Всеукраинский съезд участников ликвидации аварии на ЧАЭС (ВИДЕО)


ВИДEOФAЙЛЫ ЗAГРУЖAЮТСЯ

113

20

93 комментариев к записи “Всеукраинский съезд участников ликвидации аварии на ЧАЭС (ВИДЕО)”

 1. арс:

  Рева,зажрался

 2. Аноним:

  Рева не мав наміру брати участь у роботі зізду відразу!
  Сьогодні середа- день засідання КМУ початок об 11 годині дня!
  Про це мали знати організатори зїзду!
  Чого не було представників від трусонюхатого СЧУ, наприклад войтова яценко геращенко та інших
  Ось де питання!!! Вони не ліквідатори?Чи вони всі свої питання вирішили?
  На стільки ліквідаторів в УКРАЇНІ приїхало лише 250 чоловік Це мало
  Де пожежник Ковальчук?
  Те що зібралися добре те що ні до чого не домовилися погано!
  Всім бажаю здоровя та перемоги загальної

 3. BF:

  Дорогу осилит идущий!

  • Николай Срочник 86:

   А сколько ребят не дошли…

 4. Лариса _Лубни:

  Мала надію,що пан Рева прийме особисте запрошення на З»їзд ліквідаторів Чорнобильської катастрофи з усієї України, як державник. Почує проблеми людей, які представляють різні чорнобильські організації. Бо термін «чорнобильці» об»єднує різні категорії громадян, які мають свої проблеми. Хотілося в спілкуванні з Міністром наголосити на те, що надавати перевагу одній громадській чорнобильській організації не варто. Центральне керівництво ВГОІ «Союз Чорнобиль України» у 2011 р. спільно з урядом Азарова втілили в життя зрадницьку Постанову 1210,наслідки якої і сьогодні боляче відчувають на собі більшість учасників ЛНА на ЧАЕС, зокрема і члени «СЧУ». І яка після майдану за три роки не змінилася в бік справжнього покращення. На сьогодні вже «нова » влада, яку представляє А.Рева знову «радиться» лише з керівництвом ВГОІ «СЧУ» .
  Виходить, яка б влада не була в державі, завжди здавати інтереси ліквідаторів буде центральна рада «СЧУ», яка фінансується за рахунок бюджетних коштів і є на зарплаті Мінсоцполітики.
  Сьогоднішній захід показав, що представники Мінсоцполітики далекі від тих питань, які турбують людей. На багато питань.які лунали із зали відповіді так і не надійшли, а ті які прозвучали-відмінні від реалій.
  Об»єднавшись в єдине ціле, нам потрібно працювати спільно над вирішенням всих піднятих сьогодні проблем і питань.

 5. Кіндрат:

  Міністр Рева А.О. боїться ліквідаторів. Йому нічого сказати.
  Андрію Олексійовичу! Ви не мій міністр. Ви міністр вінницьких торгашів і бариг…

  • Стас:

   І я такої думки,та ще тисячі ліквідаторів та мільйони пересічних жителів України. Чим швидше ти(рева) та решта вінницьких бариг-неучів,складуть повноваження тим краще для країни і вас особисто. Вінниця,вінницькі полюбіть Україну та її народ !!! Станьте,справжніми патріотами своєї країни,а не зрадниками,вбивцями,злодіями та брехунами… В відставку в всіх! Досить знущатись над народ нашої (но не вашої) України… ГЕТЬ до Вінниці!!!

   • Віктор:

    Ти баран лиши Вінницю в спокої,ти кого назвав зрадниками і вбивцями сепар долбаний.

    • Николай - Смела:

     Виктор, ты из стаи Порошенка — Гройсмана — Ревы — Войтова (этих винницких убийц и торгашей имел ввиду Стас). До такого ужаса Украину даже Янукович не доводил как крованые винницкие.

 6. иван:

  Может стоило переизбрать это продажное руководство,которое продало все интересы чернобыльцев,в баки мусорные их как зрадныкив

  • Стас:

   Вчера стоило!!! Вінниця,вінницькі- полюбіть Україну,не словами,вишиванками,славіками,патріотичними фарбами,закликами, А ДОБРИМИ ДІЛАМИ і вже мовчки,хай народ України побачить та відчує вашу любов…

  • вячеслав:

   Может стоило УБРАТЬ ЭТО ПРОДАЖНОЕ ОБЩЕСТВО — причем юридическим путем.

 7. Аноним:

  Грошей не має в державі на чорнобильців та не буде ніколи!
  РЕва А не мав бути там ще з початку!
  В середу не треба проводити зібрання ніколи
  Чому не було депутатів ВР від «НАРОДУ»?
  Бо ми їм не потрібні потрібні в день виборів?
  Чому не запросили керівництво ВР України?
  Але добре що зібралися та підняли ряд важливих питань перед всіма хто приїхав!

  Справа не в вінницьких та донецьких Справа в байдужості до народу!

  • Стас:

   Все вірно ! Так,чому і чого Донецьких бомбять,знищують,колючою проволкою обгорожують,обзивають ??? На черзі вінницькі ??? Народ,задумайся,будь розумнішим від вбивць,геноциду жителів країни ! НАРОД,БУДЬ РОЗУМНІШИМ ТА ДУМАЮЩИМ !!!

   • Стас:

    голодранець,вбиває собі подібного голодранця,а пани жирують(он які пузела собі покращили),та в відкриту сміються над бидлом…

 8. Восток:

  ИСТЕРИЧЕСКОЕ расстройство личности — расстройство личности, характеризующееся неиссякающей потребностью в получении внимания, неустойчивой самооценкой, наигранным поведением и др. Включено в МКБ-10 и DSM-5.

  • Стас:

   все ясно одно из тех кому «не нравиться» ,и не прикрывайся Востоком(что-то единично-ново, быстрее(з-па))

 9. Аноним:

  Стас назви кто Вас бомбить! Тільки точно, а не язиком!
  Ні Стас ні Кіндрат на зїзд не ходили!
  Вводити людей в оману не потрібно Ображати майданутими та тощо
  Кожний відстоює свої переконання!
  Гарно та вірно написала Лариса Погребняк
  Це розумна ЖІНКА!Яка на відміну від окремих коментаторів робить роботу чорнову для всіх людей!

  • Стас:

   Поменяйся местом жительства,с Донецкими,посмотри,прочувствуй и узнаешь кто ! Переконання ??? Должны быть на улучшения,тогда и инакомыслящие будут поддерживать…Твои переконання с каждым часом на ухудшения,тому доказательства цифры смертности и т.д. Кто, ты есть, что так яро отстаиваешь свои геноцидные переконяння и защищаешь кровавых самозванцев — неучей,воров,бандитов ? Спасибо,за своевременную подсказку(среда),и нашим и вашим-самые опасные люди…

 10. Восток:

  Было 37 голосов «нравится» — нажимаем зелёную кнопочку — и получаем 38. Как я понимаю, кое-кому от этой прибавки станет легче дышать.

  • Стас:

   Станет дышать легче,когда ты и тебе подобные,поживут хотя бы год с проблемами ликвидаторов и на пенсии ликвидаторские,ИЛИ ВСЕ ДРУЖНО ПОКИНУТ (или вынесут вас) с министерских кресел,ВОТ ТОГДА и будешь дома на кухне ставить диагнозы УЖЕ СЕБЕ.

 11. вячеслав:

  Этого и следовало ожидать. Они давно уже страх потеряли и мы им это позволяем. Хоть какой то телеканал показал репортаж со сьезда… Мне кажется что нужно что то кардинально поменять. Ну к примеру — заключить договор о сотрудничестве СО ВСЕМИ ОБЩЕСТВЕННЫМИ ОРГАНИЗАЦИЯМИ В КОТОРЫЕ ВХОДЯТ ЧЕРНОБЫЛЬЦЫ. Создать такую себе РАДУ ГРОМАДСЬКИХ ЧОРНОБИЛЬСЬКИХ ОРГАН1ЗАЦ1Й и соответственно одного из руководителей ее- РАДИ- ГОЛОВОЙ. Без изменения статуса. без создания ВСЕУКРАИНСКОЙ еще одной какой то, ведь есть много общественных организаций в районах, областях которые не входят ни в областные ни в республиканские но при этом работают по 15-28 лет а это показатель. И собираться можно и нужно чаще но в таком городе чтобы удобно было бы ездить ВСЕЙ УКРАИНЕ! И тогда да и сейчас можно закидать ПРЕЗИДЕНТА, ПРЕМЬЕРА, ГОЛОВУ ВР, ПРЕЗИДЕНТОВ ВЕДУЩИХ ПАРТИЙ письмами от ВСЕХ ЧЕРНОБЫЛЬСКИХ ОРГАНИЗАЦИЙ УКРАИНЫ с единым текстом и едиными справедливыми требованиями. Пусть принимают решения об изменениях каких-то только тогда когда там будет стоять подпись руководителя каждой черноб.организации или уполномоченных ЭТОЙ РАДОЙ НЕ МЕНЕЕ 5 человек. Все обществен.организации поставить в равные условия — если финансировать с бюджета — то всех!!! ИЛИ НИКОГО. Но лучше бы финансировали с них не убудет. Меньше украдут. ОНИ И ПРИДУМАЛИ ЭТУ ФОРМУ ,,ВСЕУКРАИНСКИЕ,, для того чтобы манипулировать тем ЧТО ОНИ ПОСОВЕТОВАЛИСЬ С НАМИ. ЧТО ДАЕТ СТАТУС ,,ВСЕУКРАИНСКАЯ,, и СКОЛЬКО ИХ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ — … РАЗВЕ ЧТО ТОЛЬКО НА БУМАЖКЕ. У нас в райцентре тоже есть СеЧаУ…шная и в ней 12 человек. Посидят побухают и разойдутся. Вот и вся работа. Мне здается это была бы хорошая подножка СЧУ и заноза для руководства страной. Пусть УМНЫЕ ГОЛОВЫ придумают хороший текст и опубликуют на этом сайте для обсуждения и отправки НА ВЕРХА с адресами — а мы подмогнем -пока дишим. С уважением ВЯЧЕСЛАВ.

 12. Кіндрат:

  Переглянув три частини відеозвіту з’їзду. Дякую тим хто зробив відео!
  Дуже правильно ставиться питання щодо рівності громадських чорнобильських організацій. Ч.5 ст.36 Конституції України: «Усі об’єднання громадян рівні перед законом». У нас же в країні є «рівніша». В Уряді обрали «кишенькову», нагодовану, імпотентну СЧУ і видають її за виразника інтересів чорнобильців. Це вже давно не так!
  Впевнений що коментарі на цій сторінці обов’язково прочитають у Мінсоцполітики. Читайте, шановні, і думайте головою. Своєю. Бо влада ЗМІНИТЬСЯ! Будете крайніми, як той «БЕРКУТ»! Непогана ст.60 Конституції України щодо виконання ЗЛОЧИННИХ РОЗПОРЯДЖЕНЬ. А вони, судячи з усього, у вашому міністерстві і уряді вцілому мають місце. Коли буде потрібно буде доведено.
  Загальна ж думка така: БЕЗ ВИРІШЕННЯ НА НАЙБЛИЖЧИХ ВИБОРАХ ПОЛІТИЧНОГО ПИТАННЯ ПРО ВЛАДУ ніяке з назрілих чернобильських питань вирішено не буде!

  • Александр:

   а
   Аноним ЛАРИСА имеет самое прямое отношение к ликвидаторам ,даже смотря на то как она отстаивает их интересы ,а вот вы кто и что за субстанция в чернобыльском движении это вопрос,ну по крайней мере она как и весь ВОВЧ стоит на одних позициях и не прячется за анонистами каким являетесь вы ,как и цибань с Кривого Рога (СЧУ) который макитру нагнул и спрятался под кресло и не поднял руку и не поддержал своих товарищей с (СЧУ) КОГДА СПРОСИЛИ КТО В ЗАЛЕ С (СЧУ) стыдно лёшара цибань
   за Кривой Рог и за то что есть такое чмо вороватое как ты ,хотя я знаю массу достойных ликвидаторов г. Кривой Рог ,вне зависимости (СЧУ) ЭТО ИЛИ (ВОВЧ) С уважением к Лубнам и Ларисе Кривой Рог .ВОВЧ председатель Троценко .А .В

  • Лариса _Лубни:

   Кіндрату. Дане відео на моє звернення зроблено і виставлено кореспондентами від партії «Відродженя». Я особисто звернулася до народних депутатів К.Іщейкіна, І. Мосійчука та до заступника голови партії «Відродження» В. Пилипенка про участь та допомогу у проведенні Чорнобильського з»їзду.
   Дякую Володимиру Пилиповичу за оперативне реагування на звернення і наданої можливості професійної зйомки даного заходу,завдяки чому ті, хто не зміг прибути в Київ і голвне, пан Міністр мають можливість бачити підняті на з»їзді проблеми.

 13. Аноним:

  питання до Лариси а що ви маєте до Чорнобиля що дуже себе представляєте

  • вячеслав:

   АНАНИМУ! Я наверное выскажу тебе общее мнение — АНАНИМ, ты НИКТО и зовут тебя НИКАК!!! ЗГИНЬ ПЛЕСЕНЬ. Простите братья за жаргон — НАКИПЕЛО.

 14. Аноним:

  за які гроші і для кого ви це робите

  • Лариса _Лубни:

   Відповідати безликому аноніму — просто себе не поважати. Але я відповім.
   Про те — хто я, що маю до Чорнобиля знає більшість ліквідаторів України. Я дружина учасника ліквідації Чорнобильської катастрофи 1986 року, який приймав участь у ЛНА на ЧАЕС в складі Лубенської 25-ї Чапаєвської дивізії. Маємо з чоловіком сина(який уже втратив свій статус). Чоловік переніс два інфаркти і два інсульти.
   Я особисто з 2011 року не пропустила жодної чорнобильської акції і під ВРУ, і КМУ, і АП, і під Мінсоцполітики, і під Європарламентом. Була серед організаторів двох Чорнобильських Всеукраїнських з»їздів у м. Лубни.
   Написала велику кількість звернень,запитів,пропозицій у Мінсоцполітики,народним депутатам,першим особам держави.
   Ініціювала відстоювання ст.60 Чорнобильського закону( коли пан Подорожній старався на замовлення Розенка відібрати у ліквідаторів один зі статусів) — відстояли ми у Лубнах ст.60 для всіх ліквідаторів України.
   Перерахувала споживчий кошик по компенсації за харчування у 2015 році — передала дані у міністерство, як результат — замість виплати у 1500грн. Міністерство збільшило пайкові аж на 96 грн.
   На сьогодні для членів Лубенської міської громадської організації інвалідів «Ветерани Чорнобиля» проводимо роботу по відстоюванню їх Конституційних прав — робимо судові позови до судів різних інстанцій.
   Крім вище перечисленої роботи наша організація створила музейну кімнату присвячену чорнобильській тематиці — де проводимо екскурсії як для підростаючого покоління, для мешканців та гостей міста, приймаємо активну участь у громадському житті нашого міста, захищаємо честь міста Лубни і Полтавської області на Міжнародному фестивалі пісні «Чорнобильські мотиви» у м. Дніпро — приймаючи в ньому участь. Для членів організації знаходимо можливість надавати до Дня Чорнобильської катастрофи безкоштовні пайки, відмічаємо спільно свята, і просто підтримуємо один одного.
   Проводимо кожної середи збори Організації, де ведемо табель відвідування, який дає можливість бачити участь членів організації у її житті, а тим більше,що кожного разу надаємо оперативно і своєчасно важливу інформацію в різних сферах життя.
   Робимо ми все за свої кошти і для своїх членів організації.
   А головне те — що маючи міцний колектив однодумців, ми спільно вирішуємо свої проблеми. Тому хочу побажати усім, хто ще не є членом ніякої органіізації — створюйте у себе на містах такіі організації, як наша — гуртуйтеся. Бо тільки разом можна мати позитивний результат.
   А ще, я особисто роблю це також і для своєї родини.
   Вам, нешановний анонім цього не зрозуміти. Бо ви зайда, який навіть назватися боїться. Вам на цьому сайті робити нічого. Лежіть на дивані, насолоджуйтеся життям.

  • вячеслав:

   Уважаемая Лариса! Очень хочу знать Ваше мнение. Считаете ли Вы, что дети-инвалиды с детства(пожизненно)ОБЩЕГО ЗАБОЛЕВАНИЯ потерявшие отца или мать должны иметь удостоверение члена семьи умершего ликвидатора и пользоваться теми же льготами что и живущий отец или мать.И второе — Моего покойного друга дочь получала за отца 2700гр. а теперь и мать пошла пенсию и они стали получать по 1800гр каждый. Его пенсию поделили на троих (третий ПОКОЙНИК). Куда ему перечисляют… И третье — если жены шахтеров идут на пенсию в 55лет то почему наши жены не могут идти в 55лет.Я вижу Вы женщина МУДРАЯ — пожалуйста обмозгуйте мои предложения. Заранее ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!! С уважением Вячеслав.

  • иван:

   Лариса, благодаря таким людям как вы и мир держится, вы добрый, искренний ,светлый человек,у которого большое чувство справедливости. Берегите себя

 15. боец РККА:

  Спасибо огромное всем, кто был на съезде, Вы были и за тех, кто не может бывать на этих мероприятиях. Дело нужное.

  Как всегда Проскурин В.С. на высоте! Грамотные вопросы к представителям власти, знание существование чернобыльцев изнутри и всех их слоев.

 16. BF:

  Пані Ларисо, якщо подібні аНОНІМИ себе так ведуть,
  то це означає що Ви на вірному шляху.
  Не звертайте уваги, будь ласка, на цей непотріб.

  • Віктор:

   Все Ларіса правильно каже.Ліквідатори повинні від’єднатися від потерпілих.У мене в першому посвідченні(голубенькому)було написано учасник ліквідації ЧАЄС,у теперішньому -особа ,яка потерпіла вівід наслідків аварії ЧАЄС.

   • 19ANANOLIY61:

    Перше:Аноним-демагог,а не ліквідатор,якщо він прирівнює людей,яких вивезли з зони(потерпілих)до ліквідаторів(брали безпосередню участь у виконанню робіт).По друге:я згоден,що ліквідаторі-це ліквідатори,а потерпілі-це потерпілі.Я інвалід-ліквідатор і в довідці експертної ради чітко вказано ,що інвалідність настала в наслідок виконання робі по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.А що написано в потерпілих?????!!!Далі…з 1992р.(по прийнятті Чорнобильського закону)були ліквідатори,люди,що приймали участь,евакуйовані,а далі добавились ті,що проживають в заражених районах.Так було,а стало? Це за 30 років.А тер ще 30 років щоб востановити справедливість???То з ліквідаторів лишиться один ВОЙТОВ.А нам поставлять ще один памятник і будуть класти квіти,а АТОшніків почнуть списувати(як інвалідів ВВВ,як Афганців)А потім добавлять нові керманичі…ГЕНОЦИД ЧОРНОБИЛЬЦІВ,що спасли весь світ.А такі як ВОЙТОВ приліплять собі ордена до кожної річниці.Це…коротко-реальність без ілюзій.АЛЕ ні пенсій по закону,ні виплат по рішенню судів,хіба що та виплата прирівняється до вартості хлібини то дадуть,ні пільг ніхто не поверне.Ф А К Т! Це не означає,що нічого не потрібно робити,Т Р Е Б А,але кардинально!!!міняти принципи роботи.Зібрались,поговорили і розійшлись, це не має ніяких результатів.Зруйнувати набагато простіше чим відновити.Простіше будувати нове з чистого аркушу.Чи є в нас такі люди,хто візьметься за цю справу(тут можуть і голову відірвати…!!!Оце таке моє бачення…безперспективне…А тепер АНОНІМ давай гавкай.

    • Лариса _Лубни:

     Такі люди є, які бажають змінити ситуацію, що склалася в Україні по відношенню до ліквідвторів ЛНА на ЧАЕС. Ці люди зібрали З»їзд, напрацювали документи, провели захід і працюють далі. Але потрібно не критикувати, а спільно допомагати. Підтримувати їх, коли знову звернуться за підтримкою , а може і за порадою. Ніхто нікуди не розійшовся. Сьогодні систематизують пропозиції, які були озвучені на з»їзді і оформляють відповідним чином всі напрацювання З»їзду. Розійшлися і роз»їхалися лише делегати.

 17. Аноним:

  продолжение видео будет?

 18. 86г:

  Требуем отделить ликвидаторов от потерпевших давно пора каждому иметь свой статус

 19. Аноним:

  я сам ліквідатор але думаю що євакуйованих з 10км зони треба приєднати до ліквідаторів вони були там три дні а остальних хто мав 3 і 4 категорію а зробив собі 1 до потерпілих

  • Николай - Смела:

   Ты, Аноним ликвидатор, твоё мнение никому не интересно по поводу потерпевших с 10км зоны. Если бы ты вякнул это на сьезде, тебя бы просто порвали, урод. Набежали в зал потерпевшие, сидели тихо, как мыши. Также тихонько сидел киевский председатель «СЧУ». Станционщик один решил озвучить мысль о том, что и им надо дать статус ликвидатора, не сказав при этом, что он был на работе за немалое бабло и в специальной защите, чего не имели ликвидаторы. На том и закончилась его выступление.Станционщики в рядах СЧУ — это их организацыя. А вообще счушники жаловались на Войтова. Очень полезно послушать министерским стервам, что думают о ихнем протеже Войтове как сами счушники, так и другие ликвидаторы.

 20. анонимам:

  Пенсии эвакуированным и переселенцам АЖ НИКАК НЕ МОГУТ БЫТЬ РАВНЫМИ ЛИКВИДАТОРСКИМ

 21. Николай - Смела:

  Вонючка, от тебя прёт даже через монитор. Мы ещё повоюем, а ты дальше воняй.

 22. Аноним:

  ліквідатори є різні навіть такі що там і небули

  • СЭМ:

   А ЭТОТ ВОПРОС К ПРАВООХРАНИТЕЛЬНЫМ ОРГАНАМ, ПРОКУРАТУРЕ.

 23. Аноним:

  несваріться нікому нічого небуде от побачите багато є таких хто мав 4 к перейшов на 1

 24. Лариса_Лубни:

  Чому ж так шаленыють кнопкодави за червоною кнопкою??? Хто ви??? Що вам так не подобається ???

  • Віктор:

   Ларіса,роз’яснить,будь ласка,в законі про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб (документ2262-12 редакція від 11.10.2017) в статті 3-особи, які мають право на пенсію нарівні з військовослужбовцями строкової служби та членами їх сімей пункт Г-військовозобов’язані, призвані на навчальні, спеціальні,або перевірочні збори які стали особами з інвалідністю в наслідок контузії або КАЛІЦТВА, що їх вони дістали при виконанні службових обов’язків у період проходження цих зборів.Я так розумію,що Ліквідатори з числа партизан мають права на пенсію нарівні з військовослужбовцями строкової служби.Чи я помиляюсь?

  • Лариса_Лубни:

   …У кожного своє уявлення мети
   Собакам треба гавкати, а каравану йти…

 25. ликвидатор 86:

  дного не могу понять почему нас не считають военнообязаными как срочникв мы были призваны через военкоматы и нам выдали медали ВЕТЕРАН ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАИНЫ чем мы отличаемся? Вопрос к Ларисе КАК У ВАС С СУДАМИ ?

  • аноним:

   А медиков почему не считают в/о ??? Тупо !!! Ведь все были в/о и отказываться от командировок не имели права. Справедливость,хоть когда нибудь по медикам восторжествует ???

  • Віктор:

   Прочитай мій запис вище.Мене це також цікавить.Звонив юристу Харківської організації,по тому що я написав вище,сказав ,що вони ще над цим не працювали.Але в новому законі про пенсії військовослужбовцям,ясно сказано,що ті хто був на зборах і став інвалідом ,прирівнюються до срочників.І Чорнобильському законі ст.10 написано ,що партизани прирівняні до військових.

   • Аноним:

    сразу же возникает вопрос — а гражданская оборона? Они тоже приравнены к военнослужащим

 26. Владимир.:

  Хочу задать вопрос присутствующим на съезде. Какое решение было принято по результатам съезда?

  Ларисе Лубны и все участникам съезда. Кажется Ф. Раневская говорила, что » Если на Вас ополчилась стая недовольных вашей деятельностью, значит Вы идете по правильному пути».

 27. Аноним:

  Колеги!
  НЕ думайте що Ви умніші за державних посадовців сидячі біля диванів!
  Розділяти ніхто не буде бо вони все давно вирішили! Можливо Яценко В комуняка від СЧУ, що має статус потерпілого відмовиться від своїх привілегій? Ні
  Можливо Матвієнко Анатолій колишній секретар ЛКСМУ відмовиться від своїх привілегій ліквідатора аварії 1 категорії? Ні !таких десятки тисяч в кожному регіоні!
  Скільки евакуйованих стали «за бабло» ліквідаторами будучи 1 день там на роботі?
  Чому Ви збросили 3а категорію?
  Чому категорія 2а відходить в минуле, а Ви все мовчите?
  Що це не люди!
  Тому якщо ліквідатори то ліквідатори але СПІЛЬНО з категорією 2А та 3А!
  Це моя думка можиее погоджуватися можете ні!

  • Влад:

   Своё мнение пускай останеться при тебе Аноним. Пускай категория 2А и 3А собираються за общим столом и решают свои проблемы. Мы им точно мешать не будем.

 28. вячеслав:

  УВАЖАЕМЫЙ МОДЕРАТОР! Хочу Вас спросить — можно ли заблокировать НЕАДЕКВАТНЫХ-ВОЗБУЖДЕННЫХ ,,АНОНИМОВ,, Я понимаю что у них задача от правительства сбивать нас с толку, но уже поднадоел конкретно своим хамством, оскорблениями и тупизной. Пожалуйства — поберегите свои и наши нервы. Ведь нам нужен конструктив а не апатия и стрес. С уважением Вячеслав.

  • Стас:

   Прошу просьбу Вячеслава,осуществить.

 29. Аноним:

  відповідь миколаю воняєш ти а я тобі бажаю щоб моє здоров’я і хвороби перейшли до тебе удачі в житті

 30. Аноним:

  питання до Лариси ти ліквідатор ти там небула ти ніхто і давай всі чорнобильці розбкруться без тебе бо із-за тебе всі один одного обсирають немішайся

  • Влад:

   Что ты имееш против Ларисы. Ты и в подмётки к ней не годишся., тупое анонимное чмо от министерства. Как интересно получаеться, жена ликвидатора задела закулисных заказчиков, что здесь анонимы розпоясались. Насколько грамотно, разсудливо, доступно и главное, без злости и хамства высказывает она своё мнение. Это пример всем жёнам участникам ЛНА на ЧАЕС. Потому, что на ихние плечи ложиться вся забота о мужьях-ликвидаторах. Это не лёгкая ноша. А то, что эта женщина Лариса из Лубнов взяла на себя большущую ответственность не только за своего мужа, а за тысячи ликвидаторов Украины, добиваясь от власти справедливости. Большое человеческое спасибо тебе за всё, что ты делаеш ради нас. Повезло Лубнам, что такой человек есть среди вас.
   А ты ананим назови хоть одно твоё полезное деяние во имя ликвидаторов? Ни одного. Далеко тебе до ЛАРИСЫ.

 31. аноним:

  Я поддерживаю анонима в 22-44 и таких много, через их и спараведливости нет.

 32. Кіндрат:

  Якщо на з’їзді приймалися рішення непогано було б на сайті викласти.

 33. мария:

  почему ни присоединяетесь к ковальчуку

  • Стас:

   А почему Ковальчук к нам не присоединяется??? Даже проигнорировал съезд Всеукраинский ликвидаторов ??? Ему не интересны наши вопросы,наработки,обсуждения ? Он только представляет и ЗА пожарников ? Кто он такой,после ЭТОГО,чтоб к нему присоединяться.

   • мария:

    почему ни выити 7 всем организацыям вместте власть понимает только силу статья 44-42 подходит всем

 34. Аноним:

  Микола, Стас та інші Вам самим не набридли свої пусті коментарі!
  Жодного розумного слова
  Лариса Погребняк ЧУДОВА ЖІНКА ТА ОРГАНІЗАТОР ВСЬОГО ГАРНОГО ПРО ЩО ПИШЕ ВОВЧ!

  • Стас:

   Читай і нас,значить заціпила правда,а от безнікі аноніми, дістали вже всіх!

 35. анонім:

  ПОВТОРЮЮ . ВИПУСТИЛИ ПАРИ НА ЗЇЗДІ . ТЕПЕР БУДЕТЕ МЕНШЕ ПЕРДІТИ .

 36. партизан 86 року:

  Аноніму 9-23 в загалі питання поставили правильно розділити треба давно ліквідаторів від потерпілих.

 37. вячеслав:

  Добрый всем вечерочек! Я решил для себя на записи ВСЕХ ,,АНАНОНИМОВ,, не реагировать никак. Поскольку их уже столько что не знаешь кому писать. Типа Аноним1. Аноним2 и т.д Я нацелился на мысли умных людей и патриотов чернобыльского движения а всех остальных игнорирую и Вам всем советую поступить так же. А теперь по сути. Вы наверное помните что я прошел Афган и хватил еще и Чернобыля в 1986г. И… Если положить руку на сердце то ВСЕ ЛИКВИДАТОРЫ — и врачи,и водители (а их автоколоны были военизированные, хотя их отправляли по приказу с предприятия или с автопарка), и простые роботяги с заводов, и бульдозеристы, и уборщицы которые мыли сутками полы радиоактивной водой, и истопники в банях и в прачечных — ВСЕ ОНИ ПОШЛИ НА ЭТИ ,,САХАРНЫЕ РАБОТЫ,, ПО ПРИКАЗУ!!! НЕ РОЗЫ НЮХАТЬ… Мое мнение — ВСЕ они заслуживают статуса приравненного к участнику боевых действий. А вот те, кто с начала 88г. и после вывозили скот и занимались прочими делами в сомнительных зонах и получив с натяжкой большущей 4категорию а потом состряпали себе инвалидность и теперь ,,ГЕРОИ,, — вот тут БОЛЬШАЯ ЗАКОВЫКА… Может есть и другие мнения — но РАБОТА КАЖДАЯ ВАЖНА. РАБОТА КАЖДАЯ НУЖНА!

  • александр:

   Вячеслав,полностью с вами согласен

 38. александр:

  Если кам мин опубликовал что пенсии чернобыльцам подняли на одинадцать процентов,мин зароботок по стране 3700грн,почему нет перерасчета пенсий по мин зароботку

  • вячеслав:

   АГА… В первые дни тем и были заняты что скот вывозили — А ВОТ НА ЛЮДЕЙ ВСЕМ БЫЛО НАПЛЕВАТЬ В ЭТИ САМЫЕ ПЕРВЫЕ ДНИ. Видать зацепило скотовоза. ,, Мудрый,, вы наш… Не ровняйте всех по себе. И о главном — скоро начнутся рабочие будни в ВЕРХОВНОЙ РАДЕ и поймем куда ветер дальше подует… Нужно уже думать к кому примыкать. Кажется мне, что выборы не за горами.

 39. Сергій:

  скотт перевозили з зони відчудження не в 1988 році ,а в перші дні аварії. якщо ти дебільність не знаєш непотрібною будувати людей ,є написана стаття одного академіка ,де він примітне таких працівників до тих що були біля реактора,там так і написано возили пилосос так що потреба мандати кожен займався своєю роботою на яку людей заганяти а,хто нсоглашався виганяти з роботи отак було

  • Николай - Смела:

   Уважаемые, что вы про скот начали базарить и про то, что с работы могли выгнать, если не соглашался ехать в Чернобыль. Так вот, кто был с предприятий после 1986 г., те прекрасно знали куда и за ччем идут. Кто не хотел, тот не шёл. А военнослужащим и партизанам за отказ идти и выполнять работы в Чернобыле грозил военный трибунал. Работу потерять или под требунал в тюрму, разница есть. Вот так было, Серёжа.

   • александр:

    Попробовал бы ты отказаться ехать с предприятия,все были военнообязаны,через военкомат оформляли командировки,грамотей

 40. Хохол:

  Так что теперь мы после ихней медицинской реформы лишается гарантированного бесплатного лечения?

 41. Владимир Запорожье:

  Почитал я ваши коментарии, много тролей. Ларису с Лубнов знаю давно по акциям в Киеве, съезд в Лубнах, Серого ее мужа знаю. Да какой мущина может так незная человека женщину мудрую которая может спокойно быть всеукраинским предстовителем вдов ликвидаторов. Вот чего боятся чинуши есть перспективный человек который подготовлен и знает за ликвидаторов и о ликвидаторах многое ей лапшу не повосиш! Вот чего троли боятся. По поводу документов съезда они прорабатываются групой которую выбрали на съезде. По вдовам подымали вопрос на съезде наши БЕРЕГИНИ!Мое мнение Рева и многие чиновники получили дезинформацию от своих осведомителей и неверную, теперь подумайте что с ними будет. Вдумайтесь и пощитайте сколько в зале было людей а там руководители обласных городских чернобыльских организаций сколькобы небыло у них людей но мысль съезда дойдет до каждого чьи права на протяжении 31 года не заслуженно гнабили. Благодоря карманным руководителям пытаются и сейчас рассорить нас ликвидаторов. НО Я ТАК КАК И МНОГИЕ БРАТЫ С СЪЕЗДА НЕ ДАДИМ НАМ ЛАПШУ ВЕШАТЬ НА УШИ! ПРОСКУРИН МОЛОДЕЦ ДАЙ БОГ ТЕБЕ ЗДРАВИЯ И ТВОИМ ПОМОШНИКАМ ШЕВЧУКУ, ГАЙДАКУ!

 42. мария:

  почему 7 ни выйти всем организациям вместе и поддержать проект закона 44-42 власть понимает только силу

 43. мария:

  почему 7 ни выйти всем организациям вместе и поддержать закон 44-42 власть поним ет только силу

  • Николай - Смела:

   Мария, что ты прицепилась к нам со своим Ковальчуком и его Ляшковским проэктом 4442. Вы водите хороводы за деньги предателя Ляшко, сидели в его палатках под КМУ в 2015г.»Избранный» властью Ковальчук, интересным образом попал на приём к Премьер Министру Яценюку и к Министру Реве, так как и «избранный» той же властью Войтов на аудиенциях в Ревы и Порошенка. Вы проигнорировали Чернобыльский сьезд в Киеве, а теперь вымогаете вас поддерживать. Вы проект Министерства.Идите своей дорогой, не мешайте. Эти два иуды типа представляют всех чернобыльцев и ихние проблемы. Но они нихто. Им не давали таких полномочий участники ЛНА на ЧАЕС от всей Украины. Они самозванци. И это точно увидели представители департаментов Минсоцполитики.

 44. чернобылец:

  За пол часа стали ликвидаторами , а эвакуированые 10 дней Чернобыль с малышами по 4 месяца сидели дышали пылью и они эвакуированые никто?

 45. Лариса_Лубни:

  Прочитавши 80 коментарів, приходжу до висновку — ті хто був присутній на з»їзді, пишуть конструктив. А хто не був, або з числа недоброзичливців( на цей момент 17 осіб) пишуть різну нісенітницю. Маючи розум, люди розберуться в тих питаннях, які були підняті на З»їзді учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи світового маштабу.
  Дуже цікаво спостерігати за кількістю анонімів, які постійно керуючись брудними технологіями, вкидають в коментарі «ліві» теми провокуючи сварки. Видно, що це виконується замовлення.
  Я вчергове звертаюся до ліквідаторів України — об»єднуйтеся в громадські чорнобильські організації, обирайте за керівників людей, яким ви довіряєте, не байдужих до ваших проблем. На сьогодні є можливості спілкування мобільним зв»язком, електронною поштою, і просто слідкуючи за інформацією на сайті «ВОВЧ». А хто має вже такі організації — давайте про себе знати.
  Хочу висловити велику вдячність за проведений З»їзд Учасників Ліквідації Чорнобильської катастрофи — Голові «Всеукраїнського Об»єднання Ветеранів Чорнобиля» ВОЛОДИМИРУ ПРОСКУРІНУ, його заступникам ВІКТОРУ ГАЙДАКУ та ПАВЛУ ШЕВЧУКУ, Голові ВГО»Чорнобиль -86″ ГЕННАДІЮ ШИРЯЄВУ та іншим однодумцям, які приклали велику кількість зусиль, взявши на себе відповідальність і всей тягар з його підготовки на себе. Здоров»я Вам, мудровті, витримки і звичайно ж ПЕРЕМОГИ.

  • вячеслав:

   Так уж сложилось что не могу к вам всем присоедениться физически но ДУШОЙ Я С ВАМИ!!! БОРИТЕСЬ И ПОБЕДИТЕ С БОЖЬЕЙ ПОМОЩЬЮ ПОТОМУ ЧТО ЗА ВАМИ ПРАВДА!!! С уважением Вячеслав.

 46. Аноним:

  ви знаєте почитала це все і думаю як читає це все Рева і сміється з нас які ми придурки як ми один одного обзиваємо хочу написати про себе сама я з львівської обл зараз мені 50р євакуйована з Прип’яті мені було 19р і я почала хворіли в 30р місяць реанімації і по три рази на рік в лікарні маю другу групу і 2000т пенсії я в молоді роки прибували в магазині в Прип’яті коли сталася аварія ночами коли горів реактор робила пайки продуктів для хлопців везла на станцію і так днів 4 і ніхто мені недав ліквідатора а я бачила які були ліквідатори відвіз людей із зони він уже ліквідатор є настоящі які були в пеклі їм звичайно треба пенсію лікуватися в мене друг він солдат в нього онко я бачу як він дійсно хворіє а купа таких що до ліквідації нічого немали і хочуть багато здоров’я всім несваріться нікому нічого небу де

 47. Аноним:

  категорію 3 і 4 треба зняти вони всі поробмли собі 1 я був в санаторії там всі з 4 к ужас там із ровен обл жит обл це вопще

 48. Злой:

  Боже, сколько среди Вас пресмыкающихся! Очень многие совсем тупые, но поддзявкивают Ларисе из Лубнов.А сами то на что способны, поганить других людей? Бессовестные! Когда Вы уже насытитесь, нищета. Дулю Вам, а не пенсию, Всех нужно перепроверить, потому что все покупали себе группы. Только читаешь 2 гр., 2 гр., Я понимаю, если онко, ясно 2, А то понаделали себе с ДЭП вторые. Министерство Минсоцполитики — никакого повышения пенсий ликвидаторам, сначала всех на комиссию!!! А ВОТ ЭВАКУИРОВАННЫМ С ПРИПЯТИ _ ПОДНЯТЬ ПЕНСИИ ДО ЛИКВИДАТОРСКИХ.ПРИПЯТЧАНЕ, КАК НИКТО ДРУГОЙ ИМЕЮТ НА ЭТО ПРАВО.

  • Віктор:

   Злий,ти ,що маєш до ліквідаторів.Я місяць пропрацював біля реактора,і тобі свої болячки не бажаю.А чорнобильці поводяться,як гриби після дощу,перескакуючи з 4категорії в першу,при отримані групи.Так що , незрозуміло кого треба перевірити.Коли ви отримували житло, компенсації, вісімнадцятирічні пацани отримували радіації по повній.Ліквідатори достойні порядних пенсій,це їм гарантувала держава,бо вони спасали світ

  • ЗЛОМУ:

   ЧЕМ ТЕБЕ ЛАРИСА НЕ УГОДИЛА? ТЕМ, ЧТО ПИШЕТ И ГОВОРИТ ПРАВДУ, ТЕМ, ЧТО НЕ ПРЯЧЕТСЯ НИ ЗА АНОНИМАМИ , НИ ЗА НИКАМИ, А ОТКРЫТО ВЫСКАЗЫВАЕТ И ОТСТАИВАЕТ СВОЁ МНЕНИЕ. А ТАКЖЕ РЕАЛЬНО ОТСТАИВАЕТ ПРАВА ЛИКВИДАТОРОВ. ВАМ, ЗЛЫМ ПОУЧИТЬСЯ БЫ У НЕЁ. МЫ ПЕРЕПРОВЕРКИ НЕ БОИМСЯ, А НАОБОРОТ, ПОДДЕРЖИВАЕМ ИНИЦИАТИВУ О ЗАМЕНЕ УДОСТОВЕРЕНИЙ. ЕСЛИ ТЫ ЗЛОЙ КУПИЛ СЕБЕ ГРУППУ, НЕ СУДИ ВСЕХ ПО СЕБЕ. А СКАЖИ РЕВЕ, ГДЕ, И У КОГО ТЫ СЕБЕ ГРУППУ КУПИЛ И СКОЛЬКО ОНА ТЕБЕ СТОИЛА.

  • вячеслав:

   Пусть Бог вернет тебе вдвойне — ВСЕ то что желаешь мне. И будет тебе СЧАСТЬЕ…

 49. люда:

  ви знаєте дісно нікому пенсії непіднімати а краще всіх провірити на мсек правильно хтось пише що купа людей з 3 і 4 к поробили собі 1 я ліквідатор і моя думка тільки ще тих людей з 10км зони можна приєднати до ліквідаторів але ви знаєте я на місці міністерства перевірили всіх хто і скільки часу був на ліквідації бо я такі що були 15хв це я точно знаю бо бачила але 30 років мовчу

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов