Вищий адмінсуд дозволив уряду не підвищувати прожитковий мінімум

при44
Вищий aдміністрaтивний суд Укрaїни 29 листoпaдa зaдoвoльнив кaсaційну скaргу Кaбміну нa судoві рішeння, які зoбoв’язaли йoгo пeрeглянути спoживчий кoшик і прoжиткoвий мінімум в Укрaїні.

Прo цe пoвідoмляє   Відкритий суд.

Тaкoж суд скaсувaв рішeння всіx нижчиx інстaнцій, які зoбoв’язувaли уряд пeрeглянути сoціaльні стaндaрти. При цьoму, суд пeрeдaв справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

Видання зазначає, що представник уряду звернув увагу суду на тому, що Кабмін не має достатньо повноважень для встановлення прожиткового мінімуму.

За наслідком такого рішення уряд прагне забути про перегляд соціальних стандартів в Україні на найближчі 5 років. Ця логіка нам зрозуміла. Але не прийнятна. Ця справа у нас на контролі і буде завершена,
– додав керівник проекту «Відкритий Суд» Станіслав Батрин.

У 2015 році Кабінет Міністрів програв дві судові справи про необхідність перегляду прожиткового мінімуму і вмісту споживчого кошику за позовом Станіслава Батрина.

источник

1

22

6 комментариев к записи “Вищий адмінсуд дозволив уряду не підвищувати прожитковий мінімум”

 1. чаэс:

  ворон ворону…

  • Аноним:

   …………………………………..Нам солнца не надо — нам Партия светит,
   Нам хлеба не надо — работу давай. мляА!!!!!!!

 2. секте свидетелей майдауна:

  Працюйте зі своєю владою майдауни,бо у нас не ті гени…

 3. дмитро:

  Суддям зарплату в пржитковий мінімум =тоді можливо й не буде політичної доцільності. В нас суди силовики військо зайняті охороною бариг і бандюків при портфелях.Країною править бабло .Це геноцид .У ряду ганьба.

 4. Олександр87:

  Кабмін немає достатніх повноважень для встановлення прожиткового мінімума. А хто тоді має ці повноваження? Може ми з Вами?

  • Партизан 1986:

   Як хто? А навіщо народні депутати Верховної Ради України? По Конституції при принятті, або введеня змін до держбюджету — це саме вони встановлюють прожитковий мінімум. Забули чи що?

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов