Про проблеми ліквідаторів, правду, президента і таке інше

І. Вчoрa oднa пoсaдoвa oсoбa нa зaпитaння, чoму нe були зaпрoшeні лідeри Всeукрaїнськиx грoмaдськиx oргaнізaцій нa зустріч з Прeзидeнтoм Укрaїни, якa відбулaся 23 трaвня 2017 рoку з нaгoди підписaння Зaкoну «Прo внeсeння зміни дo стaтті 54 Зaкoну Укрaїни «Прo стaтус і сoціaльний зaxист грoмaдян, які пoстрaждaли внaслідoк Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи» тaк і нe змoглa нaдaти зрoзумілoї відпoвіді.

Відпoвідь звeлaсь дo бaнaльнoгo: «Пoтрібнo мeншe стaвити гoстриx зaпитaнь …».

Oсь тaк.

Тaк, нa сьoгoдні лідeри ліквідaтoрів Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи пoзбaвлeні мoжливoсті піднімaти гoстрі питaння пeрeд влaдoю – вoнa цьoгo і нe любить і бoїться, бo у нeї нeмaє відпoвідeй нa прoсті, зрoзумілі зaпитaння, тому доступ до «тіла» мають …, ті, хто ніколи не озвучить перед Президентом України, як гарантом свобод та прав людини, гарантом Конституції, незручні запитання, яких наразі накопичилось ой як багато.

Ми всі пам’ятаємо, як 17 березня ще 2016 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо соціального захисту постраждалих осіб» (реєстр. № 2093), в якому з моменту опублікування вводилася норма про призначення всій родині померлих ліквідаторів пенсій у зв’язку з втратою годувальника незалежно від причинного зв’язку смерті з Чорнобильською катастрофою.

Так прийнятий Верховною Радою Закон в другому читанні визначав:

«Частину першу статті 54 доповнити реченням такого змісту: «Непрацездатним членам сім’ї, які були на утриманні годувальника, та дружині (чоловіку), які не одружилися вдруге, які втратили годувальника з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1, пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається незалежно від причинного зв’язку смерті з Чорнобильською катастрофою».

08.04.2016 року цей закон повернуто з підпису з вето Президента та вимогою про його скасування.

21.04.2016 року вето Президента не подолано, Закон відхилено.

Головним лейтмотивом вето Президента було, цитата:

«- положення Закону щодо надання права неповнолітнім дітям та/або дружині (чоловіку) померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесеного до категорії 1, на пільги та пенсійне забезпечення незалежно від наявності причинного зв’язку смерті з Чорнобильською катастрофою також є дискримінаційним стосовно членів сімей померлих постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до цієї ж категорії 1, яким відповідні пільги та пенсії надаються лише у разі, якщо смерть годувальника пов’язана з Чорнобильською катастрофою (статті 20, 52, 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»)».

 

У підписаному Президентом 23 квітня 2017 року, Законі України «Про внесення зміни до статті 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 13.04.2017 року № 2015-VIII всього дві частини:

«1. Частину першу статті 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 13, ст. 178; 2015 р., № 6, ст. 40) доповнити реченням такого змісту: «Дружинам (чоловікам), які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1, пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається незалежно від причинного зв’язку смерті з Чорнобильською катастрофою».

2. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2018 року».

 

Як то кажуть, знайдіть різницю.

 

Мені не зрозуміло, чому вдови звільнилися від необхідності доказувати зв’язок смерті ліквідатора, а непрацездатні члени сім’ї, які були на утриманні ліквідатора (діти, онуки) — ні, і що ще вихолощує сам закон, лише зазначу, що вдови вже більше року не можуть довести зв’язок і вимушені чекати ще більше пів-року, аж до 01 січня 2018 року, нібито вони молоді і здорові люди.

Тому звучать відвертим глузуванням слова президента Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Володимира Войтова, який від імені усіх вдів «і не тільки» подякував Президенту держави: «Сьогодні влада дійсно має бажання і робить все можливе для того, щоб повернути справедливість. І це стосується не тільки цього Закону». Досить проникливо, дивлячись прямо в очі Президенту, пан Войтов передав «низький уклін від усіх вдів і не тільки». «Ми зверталися до всіх, але це зробили тільки Ви», — додав він.

 

ІІ.   І друге, на що я не можу отримати відповіді.

Наша влада, і судді і депутати і Президент з Прем’єр-міністром, відповідно до Конституцій України є виконавцями волі народу, який є носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні (стаття 5 Конституції України).

Ми, народ, наймаємо суддів, законодавців, виконавчі органи з єдиною метою – аби вони професійно та своєчасно виконували свою роботу, за яку ми їм платимо значні кошти, значно більші, ніж має середній мирянин.

Але ці, фактично слуги народу, нічого не роблять ні професійно, ні своєчасно – лише набивають свої кишені, не соромляться своїх декларацій з багатомільйонними статками, та надувають щоки.

Фактично ці слуги узурпували всю владу в Україні, і виконавчу і судову і законодавчу. Вони нічого не роблять для народу, паплюжать Конституцію України.

А питання дуже просте – якщо сьогоднішня влада не хоче нічого робити для народу, то на що вона сподівається?

Що роблять зі злодійкуватим слугою, який нічого не хоче робити, тільки краде й глузує над своїм господарем?

Як патріот України, як представник ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, вважаю, що давно прийшов час прозвітувати нашим слугам про виконану роботу та надати відповідь, що сталося з нашим гаманцем.

І останнє, я не закликаю втручатися в правосуддя, роботу силового блоку, але   вимагаю, щоб і судді і поліція працювали, працювали на користь народу України, а не надували щоки, набиваючи нашими грошима свої кишені.

 

 

 

Учасник ліквідації

аварії на Чорнобильській АЕС

(квітень — травень 1986 року)     

Віктор Гайдак

 

ВОВЧ

 

 

87

8

26 комментариев к записи “Про проблеми ліквідаторів, правду, президента і таке інше”

 1. Валдис:

  Сильно, поддерживаю полностью, особенно второю часть!
  Спасибо, Виктор!

  • Стас:

   А кастрюлеголовые, вот за ЭТО и скакали… ТВАРИ ПРОДАЖНЫЕ !!!!!!!!!!!!!!

   • солдат срочник:

    ПОНЯТНО, УРОВЕНЬ ОБСУЖДЕНИЯ ЕЩЕ ТОТ, И ЗАЧЕМ ВИКТОР ГАЙДАК ДЛЯ ВОТ ТАКИХ ФИЛОСОФОВ СТАРАЕТСЯ. НАДО ПРОСТО УВИДЕТЬ, ЧТО ПРАВО НА ПОЛУЧЕНИЕ ПОЛОВИНЫ ПЕНСИИ ВДОВЕ ЛИКВИДАТОРА ИЛИ ВЫПЛАТ ДРУГИМ ЧЛЕНАМ СЕМЬИ ПО УТРАТЕ КОРМИЛЬЦА ОПРЕДЕЛЯЕТСЯ НАЛИЧИЕМ СООТВЕТСВУЮЩЕГО У Д О С Т О В Е Р Е Н И Я НАПРИМЕР: ПОСВIДЧЕННЯ ДРУЖИНИ ПОМЕРЛОГО И ПОЛУЧИТЬ ЕГО ОЧЕНЬ НЕПРОСТО, А ЕСЛИ ЕГО НЕ БУДЕТ ТО ПРО ПОЛОВИНУ ПЕНСИИ ЗАБУДЬ И ПРО ЛЬГОТЫ ТОЖЕ! ТАК ВОТ УТВЕРЖДЕННОЙ ПОСТАНОВОЙ КМ УКРАИНЫ ВIД 11СIЧНЯ 2017Р. НОМЕР 6 ЗМIНИ ЩО ВIДНОСЯТЬСЯ ДО ПОСТАНОВИ КМ УКРАИНЫ ВIД 22ГРУДНЯ 1992Р. НОМЕР 674 I ВIД 20 СIЧНЯ 1997Р. НОМЕР 51 СМОТРИТЕ ПУНКТ 10, ТАМ СКАЗАНО, ЧТО УДОСТОВЕРЕНИЕ ЖЕНЫ УМЕРШЕГО ЛИКВИДАТОРА ВЫДАЕТСЯ НА ОСНОВАНИИ УДОСТОВЕРЕНИЯ ЕЕ МУЖА-ЛИКВИДАТОРА И ЭКСПЕРТНОГО ЗАКЛЮЧЕНИЯ О ПРИЧИНЕ СМЕРТИ — ПОКА ЭТОТ ПОРЯДОК НЕ БУДЕТ ИЗМЕНЕН, ВОПРОС: БУДУТ ЛИ РАБОТАТЬ ПОДПИСАННЫЕ ИЗМЕНЕНИЯ В СТАТЬЮ 54 НАШЕГО ЗАКОНА? МЫ УЖЕ ИМЕЕМ ОПЫТ КОГДА ЗАКОНЫ БЛОКИРУЮТЬСЯ КАКИМИ ТО ПОСТАНОВАМИ… МНОГИЕ ЛЮДИ ОСОБЕННО ИЗ ОТДАЛЕННЫХ РАЙОНОВ И ОСОБЕННО СЕЙЧАС КАК ГЛОТОК ВОЗДУХА ИЩУТ ЛЮБУЮ ПОЛЕЗНУЮ ИНФОРМАЦИЮ И ДРУГОЙ ВОЗМОЖНОСТИ ПОЛУЧИТЬ ЕЕ У НИХ КРОМЕ КАК НА ЭТОМ САЙТЕ ПРАКТИЧЕСКИ НЕТ, ТАК ЧТО ДАВАЙТЕ ПОЖАЛУЙСТА УВАЖАТЬ ПРАВА ТЕХ КТО НУЖДАЕТСЯ В ЖИЗНЕННО НЕОБХОДИМОЙ ИНФОРМАЦИИ И НЕ ДОПУСКАТЬ ПРОВОКАЦИЙ… СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

 2. Лариса _Лубни:

  І як вже відомо, Президент «СЧУ» В.Войтов.

 3. Чорнобилець:

  Були би гострі запитання
  Коли би діяв в нас Закон?
  Йдуть без Чорнобильців зібрання
  Бо гострих запитань вагон!

  • солдат срочник:

   ХОРОШИЕ СТИХИ ТАК ЖЕ МОГУТ УКРАСИТЬ САЙТ !!!

 4. боец РККА:

  Все точно сказано. ВОВЧ — организация народная, СЧУ — организация провластная. Народная организация защищает народ, провластная — защищает власть от народа. Можно задуматься — кто срывает все чернобыльские мероприятия

 5. Кіндрат:

  Чи потрібен ТАКИЙ президент чорнобильцям, всьому народу?
  Нещодавно на прес-конференції він заявив:»Я абсолютно твердо переконаний, що такий рівень свободи, який є зараз, в тому числі і для громадянського суспільства, цей рівень є безпрецедентним. Ніколи за всю історію Україна не мала такого рівня свободи, зокрема щодо журналістів, зокрема щодо громадських діячів.»
  Ми бачимо, що він боїться народу. Боїться гострих запитань. Боягуз!
  Нещодавно у Биківні його освистали с криками «ганьба», «брехун». Народ відчуває брехливість влади.
  Всі аналітики кажуть, що прийнято рішення про 2-й термін президенства. Тому йде ЗАЧИЩЕННЯ інформаційного простору. Зникають критичні програми, теле і радіоканали. Неспроста це.
  Нас хочуть і далі тримати за дурнів.
  Пане Вікторе, Ви все правильно написали! Впевнений, що ні Ви, ні я, і багато однодумців ніколи не проголосують за такого президента!
  Вже менше 2-х років до президентських виборів. Кожен день наближає народ до них. Це надія на порятунок. Діючий президент не справив надій і тому у 2019 р. повинен піти.
  І ще. Поки буде ТАКА влада миру не буде.

  • Аноним:

   Киндрат,с тобой согласен,что при этой власти миру и жизни простому люду небудет,только за два года до выборов эта влада продаст всю землю и укатит как сеня за границу,майдаунам пора одевать кастрюли и на майдаун

 6. ..:

  зачем ждать 19 года

 7. Стас:

  Все правильно Киндрат! Самозванцу,не народному президенту,Зраде нужны порохо боты,а все остальные надо закрыть запретить,а то у не которых кастрюли начали сползать… Но ооочень медленно и с опозданием происходит прозревание…

 8. ВЛАДИМИР ХАРЬКОВ:

  ХОРОШИЕ СЛОВА- ЗАЧЕМ ЖДАТЬ 19 ГОДА!!! 25 .05 .17 — Я ВЫПИСАЛСЯ ИЗ БОЛЬНИЦЫ — ГДЕ СОБИРАЛ ПОДПИСИ В ПОДДЕРЖКУ ЗАКОНА № 6292 И ПЕРЕДАЧУ ЭТИХ ПОДПИСЕЙ ПАРУБИЮ!! И ЧТО ЖЕ ? ЭТОТ МУ… К ИГНОРИРУЕТ ЗАБАСТОВКУ ПОД СТЕНАМИ ВР И ПОДПИСИ ЧЕРНОБЫЛЬЦЕВ ПОЧТИ СО ВСЕХ ОБЛАСТЕЙ ????!!!ОЧЕВИДНО — ИМ НА НАРОД И НА ЧЕРНОБЫЛЬЦЕВ -…..!!ЕЩЁ РАЗ ПРЕДЛАГАЮ — ВЫРАЗИТЬ НЕДОВЕРИЕ ЗА ЗЛОУПОТРЕБЛЕНИЕ ВЛАСТЬЮ — ПАРУБИЮ И НА ОСНОВАНИИ УЖЕ СОБРАННЫХ ПОДПИСЕЙ (И ПРОДОЛЖАТЬ СОБИРАТЬ) ТРЕБОВАТЬ ЕГО ОТСТАВКИ — ЕСЛИ ЧЕЛОВЕК НЕ МОЖЕТ ПРИЕХАТЬ В КИЕВ ТО ЕГО ПОДПИСЬ ( И НЕ ОДНА-А ТЫСЯЧ ЧЕЛОВЕК!!) ПОПРОСТУ НЕ УВАЖАЕТСЯ И ГРУБО ПОПИРАЕТСЯ — ТО ЭТОМУ МАЙДАУНУ ( НЕ ЗЛОЧИННОЙ ВЛАСТИ) НЕ МЕСТО В УВАЖАЕМОМ КРЕСЛЕ- А ЕГО МЕСТО НА СВАЛКЕ У САДОВОГО — ЕГО ДРУЗЯКИ!! НАДО БОЛОЬШЕ ПОДПИСЕЙ!! НАРОД ЕШЁ НИ РАЗУ НЕ ПОЛЬЗОВАЛСЯ ПРИМЕНЕНИЕМ ИНПИЧМЕНТА, НЕ ДОВЕРИЯ ДЕПУТАТАМ И ОТЗЫВА ИХ !!ЭТА ВЛАСТЬ НАС…ЛА ТАК МНОГО ЧТО ВЫГРЕБАТЬ ЕЩЁ ГОДАМИ, НО НАДО УСПЕТЬ,ЧТОБЫ НЕ РАЗГРАБИЛИ ВСЁ, А САМОЕ ГЛАВНОЕ- ЗЕМЛЮ!! ВИКТОР — КАК СЧИТАЕШЬ: НУЖНО ЛИ ТАК ПОСТУПИТЬ?

 9. ВЛАДИМИР ХАРЬКОВ:

  ЛЕЖАЛ В БОЛЬНИЦЕ — 25.05.17. ВЫПИСАЛСЯ- СОБИРАЛ ПОДПИСИ ЗА ПЕРЕДАЧУ ИХ В ПОДДЕРЖКУ ЗАКОНА № 6292 -ПАРУБИЮ!! И ЧТОЖЕ-ЭТОТ МУ…К ТАК ЗАЖРАЛСЯ ЧТО ИГНОРИРУЕТ ПОДПИСИ ЧЕРНОБЫЛЬЦЕВ(НАРОДА!!) КОТОРЫЕ НЕ СМОГЛИ ПРИЕХАТЬ ПО БОЛЕЗНИ В КИЕВ НА ЗАБАСТОВКУ ПОД ВР!!ВИКТОР — ПРЕДЛАГАЮ ПРОДОЛЖАТЬ СОБИРАТЬ ПОДПИСИ И ИМИ ВЫРАЗИТЬ НЕДОВЕРИЕ ЗА ЗЛОУПОТРЕБЛЕНИЕ ВЛАСТЬЮ И ТРЕБОВАТЬ ОТСТАВКИ ПАРУБИЯ ( КАК ПРЕДСТАВИТЕЛЯ НЕ ЗЛОЧИННОЙ ВЛАСТИ!) — ОН ПОЛОЖИЛ НА ДЕПУТАТОВ ОТ «ВіДРОДЖЕННЯ» А НА ЛЮДЕЙ ТЕМ БОЛЕЕ!!МОЁ ПРЕДЛОЖЕНИЕ УЖЕ ЗВУЧАЛО : Я ПРЕДЛАГАЛ СОБИРАТЬ ПОДПИСИ БОЛЬШЕ И БОЛЬШЕ — ЗАВЕРИТЬ ИХ НОТОРИАЛЬНО(ЕСТЬ ЖЕ ЧЕСТНЫЕ!) А МОЖЕТ ЮРИСТЫ ЧЕРНОБЫЛЬЦЫ ЗНАЮТ КАК ПЕРЕДАТЬ ПОДПИСИ ЧТОБЫ ОТ ИХ НЕЛЬЗЯ БЫЛО ОТМАХНУТСЯ А ОТВЕЧАТЬ ЗА ОТКАЗ ПРИНИМАТЬ -НАРОДНОЕ ВЫЯВЛЕНИЕ ВОЛИ В ВИДЕ ПОДПИСЕЙ ( К СТАТИ — ЭТО СПОСОБ! -ПОКАЗАТЬ ИХ МИРОВОМУ СООБЩЕСТВУ!! В ВИДЕ ОБРАЩЕНИЯ К НИМ — Я ДУМАЮ ЭТО ПОДЕЙСТВУЕТ НА ЕВРОПУ!)НАДО ПО ЗАКОНУ!ХОТЯ КАКОЙ ЗАКОН…! НО ВОДА КАМЕНЬ ТОЧИТ!! НИКОГДА НАРОД НЕ ПОЛЬЗОВАЛСЯ СОБРАННЫМИ ПОДПИСЯМИ ПРЕДЬЯВИТЬ ИХ В КАЧЕСТВЕ НЕДОВЕРИЯ: СПИКЕРУ, НАРОДНЫМ ДЕПУТАТАМ, ПРЕЗИДЕНТУ(ИНПИЧМЕНТ!) И ОТЗЫВАТЬ ИХ ИЛИ ТРЕБОВАТЬ ИХ ОТСТАВКИ С УГОЛОВНОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ!!!!!ПРОШУ ПРИНЯТЬ МОЁ ПРЕДЛОЖЕНИЕ! А КАК ИНАЧЕ…

  • Стас:

   Дааа,на европу точно подействуют наши подписи… Европа требует заморозить пенсии,льготы,подымает пенсионный возраст, образование,лечение,тарифы жкт,и многое другое «хорошего» для народа Украины,но пенсии нищенские,никак не европейские,молчу за героизм наш,который их спас от невидимого врага… Гнать,всех и весь проевропейский уряд,нам нужен наш Украинский,которых заботился бы о своей стране,развитии экономики,науки, медицины своего народа,а не убивал,продавал все это(кстати не ими созданное)…

  • Кіндрат:

   Парадокс!
   Народ почав сміятися над НЕЗЛОЧИННОЮ владою… Це новелла 2017 р. До 2019 року ще й не таке побачимо й почуємо… Сатира і сміх — найбільш дієва зброя.
   А щодо Голови ВР все правильно. Довіри немає. Він же з партії Кулявлоба. Активіст. Бойовик. Колись газ у приміщенні Верховної Ради застосовував. А сьогодні- Голова!?

 10. Аноним:

  Народ! Давайте говорить честно — общество чернобыльцев — миф, выгодный всяким войтовым. После стольких прекрасных статей Гайдака по его просьбе под Конституционный суд вышло человек 300. А остальные? Быдло, и не фиг на болезни списывать, у вышедших их не меньше, а то и поболее будет

 11. чаэс им. ленина.:

  долой тварей…

 12. рпосто УЛПА:

  Аноним ты видимо с головой не дружишь или просто страдаешь запущенной формой дебилизма. Иначе трудно объяснить твое высказывание о здоровых и больных собратьях. Мало того-ты называешь их БЫДЛОМ. Назовись и все скоро узнают какой ты болной-здоровый.Если ты имеешь какую-то группу — пройдешь через ЭКСПЕРТНУЮ койку. Извинись подлец.Я удивлен.почему другие братья-чернобыльцы не высказываются по поводу рыготы АНОНИМА.

  • Лариса _Лубни:

   По великому рахунку, коментарій «аноніма» дуже влучний і справедливий. І не вам, «просто УЛПА» робити зауваження на дійсну правду. Всі, хто прибув під КСУ 22 травня з багатьох областей Україини, бачили один одного, в якому хто стані, бо справді, багато знайомих зустрілися в черговий раз. Зовсім не хочеться з вами говорити у вашому ж тоні. Ви зайшли не за адресою. Підтримувати вашу нагнітаючу істерію, думаю, ніхто не буде. В.Гайдак працює для людей, які мають голову на плечах, які самі, не чекаючи інших — відстоюють свої порушені права. Нагадую вам особисто — під КСУ могли прибути керівники громадських чорнобильських організацій з готовими, підписаними зверненнями своїх хворих членів організацій і подати ці звернення. Все дуже просто. Якщо на місцях голови організацій говорять, що їм не поступала команда їхати на Київ, а рядові ліквідатори, відстоюючи свої права їдуть, то це говорить про те, що дійсно — комусь дуже вигідно, щоб інваліди-ліквідатори ніколи не мали права на гідні державні гарантії. Як я зрозуміла, то ви дуже хворий, а де ваш керівник чорнобильської організації, який би і ваше звернення зареєстрував би в КСУ????????

 13. ВЛАДИМИР ХАРЬКОВ:

  потому что он и аноним а с анонимами [censored] говорить! у каждого есть имя и поэтому ответственность за свои действия!я не смог поехать в киев- лежал в больнице и таких десятки а обсуждать нас- у анонима нет права! назовись!!!! — аноним…

 14. Сергій:

  Нарешті на горизонті з`явився не фальшивий чернобильський рух за справедливість і я горжусь вами Вікторе що Ви змогли очолити цей рух.Так держати і на далі.Тоді у нас все вийде! З великою повагою до вас ліквідатор 1987р.Сергій.

 15. Светлана:

  Мы были мощной силой тогда, когда мы были единой организацией-СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ. Но нас подтолкнули к дроблению. И что в итоге? Кому в итоге стало легче? В одиночку с нами справиться куда проще!…

  • nik:

   А это всё потому, что счу продалось за 30 сребряников и коврижки для себя любимых.

  • Лариса _Лубни:

   Світлана, вибачте ну ваше «СЧУ» якраз і наробило горя і несправедливості по відношенню до справжніх ліквідаторів. А про «мощну силу» — це ви про що, про розпил тих державних міліонів, які виділялись і виділяються на утримання «СЧУ».І ніхто вас не підштовхував до «дробления», просто верхівка «СЧУ», на чолі з покійним Андреевим на замовлення «злочинної » влади здала інтереси ліквідаторів. Всі ми добре пам»ятаємо, як із провладних каналів він (Андреев) паплюжив ліквідаторів, називаючи «пеною», «прилипалами», «трусоносами» та інш. І замітьте, ніхто з обласних керівників «СЧУ» цьому не противився. Всі також пам»ятають звітно-виборчу конференцію у грудні 2011року, коли делегатів В.Проскуріна і П.Прокопенка арештували, їм наділи кайданки та сфабрикували проти них фальшиві кримінальні справи на замовлення Андреева, якого кришував Клюєєв. Невже пам»ять коротка. Всі ці роки лише ліквідатори згідно Конституції України організовували акції по відстоюванню своїх порушених прав. Ніхто нікому не забороняє це робити спираючись на Конституцію. Єдність повинна бути справедлива, а не така, коли ліквідатори, організувавши черговий захід — домовляються про відновлення виконання Закону , повернення виплат спочатку ліквідаторам, потім потерпілим — якраз потерпілі всі ці намагання і зривали. Я особисто позитивно сприйняла аносування Міністерством Соцполітики заміну посвідчень, де буде вказано конкретно «хто є хто» і ліквідаторів Чорнобильської катастрофи назвуть «ліквідаторами», а не «постраждалими». Все просто.

 16. срочник:

  Бпа бпа бпа [censored] Конкретные действия и предпожения!

 17. Людмила:

  Права Светлана — в единстве — сила! Нет единства — нет и положительных сдвигов.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов