Збори Лубенської міської громадської організації інвалідів «Ветерани Чорнобиля» 02.08.2017 року


28

2

7 комментариев к записи “Збори Лубенської міської громадської організації інвалідів «Ветерани Чорнобиля» 02.08.2017 року”

 1. Лариса _Лубни:

  До речі, члени нашої організації вдячні міському голові м. Лубен О.Грицаєнку, депутатському корпусу Лубенської міської ради за підтримку звернення ЛМГОІ «Ветерани Чорнобиля» до місцевих органів виконавчої влади.

 2. АНОНІМ:

  КАЗОЧКИ ДІДУСЯ ПАНАСА . ДО ВАС НАПЕВНЕ ЩЕ НЕ ДІЙШЛО , З ЯКОЮ ВЛАДОЮ МАЄТЕ СПРАВУ .

 3. Лариса_Лубни:

  АНОНИМ, казочки діда Панаса, а може не Панаса можеш розказувати будь кому, а наш колектив проводить роботу по поданню позовів до суду виключно для своїх членів організації. А сьогодні в Україні влада обрана майданом. То питання про владу зовсім не до нас,а до тих, які ще нещодавно на цьому ресурсі відстоювали ідею майдану. Нас цікавлять виключно Лубенські місцеві виконавчі органи влади, та Полтавське ПФУ. Ви ж не на місяці проживаєте, у вас є сільські, міські, районні голови ваших населених пунктів.У вас є депутати місцевого, районного, обласного рівня та ВРУ — працюйте з ними, досить скиглить та вправлятись у скептичному красномовстві. Що ми робимо ?це виключно наша справа. Просто ми вам показуємо на своєму прикладі, що потрібно шукати шлчяхи вирішення даної проблеми. І він не один. У вас може бути в рази кращий варіант, запустіть його. Поділіться інформацією. А то тільки починаєш для всіх старатися допомогти знайти вихід із ситуації, так в той же час на корню вбивається як сама ідея, а людей, які пропонують цей вихід обливають брудом. Нам такий розклад не потрібний. У кожного своє уявлення мети: Собакам треба гавкати,а каравану йти.

 4. АНОНІМ:

  РОБИТИ ОДНОЗНАЧНО ТРЕБА ЩОСЬ , А ТО ТІ ДЕРЖИМОРДИ ВООБЩЕ ЗА НАС ЗАБУДУТЬ . АЛЕ ТРЕБА РОБИТИ ТАК ЩОБ РЕЗУЛЬТАТ БУВ . БАЧУ В СУДОВОМУ РЕЄСТРІ БАГАТО ЛУБЕНЧАН ВІДСУДЖУЮТЬ ЗАРПЛАТИ . І ЦЯ ТЕМА БІЛЬШ РЕАЛЬНА , БО ПО НІЙ ПЛАТЯТ ПЕНСІЮ ( САМ ТАКИЙ ) . Є ПО УКРАЇНІ ПОЗИТИВНІ РІШЕННЯ ДО КОМІСІЇ . Є ЩЕ НОРМАЛЬНА ТЕМА ( ХТО МАЄ ТРОХИ БІЛЬШУ ЗАРПЛАТУ ) З ПЕРЕВОДОМ НА ПЕНСІЮ ЗА ВІКОМ ( ЦЯ ТЕМА ДУЖЕ ЦІКАВА І НАБАГАТО БІЛЬШЕ ПЕНСІЇ , ЧИМ ПО ІНВАЛІДНОСТІ ) — І ВСІ ЦІ ТЕМИ РЕАЛЬНІ, БО ПО НИМ ПЛАТЯТ , А ПО ВАШІЙ Я ЩОСЬ СУМНІВАЮСЯ . АЛЕ БУДУ РАДИЙ ЯК У ВАС ЩОСЬ ПОЛУЧИТЬСЯ . УДАЧІ ВАМ .

 5. Аноним:

  Лариса,вы совершенно правы,берегите свои нервы и не обращайте внимание на подобные заявления.Вы пример для остальных чернобыльцев.Нельзя опускать руки.

 6. Лариса_Лубни:

  Дякую. Час покаже.

 7. Лариса_Лубни:

  Дякую!!!

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов