Всеукраинский съезд участников ликвидации аварии на ЧАЭС (ФОТО)

70

6

21 комментариев к записи “Всеукраинский съезд участников ликвидации аварии на ЧАЭС (ФОТО)”

 1. BF:

  Здоров’я всім, хто відірвав ____ від теплого місця вдома!

  • 19ANANOLIY61:

   А тим,що не могли відірвати ——від місця(можливо й не теплого,як у більшості) без посторонньої допомоги здоров’я не треба так???Так я вас запевняю,що воно їм не потрібне.Швидше б відійти,щоб не мучитись і не мучити ближнього(якщо ще не відріклися).Думаю,що ви чесна людина і вам має бути соромно???А надалі… чітко висловлюйтесь(фільтруйте «базар»)не ображайте ближнього .Вони вже й так зпаплюжені .

 2. Аноним:

  НЕ байдужим громадянам ліквідаторам аварії на ЧАЄС СЛАВА!
  «ТРУСОНЮХАМ» чи «Трусовозам» від СЧУ на чолі з Войтовим В ГАНЬБА!

 3. Стас:

  Слава та пошана героям-ліквідаторам аварії на ЧАЄС !!! Які своїм життям,здоров»ям,особистим життям спасли всю європу від катастрофи !!! Ганьба,Божья кара, всім тим, хто принижує,знищує забув та не шанує героїв-ліквідаторів ! ТАКОГО ЗАБУВАТИ НЕ МОЖНА,НІКОЛИ…

 4. Петр:

  Слава Героям!

 5. Віктор:

  Люди вдумайтесь в цифри 1986-1991 200 тис.ліквідаторів а на даний час в Україні близько двух міліонів.Ми ніколи не одержим того,що пложено ліквідаторам поки всіх будуть рівняти до ліквідаторів аврії.Закони писали під ліквідаторів аварії а не для тих хто хитріший.

  • Александр:

   Я подымал вопрос откуда 200 тысяч сейчас ,ликвидаторов ?минсоспол явно врёт вдумайтесь было призвано с украины 260 тысяч с 86 по 90 годы ,просто выгодно врать что нас миллионы и тысячи ,а нет денег вас много а нас ликвидаторов не больше 100 тысяч.Но они тупо нагло врут ,а вы что судьи или депутаты или вся остальная шваль чиновничья чтоб получать по закону свои льготы и пенсии,вы просто ликвидаторы даровавшие всей этой мрази жизни.

   • мария:

    почему ни присоединяетесь к ковальчуку

    • Стас:

     нас больше,пусть Ковальчук присоединяется к нам. Мы его не знаем,только слышали. Кто он,от куда,чьи интересы представляет,на кого работает ??? не знаем…

 6. Аноним:

  стас яка ви не розумна людина Нас більше їх менше
  ми всі ліквідатори аварії на ЧАЄС причому 1986 року
  А Ви якого року колега Стас!

  • Стас:

   86! Так,чому він не приєднується до нас ???

 7. Ярослав Олійник,голова обласного ГО "Прикарпатбат Чорнобиль":

  • Про поновлення права ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС другої категорії на пенсію в залежності від зарплати за роботу в зоні відчуження

  «Двоскладові пенсії», запроваджені для ліквідаторів другої категорії з 01 січня 2004 року, по своїй суті є антиконституційними.
  Частина друга статті 27 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» практично забрала раніше закріплене право на пенсію, відокремивши їх від інших, з котрими на рівні розгрібали термоядерне багаття, в залежності від зарплати за роботу в зоні відчуження.
  Наші надії на більш-менш забезпечену старість втрачені із внесенням 17 листопада 2005 року до статті 57 «Пільги по обчисленню середньомісячного заробітку» Закону України «Про статус і соціальний захист громадян,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи нібито безвинних рядків: «Обчислення середньомісячного заробітку провадиться відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
  Мотивація: Двоскладові» пенсії, запроваджені для ліквідаторів другої категорії з 01 січня 2004 року, без перебільшення є дискримінаційними і по своїй суті антиконституційними.
  Частина друга статті 27 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» практично забрала раніше закріплені права на пенсію у ліквідаторів другої категорії, відокремивши їх від інших, нарівні з котрими розгрібали термоядерне багаття. Надії на більш-менш забезпечену старість вони втратили остаточно із внесенням 17 листопада 2005 року до статті 57 «Пільги по обчисленню середньомісячного заробітку» Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (надалі 796-12) нібито безневинних рядків: «Обчислення середньомісячного заробітку провадиться відповідно до Закону України « Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» ( надалі 1058-15).
  Механізм цього «обчислення» прописаний у статті 27 Закону №1058-15.
  Її друга частина визначає наступне: «За бажанням застрахованої особи частина розміру пенсії за віком за період страхового стажу, набутого до дня набрання чинності цим Законом, може бути визначена відповідно до раніше діючого законодавства, а частина розміру пенсії за період страхового стажу, набутого після набрання чинності цим Законом, відповідно до цього Закону. При цьому (зверніть увагу!) частина розміру пенсії за віком, обчислена за раніше діючим законодавством, не може перевищувати максимальних розмірів пенсій, визначених законом для відповідних категорій пенсіонерів…». На практиці оці «максимальні розміри», що діяли на день набрання чинності Законом 1058-15, визначалися за такою формулою: 168,00 грн. = максимальний розмір 150 грн. х 1,12 відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2003 року №1783.
  Вище згадана постанова №1783 під замаскованою назвою «Про заходи щодо поліпшення (!?) пенсійного забезпечення громадян» теж додала чимало дьогтю в «бочку беззаконня» при позбавленні матеріальних прав ліквідаторів другої категорії і сповна заслуговує на статус антиконституційної. Вона беззаперечно суперечить щонайменше 3,8,22 та 64 – ій статтям Конституції України. Саме постанова №1783 надала механізм обмеження наших прав, що забороняє робити Конституція. Остання такий дозвіл надає при виняткових обставинах – «в умовах воєнного або надзвичайного стану … із зазначенням строку дії цих обмежень».

  Пропоную ініціювати боротьбу за скасування даного обмеження.
  Ярослав Олійник,учасник Всеукраїнського з’їду ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС,голова обласного ГО «Прикарпатбат Чорнобиль»

  • Кіндрат:

   Ярославе! Прочитав Ваше звернення. Для тих, хто не в «темі», текст важко сприймається. Зразу непросто зрозуміти ініціативи «щодо обмеження»… Краще б суть своїми словами.

   • Ярослав Олійник,голова обласного ГО "Прикарпатбат Чорнобиль":

    Своїми словами: до 2004 року ліквідатор другої категорії подібно інвалідам Чорнобиля мав право на обрахунок пенсії від зарплати за роботу в зоні відчуження.Пам’ятаєте,що в залежності від зон небезпеки зарплата нараховувалась за вихідні і святкові дні у 10-кратному розмірі,а в звичайні дні: за роботу у третій зоні — у п’ятикратному розмірі,у другій — множилась на три,а в третій — на два.Розмір пенсії залежить від розміру зарплати,що береться за розрахунок,і від стажу.

    • Кіндрат:

     Дякую, зрозуміло.

    • Влад:

     Вторая категория все эти годы игнорировала все акции и стремление отстоять своё. Но как только первая категория начинает шивилиться, тут сразу и о второй категории и о потерпевших начинают вспоминать. Ребята второй категории, никто ваши права не будет отстаивать кроме вас. Подымайтесь, обьединяйтесь и работайте себе во благо. Спасибо организаторам сьезда за умение и самое главное желание заставить власть уважительно относиться к героям Чернобыля, пока они живы, а не тогда, когда надо ложить цветы к памятникам. Власть, выполняй Законы и Конституцию Украины!!!!!!!!!!!!!

 8. Ярослав Олійник,голова обласного ГО "Прикарпатбат Чорнобиль":

  Категорично не згідний із таким твердженням.Треба діяти спільно. А хіба заслуги або ризики для життя у них відрізнялися? Міг спрацьовувати рівень преференцій. Інваліди виборювали пенсію у 6,8,10. А окремі ліквідатори другої категорії до нинішнього дня отримують пенсію в розмірі 949 гривень. Їх навіть не порятувало осучаснення. У першої категорії був бодай натяк на цю пенсію. Для ліквівдаторів другої категорії у 2004 році пресловутим дворівневим розміром пенсії шлях для заслужених компенсацій був перекритий. Всеукраїнські організації очолювали колишні станційники з високим рівнем оплати праці. Вони воювали за своє.

  • аноним:

   Так,чому сидете і ставите підніжки інвалідам ??? До праці !

  • александр:

   Ярослав Олийнык,подскажите инвалидам ликвидаторам нужно писать заявление в пф,о перерасчете пенсии в пятикратном размере,мин зароботку этого года,благодарю

 9. анонім:

  Ярославу Олійнику . Ви пане не праві щодо ст 57 . Є рішення ВС по даній темі , а ще краще подивіться в судовий реєстр , як працюють адвокати в м Павлоград Дніпропетровської обл Скажу Вам пане Олійник , що ви на правильному шляху , лише трохи вивчіть справу глибше . То що пенсійники говорят про 168 грн , то це суди рубають по саме яйо .

 10. Піхотинець:

  Щоб нікого не образити не буду називати імен-це про З’їзд та учасників.Декілька разів передивлявся відео, дуже гарно та аргументовано виступили дядьки і з трибуни, і не з трибуни, про що не можна сказати про тьоток як із президії, так і не з неї.Одна сиділа та гралася мобільником вартістю десь за кілька моїх пенсій, інша несла таку «околесицу» що жуть, а на їхніх лицях були така неприкрита віддаленість від тих питань, що розглядалися З’їздом, що словами не передати.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов