Відбувся Чорнобильський Круглий стіл.

м лубни 24

рeз00

011л02л03л

VFL.RU - вaш фoтoxoстинг
VFL.RU - вaш фoтoxoстинг
VFL.RU - вaш фoтoxoстинг
VFL.RU - вaш фoтoxoстинг

aн лVFL.RU - вaш фoтoxoстинг

46

11

57 комментариев к записи “Відбувся Чорнобильський Круглий стіл.”

 1. Лариса _ Лубни:

  Мова на сьогоднішньому зібранні ішла про те, що керівникам чорнобильських організацій міст, районів потрібно звертатися до місцевих депутатів, які мають представників у ВРУ — слуг народу і вимагати припинити знищувати Чорнобильський закон, державних соціальних гарантій, тощо. Легко критикувати, робити важко. SOS — ваші дії щодо покращення ситуації. Сьогодні було наголошено, що ліквідатори аварії на ЧАЕС ще є, і вони справжні(істинні). Лубенська 25 Чапаєвська дивізія в повному складі була розвернута на ліквідацію аварії. Тому звинуватити, що в Лубнах лжеліквідатори, хай хтось попробує.Тому що по три місяці хлопці жили в одних наметах, і поіменно знають, хто де був і що хто робив. Бо були всі разом. Це черговий раз нагадування міністру соціальної політики, ліквідатори в Україні є і вони є герої, які з честю виконали свій обов»язок перед державою. Тепер черга держави виконувати свої зобов»язання перед ліквідаторами.

  • Валдис:

   Спасибо, Лариса! Все нормальные чернобыльцы с Вами. Жаль, что не пригласили заранее — приехал бы, пора нормальным объединяться!

 2. l;nnmm,;[pok:

  О ПЕНСИИ НЕ ГУГУ

 3. Кіндрат:

  У Резолюції не вистачає одного пункту:
  «1. Усвідомлюючи, що нинішньою владою України систематично проводиться політика, яка направлена на створення життєвих умов, розрахованих на повне чи часткове фізичне знищення чорнобильців, висловити НЕДОВІРУ владі.
  Усім чорнобильським організаціям, кожному чорнобильцю вимагати і всіляко сприяти достроковим виборам.

 4. Валерий:

  про ст.50 и 54 ни слова…я им не верю!

  • Лариса _ Лубни:

   Валера, повірте собі і зробіть краще. Поверніть в дію ст.50 і 54 і ми вам будемо вдячні повік. Удачі вам.

 5. боец РККА:

  На сегодня один пункт Киндрата актуальный неужели никто не понимает, что с этими не договориться ?

  • чаэс им. ленина.:

   сто процентово с этими базара нет

 6. Лариса _ Лубни:

  Всім тим,кому «не нравиться» висловлюю велику вдячність. Зробіть самі що небуть, щоб вам насамперед «нравилось». Про пенсійне забеспечення насамперед і говорили. Всім недовольним відкривається велике поле діяльності, не критикувати вже зроблену справу кимось, а самим зробити і показати результати своєї праці. Шановні, на осінь вибори,то недовіру владі висловимо на виборчих дільницях. Я виставила робочі моменти нашої організації, на цей раз в такому форматі. Хто вам заважає робити ще краще. Здоров»я вам всім бажаю, порозуміння, кращої долі і щоб держава гідно шанувала своїх захисників.

  • ЛИКВИДАТОР МАЙ 1986:

   Лариса пропихивает Пылыпенка в верховную раду а Пылыпенко рвется к корыту коренный житель Лубен. Лубенчанином он никогда небыл и не будет он пускай едет к себе на родину и балатируется там но там все знают что он за птица. а Лариса ищет выгоду потому что выборы на носу а там большие бабки а деньги она любит там все Василенковое поле знает.

   • Лариса _ Лубни:

    Шановний ліквидатор май 1986 г. відкрий личико і назвися справжным прізвищем і ім»ям. Прийди до нас на офіс і покажи документальні докази, про що знають всі мешканці Василенкового поля. Не бла- бла- бла, а документальні докази. Противно навіть від того, що бувши ніби то мужиком, ліквідатором, опускаєшся до низьких пліток та побрехеньок. Само нічого з себе не варте, ніякої користі ліквідаторам не приніс, а лише язиком молоти і мастак. Цікаво, до якої чорнобильської громадської організації Лубен чи району ти, «друже» належиш? Керівники всіх Лубенських організацій були присутні на нашому круглому столі, крім однієї( де Виноградов не вважає за потрібне захищати інтереси членів «своєї» організації). Хоч я навіть і здогадуюсь, перли якої особи покоряють простори інтернету. Якщо тебе зачепило і ти не втримався, написав гидоту, то я безмежно тобі вдячна, значить не даремно ми провели вчорашнній захід. Про нього довідався і ти, з чого видно, що ЖАБА тебе задавила. І це вже перемога. А твоя безкоштовна робота по обливанню брудом спрацьовує на підняття іміджу нашої організації,члени якої протягом 6 останніх років невідступно працюють в інтересах ліквідаторів усієї України. Недаремно кажуть — собаки гавкають, а караван іде.
    P.S. до відома автора комента проти Пилипенка і мене — лише на 9.40 ранку, я отримала 5 вдячних телефонних дзвінків, як від ліквідаторів Полтавщини, так і України. Здоров»я тобі миру і благополуччя, ліквідатор май 1986 і знай ,що страшніше ЖАБИ, звіра не буває. Бережи себе, своє здоров»я. Бо не даремно кажуть, як аукнеться, так і відгукнеться. Всього доброго.

   • секте свидетелей майдауна:

    у каждого человека есть скилет в шкафу… Я не знаю Пылыпенко,но если человек будет в ВР предстаылять наши интересы, и будет с кого спросить,что тут плохого ???

 7. алекс:

  Інформаційне повідомлення

  СОЦІАЛЬНО-ЕКОЛОГІЧНА ПАРТІЯ «СОЮЗ.ЧОРНОБИЛЬ.УКРАЇНА.»

  Інформаційне повідомлення

  23 лютого відбувся позачерговий ХІІІ З’їзд Соціально-екологічної партії «Союз.Чорнобиль.Україна.», на якому були присутні делегати від 22 областей України, де обговорювалося питання співробітництва з політичною партією, яка стала нашим партнером після підписання Меморандуму 14 грудня 2016 року.
  Нашою основною метою є соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та забруднених територій внаслідок аварії на ЧАЕС. Минуло 31 рік, але попри все, нажаль, болючі питання чорнобильців зберігаються.
  На засіданні визначалися з планом та етапами роботи.
  Також були порушені кадрові питання, внаслідок чого відбулися зміни в керівному складі партії.
  Через порушення Статуту Соціально-екологічної партії знято з посади заступника голови партії Агасанова Р.В., Березіна В.О. та голову центральної партійно-контрольної комісії Шумицького О.В.
  Затверджено на посаду заступника голови Соціально-екологічної партії «Союз.Чорнобиль.Україна.» Лігуна А.М., Нечепоренка І.І., Шкурпелу В.П. а також на посаду голови центральної партійно-контрольної комісії затверджено Орловську К.Д.
  Прийнято рішення — вийти з пропозицією до президента ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Войтова В.В. про проведення спільного засідання Центральної Ради СЕП «Союз.Чорнобиль.Україна.» та ВГОІ «Союз Чорнобиль України» до 20 березня 2017 року.
  Також, враховуючи становище, яке склалося з фінансуванням Державної установи «Національний науковий центр радіаційної медицини» прийнято звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи по недопущенню зриву фінансування, що призведе до припинення надання високоспеціалізованої медичної допомоги постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, що неодмінно сприятиме посиленню соціальної напруги серед чорнобильців.

  а теперь внимательно вчитайтесь в список фамилий—не знаю кто и как но только и за одной фамилии шкурпела за эту партию голосовать нельзя.

  • Алекс:

   Это реанимация упырей от ВООИ «СЧУ». Андеев жил, Андреев жив, Андеев будет жить, вот это девиз андреевской партии. Интересов ликвидаторов она не представляла и не представляет. Раньше верхушка «СЧУ» была под комуняками, потом под крылом Партии Регионов укрылась и они её крышевали( вспомним конференцию в Пуховке)как Клюев лично всё дердал под контролем. А теперь «всё пропало», теперь из морга изымают тухлый продукт Социально-экологической партии «Союз Чернобыль Украина» и пытаються с её помощью войти во власть. Кому «СЧУ» помогло за шесть лет геноцида ликвидаторов( они были инициаторами постановы 1210) — отзовитесь.

  • Аноним:

   Это мертворожденное Социально — Гинекологическое недоразумение никогда не набирало и половины процента голосов избирателей. Задача этой «партии» — отвлечь чернобыльцев от политики и направить наши усилия по заведомо ложному,проигрышному пути. За годы существования этого симулякра это давно пора понять! (Симуля́кр (от лат. simulacrum < simulo — «изображение» от «делать вид, притворяться») — «копия», не имеющая оригинала в реальности.)

 8. 25 чапаевская гвардейская:

  В Лубнах и на всей Полтавщине, а может даже и в Украине единственная организация, которая действительно борется за права ликвидаторов, это лубенские «Ветераны Чернобыля». На мероприятие присутствуютвсе все руководители чернобыльских организаций Лубён и района, кроме одного, Виноградова. В день проведения круглого стола этот упырь в очередной раз разводил «своих» побратымив, так как обворовал организацию в прямом смысле и ребята уже в третий раз будут собираться, чтобы подонка оторвать от кресла, в которое он зубами вцепился. Вору Виноградову не до того, чтобы права ликвидаторов защищать, ему главное, свои карманы набить. На это его поп Гапон благословил. Так, как Виноградов возомнил себя царём, застрял в трёх годичном прошлом, противно слушать его «слава украине». Вместо отчёта молол бред и чепуху о своих племянниках, которые на сходе украины воюют. Его о отчёте за год спрашивают, а он роты людям затыкает. Даже мера, который из местного бюджета деньги на организацию выделил унизил подонок. Всё в лутших традициях «СЧУ» тырить и врать. Виноградов переплюнул своего предшествинника Костюка. Тот деньги членских взносов 18 тис.у членов организации отобрал, а это чмо Виноградов под 30 тис.бюджетных и спонсорских денег прикарманил. А орал же, что любую власть за нас порвёт, гнида.

  • секте свидетелей майдауна:

   А,что в Лубнах,аж две чернобыльских организаций ??? Не понятно ! А самое главное,что во всех организациях есть свои члены… А на счет виноградова и попа гапона,то они будут «царямы»(среди себе подобных) пока при «власти» ими же вымайданенные… Они слабые люди,личности,которые не признают своих ошибок,поражений и живут по принципу хуже,плохо,дно,пропасть,ад(но при этом личное обогащение,хоть копеечное)- НО МНОЮ ВЫМАЙДАНЕННОЕ… НЕ ОБРАЩАЙТЕ ВНИМАНИЕ НА НИХ ! И уверен,все те кому не нравиться-це воно (теперь мне понятно стало)

   • Лариса _ Лубни:

    В самих Лубнах 4 чорнобильські організації і одна в Лубенському районі. Всього 5 чорнобильських організацій. Три міських і одна районна організація належать до «Союз Чорнобиль України». Наша Лубенська міська громадська організація інвалідів «Ветерани Чорнобиля» створилася з людей, які активно приймали участь у відстоюванні порушених прав ліквідаторів 20 вересня 2011 року і на протязі всіх останніх років не зрадили інтересів ліквідаторів. Ми співпрацюємо з ВГО «ВОВЧ». Час розставляє все по своїх місцях. На рахунку нашої організації безліч піднятих актуальних питань, проведених заходів. Свою діяльність оприлюднюємо як на шпальтах місцевих газет, так і на цьому сайті. Багато хто може лише кричати, ображати, в той час не прочитавши не те, що закону чи постанови, а навіть чергового «покращення» від влади. До речі, хто був учора на нашому заході, ті почули і побачили різний рівень обізнаності серед ліквідаторів. Тому висновок такий, чим менше люди знають правду, тим ними простіше управляти. Ми завжди на своїх щотижневих зібраннях подаємо останні новини в інформаційної царини, вчасно реагуємо на ті чи інші спроби «покращити» вам всім і без того не легке життя. Тому і звертаємосяся з письмовими зверненнями до нині діюих депутатів, хоч і знаємо наперед, що багато з них вас давно вже списали з цього життя. Тому така ситуація і є. Ви ім потрібні лише раз на 3-5 років, коли починаються вибори до всіх рівнів «державних корит»( вибачте за мій французький). Все. Вибір за кожним із вас. Кожний має право належати до тієї організації,яка на його думку дійсно згідно Статуту захищає законні права та інтереси. Якщо немає у вас такої організації, створіть її для себе ж. Повірте, ніхто не прийде і не зробить вам добре, поки ви самі цього не зробите. Всім бажаю добра.

    • Андрій Селевко:

     4 організації міста і 1 районна ??? Це ж скільки на вас гетьманських булав потрібно ? А чи не простіше створити одну , але дієву ???

     • Лариса _ Лубни:

      Ні, не простіше. Люди, які підтримували політику Андреева, вони ніде не поділися і сьогодні очолюють 4 ЛУБЕНСЬКИХ організації «СЧУ».Тут дійсно бажано об»єднатися і вкінці кінцем пояснити своїм членам, що ж таки вони відстоюють, за що борються, так як вище керівництво ще в одинадцятому році їх кинуло в прірву, обизвавши піною і прилипалами, за дану образу ніхто не запитав. А дієва організація в Лубнах є — це Лубенська міська громадська організація інвалідів «Ветерани Чорнобиля», члени якої з 2011 року не зрадили інтереси ліквідаторів і до сьогодні стоять на чітких позиціях по відстоюванню своїх порушених прав. Ще раз повторюю, результати діяльності ми висвітлюємо в місцевих ЗМІ, у ФБ і на цьому сайті. Ми постійно вишукуємо можливості зрушити дану проблему в позитив. Замість критики, беріть на замітку і користуйтеся цими методами на своєму рівні.

     • Лариса _ Лубни:

      Ні, не простіше. Люди, які підтримували політику Андреева, вони ніде не поділися і сьогодні очолюють 4 ЛУБЕНСЬКИХ організації «СЧУ».Тут дійсно бажано об»єднатися і вкінці кінцем пояснити своїм членам, що ж таки вони відстоюють, за що борються, так як вище керівництво ще в одинадцятому році їх кинуло в прірву, обизвавши піною і прилипалами, за дану образу ніхто не запитав. А дієва організація в Лубнах є — це Лубенська міська громадська організація інвалідів «Ветерани Чорнобиля», члени якої з 2011 року не зрадили інтереси ліквідаторів і до сьогодні стоять на чітких позиціях по відстоюванню своїх порушених прав. Ще раз повторюю, результати діяльності ми висвітлюємо в місцевих ЗМІ, у ФБ і на цьому сайті. Ми постійно вишукуємо можливості зрушити дану проблему в позитив. Замість критики, беріть на замітку і користуйтеся нашими методами на своєму рівні. Простіше іти вже натоптаною стежкою, чим придумувати щось нове. Бажаю вам усім успіху.

 9. Кіндрат:

  Шкурпела В.П.! Березін В.О. — теж знайоме прізвище, діяч СЧУ. Та і інші…
  Здається і партія є з непоганою назвою, а чомусь не користується популярністю навіть серед чорнобильців. Щось там не ТАК.
  Хто знає більше про цю партію прохання пояснити. А то може як пише Лариса _ Лубни: 25.02.2017 в 07:08 «на осінь вибори»… А якщо справді!

 10. СЕМ:

  Я ПРАВИЛЬНО ПОНЯЛ, ЧТО ПРИГЛАСИЛИ НА КРУГЛЫЙ СТОЛ ЧЕРНОБЫЛЬЦЕВ С ДРУГИХ РАЙОНОВ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ. И ОНИ ПРЕДСТАВЛЯЮТ ОРГАНИЗАЦИИ ОТ «СЧУ», А МОРАЛЬНЫЙ УРОД ШКУРПЕЛА, КОТОРЫЙ ПОДПИСАЛ ПОСТАНОВЛЕНИЕ 1210 К ВЛАСТИ РВЁТСЯ ЧЕРЕЗ ЧЕРНОБЫЛЬСКУЮ ПАРТИЮ. А ПОСМОТРИТЕ КТО В ЭТОЙ ПАРТИИ В РУКОВОДСТВЕ: ЛИГУН — ШКУРПЕЛА — ОРЛОВСКАЯ, ВСЕ ИСТИННЫЕ АНДРЕЕВЦИ. А КТО ПРЕДСЕДАТЕЛЬ ИЛИ ГОЛОВА ПАРТИИ???????. К ВЛАСТИ ЛЕЗУТ ПООДОНКИ. ИЛИ ЭТА ПАРТИЯ ПРЯМОЕ ПРОДОЛЖЕНИЕ «СЧУ». ПОХОЖЕ, ЧТО ТАК И ЕСТЬ.
  А РЕБЯТАМ ИЗ МЕСТНЫХ «СЧУ», КОТОРЫЕ БЫЛИ В ЛУБНАХ НА МЕРОПРИЯТИИ СОВЕТ, ГОНИТЕ ПАДЛЕЦА ШКУРПЕЛУ СРАНОЙ МЕТЛОЙ. ВОТ ВАМ ПРЕДАТЕЛИ ВАШИХ ЖЕ ИНТЕРЕСОВ. И ТАКИХ ШКУРПЕЛ В КАЖДОЙ ОБЛАСТИ, РАЙОНЕ ХВАТАЕТ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ. СЕЙЧАС ЭТИ ВОЛКИ В ОВЕЧЬИ ШКУРЫ ПЕРЕОДЕВАЮТЬСЯ. ЗАДАВАЙТЕ ВОПРОСЫ ХОЛУЯМ, КОТОРЫЕ СЛУЖАТ ЛЮБОЙ ВЛАСТИ, РАДИ СОБСТВЕННОЙ ВЫГОДЫ. ПРОСТЫЕ ЧЕРНОБЫЛЬЦИ-ЛИКВИДАТОРЫ ИМ НЕ НУЖНЫ.

 11. Кіндрат:

  Алекс: 25.02.2017 в 09:30
  Аноним: 25.02.2017 в 09:40
  СЕМ: 25.02.2017 в 09:05

  Дякую за інформацію щодо «СОЦІАЛЬНО-ЕКОЛОГІЧНОЇ ПАРТІЇ «СОЮЗ.ЧОРНОБИЛЬ.УКРАЇНА.»
  Все зрозуміло. Vox pópuli vox Déi — «глас народа — глас божий».

  • секте свидетелей майдауна:

   А от куда инфа о выборах на осень ??? присоединяюсь к Киндрату с благодарностью о информации…

   • Кіндрат:

    «инфа о выборах» від Лариса _ Лубни: 25.02.2017 в 07:08

 12. алекс:

  Кіндрат: зайди на андреевский сайт(счу) там эта инфа

  • Кіндрат:

   Зайшов, знайшов. У розділі «Наша партія» дрібненька інформація і ніякого обговорення. Срамота!

   • алекс:

    какие шкурники—такая организация и партия

 13. Николай с.м.т Иванков:

  правильно пишет l;nnmm,;[pok: и Валерий о пенсии и ст. 50 и 54 ни гу-гу это пиар наследников андреева

  • l;nnmm,;[pok:

   ПОМНЮ КАК ЛУБНЫ НАЧИНАЛИ. ВСЕМ ИХ СТАВИЛИ В ПРИМЕР. НЕ ДАРОМ ГОВОРЯТ ЧТО ВСЕ ПРЕДСЕДАТЕЛИ И ИХ ЗАМЫ ОТ МИНСОЦПОЛИТИКИ ПОЛУЧАЮТ БАБЛО. ЧТО БЫ ЛЮДЕЙ В КИЕВ НЕ ВЫВОДИЛИ. И ДЕЙСТВИТЕЛЬНО КАКАЯ ТИШИНА В ЧЕРНОБЫЛЬСКОМ МИРЕ. У КОГО НЕ СПРОСИШ НЕ КТО НЕ ЧЕГО НЕ ЗНАЕТ. ПРОДАЛИСЬ ИУДЫ.

   • Николай. Полтава:

    О каких иудах ты мычиш. Одни иуды у чернобыльцев, это СЧУшные мрази. Лубенчан от ВОВЧа ставили и будем ставить в пример, потому как другие продались в 2011 году, то сегодня мы и имеем. А все областники счушные на местах остались, деньги [censored] медали, ордены сами себе цепляют.

 14. дмитро:

  шановні побратими чому ви палець об палець не вдаривши починаєте жовчу бризкаться . для ліквідаторів хочем щось зробити . я готовий і з богом і з бісом домовятись лише б життя покращилось . а вам диванним обсирачам ганьба .

  • Николай с.м.т Иванков:

   Дмитро ти мабуть теж з того ж шобла андрєєвського, ми тобі про Івана а ти нам про Степана,в резолюції написано про житло, підвищення на продукти харчування, оздоровлення і всяка біліберда, а де ж про пенсії і ст. 50 і 54 нема?, так що з бісами і баригами я бачу ви вже домовились

   • алекс:

    Николай с.м.т Иванков:
    почему-же это все актуальные вопросы. а если ты нуждаешься только в пенсии-то много Чернобыльцев до сих пор нуждаются в жилье и во многом что тут не указано.

    • Николай с.м.т Иванков:

     Алекс я же не против жилья ,компенсацию за не использованную путевку в размере 100% , повышение рамера выплат на продукты питания и остального но ничего о пенсии ?разве это не договорняк с властью?

 15. l;nnmm,;[pok:

  А ПОЧЕМУ С ХАРЬКОВА ПРЕДСТАВИТЕЛЕЙ НЕ БЫЛО. ВОТ ИНТЕРЕСНО. ЛАРИСА ОТВЕТЬЕ ПОЖАЛУЙСТА.

  • Лариса _ Лубни:

   Взагалі спілкування передбачає елементарні речі — відкритість і за правилами хорошого тону — співрозмовники чи користувачі соціальних мереж мають можливість знати з ким спілкуються. Я апсолютно нікому нічого не повинна доказувати, відповідати. Ми,діючою організацією працюємо згідно Статуту організації в інтересах членів нашої організації в межах Конституції України. Всі, хто задають мені питання, задайте їх собі.Хто вам заважає створити організацію згідно того чи іншого статусу представлення(чи то ліквідаторів І категорії, чи ІІ категорії, станційників, евакуйованих і відселених, просто переселенців), тому що всі акції протесту, інші заходи ініціюють і проводять ліквідатори І категорії, а всі, кого я перечислила, лише обурюються, і звинувачують організаторів, що їхні права не відстоюємо. До речі,даний захід організовувався для спільного відстоювання порушених прав, але багато хто піднімав питання, які стосувалися лише його особисто,що мені і не сподобалося. З чого роблю висновок, кожна категорія повинна створити свій оргкомітет, напрацювати згідно діючих нормативних документів своє бачення ситуації, об»єднати ці вимоги, також згідно категорій у спільні вимоги. Тільки таким чином можна дійти згоди і отримати результат. А відповідати вам на поставлене вами запитання немаю ніякого бажання — ви ніхто.

   • 2017г.:

    ЛАРИСА А ПОЧЕМУ ОН НЕ КТО. ЭТО ВЫ ПОСМОТРИТЕ НА СЕБЯ КТО ВЫ!

    • Лариса _ Лубни:

     Я на відміну від попереднього дописувача і вас особисто підписуюся своїм справжнім ім»ям, а не видуманим, своє прізвище ставлю під матеріалом, який ви всі обговорюєте, і фото, за яким мене знають в Україні. Що вам заважає відкрито вступати в діалог з людьми. Якщо ви їх не поважаєте, поважайте принаймі себе.

   • Николай с.м.т Иванков:

    ты кем себя возомнила?ты знаешь этого человека что пишешь что он никто?может он неграмотный или не понимает, а ты его опускаешь ,это ты курица общипанная, лезете до корыта чтобы потом на..ебб…ат…ь.. таких как он

    • l;nnmm,;[pok::

     В ХАРЬКОВ ПРИЕЗЖАЛ ЛИГУН В КОНЦЕ 2016 ГОДА. С ПРОЕКТОМ О ПЕНСИИ В ПРОЦЕНТАХ. И ТИШИНА. ПРИЕХАЛ ЛАПШУ ПОВЕСИЛ НА УШИ И ВСЁ. ТАК И В ЛУБНАХ.

     • Олег =Хорол:

      В Лубнах Лигуна не было , никто ничего не обещал. А сотрудничество с Пилипенко имеет хорошие перспективы — если человек искренний. А что будет на самом деле — посмотрим. Если в гамаке качаться , лапу будем сос ать и дальше.

     • Колян:

      Ты, чмошник безымянный, угомонишся или нет. Ну скажи на милость, тебе что лапши надо. Сделай сам что нибуть. Тебя, смотрю заело таки по Лубнах. Собери у себя в городе или селе, где ты обитаеш такое количество делегаций, пригласи кого нибуть с определённым видением проблемы, сделай свою ПРАВИЛЬНУЮ БЕЗ ЛАПШИ резолюцию.Вот тогда тебе все мы скажем СПАСИБО.А то бла-бла-бла просто надоело. Ну ещё есть предположение, работаеш ты мил человек на Минсоцполитики, которое 11 «не нравится» поставило, и ты свои 30 серебряников отрабатываеш. Бого тебе судья.

     • Колян:

      Ты, чмошник безымянный, угомонишся или нет. Ну скажи на милость, тебе что лапши надо. Сделай сам что нибуть. Тебя, смотрю заело таки по Лубнах. Собери у себя в городе или селе, где ты обитаеш такое количество делегаций, пригласи кого нибуть с определённым видением проблемы, сделай свою ПРАВИЛЬНУЮ БЕЗ ЛАПШИ резолюцию.Вот тогда тебе все мы скажем СПАСИБО.А то бла-бла-бла просто надоело. Ну ещё есть предположение, работаеш ты мил человек на Минсоцполитики, которое 11 «не нравится» поставило, и ты свои 30 серебряников отрабатываеш. Бог тебе судья.

    • Восставший из ада:

     Зачем человека походу [censored] ? Она то как раз реальное дело делает — в отличие от тебя ,петуха гамбургского.Ещё нада разобраться на твое место у корыта.Люди организовали полезное мероприятие , а вы динамите их ,не отрывая зад от своего дивана.

     • Аноним:

      ты п..иии…до…..ррр закрой [censored] занимайся своим делом иди и отсасывай у этих иуд

      • восставший из ада:

       Вот из-за таких анонимных шакалов и страдает все чернобыльское движение.Только и можете из-под кровати вякать,на большее ума нету.

 16. Андрей:

  Абревиатура СЧУ уже изжогу наводит..с ними связано всё негативное что у нас происходит…неужели нет способа от них избавиться…или заменить их…блин..вызвать на ринг…что угодно понятно что они мылят на одну руку с минсоцом..но должег быть хоть какой то способ

 17. ЛИКВИДАТОР МАЙ 1986:

  ЛАРИСА МОЛОДЕЦ

  • Николай. Полтава:

   2 марта в Полтаве Шкурпела собирает сборище, где будет агитировать за Чернобыльскую партию. В кого есть мозги, включайте их, так как это действительная реанимация андреевщины. И действующие лица те же, только под крылом новой власти. И нужна им эта партия, что бы снова на новых выборах в эту самую власть ворваться.

   • Восставший из ада:

    Откуда инфа ? Что то я пока ничего не слышал ,хотя и в Полтаве. Или опять мищуковская пропаганда. Смотри ,Коля , если что то не так , спросим строго.

 18. дмитро:

  я про те що лубенські ветерани постійно в роботі а тут критикани — обс—рали починають розказувати як треба покажіть як робите ви й запросіть нас . ми будем вам вдячні . дорогенькі просипайтесь бо нас зїдять і дух не піде . у власть імучих апетит безкінечний .

 19. Кіндрат:

  Лариса _ Лубни: 25.02.2017 в 11:50

  «…вибори до всіх рівнів «державних корит»…» Чудово сказано! Беру на озброєння.
  Ларисо! На конструктивну критику не ображайтесь. На іншу можна було б і не відповідати.
  Вчергове пишаюсь Полтавською областю і лубенськими чорнобильцями!

  • Лариса _ Лубни:

   Дякую за порозуміння і підтримку.

 20. Тетяна Лубни:

  Дорога, Ларисочко! Хочу щиро подякувати тобі за плідну працю в організації ЛМГОІ «Ветерани Чорнобил» і за розуміння наших негараздів. Ти ніколи не лишаєшся осторонь проблем своїх ближніх. Завдяки таким чуйним людям, як ти, ми можемо успішно реалізувати заплановану роботу. Ми і так вже, завдяки тобі,домоглися багатообіцяючих результатів, тому зупинитися на півдорозі було б просто нерозумно! На негатив не звертай ніякої уваги, бо це просто пишуть «далекі» люди, які не знають всього із середини…Ніколи не збирай і не плекай образи до себе, особливо від людей, які не знають тебе близько, адже ні твоє життя, ні твоя робота не варта того, щоб витрачати її на негатив, невдоволення та незрозумілу критику деяких людей. Ти завжди старалася, ти завжди прагнула зробити краще, завжди твердо відстоювала позиції Чорнобильців. Люди тебе завжди підтримували і будуть підтримувати, бо вірять тобі і в тебе! Особисто я вдячна тобі за все і впевнена ,що ти гідна того, щоб почути слова подяки і любові від усіх чорнобильців нашої організації і, повір, на тільки нашої організації!!!

 21. Татьяна:

  Прежде, чем писать всякие гадости о Ларисе и водить брехни в интернете, Шановные лутше Вы займитесь делом! А наша Лариса Николаевна большая трудяга!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов