ПОЗДРАВЛЯЕМ С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ !

 

Привітaння дo дня нaрoджeння

13 жoвтня святкує свій дeнь нaрoджeння чудoвa жінкa, дружинa ліквідaтoрa нaслідків aвaрії нa ЧAЄС у 1986 рoці, пaлкий бoрeць зa прaвa «чoрнoбильців» всієї Укрaїни, бoйoвий зaступник гoлoви прaвління Лубeнськoї міськoї грoмaдськoї oргaнізaції інвaлідів «Вeтeрaни Чoрнoбиля» Пoгрeбняк Лaрисa Микoлaївнa.
Вітaючи з днeм нaрoджeння, xoчeться скaзaти чимaлo тeплиx і дoбриx слів тaкій прeкрaсній жінці, як Лaрисa Микoлaївнa. В нaшій oргaнізaції Вoнa є невтомною рушійною силою, генератором ідей, взирцем для усих нас в боротьбі за порушені владою України прав ліквідаторів аварії на ЧАЄС, постраждалих та їх вдів.
Від імені всього колективу ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля» вітаємо Вас з цим чудовим святом, бажаємо Вам невичерпної енергії, ентузіазму, натхнення в роботі, вічної весни в душі, співу птахів, яскравого сонця, жіночого щастя, квітів і посмішок. Нехай у вашому домі завжди панує мир, любов, тепло, радість, благополуччя і добро. Будьте завжди такою ж милою, прекрасною жінкою, турботливою мамою для своїх дітей , гарною бабусею для своїх внуків, коханою дружиною для чоловіка, такою ж доброю, чесною і чуйною людиною.
Взаєморозуміння та щирості, безліч щасливих моментів, виконання задуманого, райдужного настрою, квітучого здоров’я, безперервного позитивного потоку подій, життєрадісності, терпіння і сил! І найголовніше, залишатися такою ж природною, чуйною і привабливою!
Бажаємо Вам світитися від щастя, сяяти здоров’ям, пити нектар любові, отримувати сповна всі блага, які здатний подарувати цей світ, насолоджуватися виконанням бажань, радіти кожному дню, зачаровувати своєю красою, досягати неможливого, жити, творити, любити і перемагати! Завжди!

Від імені сього колективу
Голова Правління ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля» Собко В.І.

14

0

8 комментариев к записи “ПОЗДРАВЛЯЕМ С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ !”

 1. Николай - Смела:

  Дорогая Лариса Николаевна, с Днём рождения! Здоровья,счастья,добра и многих счастливых лет жизни.

 2. Татьяна:

  Лариса Николаевна с Днём Рождения!!!!!!!! Желаю здоровья, любви и тепла.Чтоб жизнь интересной и долгой была.Чтоб в доме уют был, любовь да совет. Чтоб дом защищён был от горя и бед!!!!!!!!!!

 3. Лариса_Лубни:

  Дякую за вітання.

 4. Петр:

  Дорогая Лариса я горжусь ,что в рядах чернобыльцаев есть такая умная ,симпатичная ,женщина.Спасибо тебе дорогая ,за твою позицию борца за права ликвидаторов аварии на ЧАЕС.Дай Бог тебе здоровья, счастья на долгие годы .

 5. Петр:

  Ну конечно же, не вставил слова поздравления, с Днём рождения Лариса!!!!!!!

 6. жоражора:

  ЗДОРОВЬЯ ЗДОРОВЬЯ И МНОГО ЗДОРОВЬЯ ОТ ДУШИ СПАСИБО ЗАВСЕ !!!!!!!!!!!!!!!

 7. боец РККА:

  Лариса Николаевна, поздравляю Вас с Днем рождения ! Желаю здоровья, вдохновения, удачи, счастья земного ! Спасибо за Ваш труд.

 8. Лариса _Лубни:

  Ще раз дякую за вітання в коментарях і за телефонні вітальні дзвінки, яких я отримала близько 100. Усим безмежно вдячна за теплі і щирі поздоровлення. В свою чергу Вас вітаю з святом Покрови Пресвятої Богородиці. Щастя, здоров»я, достатку Вам і Вашим родинам. Добра, миру, радості і всих гараздів.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов