Проект меморандуму з МВФ передбачає скасування завчасного виходу на пенсію

ся«Є кoнкрeтні зoбoв’язaння влaди, які зaфіксoвaні підписaми Прeзидeнтa, Прeм’єр-міністрa Укрaїни, гoлoви Нaцбaнку Укрaїни і міністрa фінaнсів прo тe, щo в Укрaїні будe збільшeнo пeнсійний вік, a зoкрeмa, звужeння сoціaльниx прoгрaм, які пeрeдбaчaли зaвчaсний виxід нa пeнсію грoмaдян пільгoвиx кaтeгoрій, нaприклaд, чoрнoбильці тa інші. У відпoвіднoму дoкумeнті чіткo прoписaнo, щo тaкі прoгрaм будуть зaвeршeні», – зaувaжив Сeргій Євтушoк.

Читaйтe тaкжe:
В ПФ рассказали, кому урежут пенсии

Щоб отримати черговий транш від МВФ, українська влада підписалися під тим, що погоджується запровадити «новий набір варіантів виходу на пенсію за ширшим, ніж існуючим, діапазоном пенсійного віку», а також звузити соціальні програми, які передбачали завчасний вихід на пенсію.

Про це розповів народний депутат України від фракції «Батьківщина» Сергій Євтушок у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

Партія «Батьківщина» 13 березня на своєму сайті оприлюднила проект меморандуму України з Міжнародним валютним фондом.

«Цей документ оприлюднила Юлія Тимошенко. Я вважаю, що зміст цього документу є вироком для чинної влади. Текст ми отримали від партнерів. Версія документу була англомовною, тому її необхідно було ще перекласти. Проте найголовніше, що в тексті ми не знайшли так званих вимог МВФ, про які так часто говорили урядовці. Є лише одна вимога Міжнародного фонду, яка передбачає, щоб український бюджет був збалансований». – наголосив нардеп.

Натомість, де брати гроші на таке збалансування, має вирішувати саме уряд. Так, пояснює Сергій Євтушок, саме тому кабмін вирішив подовжити пенсійний вік, скоротивши дефіцит пенсійного фонду.
Цей кредит МВФ віддавати нашим дітям, — нардеп

источник

4

39

7 комментариев к записи “Проект меморандуму з МВФ передбачає скасування завчасного виходу на пенсію”

 1. сулима:

  Нужно ввести в норму закона статью в которой депутаты приступившие к работе не имеет право ухудшать жизнь Украинского народа если это происходит в течении месяца необходимо менять таких правителей.В нашей Конституции все это прописано но не выполняется.Живем во времена беззакония.

 2. чаэс им. ленина.:

  не переживайте никто мвф ничего отдавать не будет просто выздыхаем с такими правителями.

 3. Андрей:

  Наши правители уже не знают в какую позу встать…ещё и нас всех поставить норовят

 4. Кіндрат:

  Цікаво як ставляться до чорнобильців такі як Насіров, за якого внесли 100 000 000 грн. Мабуть сміються над нашими копійчаними вимогами на кшталт 6-8-… За людей не вважають!

 5. боец РККА:

  Многие ЛПА уже на пенсии, но срочникам с этими упырями от власти не придется увидеть досрочной пенсии. Людей уничтожают постепенно, но уверенно

 6. УС 605 ЧаЭС 1986Г.:

  Насіров заспівав МУРКУ і бабки мигом на бочку.Ну сама злиденна родина в країні,яка спромоглася заробити всім своїм родовим деревом по метру львівської та одеської митниці.Біле сонце в пустелі,за державу обідно.

 7. АЛЕКСАНДР:

  домайданились,это вам европа,жопа

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов