Заходи до Дня вшанування ліквідаторів по кіровоградські!

20 листoпaдa пoтoчнoгo рoку нaшoю oргaнізaцією булo нaпрaвлeнo звeрнeння дo міськoї і oблaснoї рaд тa дo oблaснoї дeржaвнoї aдміністрaції, щoдo підтримки ініціaтиви учaсників   ЛНA нa ЧAEС стосовно започаткування в місті, яке розташоване в центрі України і Европи, «Параду вдячності Героям-ліквідаторам», за іншими пропозиціями «Маршу слави переможцям».

6 грудня 2016 року, на засіданні робочої групи Кіровоградської міської ради було прийнято рішення підтримати пропозицію і було узгоджено деталі.
Але під час засідання робочої групи Кіровоградської обласної державної адміністрації, представник Кіровоградської міської ради повідомила про зовсім протилежне рішення, посилаючись на погодження його з керівниками інших громадських організацій чорнобильців.  
Мене це не здивувало, так як ці керівники, як чорнобильські титушки, в угоду владі щоразу приймають античорнобильські рішення, підбурюють чорнобильців не приймати участі в акціях й самі не приймають, поливають інших брудом та розповсюджують не правдиву інформацію. Деякі з них почали ліквідовувати аварію ще 22 квітня 1986 року??? Але влада, звісно, високо цінує їхні вчинки, направленні на розкол та приниження ролі ліквідатора в суспільстві.
Але хотів би звернути увагу не на підлість цих осіб, вони цього не варті, а на те як влада відреагувала (перелякалась) на відновлення історичної справедливості, на привернення уваги до подвигу Ліквідатора, який вони протягом 30-и років намагались знівелювати.
Тому ми впевнені, що ми на вірному шляху. Перемогли мирний атом в 1986 році, переможемо і 2016 році. Нагадаємо владі ХТО ВРЯТУВАВ СВІТ.
Олександр Неділько
Голова КОГО «Союз Чорнобиль України»

4

1

4 комментариев к записи “Заходи до Дня вшанування ліквідаторів по кіровоградські!”

 1. Валдис:

  Браво!
  Если сидеть молча и жевать сопли, то кроме сопель ничего не получишь)

 2. Л И К В И Д А Т О Р:

  По правую сторону от Неделька А.Н. и находятся так называемые Т И Т У Ш К И, которые вносят раскол в ряды чернобыльцев. Это можно сравнить с депутатским корпусом- где все вроде ратуют о благосостоянии малоимущих, а на самом деле мы от большинства ихних голосов, при голосовании, маемо те, що маемо. Все благие намерения Неделька А.Н., встречаются в штыки с большим противостоянием. Если бы смогли, так и побили бы. С каким сарказмом и неприязнью смотрят эти руководители общественных организаций, во время собраний, на выступления и высказывания правдивых, необходимых к сведению нормально думающих и адекватных людей. Как человек знающий, думающий и умеющий правильно обобщить и пересказать нужную информацию, Неделько А.Н. становится очень неудобным человеком для чиновников различного ранга, которые в отличии от него, очень похожи на то большинство в ВЕРХОВНОЙ ЗРАДЕ, неудобным для самих таких руководителей общественных организаций, в которых порой числится один лишь основатель и боле никого там нет, которые отрабатывают заказ чиновников и поливают грязью областного руководителя общественной организации «Союз чернобыль Украины» Неделька А.Н.

 3. Ваня:

  мужики чем ми лучше войтова ему спасибо не забыл в проекте всех ликвидаторов и припятских

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов