З вірою у Перемогу справедливості.

др л 11

З вірoю у Пeрeмoгу   спрaвeдливoсті.

22 бeрeзня відзнaчив свій 65-річний ювілeй Гoлoвa Прaвління Лубeнськoї міськoї грoмaдськoї oргaнізaції інвaлідів «Вeтeрaни Чoрнoбиля»   Віктoр Івaнoвич Сoбкo. Прoтягoм мaйжe шeсти рoків він, як нeбaйдужa людинa, ліквідaтoр   Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи, військoвий нe стoяв oстoрoнь тoгo, як рoзпoчaвся нaступ нa прaвa учaсників ліквідaції нaслідків aвaрії нa ЧAEС. Віктoр Івaнoвич oсoбистo нe прoпустив жoднoї aкції як в Києві, тaк і нa місцeвoму рівні, які oргaнізoвувaлися нa зaxист пoрушeниx прaв ліквідaтoрів згіднo Зaкoну Укрaїни, oсoбистo брaв нa сeбe відпoвідaльність зa дeякі з ниx.

Зa цeй чaс у чoрнoбильськoму   сeрeдoвищі містa відбувaлися   ті чи інші зміни, aлe шляx, який був oбрaний   щe в 2011 рoці — пo відстoювaнню   інтересів учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС залишилися незмінними.   Талановитий керівник згуртував навколо себе дійсно міцну, дружню, надійну   команду однодумців, які розуміючи, що   сьогодні ні на кого надіятися, лише на себе   — об»єдналися для подолання труднощів у організацію, якій у Полтавській області немає аналогів.   Велику роль Віктор Іванович   приділяє тому, що в організації на високому рівні ведеться облік членів організації, їх   проблем. Щосереди на   зборах подається велика кількість   інформації, яка в багатьох випадках просто є незамінною і вчасною. Завдяки чому маємо можливість реагувати на ті чи інші виклики часу. Велика вдячність Віктору Івановичу за організовану роботу по централізованій підготовці індивідуальних   документів в рамках відстоювання   своїх порушених прав   —   по поданню до Конституційного суду, спочатку підготувавши звернення до Пенсійного фонду у м. Лубни та Лубенському районі, а потім до судів різних інстанцій.
Лубенська міська громадська організація інвалідів «Ветерани Чорнобиля» живе повноцінним життям єдиного цілого організму. Найперше   — це обов»язково прийнятий План роботи на поточний рік, який безаперечно   виконується. Головна мета, згідно Статуту організації —   захист прав членів організації. Це дійсно проходить червоною ниткою в діяльності організації, так як дуже важлива пам»ять про події 31 -річної давнини, важлива пам»ять про побратимів, передчасно відійшовших у вічність розпочато   створення Чорнобильського музею( в якому на сьогодні проходять екскурсії — бажаючих запрошуємо).   Але на сьогодні найважливішим завданням   стоять невирішені проблеми нині живих ліквідаторів, іх вдів Як ім дивитись у вічі, які відповіді давати на запитання — коли кожного дня від влади   чергове «покращення». Тому організація працює кожного дня — і кожного дня ідуть люди зі своїми проблемами, які Віктор Іванович намагається вирішувати.   Правління   ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля» ним   очолюване працює не лише на місцевому, а і на Всеукраїнському рівні — приймаючи участь у написанні пропозицій до Законопроектів та ПостановУряду України так Верховної Ради України. Активно приймається участь у різних семінарах, нарадах. Самі організовуємо   загальні зібрання різних категорій громадян, круглі столи ліквідаторів аварії на ЧАЕС   за участі представників інших районів області та областей України   вирішувати нагальні сьогоденні   проблеми. Активно співпрацюємо з навчальними закладами міста, виховуючи підростаюче покоління у патріотичному дусі.   Співпрацюємо з Національним музеєм «Чорнобиль» м. Києва — самі неодноразово його відвідували. За ініціативи Віктора Івановича була придбана та відремонтована польова кухня,   тепер завдяки якій,   та маючи в команді справжнього військового кухаря   організація приймає участь у різноманітних   міських та районних заходах.   Також турбується керівник і про земне — знаходячи можливість придбання для членів організації сільськогосподарської продукції за зниженими цінами.   Обов»язковою є традиція   підтримання   порядку як на закріпленій території проводячи численні суботники, так і дбайливе підтримання чистоти в відремонтованому своїми силами приміщенні організації та музеї. Крім буденної, повсякденної роботи   завдяки Віктору Івановичу   представники   ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля» неодноразово   представляли м. Лубни та Полтавську обл.,   у Міжнародному фестивалі пісні » Чорнобильські мотиви», привозяти призи та Грамоти фестивалю. Постійна співпраця з місцевими засобами масової інформації. І це далеко не все, що робиться організацією.

    У здавалося, чоловічому колективі ліквідаторів, повноцінно почуваються і представники жіноцтва (жінки ліквідатори, вдови, дружини ліквідаторів, хінки- постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи), причому є найактивнішими членами організації, у багатьох випадках також підставляючи   своє тендітне плече в інтересах організації, і в свою чергу   гідно пошановані в першу чергу Головою   Правління   Собком Віктором Івановичем, за що ми йому безмежно вдячні. Одним словом   — уважний, чуйний, добрий, справедливий керівник,   вірний товариш і надійний друг. Недаремно, Віктор — Переможець!

За дорученням колективу
Лубенської міської громадської організації інвалідів  
«Ветерани Чорнобиля»                                   
заступник Голови Правління                                                                                      

Лариса Погребняк

Шановний Віктор Іванович!
                                                        Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого   ювілейного Дня народження!

Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту.
Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом,   любов’ю рідних та близьких. Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!
Хай рушником добра і любові щедро стелить Вам дорогу доля, нехай радість, як весняне сонце буде осявати кожен Ваш крок. Нехай здійснюються всі Ваші задуми, і кожен Ваш день буде осяяний почуттям любові і взаєморозуміння, а добре здоров»я та гарний настрій стануть запорукою успішної праці в ім»я розквіту нашої громадської організції, та благополуччя Вашої родин. Нехай тепло, добробут, затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами та добрими   ділами. Вірних друзів, натхнення на корисні справи.

Правління ЛМГОІ
«Ветерани Чорнобиля»  

73

3

7 комментариев к записи “З вірою у Перемогу справедливості.”

 1. Лариса _Лубни:

  Шановний Віктор Іванович! прийміть сердечні вітання з нагоди ювілею. 65 — не привід для печалі, 65-це зрілість золота. Нехай до 100, а може й далі, летять не озираючись літа.Здоров»я Вам від води ключової, багатства — від землі святої. Щоб доля завжди усміхалась і старості не піддавалась.

 2. Николай:

  Шановний Віктор Іванович!Дозвольте привітати Вас з ювілеєм! Сьогодні виповнюється шістдесят п’ять, а Ви так само веселі, оптимістичні, енергійні, сповнені нових ідей та мрій. Так нехай ваша життєва сила не вичерпуються ніколи. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, довгих років життя, доброго настрою. Нехай Вас завжди оточують добрі та щирі люди, а рідні і близькі цінують і піклуються.Чорнобильці Гребінківщини.

 3. Тетяна Лубни:

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження — Ювілею!
  Зичиму Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту.
  Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.
  Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

 4. Тетяна Лубни:

  Шановний, Вікторе Івановичу!
  Вітаємо Вас зі святом!
  Нехай життя буде багатим:
  На здоров’я і на силу,
  І на доленьку щасливу!
  На яскраві довгі роки
  Без турбот і без мороки.
  На прибутки і достаток —
  На фінансовий порядок!
  На підтримку і повагу,
  На рішучість і відвагу,
  На тепло і розуміння,
  На удачу і везіння.
  На шикарний стиль та моду,
  Елегантність і на вроду!
  На круїзи при погоді,
  Відпочинку на природі.
  На розумне, добре, вічне,
  На строкате й різнобічне,
  Словом-на усе прекрасне,
  На постійне й своєчасне!
  Зичим успіхів, визнання
  І великого кохання! …(З повагою, колектив…)

 5. Валерий Болотов:

  Дорогой, Виктор Иванович! Твой юбилей — это юбилей всех Чернобыльцев Украины ,ближнего и дальнего зарубежья. Всех у кого болит Чернобыль. Твоя борьба и твоих побратимов сделали город ЛУБНЫ- столицей Чернобыльского движения в Украине.Здоровья тебе Браток!
  Силы могучей! И львиного терпения! ОБНИМАЮ ТЕБЯ!

  Старейшина Чернобыльского движения, Первый председатель
  первого в СССР ( в мире ) общества Чернобыль под девизом . «ЧУЖОЙ БЕДЫ НЕ БЫВАЕТ» Валерий Болотов.

 6. Виктор Собко:

  Спасибо всем большое, друзья мои! Мне очень приятно читать и принимать от вас тёплые слова и поздравления! Ещё раз всем огромное спасибо!!!

 7. Татьяна:

  Виктор Иванович с Юбилеем!!!!! Пускай душа не знает холода. Как ясный день, как сад в цвету.Пусть будет сердце вечно молодо. Добром встречая доброту. И от души желаю Вам я здоровья, счастья, долгих лет. И пусть судьба дарит Вам радость, храня Ваш дом от всяких бед!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов