть у коментарях.
  Так само буде і з рештою монетизованих компенсацій.
  Дадуть 100 грн. на проїзд і 20 грн. на ліки і 10 років не будуть переглядати у бік збільшення.

  ВЛАДА!
  Засунь монетизацію собі в ж… Зробиш монетизацію — придбаєш тисячі невдоволених.
  А вибори таки будуть!

  НЕ ТРЕБА НАС ДУРИТИ!!!

 32. ЛПА 1986-2017 ЖИТЬ СТАЛО ЛУЧШЕ А ГЛАВНОЕ ВЕСЕЛЕЕ.ДЕНЕГ И ЗДОРОВЬЯ НЕТ НО ВЫ ДЕРЖИТЕСЬ!:

  ВЛАСТЬ- СДЕЛАЙТЕ ЛЬГОТЫ , ПЕНСИИ И СТАТУС ПО ДОЗЕ ОБЛУЧЕНИЯ И ЗАБУДЬТЕ О НАС НАВСЕГДА.

 33. Валера:

  Махнетизацию введут , т.к в Гейропе нет льгот, кроме военнослужащих!

 34. Мариуполь:

  Но у нас не льготы, а компенсации (не отвечающие уровню потери трудоспособности).

 35. сулима:

  Льгота должна оставаться неприкосновенной как у нас депутаты. Пример в 90-годах питание выдавали продуктами очень приличный пакет приносили домой + шампанское и много другого отличного качества,а в настоящее время за 400 гривен что можно купить………….. От суда выводы………

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов