Рева: в официальном обращении представителей протеста нет требований по социальной защите 20.06.18

2

17

7 комментариев к записи “Рева: в официальном обращении представителей протеста нет требований по социальной защите 20.06.18”

 1. Вова:

  Этот Рева, всю свою жизнь дураком прикидывался он нигде и никогда не был в чём-то виноват, а чернобыльцам поначалу он просто завидовал, ап позже стал их ненавидеть.

 2. АнтиАбсурд:

  Доки вже ця людина буде таку маячню нести ? Каже що ранiше до реформи у чорнобильцiв були якiсь там начебто дуже привiлейованi пенсii, а от ось пiсля ПРОВЕДЕННЯ РЕФОРМ , пенсii iнвалiдiв чорнобильцiв дорiвнюють пенсiям iнвалiдiв вiйни ! Скажiть будь ласка пан Рева, а чи в перших варiантах обох Законiв («чорнобильського» та «про ветеранiв вiйни» ) передбачалася така так звана «рiвнiсть»? Тодi аж в 1991 роцi були ще живi ветерани ВОВ, були також живi i вiдносно свiжi та дуже активнi учасники бойових дiй — афганцi, а саме ж головне що такий розподiл пенсiйного забезпечення влаштовував тодi начебто абсолютно усiх, бо до того ще й мiнiстри та й усi iншi посадовцi були з набагато меншими «апетитами», а вже зараз пiсля того, як у тому числi i ваша команда також стала причетна до пограбунку простих людей, Ви ще насмiлилися стверджувати, що чорнобильцi вимагають щось там по пенсiях пiдняти, пiсля того як були не один раз зухвало пограбованi?!! Такого цинiзму давно вже не чув, щоб чорну вашу справу Ви називати бiлою. Якщо тодi ще в 1991- 1992 роках сильнi молодi афганцi та мудрi авторитетнi ветерани ВОВ нiколи не пiднiмали такого питання щодо рiзного пенсiйного забезпечення, то чому сьогоднi Ви кажете ( брешете ) , що воно обов’язково буде пiднiматися тими ж афганцями, чи ветеранами АТО. Це можливо тiльки через те, що через медiйний простiр постiйно проводиться цiлеспрямована кампанiя по дезенформацii суспiльсва з метою посiяти остаточний розбрат та штучно протиставити одну соцiальну категорiю iншiй, як кажуть роздiляй та володорюй, але люди набагато мудрiшi, вони це все чудово розумiють.

 3. Вова:

  В резолюции акта протеста, от 19.06.2018 года, в п.3 написано — «про ЗВІЛЬНЕННЯ РЕВИ з займаної посади у зв’язку з триволою бездіяльністью» — а он тут врёт нагло глядя в глаза, скатина.

  • аноним:

   А цє,аж які велики пенсії в ліквідаторів ??? Вашого ганебно-фашиського уряду пенсії ліквідаторів= 0. Коли ,ви та не шановні урядовці,посадовці ви були в аптеках,магазинах,базарах чи лікувались в українських лікарнях ???

 4. аноним:

  А подобається,гидоті реві ?!

 5. Аноним:

  …маникальная шизофрения связанная с хроническим враньём….

 6. партизан86:

  рева-редиска, правительство- огород навозом удобренный.власть свиньи у корыта.чернобыльцы.афганцы и атошники ТЕРПИЛЫ в их глазах.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов