Соціальні незахисники … в мантіях маніпуляторів

«Відпoвіднo дo чaстини пeршoї стaтті 6 Зaкoну Укрaїни від 9 липня 2003 рoку № 1058-IV «Прo зaгaльнooбoв’язкoвe дeржaвнe пeнсійнe стрaxувaння» нeпрaцeздaтні грoмaдяни крім пeнсійниx виплaт із систeми пeнсійнoгo зaбeзпeчeння мaють прaвo oтримувaти дoплaти, нaдбaвки тa підвищeння дo зaзнaчeниx виплaт, дoдaткoву пeнсію в пoрядку тa шляxoм кoштів, визнaчeниx зaкoнoдaвствoм.
Таким чином, пенсія є періодичним платежем, виплата якої, за загальним правилом, не обмежена у часі.
Підвищення до пенсії, яке є додатковою виплатою особі, яка визнана такою, що має на нього право, нерозривно пов’язано з виплатою пенсії   і   також має не визначений у часі граничний термін виплати.
Отже, вирішуючи питання про зобов’язання нарахувати та виплатити відповідні періодичні платежі дітям війни, суди, у разі відсутності спору про право особи на отримання підвищення до пенсії або встановлення такого права в судовому порядку, не мають підстав обмежувати орган, відповідальний за здійснення їх нарахування і виплати, певним часовим проміжком, якщо не відбулося змін у законодавстві ».
Але для підтвердження жаб’ячого апетиту обрав заключні рядки – «якщо не відбулося змін у законодавстві».
Мушу зупинитися на нібито змінах у законодавстві – йдеться про ЗУ №2148 від 03 жовтня 2017 року (про пенсійну реформу).
1. Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03 жовтня 2017 року суттєво не змінив механізму розрахунку пенсій ліквідаторам другої категорії. Управління просто хибно   і   усвідомлено трактує цю зміну. Для розуміння наводжу дослівну нову редакцію ч.2 ст. 56 ЗУ №796-12:
« 2. Право на пенсію в повному розмірі мають громадяни, віднесені до категорій 1,2,3,4, за умови стажу роботи не менш як: чоловіки – 20 років, жінки – 15 років,   із   збільшенням пенсії на один процент заробітку за кожний рік роботи понад встановлений цим пунктом стаж, але не вище 75 процентів заробітку, а громадянам, які відпрацювали за списком №1,чоловіки – 10 і більше, жінки – 7 років 6 місяців і більше – не вище 85 процентів заробітку, у разі призначення пенсії на умовах частини другої статті 27 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
2. Несуттєві зміни внесені до третьої частини ст.. 56 ЗУ №796-12 — дужки замінили лапками :
3. Громадянам, віднесеним до категорій 1, 2, 3 і 4, надається статус ветерана праці за умови наявності у них стажу роботи « на 10 років більшого за встановлений пунктом 2 цієї статті «у жінок — 25 років, у чоловіків — 30 років)».

Ярослав Олійник,голова ГО «Прикарпатбат Чорнобиль»,член Всеукраїнської ініціативної групи   по захисту ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС                                      

41

3

16 комментариев к записи “Соціальні незахисники … в мантіях маніпуляторів”

 1. Вова:

  Наші так звані державні службовці, які закінчували ВУЗи вже в незалежній Україні, а це переважно за гроші, вважають себе найрозумнішими відносно якихось ліквідаторів, а тому і відписують те щоб ніхто не розумів. В таких випадках потрібно йти до головного керівника, тієї установи, і вимагати щоб перевірили службову відповідність займаній посаді того виконавця. Я таких горе виконавців, звільнив з роботи вже трьох, а воднієї виявився підробний диплом.

 2. Аноним:

  Щоб читачам зрозумілішою була проблема,за вирішення якої ми взялися,наведу рядки повідомлення Косівського об’єднаного управління ПФУ Івано-Франківської області моєму побратиму Василю Брусторському:
  «Таким чином,рішення суду необхідно виконати в межах покладених судом зобов’зань,а починаючи з 11.10.2017 розрахунок розміру пенсії здійснити відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»,з урахуванням змін,внесених Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 №2148 — VIII
  В зв’язку з вищенаведеним,розмір Вашої пенсії з 01.02.2018 року приведено до норм чинного законодавства, і він становить 1373.00 грн., зокрема:
  — розмір пенсії за ваіком — 590.01
  — доп до прожиткового мінімуму (1452.00 грн.) — 42.65
  — додаткова пенсія потерпілим внаслідок ЧК 2 кат. — 170.82
  — підвищення особам які проживають на території гірського населеного пункту — 160.70
  — державна адресна допомога з 01.04. 2008 р — 408.82″.
  Отакої друзі! Доводили до 1452 грн.,напевне зашпортались по дорозі і зупинились на сумі 1373 грн. Маразм,і не менше.

 3. нюша:

  ох .і дограються

  • Ярослав Олійник,голова обласного ГО "Прикарпатбат Чорнобиль":

   Мудрий не той, хто доказав що-небудь, а той, хто, знаючи істину, не став заперечувати.

 4. анонім:

  Пане Олійник — не заводіт людей в блуд . В нових змінах закону чітко сказано , що у разі отримання пенсії по ч. 2 ст. 27 , тобто із заробітної плати в зоні відчуження . Така сама норма діє і В ст.57 . А ваші , разом з В. І. клієнти отримують пенсію по ст. 1 ст .27 , тобто за зарплату за шістдесят календарних місяців . Переходити на зарплату за роботу в зоні відчуження вам не вигідно , бо ваші герої , призвані за принципом воєнного часу за три місяці командировки мають виїздів в зону хрен цілий ноль десятих . Краще віддайте бабло за свою роботу , не мутіт воду , і дотримуйтеся ЗАКОНУ , а ваші вояжі по ст 56 напевне вже ЗАКІНЧИЛИСЬ . Право на таку пенсію мають ті , хто багато має виїздів в зону , і мають за ту роботу гарну зарпату .

  • Аноним:

   Ой, хто ви такий розумний. ПФУ відмовили мені в переході пенсії за віком, Відмовили взяти заробіток із зони ЧАЕС за рік.
   Тож, виходить,що хочу те і ворочу.

 5. Аноним:

  На який мізер заслуговує Брусторський . Конституція України та Європейський Суд з прав людини не визнають пенсій меншого розміру за прожитковий мінімум для непрацездатних осіб. Зараз він дорівнює 1373 ргн. У ліквідатора право на дві пенсії – державну і за втрату здоров’я. Брусторсський,як мешканець села Красник Верховинського району має право на 20-процентну надбавку від суми (1373 +170.82). вкупі буде 1852.58 грн. Зажерливий і ненаситний чиновник ПФУ обкрадає того,хто врятував його родину та всю Україну,і не лише, від термоядерної катастрофи на 479.58 грн.

 6. Аноним:

  На дурні запитання не відповідаю.

 7. Ярослав Олійник,голова обласного ГО "Прикарпатбат Чорнобиль":

  ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ
  СПРАВА «ПЕТРИЧЕНКО ПРОТИ УКРАЇНИ»
  (CASE OF PETRYCHENKO v. UKRAINE)
  (Заява № 2586/07)
  ( Витяг) РІШЕННЯ
  12 липня 2016 року
  Це рішення набуло статусу остаточного відповідно до пункту 2 статті 44 Конвенції.
  після обговорення за зачиненими дверима 21 червня 2016 року постановляє таке рішення, що було ухвалено у той день:
  ПРОЦЕДУРА
  1. Справу було розпочато за заявою (№ 2586/07), яку 12 грудня 2006 року подав до Суду проти України на підставі статті 34 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі – Конвенція) громадянин України, пан Валерій Петрович Петриченко (далі – заявник).
  2. Уряд України (далі – Уряд) на останніх етапах провадження представляла виконувач обов’язків Урядового уповноваженого пані О. Давидчук з Міністерства юстиції.
  3. Заявник стверджував, зокрема, що національні суди не надали достатнього обґрунтування своїх рішень у його справі щодо пенсії.
  4. 31 березня 2011 року Голова П’ятої секції вирішив повідомити про заяву Уряд.
  I. ОБСТАВИНИ СПРАВИ
  6. У жовтні 2004 року заявник звернувся до Оболонського районного суду м. Києва з позовом до районного управління Пенсійного фонду України про виплату стверджуваної заборгованості по виплаті пенсії та відшкодування моральної шкоди. У своєму позові заявник зазначав, зокрема, що за статтею 46 Конституції України він має право на пенсію у розмірі не нижчому від прожиткового мінімуму. Проте у відповідний час розмір його пенсії був нижчим від встановленого розміру прожиткового мінімуму.
  7. 25 жовтня 2004 року суд відмовив заявнику у задоволенні позову у зв’язку з необґрунтованістю, зазначивши, що Пенсійним фондом України не було допущено порушення підзаконних актів. 3 лютого 2005 року та 14 червня 2006 року відповідно Апеляційний суд м. Києва та Вищий адміністративний суд України залишили рішення суду першої інстанції без змін. Жоден з цих судів не розглянув доводи заявника за статтею 46 Конституції щодо невідповідності розміру його пенсії прожитковому мінімуму.
  9. Заявник скаржився за пунктом 1 статті 6 Конвенції на те, що національні суди не розглянули його доводи про те, що розмір його пенсії було встановлено всупереч вимогам Конституції. Пунктом 1 статті 6 Конвенції передбачено таке:
  «Кожен має право на справедливий … розгляд його справи … судом, … який вирішить спір щодо його прав та обов’язків цивільного характеру…»
  A. Прийнятність
  10. Суд зазначає, що ця заява не є явно необґрунтованою у розумінні підпункту «а» пункту 3 статті 35 Конвенції. Суд також зазначає, що вона не є неприйнятною з будь-яких інших підстав. Тому вона має бути визнана прийнятною.
  B. Суть
  11. Заявник стверджував, що національні суди не надали достатнього обґрунтування своїх рішень, а також не розглянули його доводи щодо невідповідності розміру його пенсії вимогам Конституції.
  A. Шкода
  16. Заявник вимагав 4 748,51 грн (приблизно 700 євро) відшкодування матеріальної шкоди і 100 000 грн (приблизно
  14 900 євро) відшкодування моральної шкоди.
  17. Уряд заперечив ці вимоги.
  ЗА ЦИХ ПІДСТАВ СУД ОДНОГОЛОСНО
  1. Оголошує заяву прийнятною;
  2. Постановляє, що було порушення пункту 1 статті 6 Конвенції;
  3. Постановляє, що:
  (a) упродовж трьох місяців держава-відповідач повинна сплатити заявнику 1 200 (одну тисячу двісті) євро відшкодування моральної шкоди та додатково суму будь-якого податку, що може нараховуватись;
  (b) зазначена сума має бути конвертована у національну валюту держави-відповідача за курсом на день здійснення платежу;
  (c) із закінченням зазначеного тримісячного строку до остаточного розрахунку на вищезазначену суму нараховуватиметься простий відсоток (simple interest) у розмірі граничної позичкової ставкиЄвропейського центрального банку, яка діятиме в період несплати, до якої має бути додано три відсоткові пункти;

 8. УС- 605 чаэс,1986г.:

  Дуже розумному АНОНІМУ від дурного ліквідатора!Прокоментуй,мені відповідь ПФУ.Призупинено виконання судового рішення,бо в рішенні суду не вказано кінцевої дати в його виконанні.Мені цікаво, що суд мав-би вирішити,коли мене поховають,чи хтось інший,чи то ми виростили таких законотворців та юристів з мізковими травмами?Цікаво.

 9. нюша:

  треба щоб україна знала своїх «ГЕРОЇВ» суддів по прізвищах

 10. анонім:

  Мені шкода Вас , і розумію що закони на нашій стороні , але є така нехороша організація як ПФУ , з якою нам треба боротися , але не галяляканням , а підходити мудро з юридичної точки , так щоб цих чиновників поставити на місце . В даному випадку треба просити нараховувати пенсію від зарплати в зоні відчуження і по новому йти через суд . Мітингами і т.д. і т.п. перерахунок не пройде .

 11. Никаноров:

  По этой ссылке может посмотреть WJP — Украина заняла 77 место по верховенству права с 113 стран.Что бы посмотреть загрузите отчет.

  Или вбейте в браузер — В рейтинге верховенства права Украина заняла 77-е место из 113 и убедитесь, что все Ваши попытки найти правду обречены.

  • Ярослав Олійник,голова обласного ГО "Прикарпатбат Чорнобиль":

   Сперечатися з тупими – це те саме, що витирати гузицю сіном. Руки в [censored] срака порізана, а ефекту – нуль! (Гуцулка з Верховини)

 12. анонім:

  Олійник похожий на цю карикатуру-свинку .

 13. хулио:

  атакие как бахтеева пальчик показывала а не при королевской отменили решения судов и таких много сново рвуться к власти шо неправ а сейчас вякоють как пиклуються за нас дурогоны

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов