Уряд встановив розміри та порядок виплати у 2018 році щорічної разової грошової допомоги до 5 травня.

Уряд встaнoвив рoзміри тa пoрядoк виплaти у 2018 рoці щoрічнoї рaзoвoї грoшoвoї дoпoмoги дo 5 трaвня.

Виплaту щoрічнoї рaзoвoї грoшoвoї дoпoмoги учaсникaм бoйoвиx дій, інвaлідaм війни, учaсникaм війни, oсoбaм, які мaють oсoбливі зaслуги пeрeд Бaтьківщинoю, тa oсoбaм, нa якиx пoширюється чинність Зaкoну Укрaїни “Прo стaтус вeтeрaнів війни, гaрaнтії їx сoціaльнoгo зaxисту”, a тaкoж жeртвaм нaцистськиx пeрeслідувaнь пeрeдбaчeнo у тaкиx рoзмірax:

1) oсoбaм з інвaлідністю внaслідoк війни тa кoлишнім мaлoлітнім (яким нa мoмeнт ув’язнeння нe випoвнилoся 14 рoків) в’язням кoнцeнтрaційниx тaбoрів, гeттo тa іншиx місць примусoвoгo тримaння, визнaним oсoбaми з інвaлідністю внaслідoк зaгaльнoгo зaxвoрювaння, трудoвoгo кaліцтвa тa з іншиx причин:

I групи – 3 685 гривeнь;

II групи – 3 265 гривeнь;

III групи – 2 845 гривeнь;

2) учaсникaм бoйoвиx дій тa колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їхніх батьків, – 1 265 гривень;

3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 3 685 гривень;

4) членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 630 гривень;

5) учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 525 гривень.

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 14 березня 2018 р. №   170

Київ
Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”


З метою забезпечення виплати разової грошової допомоги ветеранам війни, особам, на яких поширюється дія Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”, Кабінет Міністрів України   постановляє:

1. Установити, що:

1) у 2018 році виплату разової грошової допомоги до 5 травня, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань” (далі — грошова допомога), здійснює Міністерство соціальної політики шляхом перерахування коштів на зазначені цілі структурним підрозділам з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської державних адміністрацій, які розподіляють їх між структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у місті (у разі їх утворення) рад (далі — районні органи соціального захисту населення).

Районні органи соціального захисту населення перераховують кошти через відділення зв’язку або установи банків на особові рахунки громадян за місцем отримання пенсії (особам, які не є пенсіонерами, — за місцем їх проживання) у таких розмірах:

особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

I групи — 3 685 гривень;

II групи — 3 265 гривень;

III групи — 2 845 гривень;

учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, — 1 265 гривень;

особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, — 3 685 гривень;

членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — 630 гривень;

учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога — 525 гривень;

2) особи, які не отримали грошової допомоги, зокрема ті, що набули статусу згідно із статтями 6, 7, 9, 10 і 11 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” до 5 травня 2018 р. включно, мають право звернутися за нею до районного органу соціального захисту населення за місцем реєстрації та отримати її до 30 вересня 2018 року.

2. Забезпечити подання до 23 березня 2018 р. районним органам соціального захисту населення переліку осіб, які мають право на отримання грошової допомоги:

Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ, Національною гвардією, Національною поліцією, Державною фіскальною службою, Державною службою з надзвичайних ситуацій, Службою безпеки, Службою зовнішньої розвідки, Міністерством юстиції, Управлінням державної охорони, Адміністрацією Державної прикордонної служби, Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державною спеціальною службою транспорту, Генеральною прокуратурою України, іншими утвореними відповідно до законів військовими формуваннями, підприємствами, установами, організаціями — щодо осіб, які не перебувають на обліку в органах Пенсійного фонду України;

Пенсійним фондом України — щодо осіб, які перебувають на обліку в його органах.

3. Міністерству фінансів і Державній казначейській службі забезпечити
до 3 квітня 2018 р. перерахування коштів Міністерству соціальної політики для їх спрямування структурним підрозділам з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської державних адміністрацій з метою виплати грошової допомоги.

    Прем’єр-міністр України                               В. ГРОЙСМАН

 

Источник:

16

51

19 комментариев к записи “Уряд встановив розміри та порядок виплати у 2018 році щорічної разової грошової допомоги до 5 травня.”

 1. Анонимчик.........:

  Не понимаю нажимателей красной кнопки

  • Добрый:

   Когда будет выполнятся ЗАКОН???Вопрос к Дебильной власти.

  • Ефрейтор СА:

   Анонимчику.Для того, чтобы понять нажимателей красной кнопки нужно посмотреть Законы в прежднем состоянии.Это теперь добавили-»Щорічно до 5 травня інвалідам війни виплачується разова грошова допомога у розмірах,які визначаються Кабінетом Міністрів…» А було -! група-10 пенсій за віком,2 група-8 мінімальних пенсій за віком, 3 група-7 мінімальних пенсій за віком. Ось чому натискають люди червону кнопку.

 2. аноним:

  До кого прирівняли чорнобильців?????

  • аноним:

   если вы чернобылец-ин.в выплата будет если такого статуса нет значит пролет

   • алекс:

    Какая сумма конкретно и по категориям.все опять расплывчато я так думаю мабуть по 525гр на рыло.

   • Віктор:

    Інвалідам Ліквідаторам,хто має статус інваліда війни.

 3. Ликвидатор-86:

  А какой порядок и величина выплат к 5 мая?

 4. аноним:

  А чим відрізняються інваліди ліквідатори,хто не має статусу інв. війни ??? Ніщенською пенсією, на 50% більше поборів по ком.платежам,дорожнім квиткам та інш.???

 5. анонім:

  Добре що це платят , а то зараз дуже багато учасників АТО які також претендують на дану виплату .

 6. Викин:

  А шо гражданские были на ЧАЭС?Чесно не видел ни одного.Баба в Терехах помню имел ее но она там жила,а кругом кадровые как я и партизаны.

  • алекс:

   Ты с головой то хоть дружишь Викин? Что ты там хоть ликвидировал,ликвидатор ты наш заслуженный.

   • Военный:

    Нет, он не дружит с головой. Похоже он ликвидировал запасы самогона вместе с своей бабой.

  • ЛПА май 1986.:

   Так бабины хотелки он ликвидировал, но поскольку «хозяйство» ему не оторвали он и не стал инвалидом.

 7. Викин:

  Ну не помню даже с кем общался ни имен ни фамилий в Лилеве два шофера со мной были месяц целый не помню и бабу ту не помню а самогона точно не было ,водку пили и минералкой умывались вот помню а гражданских не было где я был Ораное Терехи Лилев.

 8. Ефрейтор СА:

  Добродию Викин! Вы не там ишите «гражданских»,посмотрите в окончание статьи 57 Чернобыльского Закона, и там черным по-белому «Особам, які брали участь у ЛНА на Чорнобильській АЕС у 1986 році, а також евакуації населення на добровільній безоплатній основі і стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи…пенсія по інвалідності за їх бажанням обчислюється з п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати, що був ставновлений на час їхнього перебування в зоні відчуження».Лично я видел практически всех за некоторым исключением, но вот этих, которые были на добровольной безоплатной основе, не приходилось, кто они были-неизвестно, возможно они работали в глубокой конспирации на какую-то иную галактику.

 9. Викин:

  Ну вот.

 10. Аноним:

  Аноним- Анониму- а ьы не обратил внимание что они получат столько же,, сколько дали некоторым представителям неких народов с кучей детей и прочих с кучей детей.

 11. Ліквідатор 86 в/ч 6033:

  Коли Пенсію чернобильця осучаснити по 1210

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов