Представники громадських організацій звернулися до Конституційного Суду України

Прeдстaвники грoмaдськиx oргaнізaцій
звeрнулися дo Кoнституційнoгo Суду Укрaїни

Вeрсія для друку:

ПРEС-СЛУЖБA
КOНСТИТУЦІЙНOГO СУДУ УКРAЇНИ
(Сeктoр інфoрмaційнo-aнaлітичнoї рoбoти)

01033, Київ, Жилянськa, 14
тeл. 238-10-80, 238-10-25
фaкс 287-36-16

Прeдстaвники грoмaдськиx oргaнізaцій звeрнулися
дo Кoнституційнoгo Суду Укрaїни

22 трaвня 2017 рoку дo Кoнституційнoгo Суду Укрaїни звeрнулися прeдстaвники грoмaдськиx oргaнізaцій пo зaxисту прaв oсіб, які пoстрaждaли внaслідoк Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи.
Oснoвними питaннями, які цікaвили відвідувaчів, були нeдoтримaння дeякими дeржaвними устaнoвaми Укрaїни кoнституційниx прaв ліквідaтoрів Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи, a тaкoж, нa їxню думку, тривaлий чaс пeрeбувaння нa рoзгляді Кoнституційнoгo Суду Укрaїни кoнституційнoгo пoдaння 50 нaрoдниx дeпутaтів Укрaїни щoдo відпoвіднoсті Кoнституції Укрaїни oкрeмиx пoлoжeнь Зaкoну Укрaїни «Прo внeсeння змін тa визнaння такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» та інших конституційних подань, які регулюють відносини у сфері пенсійного забезпечення.
Розгляд справи за зазначеними вище конституційними поданнями включено до порядку денного пленарних засідань Суду 29 травня 2017 року.

Вода камінь точить …

Сьогодні, 24 травня 2017 року мені зателефонували з секретаріату Конституційного Суду України і повідомили, що основне питання нашого звернення до суду буде винесено на розгляд 29 травня 2017 року. Декілька пізніше на сайті Конституційного Суду України з’явилася офіційна інформація як про наші збори 22 травня 2017 року, так і про реагування суду.
Я дякую всім, хто відгукнувся на нашу пропозицію і приїхав до Конституційного Суду України не дивлячись на всі потуги провокаторів, які запевняли, що ми нічого не доб’ємось.
Більше того, я буду просити зібратися всю громаду ліквідаторів і 29 травня, хоча і розумію, що це важко і фінансово і фізично.
Але нам є за що боротися — за свої Конституційні права!
І ми обов’язково переможемо!
Заступник голови ВГО
«Всеукраїнське об`єднання
ветеранів Чорнобиля»

Віктор Гайдак

ВОВЧ

43

4

11 комментариев к записи “Представники громадських організацій звернулися до Конституційного Суду України”

 1. Валдис:

  Ну что ж, хоть в одном нормальном мероприятии поучаствовал, есть польза, а не на благо всяких войтовых для поддержки их «кармана» ездил.
  Постараюсь и 29 мая поехать, если Гайдак позавет. Ему — верю!

 2. Лариса _Лубни:

  Шановний Віктор Васильович, ми всі Вам вдячні за наполегливість і оперативність. Лубенці, які подавали звернення до КСУ 22 травня, будуть обов»язково і 29 травня.Відступати немає куди. Тільки вперед. Як показує практика і особливо час, не завжди з великою кількістю присутніх можна мати результат, головне — якість цих людей. А який результат буде оголошено 29 травня — ми разом і дізнаємося. А вже потім будемо приймати рішення щодо подальших наших спільних дій. Маємо надію, що Конституційний Суд України, поважаючи Конституцію України, винесе єдине вірне рішення, стане на захист конституційних прав учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи, які 31 рік тому стали на закхист України, майбутнього всього українського народу, самих суддів КСУ , їхніх дітей та онуків. А сьогодні ліквідатори вимушені захищати своє конституційне право на гідне життя. Чому держава поважає героїв лише тоді, коли вони відходять за межу вічності? Чому, коли герої живі, їх міністри і ненародні депутати називають «липовими» і «лжеліквідаторами»? Невже потрібно лише один , два дні у рік, щоб з висоти владних структур почути, які ж ви таки «герої», а на другий день про свої ж слова забути і робити все для знищення ліквідаторів Чорнобильської катастрофи на державному рівні. Верховенство права повинно бути понад усе в Україні. І маю надію, що винесені судові рішення ІМЕНЕМ УКРАЇНИ на захист ліквідаторів — це не пустий звук, а дійсно ІМЕНЕМ УКРАЇНИ захищені порушені права людей, які до українського суду звернулися.

  • Кіндрат:

   «А який результат буде оголошено 29 травня…»
   Результат навряд чи буде оголошено, бо як працює цей суд ми знаємо… «справа розглядається Судом з 09.06.2016″. За рік «поважний» суд не зміг вирішити питання. Бо вирішення не вигідне сьогоднішній владі! Тягнути будуть до останнього.

 3. срочник:

  отсутствие коментариев, свидетельствует о полном недоверии, чернобыльцев к власти,… Спасибо бойцам которые не сложили руки, и продолжают бороться.

 4. Ликвидатор-86:

  ЗАРА ДРУГИЕ [censored] ЗАХЫЩАТЫ МИЛЛИАРДЫ НЕЗЛОЧЫННОЙ ВЛАДЫ!!!А МЫ ГДЕ ТО СБОКУ…..

 5. Стас:

  Скоро и этим [censored] защищают миллиарды»незлочиннои влады» придет капец вместе с их антинародною владою…

 6. жоражора:

  Виктор васильевич поддержую Ларису надо приедем

 7. ликвидатор 86:

  Шановний Виктор Васильович ми чернобильци м. Олександрии подавали вам доручення для подачи судових позовив до верховного суду м. Киев але до сьогоднишнього дня ви нам не надислали ришення судив нема ниякой видповиди ци вси доручення були передани вам через Прожогу П .И. Хотилось би отримати видповидь

 8. ликвидатор 86:

  Чому й доси нема видповиди на мое запитання вси документи вам були послани заказними листами тобто посвидчення доручення виконання судових ришень зусих цих подий видповидно суду можна зробити висновок що все було зроблено в своих цилях вам потрибна була килькисть апозовив а ришення судив нема знову ви збираете чернобильцив а кому буде вид цього користь?????????

  • Стас:

   В тебе є позив до ВС,а в мене і 95% його немає,так що ??? Всім так всім,в кого є рішення суду міського,районного…

 9. ликвидатор 86:

  да никто не против чтобы было всем хорошо чтобы все получили то что они заслужил но во первых начатое дело надо доводить до конца ато не ответа ни документов а во вторых наши александрийские чернобыльцы постоянно ездили на акции в киев а большое количество сидели дома я не говорю о тех кто уже не может но много еще и могут поехать но не хотят а когда касается дело снятия льгот тогда аврал

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов