Про встановлення середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

МІНІСТEРСТВO СOЦІAЛЬНOЇ ПOЛІТИКИ УКРAЇНИ

НAКAЗ

20.02.2018   № 257

 

Зaрeєстрoвaнo в Міністeрстві  
юстиції   Укрaїни  
26 лютoгo 2018 р.  
зa № 234/31686

Прo встaнoвлeння сeрeдньoї вaртoсті путівки для виплaти грoшoвoї кoмпeнсaції зaмість путівки грoмaдянaм, які пoстрaждaли внaслідoк Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи, віднeсeним дo кaтeгoрії 1, тa дітям, яким устaнoвлeнo інвaлідність, пoв’язaну з Чoрнoбильськoю кaтaстрoфoю

Відповідно до   пункту 1   постанови Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 року № 838 „Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”   НАКАЗУЮ:

1. Установити середню вартість путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, в межах бюджетних коштів, виділених відповідно до   Закону України   „Про Державний бюджет України на 2018 рік”, у сумі 481 грн.

2. Фінансово-економічному департаменту (В. Задніпрянець) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з 01 січня 2018 року.

Міністр

А. Рева

2

186

26 комментариев к записи “Про встановлення середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”

 1. Дмитрий:

  желаю Вам,господин Рева А.,оздоравливаться на 481грн….

  • АЛЕКС:

   ГЕМОРРОЙСМАН И РЕВАТРИПЕР ПОЦЫ, КУС МИРЕН ТУХЕС УНД ЗАЙ ГЕЗУНД ! ! !

   И ЧТОБ МЫ ВАС ВИДЕЛИ НА КОСТЫЛЯХ, А ВЫ НАС ОДНИМ ГЛАЗОМ ! ! !

 2. семен семенович горбунков:

  Дуже мало Це менше ніж Рева тратить коштів на сніданок для себе!

  • свой:

   Віницькі неучі набагато гірші за Донецьких. По були бандити,а майдан змінив на вінницьких фашистів. ГАНЬБА !!!

   • Andrew:

    Не гірші, а такі саме. За всі роки всі Кабміни прикидалися шлангою і компенсували невикористану путівку у десяткі разів меншою сумою

    • свой:

     Гірші-це не тільки компенсація за путівки,а уровень життя відносно цін,та їх копійочних виплат(пенсий,проїзд,харчування,тарифи,лікування та іш). Ганьба вінницькій гидоті !!!

  • яка різниця:

   дасть бог наїсися, ще й як!

 3. сергей:

  да рева это чтобы мы не зажрались дякуемо но на мою дудку забери их себе на гроб

  • Правильный ликвидатор.:

   дурак ты сулейман нашел уважаемого

 4. сулима:

  Уважаемый Рева — один раз в год ликвидатор который облучился имеет право для гидного оздоровления почему бы вам к 481гр. не поставить в начале еще одну цифру например пять или мы не гидники по сравнению с вами, а может на оборот.

  • свой:

   пять- ну ооочень скромно,а вот десять-хоть что-то,хоть как-то, по сегодняшним ценам на все +проезд

 5. АЛЕКСАНДР Кропивныцкий:

  Рева возьми эти копейки себе на похорон!!!

 6. 1986:

  Був сьогодні в поліклініці, Київська обл., хотів виписати ліки як інвалід чорнобиля, ба-на-на. Сказали що з першого січня ніяких грошей поцій програмі не надходило і вона поки не працює. Коли буде профінансовано не знають. Порадили через сімейного лікаря по програмі доступні ліки, але там тільки можна виписати від тиску. Виписав лише рецепт на кардіо магніл форте, отримав в комунальній аптеці з доплатою від себе 70 грн. при загальній вартості здається 100-105 грн. Ось такі діла малята.

 7. Волоцкий:

  Мужики!!! Когда нас посылали на «печку»-мы были молоды та и «дурненьки» Но сейчас -смотрю становимся наивными и верим в «доброго царя» Ну не гоже нам-то да и не пристало-то.Нас согнула власть как могла и концовка видна….

 8. Юрий Осадчий::

  к быдлу такое и отношение

 9. Скорпион:

  Да, мы для них быдло, и ничего никто не может поделать. Вчера начал смотреть передачу»Гроши» — вот тварюки гуляют по Франциям, а этого козла рыжего жида Рыбчинского показали — просто ужас, как себя ведет по-хамски, нагло, на все вопросы свысока, мол, пошли вы все на х…, правильно ребята пишут, чтобы, [censored] они, и их отпрыски — горели в аду.

 10. Семен:

  свой це ти неуч та звати тебе неуч ніяк
  тобто свой
  Я партизан не підтримую політику Реви але говорити що вони неучі це глупо!
  Вони розумні для себе та чужих тобто не своїх
  Бандюковичам треба ще вчитися у вінницьких бізнесменів
  Слава Україні!

  • свой:

   Ганьба такій Україні,в яку превратили вінницькі базарні ж..ди. О да,так красти,як вінницькі, ніхто з самої незалежності не міг,совісті не хватало,як у вінницьких бариг… Бандюковичи-це ангели,в порівнянні з вінницькими фашистами…

 11. Простой ликвидатор:

  Свой, поддерживаю!

 12. особый ликвидатор.:

  Я думаю их надо ликвидировать по особому.

 13. краматорчанин:

  Семен а ты поддерживаешь эту власть?…

 14. сочуствие:

  Согласен с Сергеем! Реве на ГРОБ!!! Себе на оздоровление берет сотни тысяч гривен! ЧТОБ ПОДАВИЛСЯ И СДОХ!!!! В правительстве- все одинаковы! ПОРА ВСЕХ НА ГИЛЛЯКУ!!!

 15. Правильный ликвидатор.:

  Вешать надо начинать с ющюнка тихибка дунисовой корулевской того жирного(рузенко) яйценюка а эти деятели что сейчас они же и так под охраной.

 16. Прохожий:

  Сулима, а ты что, эту жирную харю ревыну еще и уважаешь? (уважаемый п.Рева). Вы же так написали?

 17. солдат:

  господину Реве оздоровиться за эти копейки бестыжая рожа еще и подписывае ересь и все

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов