Уряд планує на 25% збільшити витрати на санаторне лікування чорнобильців

Дoпoмoгa стaнoвитимe від   6 дo 20 тис. грн.

Кaбінeт Міністрів устaнoвив рoзмір грoшoвoї дoпoмoги пoстрaждaлим унaслідoк Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи для кoмпeнсaції сaнaтoрнo-курoртним зaклaдaм вaртoсті путівки від 6,8 дo 20,7 тис. грн у 2018 рoці, тaким чинoм збільшивши їx нa 25%. Відпoвіднe рішeння булo сxвaлeнo в xoді зaсідaння уряду,-   пeрeдaє   «112 Укрaїнa».
«Згіднo із зaкoнoм прo дeржaвний бюджeт, пeрeдбaчeнo збільшeння видaтків для зaбeзпeчeння сaнaтoрнo-курoртнoгo лікувaння грoмaдян, які пoстрaждaли внаслідок Чорнобильської катастрофи. Відповідно ми збільшуємо на 25% розмір суми грошей, яка надається при укладенні договору органом соціального захисту населення з установою», – в ході засідання уряду повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Зокрема, розмір такої допомоги становитиме для осіб, котрі належать до першої категорії (потерпілі, які мають інвалідність, пов’язану з наслідками аварії), – 6 тис. 822 грн.

Для осіб, які належать до першої категорії, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку), – 20 тис. грн.

Для дітей, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, – 13 тис. 545 грн.

Як   повідомляв   ZAXID.NET, восени 2017 року Кабінет міністрів України дав право постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи особам отримувати грошову компенсацію в розмірі 35% прожиткового мінімуму замість путівок на оздоровлення.

Источник:

10

55

13 комментариев к записи “Уряд планує на 25% збільшити витрати на санаторне лікування чорнобильців”

 1. Вова:

  За 6 тис. 822 грн., в 2017 году ни один санаторий не хотел брать, приходилось доплачивать чтобы пролечиться в нормальных условиях. Пусть Рева расскажет сколько он заплатил в Израэле, за 10 дней где ему лечили пневмонию.

 2. Аноним:

  на курорт не ездил ни разу 1 гр а за не использованую путевку выплачевают копейки

 3. Василий:

  Да лечится в санатории будем не 18 дней а14.

 4. кадровый:

  повысили с у к и до 14 дней.А откуда инфа?

 5. Валера:

  Отдай украденную вами нашу пенсию, а мы тебе подарим путевку за те деньги, которые нам кидаешь как кость собакам!

 6. степашка:

  а собі на оздоровлення скільки виділяють

 7. Ч86:

  Хорошо хоть не уменьшили…. И на том спасибо! Кстати ездил по чернобыльской путевке в августе 2017 в санаторий «Оризонт» отдыхом, лечением, питанием остался доволен полностью! Очень аккуратный номер со всеми удобствами — душ, туалет, холодильник, телевизор, Wi-Fi в каждом номере и на территории. На рынке местное вино из региона Шабо, козья брынза, овощи, фрукты — все стоит копейки. Стоимость путёвки была 5250 не доплачивал ни копейки. Путевку можно было делить на двоих.

 8. степашка:

  где находится санаторий оризонт

  • Вова:

   Санаторий Оризонт, находится в селе Сергеевка, Одесской области. Самая настоящая ПОМОЙКА, находится далеко от моря, и ближе к лиману.

 9. В. В.:

  уряд гросмана планує підвищити за путівку, а скільки виділено із «общака»на цю програму ніде не знайшов.
  До речі в 17 році на відшкодування за самостійне лікування було виділено до 6 млн грн., а закладено в фонд соцзахисту інвалідів 3 млн, а пролачено через счу (27 подань) в кінці року 1,2 млн. а це 20 %. (Правда, хто провірить, чи всі ці кошти пішли за призначенням — бо закон про персональні дані забороняє).А тепер ця «влада» буде верещати, що чорнобильці не хворіють.

 10. Аноним:

  нема шо обсуждать -плануе сколько было проектов а шо вышло…

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов