Відповідь Державної Казначейської служби України

9

54

19 комментариев к записи “Відповідь Державної Казначейської служби України”

 1. Юра:

  Своім да нашим.

 2. степан:

  у менярешение суда за 2011 год ничего не выплачено аони пишут будут выплачивать за 2015 2016парадокс

  • nik:

   Это выплачивают тем кто подал решение суда в исполнительную службу в 15-16 годах.

 3. Ефрейтор СА:

  Чим ця чергова відписка відрізняється від відписок різних чиновників та установ за 2012,13,14,15,16,17 роки? А нічим- все те саме, що і писали «паперєднікі».

 4. Лариса_Лубни:

  Ця відписка показує те, що небайдужі люди не сидять, склавши руки, а шукають шляхи вирішення піднятих проблем. Це було звернення до КСУ, це був Чорнобильський з»їзд.це вимога створення державного чорнобильського реєстру.

  Цікаво виходить, коли просто знаючи проблему той чи інший активіст звертається в різні інстанції, для вирішення наболілих чорнобильських питань більшості,то замість подяки людині, отримують пусті та ще й образливі коментарі. Дивись вище. Що це??? Кожний приміряє дану відповідь стосовно себе, не приклавши до її написання жожних зусиль. А в мене таке рішення, ні а в мене ось теке. Абсурд. Кожний старається «блеснуть умом».

  Я не бачу конкретних пропозицій, конкретних відкритих людей, а лише ніки. Для кого старатися, якщо ви боїтеся відкрито навіть підписатися під своїми сказаними тут словами. А дійсно,за слова потрібно відповідати. Дуже дякую, особливо за вчорашні коментарі, які стали уроком,з якого зроблено висновок — що працювати потрібно лише для тих хто цінує і затрачений час і саму роботу по вирішенню піднятих проблем.

  Вчора, в телефонному режимі було прийнято рішення колективом нашої організації ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля» — звернутися до керівництва сайту «ВОВЧ», якщо ми будемо виставляти нашу інформацію — прохання — тільки без можливості коментування. Лише інформація.

  • Ів-Франківськ:

   В дупу засуньте вашу інформацію, тільки людей вводите в оману і бабло стріжетє у партії

   • Лариса_Лубни:

    Щиро дякую за вашу оцінку роботи, як київської команди, так і лубенської. Ви в черговий раз підтвердили вірність нашого рішення про закриття коментарів поки що під інформацією із Лубен. Багато думаючих людей уже на цю хвилину передзвонили і підтримали нашу позицію. Ми надаватимемо цінні дані у телефонному режимі та у особистих посиланнях.

    Залишаємо вам площадку для вашої інформаці. Складається враження, що ви по собі судите з приводу стрижки бабла партії, знаєте, як це робиться. Нагадую, негатив завжди повертається тому, хто його виплескує на інших. Не даремно є причта, що взявши до рук грудку землі, можете не докинути до вибраної вами людини, а руки забруднете. Що ви і зробили. Закон бумерангу ще ніхто не відміняв. Він працює.

   • Алекс:

    Учуял вонь из под рясы. фууууууууууууууууууууууууууууу.

    • Алекс:

     с Ив-Франковска, что на берегу Днепра.

 5. кривбас:

  мне тоже за 11 год не дали НАПЕРСТОЧИКИ сволота

  • nik:

   А вы ПОДАВАЛИ решение суд в исполнительную службу ???

   • "Десна":

    nik: 14.01.2018 в 21:10
    Исполнительная служба, в том числе и «примуса» давно вернули почтой многим истцам обратно исполнительные листы. Для того, чтобы с ними годами «меряться …..» надо иметь здоровье как у быка и стальные нервы, а откуда им взяться у настоящих инвалидов Чернобыля из числа участников?

    • nik:

     Десне. Повторно подаёте документы в ИС. Они передают их в казначейство и через 2-3 года получаете деньги. Я получил.

 6. партизан 86:

  Лаиса, я вамы восхищаюсь, что у вас хватает терпения отвечать ком. таким придуркам,складывается мнения что пишут одни вредители называется ни себе ни людям. Спасибо вам за информации

  • викт.:

   Ларисе респект. Но будем ревалистичней.когда 26 апреля то все пришедшие стояли в очереди за цветочком от ЛЯШКО киев троещина.

 7. светлана:

  Лариса,вы правы,это все диванные протестанты,мыслящие просто берут информацию на вооружение.

 8. ольга:

  лариса я вас прошу намечть день и ехать в киев и собиратьсяу верховной рады если нада перекрыть

 9. степан:

  мы инвалиды вйны чернобыльцы ликвиаторы готовы хат на киев подольск одесская область а вы лариса делаете нужное дело не обращайте внимание на идиотов и так мало полезной информации унас решение ес в нашу пользу вкакой еще суд подавать

 10. ник-то.:

  здравствуй долар по 50

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов