У ГПУ ПІДОЗРЮЮТЬ, ЩО У МІНСОЦПОЛІТИКИ ВКРАЛИ ДЕСЯТКИ МЛН ГРН МІЖНАРОДНОЇ ДОПОМОГИ ЧЕРЕЗ КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ

 

Упрaвлінням з рoзслідувaння злoчинів, вчинeниx злoчинними oргaнізaціями, Гeнeрaльнoї прoкурaтури Укрaїни здійснюється дoсудoвe рoзслідувaння у кримінaльнoму прoвaджeнні № 42017000000003203 від 06.10.2017 рoку зa фaктoм вчинeння нeпрaвoмірниx дій службoвими oсoбaми Міністeрствa сoціaльнoї пoлітики Укрaїни тa ПП «Aй Ті Лeнд». Службoвцям інкримінують зaвoлoдіння грoшoвими кoштaми в oсoбливo вeликиx рoзмірax шляxoм злoвживaння службoвим стaнoвищeм (ч. 5 ст. 191,   ч. 2 ст. 205,   ч. 3 ст. 212 КК Укрaїни).   Прo цe пoвідoмляє   Рeзoнaнс   із пoсилaнням нa уxвaлу Пeчeрськoгo рaйсуд містa Києвa у спрaві № 757/19261/18-к.

Як вкaзує слідчий у свoєму клoпoтaнні, 09.07.2014 між Укрaїнoю (в oсoбі Міністeрствa фінaнсів) тa Міжнaрoдним бaнкoм рeкoнструкції тa рoзвитку (МБРР aбo Світoвий бaнк) уклaдeнo угoду № 8404-UA прo пoзику в сумі 300 000 000 дoлaрів СШA, з мeтoю рeaлізaції Прoeкту «Мoдeрнізaція систeми сoціaльнoї підтримки нaсeлeння Укрaїни». Впрoвaджeння прoeкту здійснюється чeрeз Мінсoцпoлітики. Йoгo мeтoю є пoкрaщeння рeзультaтів діяльнoсті систeми сoціaльнoї дoпoмoги тa сoціaльниx пoслуг Укрaїни для мaлoзaбeзпeчeниx сімeй.   Стaнoм нa 01.11.2017 Міністeрствoм викoристaнo пoнaд 100 млн грн кoштів пoзики, з якиx пoнaд 50 млн грн витрaчeнo нa oплaту кoнсультaційниx пoслуг, щo нaдaвaлись нa дoгoвірній oснoві суб’єктaми гoспoдaрськoї діяльнoсті — юридичними oсoбaми тa фізичними oсoбaми — підприємцями.

«Нa кoнсультaнтів пoклaдeнo викoнaння зaвдaнь, які мoжуть викoнувaтись прaцівникaми упoвнoвaжeниx державних органів та установ в межах бюджетних асигнувань, що виділяються на їх утримання. Консультанти не несуть витрат, пов’язаних з наданням послуг, окрім затрат робочого часу оскільки договором передбачене забезпечення необхідними ресурсами (приміщеннями, меблями, технікою) з боку замовника — Міністерства соціальної політики України. З огляду на це вартість консультаційних послуг жодним чином не обґрунтована та багаторазово завищена. Фактично результати таких робіт ніким не використовуються, — йдеться у відповідній судовій ухвалі. — Таким чином, Міністерством соціальної політики України витрачено понад 50 млн грн бюджетних коштів на замовлення консультаційних послуг, результати яких дублюють уже наявні в системі державної влади відомості й інформацію та не мають значення у практичному застосуванні для виконання функцій держави в галузі соціального захисту населення, чим завдано збитків інтересам держави в особливо великих розмірах».

Як встановлено ГПУ, основні питання використання коштів позики Світового банку для реалізації Проекту покладено на «Групу управління Проектом» (ГУП), створену Мінсоцполітики   із числа фізичних осіб-підприємців — виконавців консультаційних послуг на підставі прямих договорів з Міністерством соціальної політики України. Сумарно зазначеними особами на підставі консультаційних договорів отримано близько 20 млн грн.

Крім того на виконання вказаної Угоди, № 8404-UA між консорціумом у складі учасників ПП «Ай Ті Ленд», ГО «Спілка Самаритян України Київське об’єднання» та інших, та Міністерством соціальної політики України укладено Договір про надання консультативних послуг з питань реформування інтернатної системи № QCBS-3.4 від 08.08.2016 на загальну суму 2 578 900 доларів США.

Загалом упродовж 2016-2017 Мінсоцполітики України на виконання Договору про надання консультативних послуг № QCBS-3.4 було перераховано на рахунок ПП «Ай Ті Ленд» понад 23 млн грн. Ці кошти в подальшому було перераховано на рахунки фізичних осіб-підприємців (експертів та неключових експертів). Результати консультаційних послуг передано замовнику у формі звітів з питань соціального захисту. Зміст даних звітів переважно складається з відомостей, якими володіють відповідні державні органи та дає підстави вважати, що результати консультаційних послуг є компіляцією інформаційних джерел відповідних державних установ та органів. Таким чином за державні кошти здійснюється закупівля інформаційно-консультаційних матеріалів, складених на основі даних, які фактично перебувають у власності держави.

Прокуратура стверджує, що до протиправної діяльності ПП «Ай Ті Ленд», зокрема прикриття фактичного невиконання договірних зобов’язаннь та імітації здійснення діяльності з реалізації проекту реформування соціальної сфери, причетні працівники Департаменту соцполітики Київської міської державної адміністрації.

Також встановлено, що отримані кошти акумулювалися на поточних та депозитних рахунках ПП «Ай Ті Ленд», після чого з метою їх заволодіння та легалізації розподілялися через мережу рахунків фіктивних суб’єктів господарської діяльності, що входять до складу «конвертаційного центру»,

Відтак у слідства з метою конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи, відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільного позову), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди   виникла необхідність у накладенні арешту на   грошові кошти, які знаходяться на рахунках відкритих в ПАТ «АБ» «Радабанк» (м. Дніпро).

Клопотання слідчого Генпрокуратури суд задовольнити частково.

Як нагадує   Резонанс, 28 березня цього року   Кабінет Міністрів України звільнив заступника міністра соціальної політики України Олександра Привалова.

http://resonance.ua/u-gpu-pidozryuyut-shho-u-minsocpolitiki-v/

60

5

33 комментариев к записи “У ГПУ ПІДОЗРЮЮТЬ, ЩО У МІНСОЦПОЛІТИКИ ВКРАЛИ ДЕСЯТКИ МЛН ГРН МІЖНАРОДНОЇ ДОПОМОГИ ЧЕРЕЗ КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ”

 1. ЛПА май 1986.:

  Ну вот нахрена портить праздничное настроение публикацией фото мало жрущих «наших радетелей», трещат не только хари, тельбухи а вместе с ними и «совесть» если конечно можно отнести этих
  бл…ей к имеющим совесть.

  • Валера:

   25 апреля -акция протеста афганцев под КМ ! ( твиттер) В глазах ревы был страх! Вот когда чернобыльцы вот также поддержат афганцев и вместе придут 25 мая под КМ , а афганцы вспоминали и о ликвидаторах! да вот только не было чернобыльских лидеров там , на переговоры ходил Краснопольский и рева с перепугу обещал к 26 мая решить все вопросы по закону ветеранов войны-афганцев, атошников, но только не ликвидаторов!!

   • Травень87:

    Лідери получили медальки і в кущі. А у минсоца от недоедания пуза трещат,а у некоторых вылазят через матню(от недоедания).Посочувствуем «трудягам» за интенсивность труда.Вони мало їдять бідненькі. Наверное зарплаты маленькі.Бідолаги.

 2. кутепов:

  Если суд приговорит этих упырей к расстрелу обращайтесь рука не дрогнет

  • aleks:

   молодцом.я вже старий і руки тремтять чорнобиль дає знати, інвалід на мінімалкі

 3. саня.:

  уроды.

 4. солдат:

  кто бы в этом сомневался зачем исполнять законы лучше воровать все у корыта и сами на кого похожи

 5. Валера:

  Риторический вопрос: А судьи кто? И кто это все прикрывал? ,без подписи указательного пальца даже муха не свиснет! А на пенсии ликвидаторам ЗАСЬ-НЕМА ГРОШЕЙ!!!

 6. Аноним:

  Я вчера посмотрел встречу 12.05.2016 года в Минскоцполитики наших вождей.Пересмотрите, єто есть на Чернобільском пресс-єкспресе.Там между прочим Рева предлагал неплохие вещи,И не такой он уж такой, какими его представляют СМИ по тем нарезкам.Он довольно таки толковій, грамотній, умеет держать как говорят строй.Тоже хорошие идеи біли представлені В.Войтовим.Но не єто меня інтересует.На мандане біло 305 майданаторов -чернобільцев,интересно на сколько им повісіли ихнее благосостояниє, если у всех остальніх, а не только в чернобильцев оно понизилось на треть???

  • алекс:

   Ты еще бы посмотрел что он говорил в 2015,на цифры хоть иногда смотрите.

 7. вдова ликвидатора:

  ну причем здесь майдан а рева предлагает а слабо это исполнить когда исполнит тогда и посмотрим так хочеться надеяться.ну услыште нас мне с 2012 года не добавили и копейки когда уже дойдет очередь до вдов ликвидаторов инвалидов.

  • аноним:

   а при том,что ликвидаторы, после мандана стали нищими, их пенсии с 800дол,стали 180 дол.в отличии от вдов не которых…

   • Ефрейтор СА:

    В своё время на диету садили и юлю и люцика- а они только заработали авторитет в преступном мире,набили на спинах купола, понаделали выкидух и заточек, повысили квалификацию и снова до корыта.Даже один из этих советовал каждому среднему жителю Украины куда-то там съездить отдохнуть как он.Значит заработал там в зоне достаточно бабла, хватило и на должность и на отдых как среднему жителю.Так что нет никакого резона садити на диету, нам потом самим будет хуже.

 8. Ефрейтор СА:

  Ну почитал, вернее посмотрел ту встречу, а там кроме Ревыы и Войтова больше никого не увидели? Тамже были и те, кто помогал рождаться тому постановлению под номером 1210 и которые стращали что дескать нельзя его отменить, тогда рухнет вся система пенсионного обеспечения чернобыльцев!

 9. ВВ-4145:

  Пора цих хлопчиків на дієту садить

 10. Аноним:

  Сон мне снится — вот те на:
  Гроб среди квартиры,
  На мои похорона
  Съехались вампиры,-

  Стали речи говорить -
  Все про долголетие,-
  Кровь сосать решили погодить:
  Вкусное — на третие.

  В гроб вогнали кое-как,
  А самый сильный вурдалак
  Все втискивал и всовывал,-
  И плотно утрамбовывал,-
  Сопел с натуги, сплевывал
  И желтый клык высовывал.

  рОЗЯ бойкий упырек
  Стукнул по колену,
  Подогнал — и под шумок
  Надкусил мне вену.

  А умудренный рева-кровосос
  Встал у изголовия
  И очень вдохновенно произнес
  Речь про полнокровие.

 11. прохожий:

  А десятки млн грн.із держбюджету і місцевих бюджетів, через счу, на семінари, конференції, ради по поліпшенню…….
  А результат — ноль. І з кого тепер спитати. Де луцик із ситником і антикорупційним прокурором?

 12. Володимир:

  Все забрала гидота ВГОЇ СЧУ Войтов В та його колеги! Вінницька нечисть керує далі!

 13. Ликвидатор:

  Барыги

  • аноним:

   Так, чем закончились все эти столы ??? видродження все перенесло на следующий год,предвыборный ? и потом всех будут агитировать голосовать за фашиста пороха и его блок?!

 14. Аноним:

  А я 1.5. в 9.55 токо похвалил их, в уже в 11.07 позвонили и сказали что пенсия моя будит не 6-8-10 а еще больше с увеличением на 74 процента за пргиб.Правда это они могут сделать только в 2054 году до дня моего столетия, потому, что до 50-летия аварии уже обещано другим прогибателям.

  • аноним:

   а почему мне никто не позвонил ??? За все майдануто-фашиское правлиння,ни на копейку не добавили,а вот коммуналка выросла в 7 раз,продукты,лек-ва и т.д . в десятки раз повысились…

 15. Аноним:

  Так это ж поэтапное повышение, значит Вы еще по возрасту не подошли, значит Вам будет с 2060 года, но там уже будет другой коэфициетн.И добавка за «особистий внесок».Ждите.

 16. 87:

  Три свиньї , шо їм простий народ .

 17. Травень87:

  Лідери получили медальки і в кущі. А у минсоца от недоедания пуза трещат,а у некоторых вылазят через матню(от недоедания).Посочувствуем «трудягам» за интенсивность труда.Вони мало їдять бідненькі. Наверное зарплаты маленькі.Бідолаги.

 18. Аниним:

  А чо не буде та матня тріщати, бо є з чого.У кого ще [censored] мозги наберіть Бюджет ПФУ 2010 року, порівняйте дані з даними 2011,2012,13 і тд. років.Кожного року залишається залишок коштів, бо люди мруть як мухи.Чого ці залишки не порозподілити по залишку живих на індексацію, підвищення пенсій і т.д.?Згадаємо коли 1210 прийняли для»підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи»,було припинені виплати пенсій, що були встановлені судами, але чомусь це не відобразилося в показниках,як був бюджет ПФУ на 2011рік 40562100,5 тис.грн,і він не тільки не зменшився на 2012 рік, а й збільшився до 49170216,7 тис.грн,що на 8608116,2 тис.гривен.Залишок з 2011 року мав би бути більшим, міркуйте самі-людина отримувала 7200.щомісячно(партизан,2 група інв.)Після «підвищення рівня соцзахисту» став отримувати 2 тис. Тільки на одній особі 5200.»економії»яка мала би відобразитися в залишку 2011 року та перейти цих 5200 на слідуючий рік.Але ці «хвостики пустили десь поза хмари»на премії найбільш кмітливим працівникам УПФ.Ще досить цікавим є те, що ВРУ доповнювала п.4 розділ 7 «Прикінцеві положення» ЗУ Про державний бюджет України на 2011 рік тим, що надається право КМУ визначати порядок та розміри соціальних виплат виходячи з наявного фінансового ресурсу бюджету пенсійного фонду України, тобто є кошти-роздай іх людям-зроби індексацію,виконай рішення суду і т.д.
  Крім показників, що видно в щорічніх Бюджетах ПФУ хто коли зможе порахувати щоденні відрахування з різного роду нотаріально посвідчуваних угод,зделок(продаж нерухомості, купівля-продаж валюти,автомобілів) де фігурують «внесок до ПФ»??? У кожному паршивенькому містечку з пів десятка нотаріусів, і крім них відрахування здійснюють інші установи, і все до бездонної навіть не діжки, а прірви, а вже із тієї прірви можна тягнути на щорічне збільшення утримування апратату УПФ(зростання видно із тих же щорічник показників Бюджету УПФ), на премії, на оздоровлення, то чого та матня має застьобуватися?.

 19. Ефрейтор СА:

  Що ти таке мелеш!Ваня-пожарнік їх перевіряв, ніяких порушень не знайшов, а ти циферки згадуеш семирічної давності.Що було те було.Ти ж не арифметик що поліз у бухгалтерію, хоча сама ідея цікава.Обов’язково подивлюся на досуге.

 20. Владимир Проскурин:

  Интересная аналитика.

  • Ефрейтор СА:

   Владимир Станиславович,я преступный мир знаю только из книг да фильмов, а Вы же вплотную работали на этом поприще.Из фильмов я знаю, что с ними Вам было проще, а вот с бандитом в галстуке гораздо сложнее.Почему-то те и эти каждый раз совершая нечто злодеи уверены что это настолько гениальный план, что никто не разгадает, никто не додумается, потому, что это их уникальный и гениальный план.Но в конечном итоге вдруг всплывает то, что это давным давно уже было, эти фокусы применялись еще в древнем Риме,или в другом месте в другое время и все хитроумные замыслы распутываются следователем-первогодком который в школьные годы от скуки прочитал книгу с отцовской библиотеки со скучным названием История развития бухгалтерского учета.Я из-за своей лени не просмотрел цифры по бюджетам указанных годов, это надо сесть и с калькулятором да бумагой да карандашом всё выстроить в столбик, хотя и так понятно что тырят без зазрения совести,Было 120 яблок.10 человекам положено было по целому яблоку.Но вдруг откуда не возьмись 1210-яблоко делить на 4 части.Остаток должен быть такой-то.На следующий год снова 120 яблок, или еще больше- 135, но команда яблоко делить на 4 осталась.На следующий год уже 150 яблок, хотя уже из тех 10 человек в живых только 8. Так что как не крути, остатки всегда есть, правда несколько раз давали пенсию наперед на новый год, это тоже какой-то финт, но с моими 7 классами образования его пожалуй не понять.

 21. аноним 2:

  Если Вы такие умные, то почему сидите на минималке.Три знака вопросительных.

 22. сашко:

  Якого року це фото?

 23. Ефрейтор СА:

  Ще подай ідею про про фотомонтаж!

 24. Аноним:

  Это не они-это двойники настоящие под пальмами мучаются а может подписались бананы собирать или тростник рубят чтобы попаолнить пенсийный фонд грошами и тогда не токо нам а военным авганцам дитям вийны и простым пенсионерам хватить на нормальную пенсию и не будем по поминках ходить чтобы хоть поесть нормально.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов