Міністерські вигадники

Нa щaстя їм зaвaдили милиці, кoстури, інвaлідні візки, гoспoдaрські сумки із зaпaсaми питвa і їжі, якими припaслися нa дaлeчeньку дoрoгу чи нe з усіx кутoчків, знeдoлeнoї бeзвідпoвідaльністю тa чинoвницьким свaвіллям, дeржaви. Бoлі числeнниx прoxaльників мaли б вилікoвувaтися нa місцяx, нe в циx стінax. Тут нікoгo нe чують! Нa місцяx тeж – зaжирілі тa нeкoмпeтeнтні прaвитeлі.
Нaм трьoм вдaлoся прoтиснутися дo жінoчки нe oдрaзу, щoб пoтрaпити у стиxійний списoк щaсливчиків нa зустріч. Випaв 33-тій нoмeр у зaгaльній чeрзі з душ пoнaд 60. Щoсь зaлoскoтaлo біля серця, що було прикрито залізничним квитком додому з вирушенням о 18.50.
Невдовзі зазвучали офіційно присвоєні нам номери. І по черзі нас почали навчати уму розуму. До нас підійшов хвацький молодик. Прізвище пригадав, мав нещастя з ним років два назад поспілкуватися у стінах міністерства. Через його зверхність і маніпуляторський хист потреба у спілкуванні з ним у мене згасла одразу.
Нагадаю причину нашої поїздки. Ще працівники рідного нам Головного управління ПФУ у зговорі з такими ж маніпуляторами Мінсоцполітики вирішили   зупинити десятки чинних судових рішень, які ми виборювали місяцями, а іноді й довше. А коли додати отой вовчий спротив, то стає ще більш сумно. Вражала їх тупість, котру вони виявляли в апеляціях, касаціях та вимогах роз’яснень чітко і недвозначно сформульованої другої частини 56-тої статті Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»:
« 2. Право на пенсію в повному розмірі мають громадяни, віднесені до категорій 1, 2, 3, 4, за умови стажу роботи не менш як: чоловіки — 20 років, жінки — 15 років,   із   збільшенням пенсії на один процент заробітку за кожний рік роботи понад встановлений цим пунктом стаж, але не вище 75 процентів заробітку, а громадянам, які відпрацювали за списком № 1, чоловіки — 10 років і більше, жінки — 7 років 6 місяців і більше — не вище 85 процентів заробітку, у разі призначення пенсії на умовах частини другої статті 27 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
У позовах у нас була єдина вимога — обраховувати нам законну надбавку до державної пенсії за понаднормативний стаж за кожен рік по одному відсотку зарплати ліквідатора. Вони ж, умудрялися застосовувати цілу низку варіацій. Блудили при визначенні строку виходу на пенсію — для одних брали 25 років, для інших 35. А треба 20!?
Вони ніяк не могли докумекатися сутності поняття «ЗАРОБІТОК». Їм чомусь приглянувся замінник — прожитковий мінімум для непрацездатних осіб. Але їм і цього виявилося замало. Вони забували, що ця величина змінна. Ще більше їх лютило, що цей чинник незалежно від їх волі зростає в рік по кілька разів. Приміром, в одному із рішень про призначення пенсії, датованому лютим 2018 року застосували прожитковий мінімум 2016 року, який зазнав зміни у травні – 1074 гривні. Отут згадалась мені фраза отого молодика : «Ми Вам платимо пенсію …». «Ми, то хто?!»,- зляпасили   його миттєво.
Подібних фраз ми начулися немало. Але насторожило інше — він намагався переконати, що наша пенсія не є уже державною, а   пільговою по віку. «Собака», привнесена до нашого закону,   розрекламованою   владою «пенсійної реформи», як   велике благо для нас, зарита у невеличкій фразі Закону України №2148 від 03 жовтня 2017 року — « … на умовах частини другої статті 27 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
У мене велике занепокоєння викликає позиція окремих керманичів чорнобильського руху, що   ратують за зміни до Закону 796-12,   в яких прибрано поняття «державна пенсія».

Але повернемося до приймальні Кабінету Міністрів України. О тринадцятій міністерські чиновники змилися на обід. Поверталися хто коли.
Настала довго очікувана 15 година. «Ні ті шуму, ні   ті писку!» Тікання годинника нервує. Минуло три хвилини… п’ять .. 20 .. 30… Десь за 20 хвилин на 16-надцяту вийшла розпорядниця і співчутливим голосом повідомила, що   пана Реви не буде… Його замінить заступниця по євроінтеграції.

 

У приймальні Кабінету Міністрів України   26 лютого 22018 року.

Ярослав Олійник,голова ГО «Прикарпатбат Чорнобиль», член Всеукраїнської   ініціативної групи по захисту   конституційних прав ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС  

44

6

33 комментариев к записи “Міністерські вигадники”

 1. ВЛАДИМИР ХАРЬКОВ:

  МЫ СОДЕРЖИМ ЭТИХ ГАДОВ!! МЫ — ЖИТЕЛИ ,НАРОД УКРАИНЫ!!НА НАШИ НАЛОГИ СО ВСЕГО: С ЗАРПЛАТ С ПЕНСИЙ (ДО 2017Г БРАЛИ И С НИХ — У РАБОТАЮЩИХ ПЕНСИОНЕРОВ!!!!!)С ИМУЩЕСТВА С ЗЕМЛИ И Т.Д.!!!НАРОД НАНЯЛ ИХ НА РАБОТУ В МИНИСТЕРСТВА И РАЗЛИЧНЫЕ (ЕСТЬ НЕНУЖНЫЕ)ГОГССЛУЖБЫ.А В ИТОГЕ: ПЕНСИОННЫЙ ФОНД — СБОРИЩЕ ВРУНОВ И ПРЕСТУПНИКОВ , КОТОРЫЕ РАБОТАЮТ НЕ ПО ЗАКОНАМ ДЛЯ ЛЮДЕЙ , А В УГОДУ ВОРОВ ИЗ РЯДА ЧИНОВНИКОВ!!РАЗВЕ ЭТО СПРАВЕДЛИВО — ЗАРПЛАТЫ ЧИНОВНИКОВ ОТ 17 ДО 70 ТЫС.,А ЕСТЬ И МИЛЛИОНЫ!!!! КАКИЕ ПЕНСИИ СЕБЕ ОНИ ОФОРМЯТ????! НИ ВОЙНА ( А ВОЙНА ИДЁТ!!) НИ ЭКОНОМИЧЕСКОЕ ПОЛОЖЕНИЕ ИМ НЕ ПОМЕХА!!! В НАЧАЛЕ 2014-2015ГГ — У НИХ ЕЩЁ ХВАТАЛО УМА ПОЛУЧАТЬ ПО 6 ТЫС. ЗАРПЛАТ( У НЕ БЕДНЫХ ДЕПУТАТОВ!) А ПОТОМ ПРОРВАЛО 17-36-37-40-70 ТЫС. ГРН.!!!!!!!!!А БИОМАССА ИМ НЕНУЖНА ( НУЖНА НА ВЫБОРЫ!!)!ЕСТЬ У МЕНЯ МНОГО ЗНАКОМЫХ — ЗА МАЙДАН — ТАК ТЕПЕРЬ И ОНИ ЯЗЫК В ЗАДНИЦУ И ТОЖЕ ПРОТИВ ЭТОЙ ВЛАСТИ!!ВСТАВАЙ СТРАНА ОГРОМНАЯ, ВСТАВАЙ НА СМЕРТНЫЙ БОЙ…!!БУДЕМ МОЛЧАТЬ- БУДЕТ ЕЩЕ ( КУДА ЕЩЁ) ХУЖЕ!!!!!!!!!!!!!!

 2. СЕРГЕЙ:

  ЗАПАДЛО С ЭТИМ ВОРЮГОЙ РАЗГОВАРИВАТЬ…..ЭТО БЫДЛО ВСЁ РАВНО НЕ ХРЕНА НЕ СДЕЛАЕТ….ЭТИХ УРОДОВ НАДО БРАТЬ ТОЛЬКО СИЛОЮ…….А ТАК ТОЛЬКО ОДНИ ОБЕЩАНКИ…..ПОЗОР УКРАИНЕ

 3. УС- 605 чаэс,1986г.:

  Ви що,не зрозуміли,що цей ленінський політрук був на свою посаду призначений піонерами та комсомольцями наших часів?Коли в місцевих,обласних органах ПФУ співробітники та їх працівники не можуть,або не хочуть дати відповідь на постанови чи закони,прийняті в країні, зухвало їх ігнорують та перекручують,про що йде мова?Таку,собачу зграю,або знищують,або витравлюють.Іншого шляху не існує.

  • Ярослав Олійник,голова обласного ГО "Прикарпатбат Чорнобиль":

   Суща правда. А зараз синок Уяздовської заправляє.

  • Л И К В И Д А Т О Р:

   УВАЖАЕМЫЕ ГОСПОДА!!!!ВСЕ ЧИНОВНИКИ ПФУ, НА МЕСТАХ, ВЫПОЛНЯЮТ И ДАЖЕ ОТ СЕБЯ, ПЕРЕВЫПОЛНЯЮТ ВКАЗИВКЫ СВЫШЕ. НА МОЕ ВИДЕНЬЕ, ХОТЬ ПО ОДНОМУ ЧИНОВНИКУ В ГОЛОВНЫХ УПРАВЛИННЯХ СМАЧНО СЬЕЗДИТЬ ПО @БАЛУ,Т.Е. СБИТЬ ЭТУ СПЕСЬ И НАДМЕННОСТЬ В РАЗГОВОРЕ, ВЕРНУТЬ КНЯЗЯ В ГРЯЗИ,ТОГДА БУДУТ НЕМНОГО ПРИСЛУШИВАТЬСЯ К НАРОДУ. НАШИ ЧИНОВНИКИ КРОМЕ КАК ДАТЬ ИМ БИТОЙ В ГОЛОВУ, НЕ ПОНИМАЮТ НОРМАЛЬНОГО ЧЕЛОВЕЧЕСКОГО СОСТРАДАНИЯ И ПРАВИЛЬНОГО ПОНИМАНИЯ НАПИСАННЫХ ПОЛОЖЕНИЙ В ЗАКОНЕ.

 4. альфред:

  в 2012році я поїхав пфу м киева з питанням перерахунку пенсії так мені неправильно було нараховано .мені посовітували звернутися в приймальну кму. на скільки я памятаю це провулок лісний . добрався я туди заходжу там було приблизно чоловік 40-50 ззареструвався . в залі був великий довгий стіл за яким сиділи люди щось писали розмовляли .сів і коли чую ромову прислухався . біля мене сидів чоловік навпроти жінка на голові в неї як упуделя тягло від неї табаком .як я розібрав цей чоловік був ліквідатор на чаес .співрозмовник уяздовська ініціалів не памятаю .вона цьому чоловіку таке молола за все заперечувала короче чіпляла лапшу .яаж невитримав тай кажу ій що треба брати мітлу і гнати її звідси .я не сказав вона була з департаменту по учасниках чаес .вона обурилась .давай казати чого гнати …у 13 годин почався обід нас усіх вирядили з приймальні .у14 гд нас запросили назад в приймальну . коли пішли слухи повинен приймати тігіпко це був травень 2012року.коли близько 15 години почали сходитися .ідуть такі що під собою землі не чують нафуфирині мужики жінкки .в мене нема слів прямо це все описати .короче тігіпко не прийшов приймав надрага зам міністра .мене зазвали вже начало пятої год .заходжу а там чоловік 25сидить з різни структур .спитали в якій справі . сказав коли ця уяздовська мене питае що ви хочете я все розповів .вона мені ми звами самі б вирішили короче я там пробув хвилин 10 .я їй одне вона мені друге

 5. Кутепов:

  Физическая утилизация да и кстати назовите хоть одного министра премьера презика которого не хотели бы утилизировать.Я таких не знаю.

 6. 1210:

  со ст.54 вылучыты слово ДЭРЖАВНА…именно этот проэкт изменений в наш закон хотят внести партия Видродження! Лучшие друзья ассоциации…Делайте правильные выводы!

  • свой:

   Видродження- блок Порошенко-этим все сказано,брехня брехнею поганяе,делайте выводы…

  • алекс:

   В ДЕТАЛЯХ КРОЕТСЯ ДЬЯВОЛ.

 7. степашка:

  любив вовк кобилу оставив фіст та гриву

 8. Вова:

  Різних Рев, Войтових, і інших, з їхніми заступниками помічниками, і інших піклувальників про Чорнобильців, буде скоро набагато більше ніж самих Чорнобильців-ліквідаторів.

 9. саня.:

  да за вс года после развала союза у власти одна шваль.

 10. альфред:

  за десять хвилин спілкування зам міністра сказав одну дише фразу .будуть створені регіональні комісії по перерахунку заробітної плати в зоні відчуження . оце і всей приьом .поті м мене попросили залишити документи щоб знати прощо дати відповідь .через місяць прийшов лист .ну ви знаете які вони дають відповіді .пане ярославе все це ми проходили .мені жаль що ми живемо в такій країні.що нас щитають за бидло .відпрацьований матерял.який нікому не потрібний……

 11. Прохожий:

  Ну и какие высновки? Что же тогда все так мило пляшут перед Ларисой? Говорил уже, нас очередной раз кинут. Нужно просто самим договариваться или на местах,или на Киев, нас уничтожают. Ярослав Олийник, Кутепов — Вы я вижу нормальные ребята, давайте беритесь за это дело, поднимайте нас, Я готов.

  • Микола Полтава:

   Ну ти і придурок прохожий. Самому слабо засукати рукава і працювати, як Лариса, а скиглиш перед нормальними ребятами, заставляеш их браться за дело, тебе піднімати, і ти готов. До чого ти готов чудо-юдо!!!. У Львові затишно сидиться, той і сиди та жми клавіші, бо на Київ точно не приїдеш, щелкунчик.

 12. Кутепов:

  Я был председателем одной из обласных организаций пока не пошел против андреева не захотел вписываться на отчетно выбррной конференции готовил протест против андреева и был я тогда не Кутепов.А людей поднимать надо и не целовать их в гланды а бороться.

 13. Прохожий:

  Кутепову — Вы грамотный человек и все знаете, да и многих, наверное, знаете, Возьмитесь за это дело, созвонитесь с кем-то из ребят на сайте, надо что-то делать. У нас в городе СЧУ только для себя, никуда не ходят, не ездят, (Андреевский), консультаций не дают никаких ни по какому поводу (это наш Львов), может Вы знаете.

 14. "Десна":

  3 березня заступник Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко візьме участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів
  опубліковано 23 лютого 2018
  03 БЕРЕЗНЯ 14:00 16:00 субота
  3 березня 2018 року відбудеться пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України за участю заступника Голови правління Пенсійного фонду України Ірини Ковпашко.
  Початок роботи прямої лінії – о 14:00 за тел. (044) 254-05-65.
  Місце проведення: м. Київ, Клуб Кабінету Міністрів України (вул. Інститутська, 7).
  Акредитація журналістів за телефоном (044) 284-26-51 та факсом (044) 284-73-37 до 11-ї години 3-го березня 2018 року.

 15. Ярослав Олійник,голова обласного ГО "Прикарпатбат Чорнобиль":

  Друзі! Скористайтеся нашим досвідом. Норма другої частини ст. 56 Чорнобильського Закону чинна. 24 січня 2018 року Львівський апеляційний адміністративний суд підтвердив право кожного ліквідатора другої категорії на надбавку до пенсії по одному проценту заробітку за кожен рік понад 20 років трудового стажу. Управління ПФУ — НАГОЛОШУЮ — нашу пенсію не вважають уже державною, а пільговою пенсією по віку як звичайним громадянам. Борімося і переможемо! Не даваймо себе обдурити.

 16. анонім:

  ПАНЕ ОЛІЙНИК , ПОДИВІТЬСЯ В РЕЄСТР СУДОВИХ РІШЕНЬ , Є СВІЖІ РІШЕННЯ ОКРУЖНИХ СУДІВ ПЕРШОЇ ІНСТАНЦІЇ В ВАШУ КОРИСТЬ , З УРАХУВАННЯМ ЦИХ ЗМІН У ЗАКОН , АЛЕ ПИТАННЯ ЧИ ПФУ БУДЕ ЇХ ВИКОНУВАТИ , АДЖЕ УМОВОЮ Є ТЕ , ЩО ТРЕБА РАХУВАТИ ПО Ч.2 СТ 27 , А НЕ Ч.1 СТ. 27 .

  • Ярослав Олійник,голова обласного ГО "Прикарпатбат Чорнобиль":

   У мене сумнівів щодо протиправних дій працівників ПФУ немає. Стаття 27 жодного відношення до виконання судових рішень немає. Наша пенсія є державною,тобто спеціальною відповідно до статусу. Названа стаття стосується пільгових пенсій по віку для звичайних громадян.

 17. Ярослав Олійник,голова обласного ГО "Прикарпатбат Чорнобиль":

  Щойно отримав повідомлення з поліції. Ведеться досудове розслідування про притягнення до кримінальної відповідальності працівників Головного управління ПФУ: «У зв’язку із необхідністю проведення значного обсягу робіт термін рощгляду Вашого звернення продовжено на 15 діб * до 15 березня 2018 року».

  • УЛНА 2А.Первомайськ.:

   Ярославу Олійнику. За 15-17рр. мені, УЛНА 2А як працюючому пенсіонеру виплачували 1425грн (1074 + 89,51(стаж) + 170,82(дод. по2-ій кат.) + 91,60(№327 від 2012р.)і це за 38р. трудового стажу. Зараз 2036. На даний момент жду відповіді з гарячих ліній кабміну і ОДА відносно дії ст. 58 ЗУ 796 для 2-ї кат. Жду протокол\РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ. Які дальші дії.

  • Ярослав Олійник,голова обласного ГО "Прикарпатбат Чорнобиль":

   Отримайте на руки розпорядження під номером своєї пенсійної справи. Його мають видати безастережно і одразу. Технічно це не складно. Воно у базі. Надішліть його мені. І я Вам за секунди визначу помилки,котрі ПФУ використало для Вашого обкрадання. Зможу навіть підготувати для Вас заяву до управління ПФУ щодо усунення явних помилок. Ви отримаєте бла-бла,але це відкриє Вам дорогу до суду,який допоможе поновити втрачені матеріальні права.

 18. Прохожий:

  Мыкола Полтава, а не пошел бы ты на…? Шестерки полтавские, сам ни х.. не можешь, так баб заставили и держитесь за юбки, пидгавкуете. Пару часов в новостях выступал эксперт(Павловский) в соц.зах. и сказал что с 2019 года к нашей пенсии додатковой уже не будет и об этом ,он сказал, никто не знает, значит наши пенсии уменшатся. На вопрос ведущего, почему такое отношение к черноб.,ведь они герои, он ответил: считают в правительстве что тех уже нет, кто облучился, а эти что есть здоровые.Вот такое мнение власти о нас.

 19. УС- 605 чаэс,1986г.:

  Прохожий! Если у тебя есть проблемы с мозгами,подкинь свои проблемы своему мэру Львова Садовому.особенно по поводу облучения или твоих идей по утилизации мусора.Думаю,он тебя оценит и прислушается к твоим очень ценным советам,а может и подкинет бесплатную путевку в дурдом.А че,нормальный ход,может какое-то время и народ от тебя отдохнет!

 20. Правда:

  Мыкола Полтава, а что же ты сам не засучишь рукава? Правильно тебе сказали, бабы делают, а ты «крутые комментарии» выбрасываешь. Сам-то ты что сделал,расскажи, поделись опытом, или только других уличаешь? П…ь, не мешками ворочать.

 21. Прохожий:

  УС-605, у тебя с твоих слов, давно проблемы с мозгами и ты, наверно, там, в дурдоме, очень часто бываешь, это очень заметно по твоей писанине, алкаш, ты, вонючий, х… ты, а не ликвидатор.

 22. Минимальщик:

  УС605чаэс, Вы хотя бы сам себя слышите, почитайте что Вы несете, при чем здесь Садовой, если у «вас» с мозгами не все в порядке, наверно где-то с горы свалились или «водички» с Куры много выпили.

 23. Ярослав Олійник,голова обласного ГО "Прикарпатбат Чорнобиль":

  Друзі! Не потакайте крутіям з управлінь ПФУ. Стаття 49 Чорнобильського закону надає право ліквідаторам на дві пенсії — повну державну і другу за втрату здоров’я. 27-ма стаття про пільгові пенсії по віку для звичайних громадян. Ви хіба не уловлюєте різницю між поняттями — державна пенсія і пільгова пенсія для звичайних громадян. Іншого механізму ніж розрахунок пенсії від заробітку за 5 років не існує. Але йдеться про доплату за понаднормативний стаж. Адже наш Закон вимагає для призначення повної державної пенсії тільки 20 років стажу. За кожен рік понад 20 держава доплачує ліквідаторам за кожний рік по одному проценту заробітку. Що тут є незрозумілим.

 24. Ярослав Олійник,голова обласного ГО "Прикарпатбат Чорнобиль":

  Тим, хто не вірить у досвід прикарпатських ліквідаторів і персонально назойливому Аноніму, раджу пересвідчитися , що у спорах цієї категорії справ висловлена чітка правова позиція Верховного Суду України у постановах від 07 липня 2015 по справі № 21-727а15 та 20 вересня 2016 по справі №1601/12900/12.

 25. УС- 605 чаэс,1986г.:

  Минимальщик! ти кто?срочник,партизан,рабочий 605 управления строительства,пожарный или переселенец из 30ти километровой зоны?Тебя чего интересует? Если ти ликвидатор,дурных вопросов задавать не станешь..

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов