ПРИКАРПАТСЬКИЙ ПИСЬМЕННИК ЮРІЙ ІЗДРИК ЧЕРЕЗ 30 РОКІВ ОТРИМАВ ВІДЗНАКУ ЗА ДЕЗАКТИВАЦІЮ ЧЕТВЕРТОГО БЛОКУ ЧАЕС

00IMG 1439

Пoбрaтими з Івaнo-Фрaнківськoгo oблaснoгo грoмaдськoгo oб’єднaння «Прикaрпaтбaт Чoрнoбиль» нaгoрoдили ліквідaтoрa aвaрії нa ЧAEС, кaлушaнинa Юрія Іздрикa відзнaкoю «30 рoків пaм’яті ЧAEС».

  Відомий літератор, почесний громадянин Калуша — ліквідатор другої категорії і донедавна отримував лише 150 гривень доплати, інформують   «Вікна».

  «Я довго опирався, бо ненавиджу це, але все ж таки звернувся до суду. В результаті доводилося підіймати скандал у Калуші, щоб виграти справу. Пенсійний фонд відразу подав апеляцію до Апеляційного суду у Львові. Справа вже другий рік лежить там. Це насправді такий абсурд. Я залишаюся зареєстрованим як ліквідатор, і кожного місяця отримую на карточку допомогу на лікування у розмірі 150 грн.»,   —   розповідав   раніше   Юрій Іздрик.

Побратими вручили калушанину нагороду за внесок у ліквідацію аварії на ЧАЕС, та зауважили, що   Юрій Іздрик   ставився до військового обов’язку з сумлінням і совістю.
22IMG 1436
«Я врятував світ від атому»,   — пожартував Юрій Іздрик, водночас, додавши, що це дуже несподівано і щемливо.

источник

3

6

3 комментариев к записи “ПРИКАРПАТСЬКИЙ ПИСЬМЕННИК ЮРІЙ ІЗДРИК ЧЕРЕЗ 30 РОКІВ ОТРИМАВ ВІДЗНАКУ ЗА ДЕЗАКТИВАЦІЮ ЧЕТВЕРТОГО БЛОКУ ЧАЕС”

  1. нестор:

    В сраку нехай запхає собі ту нагороду .

  2. Василий:

    А в чем суть вопроса, за что судимся?

  3. ликвидатор 86:

    ему ничего не надо,но за пенсию судится…

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов