Роз’яснення суддям вищих судів України


http://picua.org/?v=2017-07-28_bta41do9ki6d7xz8dzwebjv3z.jpg

http://picua.org/?v=2017-07-28_x8q6n76ne417dvo3ws7sqzsmj.jpg

ВOВЧ

34

3

9 комментариев к записи “Роз’яснення суддям вищих судів України”

 1. Кіндрат:

  Узурпація, касація…
  Чи помітив хтось як непогано йде боротьба з беззаконням і корупцією в Румунії. Здається там спрацювало щеплення зроблене раніше. Лише ВИТЯГ з Википедии: «Чаушеску расстрелян вместе с женой 25 декабря 1989 года по приговору трибунала, через несколько часов после судебного заседания. Всё его имущество было конфисковано.»
  Це МЕТОДИ румунського народу. Схожими користувалися якобинці і більшовики. В Україні ні загибель сотні на майдані, ні тисяч у Донбасі не зробили країну більш справедливою. Може не ті гинуть…?
  Верховенство права, де ти? Ау! У відповідь тиша…

 2. Лариса _Лубни:

  Так як судді узурпували владу в Україні, точно так її узурпували працівники ПФУ, які самі вирішують, як констатувати Закони і Постанови, наголошуючи на тому, що вони захищають державний бюджет від тих, хто цю державу захищав 31 рік тому. Для держави повинно бути за честь, своїх захисників і їх родини віддячити найвищою мірою вдячності — у забеспеченні, як пенсійним забеспеченням, так і іншими благами держави. А то здоров»я втратив, бо був тоді потрібен. А як став інвалідом, то залишився потрібен лише дружині і дітям. А багато хто з ліквідаторів і не встиг одружитися, а також є ті, яких кинули дружини, бо без здоров»я і їм вони не потрібні. Влада в Україні загралася в гру взявши напрямок вступу до Європейської спільноти, яка сповідує верховенство права та інші європейські цінності. Але крім проведення в слов»янській країні гей парадів( бо це цінність)нічого хорошого тобто європейського, днем з вогнем не видно.

 3. АНОНІМ:

  МАРАЗМ ГАЙДАКА КРЕПЧАЄ .

  • Ликвидатор 86:

   То ли еще будет маразм не то слово

 4. Валдис:

  Маразм Гайдака? — как же вы достали, мрази. На той же гилляке где будут висеть судьи с пенсионниками, найдется и для тебя т.з. ликвидатор 86 место

 5. ЮРИЙ:

  АНОНИМ…ЛИКВИДАТОР 86!!!ну вы и падонки!!!Сидите нихрена не делаете для себя и чернобыльцев …ждете когда Гайдак вам принесет блага на блюдечке и еще гадите на него??? Вы действительно —мрази!!!

 6. Олександр Неділько:

  АНОНІМУ 12.05 та Ліквідатору 86 14.57 Про який маразм ви говорите? Віктор з Ігорем, бачучи вашу пасивність й відсутність підтримки, пробують різні варіанти вирішеня питання, у тому числі і вашого, А призначення пенсії у розмірі відшкодування шкоди, це єдино вірний шлях. Якщо ви не бачите масовості порушень з боку всіх гілок влади, вже реформованої, то раджу змінити джерело інформації та зняти рожеві окуляри. Рекомендую проглянути наступні відео про те як приймають заяви про злочин органи поліції, завдячуючи вашій пасивності. Це свідчить також про те, що у вас вже сформоване відчуття провини і жертви. А де ж поділось відчуття ГЕРОЯ, який врятував світ? Де поділось відчуття МУЖЧИНИ, який повинен захищати слабкого? КРИТИКУЙ, але й ПРОПОНУЙ, До СТАТУСУ МУЖЧИНА вам ще далеко. Шкода, що ваші руки не допомагають вирішенню питань, а лише …..

  • Лариса _Лубни:

   АНОНІМ і Ліквідатор 86 це особи,які заховавшись за своїми ніками дозволяють собі безкарно лити бруд на дійсно поважних людей. Це говорить про те, що ми на вірному шляху і рухаємося у вірному напрямку. Щось вже ж дуже прискіплово вчепилися в Гайдака. Віктор — ти кращий. І АНОНІМ з Ліквідатором 86 тобі [censored] безкоштовну рекламу, причому — успішно. І як говориться у пісні: — «…у кожного своє уявлення мети, собакам треба гавкати, а каравану йти». Що ми всі разом і робио, кожний обравши свій шлях свідомо. А про статус МУЖЧИНИ по відношенню до вказаних ніків взагалі не говориться.

  • Лариса _Лубни:

   АНОНІМ і Ліквідатор 86 це особи,які заховавшись за своїми ніками дозволяють собі безкарно лити бруд на дійсно поважних людей. Це говорить про те, що ми на вірному шляху і рухаємося у вірному напрямку. Щось вже ж дуже прискіплово вчепилися в Гайдака. Віктор — ти кращий. І АНОНІМ з Ліквідатором 86 тобі організували безкоштовну рекламу, причому — успішно. І як говориться у пісні: — «…у кожного своє уявлення мети, собакам треба гавкати, а каравану йти». Що ми всі разом і робио, кожний обравши свій шлях свідомо. А про статус МУЖЧИНИ по відношенню до вказаних ніків взагалі не говориться.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов