Виступ на погоджувальній раді від «Партії «Відродження» Біловол Олександр Миколайович

Я вaм тільки привeду oдин приклaд пo місту Xaркoву. Сьoгoдні ті прoпoзиції, які xoчe внeсти уряд – пeрeдaти всі пільгoві пeрeїзд трaнспoрту, сaнaтoрнo-курoртнe лікувaння, житлoвo-кoмунaльнe гoспoдaрствo нa плeчі місцeвoї грoмaди, цe тільки ляжe нa бюджeт нaшoгo містa Харкова один мільярд 300 мільйонів. А в цілому, якщо ми передамо пільги житлово-комунального господарства на плечі міської громади, це ще буде додатково 500 мільярдів.

Читайте также:
1-Госбюджет на 2018 год в правительственной редакции отягощает дополнительными расходами местные бюджеты. Министерство финансов предлагает возложить на места нагрузку по выплате льгот по оплате коммунальных услуг, сокращает медицинскую субвенцию, а также планирует изымать больше денег в госбюджет у богатых городов.

2-Рева оценил реальный объем финансирования субсидий и льгот на 2018 год

Тому я на сьогоднішній день звертаюсь до Першого віце-прем’єра, до нашого уряду, щоби переглянули цю політику.

Якщо ви вже передаєте на місцеві бюджети, то вони повинні відчувати державну підтримку і державне фінансування. Сьогодні уряд пропонує фінансування ряду державних програм у сферах медицини, розвитку освіти, інфраструктури.
Ми говоримо сьогодні про децентралізацію. Але в цілому уряд планує знову кошти направляти на місцеві адміністрації. Для того, щоб нам робити якийсь фельдшерсько-акушерський пункт чи якісь другі соціальні проекти, треба узгоджувати з місцевою владою. Про яку децентралізацію, про які місцеві громади, про яке фінансування місцевих органів самоврядування ми на сьогоднішній день можемо говорити?
Слідуюче. Сьогодні урядовці, я звертаю тут і першого віце-прем’єра, знову пропонують перекласти на місцеві бюджети фінансування державних установ І і ІІ рівня акредитації. Сьогодні їх 426 оцих коледжів і технікумів. Зверніть, будь ласка, увагу, рік тому назад ви передали професійно-технічні училища на місцеві бюджети. Практично ми їх втратили. Саме цінне, це середню освіту, професійно-технічну, і сьогодні цих 426 ми передаємо на місцеві бюджети. Це…. Зверніть на це увагу. Якщо не буде державної підтримки, якщо не буде державного фінансування, вони загинуть так, як загинула на сьогоднішній день середня освіта. (13.11.2017)

Источник:

3

29

9 комментариев к записи “Виступ на погоджувальній раді від «Партії «Відродження» Біловол Олександр Миколайович”

 1. ВЛАДИМИР ХАРЬКОВ:

  РЕВУ- НА КОЛ!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Кіндрат:

  Якщо все перекладається на місця то навіщо тоді роздуті центральні державні установи з їх шаленим зарплатами? Скоротити до бісової матері!

 3. ник-то.:

  умножить державу на ноль толку с неё…

 4. Андрей:

  Рева враг номер один…

 5. мусій:

  рева козел

 6. настоящий:

  но только после чистки всех чернобыльцев.а то развелось инвалидов войны фуева туча

 7. УС- 605 чаэс,1986г.:

  После постановы КАБМИНА №51 в 1997г.создавали единый реестр ликвидаторов авариина Чаэс.Интересно,куда он подевался?Наверное помешало межигирья и дачи в сторону Дымера,а точнее 4 категория и льготы на газ.

  • Минаков Сергей:

   Да если статистику посмотреть,то ликвидаторы увеличиваются с каждым годом, в основном первая категория

 8. Соломон Киокомитцу:

  СССР в войне с Финляндией угробил 126875 солдат и офицеров.Японцев после бомбёжки Хиросимы и нагасаки погибло и умерло потом 450000 человек.Нас, Чернобыльцев загано в могилы 1948381 человек… Так что выходит Серёга мы смотрим разную статистику.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов