Розмір грошової допомоги на лікування та оздоровлення чорнобильців необхідно терміново підвищити

«Рoзмір грoшoвoї дoпoмoги нa лікувaння тa oздoрoвлeння чoрнoбильців нeoбxіднo тeрмінoвo підвищити»:Вoлoдимир ПИЛИПEНКO


Систeмaтичні звeрнeння нaйчисeльнішoї aрмії людeй, які пoстрaждaли внaслідoк чoрнoбильськoї кaтaстрoфи, – чoрнoбильців Лубeнщини, свідчать про те, що розмір допомоги спрямованої на лікування та оздоровлення цієї категорії громадян необхідно терміново переглянути і підвищити.
Розмір цієї допомоги не збільшували з 2005 року і донині він встановлений на рівні фіксованої суми при тому, що рівень інфляції за цей час перевищив 400%. Для прикладу, розмір матеріальної допомоги дитині, яка внаслідок Чорнобильського лиха втратила одного з батьків складає сьогодні лише 75 гривень в рік. Ну це ж насмішка просто якась. Я знаю, що сьогодні депутати від партії «Відродження» у Верховні Раді написали звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням переглянути розміри допомоги на оздоровлення чорнобильців з урахуванням індексу інфляції і збільшити їх відповідно інвалідам І та ІІ груп до 480 грн. замість 120 грн. Учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії – 400 грн. замість нинішніх 100 гривень. Інвалідам ІІІ групи та дітям-інвалідам – 360 гривень замість 90. Учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 3 категорії, кожній дитині, яка втратила одного з батьків в результаті наслідків аварії на ЧАЕС, переселенцям із зони відчуження у 1986 році, у тому числі дітей, — 300 грн. замість 75 грн. встановлених у 2005 році. До слова, раніше вже народні депутати від групи «Партія Відродження» пропонували виділити на державні програми для людей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС 1,5 млрд. грн. Відповідний законопроект №4156 зареєстрований у Верховній Раді.
Стаття в газеті «Спільна справа»

24

7

11 комментариев к записи “Розмір грошової допомоги на лікування та оздоровлення чорнобильців необхідно терміново підвищити”

 1. секте свидетелей майдауна:

  Пиар! Нам,рассказывать НЕ НАДО,мы знаем,и за выплаты,пенсии, их индексации и цены… Лучше расскажите своей ганебной владе,за которую скакали и продолжают воевать,убивать Донбасс. Говорят все красиво,а как принять законы,индексации голосов- НЕТ !!! Кто вам верит?! Разве,что зомби-кастрюлемозглые…

  • Аноним:

   Пусть пиар. Люди хотят помогать и пусть помогают. Что мы за люди? Нам нельзя помогать безнаказанно! Если человек помогает и хочет чтобы об этом знали, то что в этом плохого?

   • секте свидетелей майдауна:

    Вот,только за это,и было мною оценено,как «нравиться»,а все остальное в комментарии…(не там рассказывает,нет им веры никому…больше дела-меньше слов (пиара),а мы (народ)оценит своих слуг по делам:своему карману , содержимого в холодильнике,тепле,свете в квартирах и т. д…

 2. Аноним:

  Согласно части восьмой статьи 20 Закона Украины «О статусе народного депутата Украины», каждому народному депутату предоставляется ежегодный оплачиваемый отпуск с выплатой материальной помощи на оздоровление в размере ДВОЙНОЙ МЕСЯЧНОЙ ЗАРАБОТНОЙ ПЛАТЫ
  Наверное, за особо напряжённый график работы?……

 3. чаэс:

  шо выборы ждём…

 4. черарс:

  зачем выдумывать цифры,есть наш закон

 5. Ликвидатор-86:

  БРАТОВЬЯ! ВСЕМ ЗДОРОВЬЯ! МЕНЬШЕ СЛУШАЙТЕ ЭТИХ ОСОБЕЙ! 14 ДЕКАБРЯ КАНЕТ В ЛЕТУ И НА 10 ЛЕТ ТИШИНА! А НАМ В ОСНОВНОМ ВСЕМ БОЛЬШЕ 60!

 6. срочник:

  зачем писать законопроекты, если в бюджет не заложено денег,мы ценим конечно заботу, но в то же время понимаем, что ето есть развод, помним Тигипка, Кужель, Ляшка в палатке Донецкой, а толку НОЛЬ.

 7. дмитро:

  лубенчани інваліди-ветерани працюють і низький їм уклін за їхню працю. А щож ви шановні зробили крім бризків жовчі в ваших коментаріях. Не ждіть що за вас хтось щось зробить.У вас єсть депатати у вр з них і спрос.Ви являїтесь членами чорнобильських організацій-працюйте. Вимагайте від свїх обранців розгляду наших проблем у вр.Беріть приклад з Лубенчан вони кращі.

  • секте свидетелей майдауна:

   Хто вимайданив ТАКУ «владу»,депутатів хай з ними і працюють… Для думающих,не кастрюлеголових,там просто нізким розмовляти… Неучі і пустозвони,які країну завели в бездну,а народ в жебраки,рабів…

 8. Никол:

  Ничего мы не изменим, у кого руль тот и рулит, а на манеже все теже,а мы слепые, глухие все видим все слышим но ничего сделать не сможем,почитайте последнее решение Конституционного Суда и все станет ясно кто в нашем доме хозяин.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов