Погребняк Л.Н. (12. 12. 17.)

52

4

30 комментариев к записи “Погребняк Л.Н. (12. 12. 17.)”

 1. Александр:

  Спасибо

 2. Побратим:

  Видно, что волнуєтся. Но большое спасибо за ваш труд.

 3. Татьяна Белая Церковь УЛА ЧАЭС 86:

  Спасибо, Лариса! За вашу работу и за то, что Вы с открытым лицом (в укор многим мужикам-анонимам, «борющимся» с диванов на чернобыльских сайтах) в память о своём муже боретесь за права ликвидаторов!

  • Лариса_Лубни:

   Дякую Вам за підтримку.

   І Слава Богу, мій чоловік ще топче ряст на радість дітям і онукам.

   Бажаю йому і усим учасникам ЛНА на ЧАЕС в Україні та за її межами міцного здоров»я, благополуччя, довгих років життя у злагоді, достатку, любові, мирі.
   Тому що ЛІКВІДАТОРИ, — це особливі люди, це ЗАХИСНИКИ ЗЕМЛІ. Недаремно на іконі «Чорнобильський Спас» дозволено зообразити їх і мертвих і живих. Ще раз здоров»я.

   Низький уклін Вам, ліквідатори.

   • Татьяна Белая Церковь УЛА ЧАЭС 86:

    Прошу прошения за недоразумение! Дай Боже ему, Вам и всем нам здоровья, сил, терпения! Достойной жизни! Мира нам, нашим детям и внукам! С праздником не поздравляю — всё. что связано с Чернобылем — не могу считать святковым, для меня это — трагедия, прежде всего! Ещё раз прошу извинить!

 4. Сергей Минаков:

  Благодарю Лариса,дай бог вам здоровья

 5. Аноним:

  Огромное человеческое спасибо!

 6. лик 87:

  Дай бог вам выдержки ,здоровья и успехов в достижении наших проблем.Большое Вам СПАСИБО!!!

 7. Особа з инвалидостью.:

  Вот кого надо выдвигать вместо лутковской.А волнение пройдет.Молодцы товарищи.

  • аноним:

   Поддерживаю !!! Ларису вместо лутковской !!!

   • Лариса_Лубни:

    Під час зустрічі з Валерією Володимирівною Лутковською відчула, що завдяки нашій з вами попередньо проведеній роботі по поданню звернень на її ім»я в питанні дискримінації, видно, що вона, як посадовець високого рангу, досконало вивчила дане питання, надала кваліфіковані відповіді і запевнення про всебічну підтримку учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи. Я особисто виношу вдячність не чиновнику, а Людині — Валерії Володимирівні за розуміння і підтримку. А також дякую Володимиру Пилипенку, заступнику голови партії «Відродження» за те, що відгукнувся на наше прохання і організував вищенаведені зустрічі з високопосадовцями, та за намагання повернути добре ім»я ліквідаторам.

 8. Валера:

  Лариса! Таким начинаниям — добрый путь! Но меня волнует вопрос о пенсиях вдов- после нас они остануться с какой пенсией? Ведь наши жены- декабристки тянут нас как малых детей! А мы в силу своих болячек неосознанно забираем у них здоровье!

 9. вдова:

  пенсия по потере кормильца . смерть которого связана слпа на чаэс по военной обязаности составляет 80 процентов от мин.пенсии по возрасту это для 2группы если нет справки о зароботке взоне отчуждения плюс за вдову инвалида войны 398гр.

 10. альфред:

  ларіса я не юрист .е закон яким ми можемо скористатися. ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ ЗАКОН УКРАЇНИ ,,про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб,,\\відомості верховної ради україни\\ввр\\ 1992рік,пункт№29 ,ст 399. РОЗДІЛ1. загальні положення. СТАТТЯ№3 ОСОБИ,які мають право на пенсії нарівні з військовослужбовцями строкової служби та членами їх сімей. ЗАКОН2255-4 от 16. 12. 2004 року ст№3 особи які мають право на пенсії на рівні з військовослужбовцями строкової служби

  • Чернигов-86:

   Уважаемый Альфред Вы так критично не относитесь к своему юридическому образованию ведь у Вас есть трезвый Ум и жизненный опыт а это лучше ! С Вашего разрешения добавлю что именно пунктом «Г» уже упомянутой Ст №3 Закону Украины «Про пенсийне забезпечення осиб звильнених з вийськовои служби та деяких инших осиб» вийськовослужбовци призвание с запаса (партизаны) на СПЕЦИАЛЬННЫЕ сборы и получившие инвалидность при «виконанни обовязкив вийськовои служби» имеют право на пенсионное обеспечение согласно раннее упомянутого Закону Украины ——и не нужно № 1210

 11. АНОНИМНО:

  Спркуха, цыплят по осени считают.

 12. люда:

  ПогребнякЛаріса я бачу що ви дуже хочете виділятися бо ні одна жінка невлізає в чоловікові справи значить є інтерес то я вас прошу бореться за права всіх чорнобильців невже вам приємно щоб вас так обзивали проклали людир ріхні є

  • аноним:

   Люда,з якого рота,да в ті ворота… Заспокоїтесь ви колись чи ні, ви тоже жінка,але ядовита,не забувай за бумеранг… Добро завжди перемагая зло. А Лариса на шляху добра,справедливості,і Бог все бачить,та допомагає. Ми ліквідатори України з Ларисою і за неї. Всіх,жінок ліквідаторів,вдов зі святом ПЕРЕМОГИ! Здоровья,терпіння,любові,миру,радості,благополуччя,вам шановні!

 13. люда:

  здоров’я вам

 14. Володимир:

  Дякуємо Вам Погребняк Л М за Вашу роботу!

  повагою

 15. !!!!!!:

  Пройшов 31 рік, а наші чинуші разом з деякими вождями чорнобильських організацій все вивчають і вивчають як не вирішити наші болючі проблеми.Але є активні люди,в тому числі і п. Лариса, які не дозволять заговорити все це і спустити на тормозах завайоване. Всім доброго здоров’я і не зупинятися на досягнутому.

 16. юра:

  Спасибо Лариса вы умная мудрая Женщина о заботу о нас с праздником долгих лет жизни и удачи в ваших делах не обращайте внимание на тех кто лежит на диване и борется на сайтах

 17. Чернигов-86:

  Уважаемая Лариса Лубны —обьясните с какой целью Вы протягиваете Законопроект №6292—где «потерпевшие» с 4 зоны по пенсиям приравниваются к ликвидаторам ? А замена удостоверений ликвидаторам -это что такое ? В каждого ликвидатора есть специальный дополнительный документ к Чернобыльскому удостоверению вказыващий —что это Ликвидатор ! У «потерпилих» нет этого специального дополнительного документа! Это ФАКТ! Что Вам еще нужно?

  • Лариса_Лубни:

   Ви знаєте, Чернигов-86, наші хлопці говорять, що не терпіти в 1986 році вони відправлялись у Чорнобиль. І посвідчення потерпілого не хочуть мати, хоч воно і передбачає вкладку для ліквідаторів. Бо, тільки повернувшись до справедливого наведення порядку, починаючи з посвідчень і закінчуючи законним нарахуванням пенсійного забеспечення учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи в яких захворювання пов»язане з виконанням обов»язків військової служби з ЛНА на ЧАЕС.

 18. Сергей Минаков:

  За перерасчет пенсий нужно бороться,а не за удостоверение,правильно чернигов пишет,по удостоверению видно кто ликвидатор

  • Лариса_Лубни:

   І пенсії, і посвідчення, і компенсації, і санкурлікування, і різні пільги та інш. — це все державні гарантії перед ліквідаторами. Вдмовлятися від чогось, чи вибирати з чого — безглуздя. Все працювати повинно в комплексі.

 19. дискримінований:

  Уважаемая Лариса!
  Спасибо за активную позицию в отстаивании прав участников ЛПА ЧАЕС.
  Я один из тех кто откликнулся на призыв отправить письма омбудсмену, взяв с сайта образец разработанный юристами правозащитниками. Таких обращений в офисе омбудсмена зарегистрировано около 200 шт. Это хорошо и правильно, нужно всякими путями напоминать власти о наших проблемах и их бездеятельности.
  Хотелось бы обратится и суд, закон о противодействии дискриминации это предусматривает. Но, сам я не силен в подготовке иска, кто ответчик ПФ или ВР, какие требования признание факта и восстановление в правах, а также прочие юридические моменты связанные с текстовкой. Было бы здорово с помощью правозащитников разработать текстовку такого иска и разместить на сайте. Уверен многие его скопирует приложат документы свои и обратятся в суды.
  Возможно это будет еще один шаг к принуждению власти восстановить справедливое пенсионное обеспечение участников ЛПА ЧАЕС.

  • Лариса_Лубни:

   Залиште свої дані на електроній адресі сайту. Поки що немає відповідного документу.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов