Вот такое письмо пришло в редакцию сайта ВОВЧ

7

2

18 комментариев к записи “Вот такое письмо пришло в редакцию сайта ВОВЧ”

 1. григорій:

  да ми співчуваем каждий із нас все робили самі що поробиш що у нас керівники державою такі забувають завдяки кому вони працюють.Я вам скажу що дуже багато ліквідаторів не з охотою підтримували різні акціі і неадикватно ставилися до тих хто мав групу вони думали що іх болячки не каснуться а тепер кинулись за допомогою .Ми фінансово не взмозі допогти тому що самі на мінімальці тільки можемо поспівчувати

 2. Лариса _Лубни:

  Яка область? населений пункт? Чи є місцева чорнобильська організація? Звертайтеся за допомогою в Управління соціального захисту.

  І з кожним роком становище ліквідаторів погіршується.

  Тому, якщо немає на містах чорнобильських громадських організацій — створюйте їх разом. Спільно можна підтримувати один одного та відстоювати свої інтереси.

  А ви, Любов Калініченко направте звернення ще також до міського чи районного голови Ради, бо є ж програма «Турбота», з джерел якої в таких випадках повинна бути виділена допомога.

  • Віктор:

   До категорії 3-інші учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (які не перебували в зоні відчуження)
   Для категорії 3-Відшкодування50% вартості палива,придбаного в межах норм, встановлених для продажу населенню,що не мають центрального опалення.
   В управлінні соціального захисту населення зверталися?

  • срочник Богодухов:

   А сколько таких ребят осталось, что нет связи!!! Вот за срочников говорят, что теперь много получают пенсии—нет ребята в кого есть группа тот может и что то иметь.

 3. Iгор Мандрика:

  Це на превеликий жаль наша сумна правда i дiйснiсть. Якщо майже всi вже нарештi усвiдомлюють, що слово ЛIКВIДАТОР повинно окремо бути виписано в нашому Законi, а не якiсь там «чорнобильцi», або ж принизливе «постраждалi внаслiдок…» якщо вже i постраждалi то виключно вiд дiй всiх без виключення влад за всi часи. Згадайте будь ласка про що йшлася мова 25 жовтня 2017 року на столичному з’iздi лiквiдаторiв, тодi ми вимагали вiд мiнсоцполiтики пришвидшити видачу нових посвiдчень де було б чiтко вказано хто лiквiдатор, хто ядерник, хто член родини померлого лiквiдатора, хто там iншi категорii. Без наведення врештi решт суворого порядку та контролю хоча б за кiлькiсттю людей, приписки i шахрайство будуть тривати вiчно. Вони навiть не бажають створити вже за понад три десятилiття единий реестр всiх без виключення так званих » чорнобильцiв» та постiйно саботують це питання, хоча самi ж i його iнiцiювали. Ось потiм i виникають байки, що на чорнобильськi питання потрiбнi начебто захмарнi кошти i на нас уних цiх коштiв завжди нема. Чому я не хочу себе називати » чорнобильцем» ? Уявiть що за нинiшнiми часами у нас вiдбулися деякi подii : з Криму виiхали скажiмо кримскi татари, iншi патрiоти, хто вiдчував небезпеку, те ж саме з луганськоi областi i також з донецькоi — всi вони переселенцi, а ще там знаходяться i тi, хто пiшов воювати i за таким же принципом як i у нас всiх можна обiзвати одним дебiльним словом » кримодонецьколуганцi» теж закiнчення на таку ж саму лiтеру «i» , як i в словi «чорнобильцi», а саме головне що це штучно нав’язане за радянськими традицiями слово, з допомогою якого нас вiчно в народi з кимось плутають, чи то з челюскiнцами, чи то з папанiнцями, чи навiть з тимуровцями i хоч добре що не з колчакiвцями — повнiстю зневiльовуе змiст того самого ЗАХИСНИКА свого народу та рiдноi землi ! Треба нарештi щоб вiдбулося ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ — це таки дуже корисна рiч, особливо з огляду на подii з висоти 30 рокiв- це своерiдний промiжний пiдсумок, який кожен повинен зробити насамперед для себе.Ну це моя особиста думка, але ж Ми повиннi самi визначитися — ХТО МИ? Гадаю ЛIКВIДАТОРИ — ПЕРЕМОЖЦI, ЗАХИСНИКИ — було б справедливо. Навiть попри те що ми вiдходимо з кожним, але залишаемося НЕПЕРЕМОЖЕНИМИ i дуже вiрю в те що МИ УСI ВСI РАЗОМ знову ПЕРЕМОЖИМО ! Другу та третю категорiю лiквiдаторiв обов’зково треба пiдтягнути в змiнах як до нашого Закону, так i в iнших законодавчих актах, з тим щоб вони мали змогу пов’язати своi хвороби врештi решт iз Чорнобилем i стати повноцiнними нашими побратимами з рiвними правами хоча би дифиринцьовано по роках та термiнах перебування на лiквiдацii. Iнакше цi люди остаточно будуть приреченi, а ми навiть i не спромоглися та й не намагалися допомогти нашим зневiрившимся таким же ж хворим побратимам — лiквiдаторам. Це ж все ж таки в свiй час хитра та пiдступна державна машина такий розподiл запровадила, а ми ж простi люди, що нам мiж собою ще дiлити?

  • Andrew:

   У мене написано «Посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії…» — ну й що? Як була пенсія з маком так і є. Гадаєте, напишуть «Посвідчення героя ліквідації…», влада одразу з грошима прибіжить? Аж захекається, ага. Поки не буде механізму покарання за невиконання законів України чиновниками Пенсійного фонду, Кабміну, поки виплати штрафів за рішеннями ЕСПЛ не будуть з їхньої кишені — нічого не буде

  • Вова:

   И у меня в украинском посвидчени написано «учасник ликвидации», и это ещё до андреевских вкладок, НО мои права такие-же как у тех у кого первая категория, а он и на карте нее покажет где тот Чернобыль

 4. сергей:

  вот и обидно за державу привели к власти воров и убийц им на горе украинского народа плевать сами жируют и милионы воруют вот и думайте за кого голосовать

  • Віктор:

   Все правильно,думайте за кого голосувати!

 5. Правда:

  От так Вам и надо, «европейцы»!, пожинайте то, что привели и ни на кого не обижайтесь. Бороться уже некогда, здоровья нет ни у кого. У нас в районе умирают один за одним, не успеваем деньги сдавать, особенно «все это» началось в этом году, просто страшно, а еще хуже будет с этой «рехвормой». Всем здоровья и с праздником ВЕРБНЫМ ВОСКРЕСЕНЬЕМ!

  • Віктор Познік:

   не держава тут винна.а наші обласні.міські чи районні керівники чорнобильських організацій.всі вони маю повязки.1-2 гр інв.ветеранів війни.ордени і медалі.пенсії..на знаю вашої адреси.але ганьба тим місцевим керівникам громадських організацій.якщо ви.пані Любов Калиниченко.до них звертались…дайте свою адресу і тел.ми допоможемо вам оформити гр інвалідності і подати документи на повязку.все буде добре.стукайте і вам відчинять.з Богом.побратимам здоров.я.з Вербною недількою вас усіх.миру та спокою.

 6. Ликвидатор-86:

  30/03/2018 ПОДАЛ ЗАЯВЛЕНИЕ В ПФ НА ПЕРЕРАСЧЕТ ПЕНСИИ ПО ОБРАЗЦУ «ВИДРОДЖЕННЯ.» ВСЕ ТРИ ИНСПЕКТОРА «НАКИНУЛИСЬ» ДРУГОГО СЛОВА НЕ ПОДБЕРУ ПЕРВЫМ ДЕЙСТВИЕМ БЫЛО-ПОКАЗАТЬ СТАТЬЮ10 И УБЕДИТЬ МЕНЯ ЧТО СУДЬИ ТУПЫЕ А ЛИКВИДАТОРЫ-ГОРЛОХВАТЫ. ДАЛЕЕ-ПОЛЧАСА РЕГИСТРАЦИИ ЗАЯВЛЕНИЯ И ОБЕЩАНИЕ В ТЕЧЕНИИ МЕСЯЦА ДАТЬ ОТВЕТ ПО СУТИ. ЧТО УЖ ГОВОРИТЬ О «РЕВАХ» ЕСЛИ САМЫЙ МАЛЕНЬКИЙ КЛЕРК-ЕСТЬ САМАЯ БОЛЬШАЯ ШИШКА!!!

 7. Богдан:

  А я всім чиновникам до яких я звертався БАЖАЮ ТАКОГО ЗДОРОВЯ ЯК УМЕНЕ то вони на мене кидаються як бик на червоне,в мене мед справа як два томи леніна.А після звернення в АП 2011р прійшла відповидь що м Припять 1986р до радіоактивного забруднення не видносилося,ось так дороги мої.Для справки напишу що ми будували дренаж з під 4 блоку хто там був то знають де ця площадка була!

 8. кутепов:

  Вот ругаете этих уродов правильно.Но и тех кровосисей тоже ругали.И до тех ругали.Иисус станет президентом все одно найдутся недовольные,но меньше.Вывод:Слава Богу шо живы еще.

 9. саня.:

  всё это -плыв плыв а на берези всрався…

 10. сергей:

  ликвидатору а у меня по образцу видродженя не приняли дали свой образец уже напечатанный это чугуевский пф

  • Лариса _Лубни:

   Вам потрібна відповідь з ПФУ якраз на зразок звернення від В.Пилипенка. Тому що потім на підставі відмови з ПФУ по поданій вами заяві ви подаєте судовий позов, також розроблений В.Пилипенком. Ви повинні були настояти в прийнятті від вас вашого звернення, а не нав»язаного ПФУ.

 11. СЕРГЕЙ:

  НАДО НАШЕ ПРАВИТЕЛЬСТВО ДУШИТЬ ТВАРЕЙ…….ИХ И ИХНИХ ДЕТЕЙ И ВНКУОВ ЧТО БЫ [censored] НЕ ЖИЛИ В ЭТОЙ ПОЗОРНОЙ СТРАНЕ КОТОРУЮ КОГДА ТО МЫ ЧЕРНОБЫЛЬЦЫ ЗАЩИЩАЛИ ОТ РАДИАЦИИ……..ПОЗОР ПРЕЗЕДЕНТУ……ПОЗОР ЖЫДУ ГРОЙСМАНУ….ПОЗОР ВСЕЙ УКРАИНЕ……ОКУПИРОВАНОЙ БАНДИТСКОЙ ВЛАСТЬЮ……

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов