В.С. Проскурин на радио НВ/FM 96 (26/04/2018)

32

15

49 комментариев к записи “В.С. Проскурин на радио НВ/FM 96 (26/04/2018)”

 1. Сергій:

  Володимир С таніславович ми тобі віримо,хай тобі бог допомагає у такі непрості справі,яку ти робиш для ліквідаторів, здоров,я тобі і вітаю з нагородою

 2. Владимир Проскурин:

  Спасибо за искренние поздравление! Услышал многое такое, что лучше бы и не награждали.

 3. Аноним:

  Володю, а скільки ти теперо маєш пенсії??? Ти так гарно розказуеш щоб ми чекали, але ж ми не такі молоді та доглянуті, нам є і по 70 літ, скільки ще ті каски слухати?

 4. Владимир Проскурин:

  Уже устал отчитываться. Моя пенсия — 4036грн.

 5. Владимир1986-1993г.:

  Володя! искренне поздравляю с наградой,здоровья тебе и сил в борьбе с несправедливостью,всех благ.

 6. Партизанам:

  Желаю довести до конца всё намеченное по ПКМУ 1210, Законопроект 6292.
  ПОЗДРАВЛЯЮ , УДАЧИ.

 7. ШТІРЛІЦ:

  володя від щирого серця вітаю.здоровя .здоровя здоровя.і витримки .

  • ПОПОВА Л.П.ВДОВА:

   ВЛАДИМИР СТАНИСЛАВОВИЧ И АНАТОЛИЙ МИХАЙЛОВИЧ! ПОЗДРАВЛЯЮ ВАС С ПРАВИТЕЛЬСТВЕННЫМИ НАГРАДАМИ, ЖЕЛАЮ ЗДОРОВЬЯ,ТЕРПЕНИЯ И ИМЕТЬ ТАКИХ ДРУЗЕЙ,КАК ВОЗДУХ — ИХ НЕ ВИДНО,НО ОНИ ВСЕГДА С ВАМИ И ПОДДЕРЖАТ В ЛЮБУЮ ТРУДНУЮ МИНУТУ,КАК ДЕЛАЕТЕ ЭТО ВЫ. Я ДУМАЮ,ЧТО ВДОВЫ НАШЕГО ГОРОДА ПОДДЕРЖАТ МОИ ПОЖЕЛАНИЯ… ТАК ДЕРЖАТЬ!!!

 8. Игорь. Турчин:

  С Государственой наградой! Владимир Станиславович ты её заслужил!!!!!

  • "Десна":

   Игорь. Турчин: 27.04.2018 в 13:30
   Вас тоже с Государственой наградой — орденом от Порошенка!

 9. Виктор:

  Владимир Станиславович.
  Искренне поздравляю с наградой. Заслужили Вы ее даже не тем, что как и многие другие
  геройски ликвидировали последствия той трагедии, а за то , что не даете нас забыть чиновникам и бюрократам у власти.
  Очень обидно, что изменения к постанове 1210 так и не произошло и не совпало с очередной
  годовщиной трагедии. И судя по тому, как наши можновладци хранят молчание, в ближайшее время
  ожидать ничего не приходится. Теперь надеемся на 14 декабря.
  С Уважением,
  Виктор, Днепр.

 10. аноним 2:

  А чё мелочиться? Почему на 14 декабря? Гулять так гулять.Лучше уже к 50-летию катастрофы, осталось-то всего ничего, потянуть 18 лет.

 11. Владимир1986-1993г.:

  Аноним 2,в точку сказал к 50 летию это оно,вряд ли кто из нас останется в живых.

 12. Аноним:

  Таких проходимцев как ты…Вова .. еще поискать надо .Это тебе говорю я , Деркач Владимир .Диау даюсь ….ты либо БОГА не боишься или есть тем дъяволом во плоти .

  • Віктор:

   Шановні побратими,я думаю,ви зробили висновки,що нам нічого не світить.
   Ми повинні перестати чубитися,а обєднатися і вимогати відєднання від постраждалих.Нас,1 категорії—48 тис,і з кожним днем кількість зменьшується,постраждалих 1 кат—48 тис,і їх буде все більше з приняттям закону Литвина.Постраждалі в свій час отримали від держави компенсації,житло.Ми ж втратили своє здоровя,виконуючи конституційний обовязок перед державою,ми не постраждалі.
   Так ,що думайте,шановні.

   • Лара:

    Дай Бог тобі, Вікторе, тієї компенсації, що дали мені, як евакуйованій, разом з десятком операцій і народженою дитиною-інвалідом…

    • Віктор:

     Мені,Бог дасть те ,що я заслужив.І не потрібно маніпулювати,люди ,які не постраждали від Чорнобиля мали операції і мають дітей—інвалідів.
     У нас в районі є три села,які 300 км від Чорнобиля,але мають статус забрудненої зони,і отримуючи групу,стають інвалідами 1 категорії і стають в рівні з нами,ліквідаторами,і теж кричать— ми постраждали від Чорнобиля.
     А,ми ,ліквідатори,не страждали,а виконували свій обовязок перед державою.
     І на.сьогодняшний день,нас просто розпорошили і зрівняли з свитою,бажаючиш увірвати від держави.
     І є різниця між тими,хто постраждав від відповідних обставин,і хто свідомо віддав своє здоровя,рятуючи їнших.

    • Лара:

     В Прип»ять я теж приїхала працювати по направленню і дозу я теж отримала не меншу чим ліквідатори, знаходячись двоє суток під самим реактором…

    • Лара:

     Деякі ліквідатори заїхали в зону на годину, а б»ють себе в груди, що світ врятували!? Невже вони отримали більшу дозу ніж я з сином?

    • Лара:

     Потерпілі також є різні, хтось був під самим реактором (Прип»ять, Шепеличі і т.д.), і є які були за сотні кілометрів… А ви нас всіх зрівняли…

    • Лара:

     Вдови також постраждали від відповідних обставин (це так між іншим, хоч я проти них нічого не маю)

 13. Петр П.:

  Я теж поздоровляю нагороджених, хай дає їм бог здоров’я, але як пояснити ,один заслуговує на два ордени, а інший , який зробив теж великий вклад в ліквідацію аварії на ЧАЕС, немає жодного ,якось трохи це несправедливо, перепрошую , але іншого слова не підбереш.

  • правда победит:

   Петру П: У меня грамота и благодарность ,как и у Вас за ЧАЭС за 1986 год —— намного круче и серьезней чем эти все орденки и медальки!!!

 14. Ефрейтор СА:

  Что Вы все всполошились за те награды? Может они поигравшись тоже швырнут их им назад как это сделали Достойные Мужики из АТО и Волонтеры

 15. Лiкбез:

  Лiкбез для Ефрейтора СА: щомiсячна доплата до пенсії за державний орден майже в ДВА РАЗИ ВИЩЕ вiд розмiру щомісячної додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю яка встановлена для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС що належать до категорії 2.
  Чи готовий ти «швырнуть им назад» щомiсячну доплату до пенсії?

 16. Ефрейтор СА:

  Ликбезу.Спасибо за просвещение.Ваш ответ дал ясность ещё многим вопросам.

 17. Ефрейтор СА:

  Я

 18. Ефрейтор СА:

  Ще для Лікбеза.Я так міркую, якби не приведи Господь Вас теж так почали паскудити люди в очі і поза очі,то 100 відсотків що Ви би учинили те саме, що зробили достойні Мужі з Вінничини та Тернопільщини, бо це вчинок достойний для наслідування.(подражания).

 19. Лариса_Лубни:

  Не знаю чому, така реакцыя на нагородження державними нагородами. Як на мене, учасники ЛНА на ЧАЕС — харків»яни, які останні сім років активно відстоюють порушені права ліквідаторів заслуговують на нагороди.

  Лише дивно, що держава не шанує подвиг ліквідаторів належним чином.

 20. Петр П.:

  Пані Лариса ,ніхто не проти нагород , Ви не уважно читаєте коментарі,мова йде про нагородження орденами окремих осіб по два рази,а інших ліквідаторів, деб вони не проживали, чомусь не нагороджують ,жодного разу.Чомусь нагороджені, майже завжди являються очільниками організацій. Повірте виглядає це ,якось не дуже добре,або це від влади хабар ,щоб людина отримавши відчутну доплату до пенсії,якось терпиміше відносилась до такого ганебного ставлення до чорнобильців.І ще в в даний час ,якось не коректно,брати нагороди з рук тих,хто створює геноцид ліквідаторів по всій Україні, на мій погляд,з нагородами, потрібно було ,трохи перечекати,щоб змінилося ставлення до чорнобильців,цеб виглядало, як від щирого серця, а так як підкуп, можливо я помиляюсь.

  • алекс:

   Поддерживаю Петра.Это немного выглядит странно,получать награды из рук тех с кем борешься. Да и ходу надо было организовывать вместе с афганцами,тем более что опыт уже есть тем более положительный. А так оскомину сбили, в следующий раз не скоро соберутся.

 21. Ефрейтор СА:

  Поки воно напише що чекає перевірки.Петр П.сказав мабуть не тільки від себе, а від багатьох побратимів, адже усі в курсі цих подій,і в даний час воно, це «нагородження» має недобрий запах.Вони-т.влада нічого нового не придумала, використала давно опробований ще НКВДістами спосію дискредитації певних верств населення, стравлювання мужиків на блатних, віруючих одного напрямку на інший,дали батюшці якусь подачку від влади-тільки він її прийням-віруючі побігли до церкви сусіднього села і т.д.А вже як використати цю ситуацію людиною, яка потрапила у цю халепу-інакше це не назовеш, це вже особисто.Їй, ці людині сама доля дала шанс і вона, ця людина, а не хто інший мала би зробити свій вибір.Так що Петре, Ви не помиляєтесь,ви висловили думку дуже багатьох а також тих, кого навіть не пропускають на сайт, бо «не в тему».

 22. Рудольф:

  А что тут удивительного ? У кого какой персональный вклад у ликвидацию,того сколько раз и наградили.
  Если уж очень большой вклад,то и дальше будут награждать..

 23. Роман:

  Некоторые заявляют-»Мы все,ликвидаторы,мы все постраждали, мы все одинаковые. Не делите нас ,по годам,по полученной дозе , зарплате ,иначе это дискриминация!»
  Заявляют это с трибун и руководители общественных организаций. В то же время,эти руководителли сами себя представляют к наградам !(Они же составляют и подписывают ходатайствва о награждении от общественных организаций!) Причем делают это по несколько раз… А если мы все одинаковые, то кто делит ликвидаторов на » очень заслуженных», «менее заслуженных»,и прочую мелочь пузатую?

 24. ПетрУ П.::

  На сайте есть видео «Помощь чернобыльцам. Круглый стол 23.04.2018″, в котором можно увидеть ранее неизвестные секреты по теме «почеснi грамоти ВР».
  Смотри на 1:53:42 минуте:
  БЫВШИЙ депутат: «…Ми хочемо вам їх ПЕРЕДАТИ.» — «Я їх уже забрал… Огромное спасибо хочу сказать вам лично…».
  На мой взгляд, таким же образом в советское время люди становились обладателями дефицитных продуктов через «чёрный ход» магазинов.

 25. MosKalik:

  Слетелись коршуны… Клюют человека, а за что? За Орден, которым Государство его наградило, в т.ч. и за активную гражданскую позицию. Станиславыч создал реальную общеукраинскую организацию чернобыльцев, которая составляет конкуренцию СЧУшной мрази! Он поднимает проблемы чернобыльцев и предлагает их решение в рамках законодательного поля Украины. Главное, что он ФОРМУЛИРУЕТ их правильно, так что у юристов из Правительства не остается шансов не принять эти проблемы к рассмотрению. ЭТО-ГЛАВНОЕ! А представьте на секундочку, что Владимир Станиславович «купится» на награду, «обидится» на клевету и нападки жлобов и оплаченных троллей от ПФУ КМ Украины, типа «вани-пожарника» и отойдет от дел, тем более, что тут такой «хохляцкий жлобизм» вылез. Отвратительно читать… Где писать будете, жлобы, если сайт закроют?

  • правда победит:

   Москалику: Ну,сильно «прогнал»,а вот о Ковальчуке И.Д,—как о боте Мин.Соц,Каб.Мин.—это показывает москалика как обычного подхалима,по народному —-шестерку.

   • MosKalik:

    Я наблюдаю за карьерой Вани-пожарника давно. И заметил закономерность — он появляется именно в тот момент, когда чиновникам надо принимать конкретное положительное решение в пользу чернобыльцев. И тут, как черт из табакерки выскакивает Ваня и устраивает скандал. И все согласованные наработки отбрасываются на исходные. В итоге, нам дуля, а чиновники добились своего в рамках государственной политики искоренения льготников. Так на кого работает Ваня? Так было и 25 апреля, на встрече с Министром. Как только у министра начали конкретно спрашивать про его работу по «постанове», Ваня устроил базар-скандал, начал орать и министр отчитал всех, что чернобыльцы не уважают память павших. И ВСЁ!!! На этом встреча и закончилась. Результат нулевой, чего и добивался Ваня.

    • MosKalik:

     Фактически Ваня-пожарник [censored] в чернобыльском движении, работающий на Правительство.

 26. Петр П.:

  Москалиу,а де тут упоминалось прізвище Проскуріна,це називається на вору і шапка горить,якщо тут ображали, чи як ти кажеш клювали Володимира,то він би сам відповів,на образи без шісток,тому не потрібно писати нісенітниці.Що стосується громадської позиції,Проскуріна ,то вона збігаються з позицією багатьох чорнобильців,що за це нагороджують орденом,а не за участь в чорнобильській катастрофі.Від такої фейкової держави ,соромно отримувати нагороди ,язик не повертається назвати таку державу соціальною,про це не раз говорив і Проскурін.Так роспочинало свою роботу і славнозвісне СЧУ, тепер в своїх рядах мають неодного кавалера трьох орденів, що від цього життя чорнобильців покращилося.Ось це і є жлобство,як ти говориш один має три ордена а інший,можливо більший уклад зробивши в ліквідацію аварії , але пішов в небуття,так і не відзначений,»державою».Тому нам і хочеться зберегти таку організацію,яку очолює Володимир а неповторити долю СЧУ.Що якби Володимир не тримав би цю нагороду, в його змінилася громадська позиція,чи ставлення до проблем чорнобильців.

 27. Лариса_Лубни:

  Навіть не знаю, що і сказати. Взагалі, читаючи список нагороджених державними нагородами чи місцевими, чітко прослідковується питання — за що??? Ось якраз В.Проскуріну дійсно є за що. За те, що він, як голова Всеукраїнської організації на протязі багатьох років відстоює права якраз ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, оперуючи глибоким розумінням даної теми, залучаючи до вирішення цих проблеми фахівців у юридичній сфері.

  Не буду оригінальною, викликаючи на себе вогонь багатьох читачів сайту, але починати владі наводити порядок у чорнобильській темі потрібно з якраз з учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи, насамперед, справді називаючи речі своїми іменами. І найперше — з ліквідаторів зняти позорне клеймо «постраждалі». Вони не страждати їхали в «зону», а виконувати урядове завданняв у надзвичайно важких обставинах. Зняти це можливо лише при заміні посвідчень. Говорю наперед, спілкуючись з багатьма ліквідаторами, які не бояться чергової перевірки, бо їм боятися нічого. І щоб влада перестала навішувати ярлики на ліквідаторів, називаючи їх «лжеліквідаторами», а правильніше називати таких людей шахраями . Бо потім виникає питання, а хто ж видає документи у облассних державних адміністраціях, бо на базарі чорнобильське посвідчення не купиш. У видачі шахрайських документів задіяні МСЕКи, комісії, обласні адміністрації, суди. На підставі цього справжні учасники ліквідації Чорнобильської катастрофи з багатьох регіонів України підтримують заміну посвідчень( ліквідаторам — з вказаним роком перебування на ліквідації аваріїна ЧАЕС), яка дійсно втановить справедливість.

  Висловлюю також думку багатьох ліквідаторів України, з якими довелося спілкуватися в останні дні квітня як в Чорнобилі, так і в Києві щодо прийняття КМУ необхідної Постанови для ліквідаторів. Бо у «чорнобильський котел» вкинуто різних за статусом і проблемами людей. Як показали зустрічі у Черкасах, Харкові, Києві — навіть самі постраждалі між собою мають відмінності. Але я їх коментувати не буду, бо це не моя тема. Є люди, які на ній краще розуміються.

  Нікого не хочу образити, чорнобильська проблема в Україні є. Її потрібно вирішити позитивно раз і назавжди. А не піаритися на ній 32 роки перед виборами, причому стравлюючи між собою різні категорії. Вони ж того і різні і по різному до них потрібно підходити.

  В Європі, в Японії шанують захисників, які ризикуючи своїм здоров»ям і життям захистили людей від радіації.

  Мене ще дуже вразив напис на пам»ятному знаку , який знаходиться біля четвертого енергоблоку, який для мене відкрив очі — чому влада вперто не бачить як самих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи так і їхні проблеми. ВІДПОВІДЬ, а тому що на тому пам»ятнику написано «Ликвидаторам професионалам, которые спасли мир». А Вас ліквідаторів було на ліквідації аварії на ЧАЕС 600 тисяч НЕПРОФЕСІОНАЛІВ. Далі «професіонали» і їх приплічники підписали постанову 1210, і знову ви залишилися за «бортом». І сьогодні «професіонали» проти того, щоб навіть у посвідченнях ви мали те визначення, ким ви були насправді, констатують свою турботу збереженням бюджетних коштів на виготовлення нових посвідчень. Але ж ви перші посвідчення мали правильні, з відміткою «ліквідатор». Тоді, коли вас «змішували» у у той єдиний «чорнобильський котел» про бюджетні кошти забули.

  З відзначенням чергової 32 річниці Чорнобильської катасстрофи не закінчилася робота по встановленню історисної і людської справедливості по відношенню до учасників ЛНА на ЧАЕС. Вона продовжується. І в строю залишаються ті, кому не байдуже ваша доля. Хода Пам»яті в Києві показала що ВИ ліквідатори є, Ви живі і для Вас , Ваших родин потрібно встигнути зробити головне — щоб Держава гідно шанувалв своїх героїв Чорнобильської війни.

  • Артем:

   Думаю,що якщо нагороджують за «активну громадянську позицію,то при чому тут ЛНА … Хай нагороджують в день правозахисника хоч 10 раз…

 28. Аноним:

  Вован!Отдай тем жлобам что тебе дали, иначе подумают что за передачку можно купить.Скажи мол не заказівали чи ошиблись адресом.Дійсно чогось не дали його Вані-плжарніку чи Войтову, а іменно Вові.Умеют работать.Малацці.

 29. Петр П.:

  Якщо брати від цієї злочинної влади нагороди,то і сам стаєш таким самим, як і вони, інакше бути не може, недаремно деякі учасники АТО, відмовилися від нагороди бо з рук зрадників та вбивць нагороди не беруться,тому обирати самому.

 30. Ефрейтор СА:

  Ну Бог с тем Володей, половина за а другая против.Нормально.А вот что имеют к ликвидации последствий катастрофы ныне работающие на той проклятой АЭС работники???? За что их наградили в таком количестве???? За экскурсии, за селфи с туристами или еще какие-то не веданные заслуги???Или их ночью посыльные из тёплых постелей уволокли в то атомное пекло и заставили работать именно там а не в другом месте пригрозив Уголовным Кодексом или Дисциплинарным Уставом в случае отказа???? Странно всё это орднако.

 31. Аноним:

  Недосолдат задал интересный вопрос накоторый у них ответа нет.Действительно а за что их наградили.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов