Зауваження до проекту: «Про внесення змін до Порядку обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 1210 від 23.11.2011 року»

01-n-s

40

8

36 комментариев к записи “Зауваження до проекту: «Про внесення змін до Порядку обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 1210 від 23.11.2011 року»”

 1. Микола:

  Які такі 550,500,та 450 відсотків? У нас є Закон де чітко прописано 10,8 та 6 мінімальних пенсій за віком.Що ви робите,пане Віктору,що Ви підписуєте,і від чийого імені? Що,продались як і попередники?

  • Валера:

   Микола! Долго же ты спишь! Нормы нашего закона- пенсии по 6-8-10 «незлочинна» влада отменила 28 декабря 2014года ,как воры- ночью украли, гарантированные державой Украина! !

   • Микола:

    Та я не сплю!Я це все знаю. Також я знаю ,що все це,антиконституційні постанови і закони,які потрібно через Конституційний суд ліквідовувати, і не йти на поводу сучасної влади,щось міняти.Нам не міняти закони потрібно,а повернути всі статті нашого закону в редакції 1991 року. За це потрібно боротись!

    • Сеня:

     Власть кровавую поменяй, а законы вернутся потом.Одного покращення дождались. Где ура-патриоты майданные, где чётр черкаский в рясе, который с ПЕЦЕЙ лобызался на майдане,где все те,кто слюной плевался сепарами обзывая людей, которые всё это дерьмо предвидели и открыто говорили. Вот вы, уроды меняйте то, что привели и исправляйте то, что эти ублюдки натворили.

    • Партизан 1986:

     Микола прав. Треба повернутив в редакції 1991 року.

     • Партизан 1986:

      Але і від пропонованого не треба так категорично відмовлятись.

    • СЕРГЕЙ:

     уважаемый МИКОЛА не глупи все власти хороши что ваш янык с азировым которые нас…ли на нас ликвидаторв что наш пеця с гройсманом,яцыком ср…т вполную. а бойкам с ефвэмовыми мы были непофиг фатит уж делится и воевать между собой,пора обеденятса и дратса за свои права если власть вороватая.все красиво говорят и потихоньку воруют и воруют.

 2. УС 605 ЧаЭС 1986Г.:

  Постанова 1210 не є закон ,тим паче що вона його паплюжить.Азарова з Тігіпком давно треба повісити за попрання наших Конституційних прав.

 3. ликвидатор 86:

  та ви до чогось одного домовляйтесь а то той одне други друге не буде зразу 6-8-10 ви почитайте змины до закону ви молить бога шоб дали 550-500- 450 хоть це хай буде а потом буде видно шо дали….

 4. СЕРГЕЙ:

  А ДАЛИ НИЧОГО НЕ БУДЕ ПОДОХНЕМО.Й НАЦЕМУ ВСЕ

 5. Строковик 1986:

  .
  Жадібність фраєра згубила. Нормальнео зміна. ч.4 ст 54 скасована ще в позапршлом році і максімальщікі балдеют не за поняттями

  • Лариса _ Лубни:

   Cтроковикам та іншим, які тільки критикують проведену роботу «Всеукраїнського об»єднання ветеранів Чорнобиля», в підтвердження якої виставляються відповідні документи для ознайомлення, і за якими стоїть кропітлива праця багатьох людей, що не рахуються зі своїм особистим часом, шукаючи можливості в нинішніх обставинах вірного рішення проблеми ліквідаторів. Вище в коментах згадано Тігібка і Азарова, які відібрали відсуджені пенсії увівши Постанову №1210, яка розділила чорнобильську спільноту на міні- і макси- мальщиків. Та чомусь ви забули, що був ще один «діяч», Сєня Яценюк,який під Новий рік нової влади незаконно знищив навіть можливість відстоювати 6-8-10, законом про Бюджет поховавши дану норму. Скільки піднято документів минулих років, які на сьогодні діють, міжнародні конвенції,новоприйняті норми по Конституційному суду, всі ці речі люди впорядковують з юристами, доводячи аргументовану доцільність даного рішення. Хто з вас може краще це зробити, замість того,щоб критикувати, будь-ласка. Ще на моє тверде переконання, речі повинні називатися своїми іменами: ліквідував аварію — ліквідатор, рятували людину — постраждалий: відповідно цього повинні бути і посвідчення. Тоді не будуть чути образливого терміну «лжеліквідатор», або як говорять багато чиновників ( справжніх ліквідаторів уже не має). Стане можливо дійсно за такі вислови і до суду звернутися. І це дасть владі справжню картину кількості ліквідаторів в Україні, які мають підтвердження свого статусу через архів. Знаю, що не всім сподобається моя пропозиція, але це вимога багатьох справжніх ліквідаторів, які дійсно на собі відчули утиски і почули образливі вислови в свою адресу ( в транспорті, в поліклініках, пенсійних фондах та їнш.)

   • Строковик 1986:

    Тобі може і вігодно боротися на максималці, а час йде і нам максімальщікам чекати немає часу. Тільки такий варіант А то запросили багато і відразу і всім.
    Я не критикую а констатую, тому, що ви ще в 2014 році моглі підтримати Виноградова з такими ж проектом, а зараз п….э про проведену кропітку роботу. Не треба так піаритись і брати на себе то,що уже було зроблено до вас.

    • 86:

     Да ты,мил человек,кажется стукачек! Это ж как тебе,врангелевская морда,удалось стать максимальщиком, будучи срочником? Не иначе,как Минсоцполитики отблагодарило за срачь на нашем сайте! Копчик,признайся,ты срань разводишь?

    • Лариса _ Лубни:

     Нешановний «строковик 1986″ із Києва , я особисто є дружиною ліквідатора-мінімальщика,яка з 2011р. в чорнобильському русі України і ми відстоюємо права в першу чергу членів нашої організації, які також є МІНІМАЛЬЩИКАМИ. А про Виноградова і його діяльність в 2014 році б ви б взагалі б промовчали. Він того року взагалі в Київ носа не показував. Один раз хлопці з організації на налигачі на акцію під КМУ йоговитягли, коли Шевчук з майдану палатку під КМУ поставив. Члени організації запросили його сфотографуватися разом з ними, він відмовився, втік. Після того і до сьогоднішнього дня жодного разу в акціях в Києві участі не брав, лише тягав людей на трасу Київ-Харків,для свого особистого піару. Після так званої перемоги майдану, Виноградов ще в березні закликав на першу чорнобильську акцію на 09.04.14, а перед самою акцією особисто підробив Протокол засідання ради організації, виставив в інтернеті(пошукайте в архівах, в мене є той екземпляр), що Лубни,Лубенський Міський Осередок ВГОІ «СЧУ» очолювана ним, на ним же анонсовану акцію не їдуть, бо відстоювати свої права є «недоречно, недоцільно». Заборонив брати табличку з написом «ЛУБНИ». Але ми поїхали без нього. І за два роки ми приймали участь у багатьох акціях. Про що ви говорите, він за своє «председательство» жодного документу не склав, всі напрацювання які виставлялися в інтернеті за його підписом писала я. На сьогодні і організації в нього практично не має. Більше 60 чоловік вийшло від нього через його брехню,через його любов до Яценюка, та створили нову організацію ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля», яка успішно працює 1,5 роки. На цьому сайті ви можете спостерігати за нашою діяльністю. Ми не могли підтримувати підлу, брехливу,наглу, ліниву людину, яка навіть кинула сьогоднішніх своїх членів, яких залишилося чи то 13 чи 15 чоловік із 114 людей,які були на той час в організації. Говорити в Лубнах про Виноградова, це дурний тон. А про «не треба піаритися і брати на себе то, що було зроблено до вас» відповідаю, читайте уважно,що документ, який зараз обговорюється,СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ЛІКВІДАТОРІВ,і є ЗАУВАЖЕННЯ того, що озвучив в Харкові Лігун-розробник озвученого документу «СЧУ». Уважно читайте. То хто що напрацював, нешановний. Стосовно вашої персони. Вже ж якось визначайтеся, чи ви строковик, чи чому вам МАКСИМАЛЬЩИКУ немає часу чекати. Проговорився голубе. Шила в мішку не сховати. Не даремно говорять: що на злодієві шапка горить. Максимальщик вліз у шкуру строковика і розводить демагогію. На чіє замовленню працюєте, нешановний. І взагалі, потрібно бути скромнішим, на ТИ, я з вами не переходила.

    • Виктор Герасимов:

     Про какого Виноградова вообще идёт разговор. Кто это, дружбан попа. Да эта парочка
     после победы майдонутых в Киеве не появлялась. Пару раз напоповском сайте видел за 15 год выставленные стилестические документы писаные попом, а вставленные Виноградову и какой то мифической его группе. Разводить на нашем сайте вонь не чего, для этого существуют отхожие места. Просьба к модератору: забанить этого урода срочника1986, нечего ему здесь воздух портить.

  • Аноним:

   Правильно сказано !!! Только так и надо Ликвидатор 1986 г.

 6. аноним:

  А,який зараз прожитковий мінімум ???

 7. чаэс:

  мало в прошлом году проектов было и где…

 8. володимир:

  люди схаменіться:у нас же є свій Закон.Чому ж ми так швидко здалися?І ніяка тут не наработка.Просто хоть щось,аби дати повід владі і далі поплюжити наш Закон.Влада з вашими пропозиціями ніколи не погодиться,а впевненості в нашому непостоянстві і нашій слабкості в неї ще більше добавиться.Одним словом — припливли!!!

  • Аноним:

   Пане Володимире, якщо у вас є Закон то користуйтеся ним. На цей час, нажаль, Закон не діє. Хлопці шукають можливість поліпшити пенсійне забеспечення ліквідаторів вже зараз. Боротьба за повернення 6-8-10 триває і припинена не буде. Скільки часу буде тривати ця боротьба не відомо, а жити, харчуватись, купувати ліки треба вже зараз!

  • Микола:

   Пане «Аноним» якщо ми зробимо поступку один раз,все, до нашого Закону повернення не буде.Як Ви цього не розумієте.Скільки чекали,ще почекаемо! А боротись потрібно за наш Закон,і не бути лохами,яких в черговий раз розводять!

   • Григорий - Смела:

    Ты сегодня читал наш закон. Почитай. Ну не нравится, как ребята в создавшихся условиях работают, чтобы не быть лохами, предлагай, стучи в нужные двери. Как же вы надоели, диванные кнопкодавы. Борись под одеялом, чтобы в очередной раз тебя не развели. Противно от таких высказываний.

   • Бонифаций:

    Микола,а вы не аноним? Претендуете на открытость,так представляйтесь полным именем, а пока вы тоже аноним и воздержитесь от упреков в анонимности. По всему видать — человек вы грамотный, способный и не предатель. Вот и покажите на личном примере образцовую борьбу за права ликвидаторов, а мы вам скажем спасибо. Пока боретесь не вы, а за вас — поблагодарите! Ну или просто не мешайте.

    • Микола:

     Пане Бонефацій!Я не сижу склавши руки!І на протести їздив до Києва,коли тільки оголошувались мітинги,хоча і вашко було долати понад 500 км.Виграв самотужки всі суди по всіх виплатах,навідь два европейських.Зараз,подав позов про порушення моїх конституційних прав щодо обмежання пенсії. Отримую мінімальну чорнобильську.Маю намір боротись до останнього.Тільки не заважайти тим,хто дійсно бороться з розумом,а не ведеться на розводи.Набереться терпіння.А щодо ліків,то їх я теж приймаю,але отримую безкоштовно.За все потрібно боротись.

 9. Максим:

  Пане Володимиру ,а ви хочете підвищення пенсій чи справедливості на мінімалці?

 10. 86г:

  Всё правильно делаете ребята надо хоть что то добиться чтоб повысили пенсии а потом добиваться дальше

 11. Федор.86г.:

  Против этой поправке к постаноевысказываются те у кого пенсии больше этих размеров,вот их и колбасить надоели эти провокаторы,поймите мне и другим минимальщикам лекарство покупать сейчас надо так что пошли вы не х.. провокаторы.

 12. дава:

  мужики а не пора ли брать назад чернобыльскую аес и с высоты нового саркофага просить наших выскочивших откуда то отцов путеводителей выполнять законы.

 13. СЛАВА ГЕРОЯМ ЧЕРНОБЫЛЯ КОТОРЫЕ СПАСЛИ МИР ОТ РАДИАЦИИ И ЗА ЧТО НАС ТАК ОТБЛАГОДАРИЛИ ЗА 30 ЛЕТ! ВСЕМ ЛПА ЗДОРОВЬЯ И УДАЧИ!:

  СУМНО НА ВСЕ ЭТО СМОТРЕТЬ МНЕ ИСКРЕННЕ ЖАЛЬ И ВЛАСТЬ И ЛПА КАЖДЫЙ НА НЕБЕ ПОЛУЧИТ СВОЕ.ВСЕ ЧТО БУДЕТ ДАЛЬШЕ Я К СЧАСТЬЮ НЕ
  УВИЖУ НО ВЫ ЕЩЕ БУДЕТЕ ЗАВИДОВАТЬ.

 14. Максим:

  — Для тех, кто уже получает пенсии, все нормы пока остаются. Но в 2017 году мы планируем провести пенсионную реформу и принять общее для всех пенсионное законодательство. То есть оно будет иметь единую методику расчета пенсий. Поэтому специальных, отдельных пенсий не будет как у государственных служащих, народных депутатов, судей, прокуроров, так и у чернобыльцев. Критериями назначения пенсий будут только страховой стаж и заработок. Исключением станут военнослужащие. У них будет пенсия не по возрасту, а по выслуге лет.
  Последняя информация к размышлению от министра соцполитики Ревы

  • секте свидетелей майдауна:

   гнать всех,и чем быстрее,тем лучше,для страны и народа…

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов