Освітяни оголосили про акцію протесту

a п с
Київськa міськa oргaнізaція Прoфспілки прaцівників oсвіти і нaуки прийнялa рішeння прo прoвeдeння aкції прoтeсту oсвітян стoлиці щoдo скaсувaння тaрифів нa житлово-комунальні послуги. Про це йдеться у повідомленні столичної профспілки освітян.
Акція відбудеться 1 листопада біля будівель Кабінету Міністрів та Верховної Ради України.
У профспілці зазначають, що система надання субсидій, запропонована державою, є недосконалою, підкреслюючи, що кваліфіковані спеціалісти не мають ставати заручниками тарифів на житлово-комунальні послуги.

«Субсидія має надаватися малозабезпеченим, непрацездатним категоріям населення: пенсіонерам, особам, які не можуть забезпечити себе роботою, одиноким матерям тощо. Кваліфіковані працівники, такі як вчителі, викладачі, бібліотекарі, медичні працівники не повинні ставати заручниками надвисоких тарифів на житлово-комунальні послуги. Розмір заробітної плати таких працівників має дозволяти забезпечувати потреби сім’ї, а не змушувати просити допомоги у держави», — наголошують у профспілці.

Також в організації додають, що високі тарифи на житлово-комунальні послуги та оформлення субсидій призводить до відмови працівників від виконання додаткового навантаження, оскільки чим вищим буде дохід працівника у декларації, тим меншим буде розмір субсидії на наступний період.

Серед вимог, які пред’являтимуть освітяни урядовцям та парламентаріям є скасування високих тарифів на житлово- комунальні послуги, підвищення заробітної плати шляхом розмороження Єдиної тарифної сітки з оплати праці працівників окремих галузей бюджетної сфери, а також виконання закону «Про вищу освіту», яким передбачено розмір мінімальної академічної стипендії на рівні не менше, ніж розмір прожиткового мінімуму з розрахунку на одну особу на місяць.
источник

11

1

10 комментариев к записи “Освітяни оголосили про акцію протесту”

 1. Кіндрат:

  Правильно освітяни пишуть. Не повинні на субсидіях сидіти 9 млн домогосподарств, тобто 2/3 населення. У кваліфікованого працівника повинно вистачати коштів на оплату комуналки. Щось пани Розенко і Рева недопрацювали.
  Висновок один: тарифи завищені, зарплати занижені. Довго таке неподобство тривати не може. Думайте шановні пани, бо народ збурюється кожного дня. А безмозглі політики, збільшуючи платню народним депутатам, підливають масла в огонь.
  Почитав, що пишуть громадяни у Фейсбуці щодо народних депутатів і їх зарплати. Це ж страхіття! Матом і навідліг по морді…

 2. Партизан 1986:

  Субсидия на 9 млн домогосподарств — это как хитро скрытый сундук у фокусника.
  От этого фин. изобретения со дня его рождения всякий кто управлял страной не могут отказаться.
  Слишком привлекательно притягательный этот сундук своим содержимым.
  Да уже очень многие сообразили в чью пользу изобретено использование такого огромного кошелька
  называемого — система субсидии.

  • Кіндрат:

   Згоден. Це хитро зроблений винахід. Якась умна голова попрацювала. І їй «пальця до рота бажано не класти». Ще нещодавно субсидії отримували найбільш знедолені верстви населення, а що зараз? Підсадили майже всіх на субсидії. Кого не спитаєш, всі оформили. Тому що гроші НАПРЯМУ переганяють на рахунки тих кому треба. Дуже вдала схема!

 3. ЧЕРНОБЫЛЬ -1986Г.:

  ВИДНО КЛЮНУЛ ПЕТУХ В ЗАДНЕЕ МЕСТО. А ЧТО ДАЛЬШЕ ПОСМОТРИМ.

 4. Кіндрат:

  Щодо зарплат депутатів Гройсман заявив на ІСТV, що «…у Верховній Раді України ведеться робота над пошуком рішення виходу з ситуації».
  Нехай шукають вихід, а то люди їм допоможуть… Дивишся на інтерв’ю деяких нардепів і диву даєшся. Боже, «как же они далеки от народа». Навіть ті, хто із народу, як казак Гаврилюк. Записали до списку «Народного фронту» і він вже каже, що підвищення правильне, бо не повинен депутат виглядати, як БОМЖ. Виявляється для цього їм треба отримувати до 100 000 грн. щомісяця. Так хочеться послати…
  Який там російський Сурков з його планами дестабілізації. Більшої загрози ніж «такі», або подібні рішення влади для українців сьогодні не існує…

 5. секте свидетелей майдауна:

  гаврилюку і 200 тис. грн. мало… Із грязі в князі,да ще молода дружина із онижедети,яка в дочки годиться..,Вчити, жити,гуляти,да і трусики кружевні… Ого-го,скільки надо,він,що задарма скакав,да і на кросовки потратився…?! Мало,мало !!!

  • Василий:

   А что вы хотели от Гаврилюка?8 классов образования и то неполных.Ни одного года рабочего стажа,один плюс хоть не скрывает что дуб дубом за это можно хоть похвалить.А насчет из народа ,ну если он из народа то дерьмовый у нас народ.Сидел бы на своих 30сотках которых вiддав сусiдам и не ждал бы когда ему скажут нажимать на зелену кнопочку.

 6. Кіндрат:

  Зараз почув ніби-то Парубій 1-го листопада планує скасування постанови про підвищення окладів депутатів. Він або його помічники мабуть і мого листа прочитали. Я йому написав все що думаю про цю ганьбу! Нехай читають соціальні мережі, форуми на сайтах і т.і.
  Слуги народу , б…

  • секте свидетелей майдауна:

   Кіндрат,ви супер ! МОЛОДЕЦЬ !!! Прочитав,не прочитав,а писати ТРЕБА ! Хто,як може,так і бореться,не всі на жаль, можуть бути присутні на пікетах,антимайданах…

   • Кіндрат:

    Звичайно, якщо до поштової скриньки ледь добираєшся… Похід у найближчу аптеку перетворюється на подвиг, а до поліклініки інакше як на таксі не доберешся…
    Протест у душі… Дивитися на те, що відбувається вже сил немає. Країну знищують!
    Вважаю, що це правильно. «Хто,як може,так і бореться,не всі на жаль, можуть бути присутні на пікетах,антимайданах…»

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов