Перша конкретна та правдива відповідь

10

69

16 комментариев к записи “Перша конкретна та правдива відповідь”

 1. боец РККА:

  «Брак коштiв.» Такие колоссальные суммы отводятся каждый год и нету финансов- меньше бы п.здили, было бы все

 2. ликвидатор 86:

  ну зачем так резко. злочинна влада в минулому. сейчас пришла очень честная власть.

  • аноним:

   все так,только честная власть в кавычках, и в кубе…

 3. ликвидатор 86:

  ну это и ежику понятно!

 4. нищий ликвидатор:

  гройсман сказал следущее повышение пенсий 2019 г как раз нас много вымрет

 5. солдат срочник86:

  Кто о дискриминации кричит ? Пенсию по п. 851 еще не получил!

  • ливидатор сентябрь-октябрь-86:

   гройсман- себе и депутатам не забил добавить зарплату,а нам нехватает- ждут пока мы передохнем.

  • Лариса_Лубни:

   Шановний солдат строкової служби 86, про дискримінацію ніхто не кричить. Сама Постанова №851 і є дискримінація інших ліквідаторів — військових та партизан, яким за даними Постанови пенсія повинна розраховуватися не за три останні роки(2014,2015,2016), а лише за 2006рік. Це що — не дискримінація. Люди, які на своїх плечах винесли увесь тягар ліквідації — партизани — залишилися взагалі за бортом. Військовим обіцяють значне підвищення. Щось мало віриться.

   Ось так вас — всі, хто були єдиним цілим — розділили на максимальщиків і мінімальщиків. На солдат строкової служби та військових і партизан.
   Але у даному випадку повинно бути єдине визначення — ті, хто захищав Державу за військовою присягою, виконував військові накази ( та ще й отримали інвалідність при виконанні військового обов»язку) — мають бути окремою групою із найбільшим відсотком пенсійного забеспечення. Це практика найбільш розвинених держав — гідне забеспечення своїх захисників.

   Але ми всі (хто відстоює порушені права ліквідаторів) двома руками за те, щоб солдати строкової служби мали достойне пенсійне забеспечення, бо це питання у наших переговорних групах стояло на першому місці. І ми ніколи від цього не відступимо. А ви вишукуєте винних не в тому місці.

   І те, що ви пенсію ще не отримав, не вина ліквідаторів, які відстоюють свої права. Це питання ви повинні вирішити у своєму УПФУ, зверніться до начальника за поясненням, може вони ще не перерахували.

 6. Чорнобилець:

  Знов коштів на Реєстр немає
  Довіру влада все втрачає та втрачає!

 7. партизан 88:

  Лариса_Лубни: Військовим обіцяють значне підвищення. Щось мало віриться.
  Может лучше дождаться чем и дальше писать что одним подняли это дискриминация
  теперь основноой категории военнослужащим -подымают пенсии это тоже будет для когото дискриминация ???

  • Днепр:

   Чи ви не розумієте, що одним ліквідаторам рахують пенсію за показниками 2006 р. з суми в районі 900грн., а усім пенсіонерам України і ліквідаторам строкової служби за три останні роки 2014-15-16рр. з суми в районі 3 700грн. То скажіть — що це є ???

   А підвищення військовослужбовцям пропонують в районі 1500грн. Якщо ви вважаєте це значним підвищенням, тоді до вас запитань не має. Військовослужбовці нашої організації мають пенсію 3 700грн + 1 500грн = 5 200грн, що у два рази менше, ніж солдату строкової служби. Я не вважаю це дискримінацією, а навпаки — недолугим пенсійним забеспеченням захисників Вітчизни, які ще й отримали при виконанні військового обов»язку інвалідність. Це ганьба владі, яка не підтримує своїх захисників.
   А на це все дивляться воїни АТО???? .

   • Лариса_Лубни:

    Підтримую вашу думку. Бо і в нас військовослужбовці в приблизно такій пенсійній ктегорії. Тому вважаю, що д овійськовослужбовців і партизан, які також відносяться до військовослужбовців призваних на військові збори потрібно примінити ту формулу, яку примінили до учасників ЛНА на ЧАЕС з числа солдат строкової служби. І це можливо якраз зробити внесенням змін до Постанови 1210, що і озвучив М.Шамбір на зустрічі у Голови ВРУ А.Парубія.

    Не має конфронтації, яку хтось хоче нагнітати. Є реальне бачення ситуації і шляхи її вирішення.

    Просто усі захисники України повинні мати однаковий підхід до пенсійного забеспечення.

    У 2011 р. найбільші пенсії отримали ті, хто на своєму підприємстві отримував великі пенсії, або, хто був на ліквідації 1 день. Це справедливо?

    Але ж у Чорнобильській зоні повинно оплачуватися виконання робіт з урахуванням і небезпеки для здоров»я та за іншими критеріями відповідної ситуації, як катастрофа світового маштабу. Прикладом є оплата роботи ліквідаторів на Фукусімі, які працювали у належних засобах захисту — при чому, теперішнє їхнє пенсійне забеспечення є навіть державною таємницею. Бо люди дійсно взяли на себе тягар ліквідації наслідків аварії такого маштабу в умовах радіаційної небеспеки.

 8. партизан 88:

  Днепр абсолютно с вами согласен что это называется по-другому
  У вас уже есть точная информация по цифрам? Пока еще никто не видел законопроекта- вы о чем пишете?
  Дискриминация (лат. discriminatio «различаю») — это негативное отношение, предвзятость, насилие, несправедливость и лишение определенных прав людей по причине их принадлежности к определенной социальной группе.

 9. анонім:

  Партизанам з нового року значно піднімуть пенсії , але тим хто був в партизанських загонах Ковпака і Руднєва ( 1941 — 1945 р )

 10. партизан 88:

  анонім:
  23.12.2017 в 12:58

  Партизанам з нового року значно піднімуть пенсії , але тим хто був в партизанських загонах Ковпака і Руднєва ( 1941 — 1945 р )
  а они разве не люди ? или дискриминация? цирк

 11. Учи матчасть:

  Сам ты мудератор. Не спеши повторно нажимать кнопку «отправить», сообщение публикуется в течении 3 — 5 секунд. Если в течении этих секунд ты поспешил и нажал повторно кнопку «отправить», сообщение пропадет без возможности его восстановить.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов