Звернення чорнобильців Харьківщини до народних депутатів України

СЧУ_Xaрькoв_Шaпкa

«24» жoвтня 2016 р. №56

Нaрoдним дeпутaтaм
Укрaїни (зa спискoм)

Шaнoвні Нaрoдні дeпутaти Укрaїни – нaші oбрaнці!

    Укaзoм Прeзидeнтa Укрaїни від 14.12.2015 рoку № 702 «Прo зaxoди у зв’язку з 30-ми рoкoвинaми Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи» 2016 рік прoгoлoшeнo рoкoм вшaнувaння учaсників ліквідaції нaслідків aвaрії нa Чoрнoбильськoї AEС.

Крім тoгo Вeрxoвнoю Рaдoю Укрaїни булa прийнятa Пoстaнoвa від 12.11.2015 рoку № 793 «Прo вшaнувaння учасників ліквідації аварії на Чорнобильської АЕС та заходи, пов’язані з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи» та прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.03. № 177 «Про затвердження плану заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи».

Але   на превеликий жаль 2016 рік, перетворюється на рік геноцида для нас, чорнобильців України.

Про нас і наше існування Державні інституції взагалі забули. У день захисника України — 14 жовтня цього року про нас взагалі не згадали.

Мабуть забули, що у 1986 році ми врятували не тільки Україну, а і весь світ від ядерної катастрофи. В ті роки нас називали героями.

Днями Верховна Рада України прийняла у першому читанні Державний бюджет України на 2017 рік, в якому взагалі не закладені кошти на чорнобильські загальнодержавні програми медичного, санаторно-курортного лікування, будівництва житла, обмежене пенсійне забеспечення.

Пропозиції з цих питань від Чорнобильських організацій своєчасно та заздалегідь були направлені до Кабінету Міністрів, Верховної Ради та Адміністрації Президента України.

Чорнобильці України потребують уваги і піклування з боку Держави не тільки в дні 26 квітня та 14 грудня, а постійно.

В зв’язку з цим ми — чорнобильці України вимагаємо терміново переглянути норми Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік і врахувати наші   ЗАКОННІ   вимоги та хоча б на самі мізерні потреби для життя, а саме:

1. Фінансування програми КПКВК 2501200 «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у сумі не менше 3,8 млрд. грн., з розшифровкою усіх напрямів витрат цієї програми;

2. Відновлення бюджетної програми КПКВК 2301490 «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у сумі 100 млн. грн.;

3. Відновлення бюджетної програми «Забезпечення житлом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи» у сумі 300 млн. грн.;

4. Додаткове фінансування у бюджетній програмі КПКВК 2506080 «Фінансове забезпечення виплати пенсій…» для виконання підготовленого Міністерством соціальної політики України спільно всеукраїнськими громадськими чорнобильськими організаціями проекту Закону України про поліпшення пенсійного забезпечення інвалідів-чорнобильців;

5. Збільшення фінансування бюджетної програми «Відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою» до 6,0 млн. грн.

Просимо Вас виступити з законодавчою ініціативою щодо поліпшення соціального захисту громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

За дорученням ради Чорнобильських організацій Харківщини.

Голова Харківської обласної організації
ВГОІ Союз Чорнобиль України А. Вінник

Голова Харківської міської громадської
організації Союз Чорнобиль А. Губарєв

8

2

9 комментариев к записи “Звернення чорнобильців Харьківщини до народних депутатів України”

 1. чаэс:

  поплачьте может шо и подкинут -какие они нахрен уважаемые и тем более народные

 2. Кіндрат:

  «Челом б’ємо», «холопи ми»… Від холуйського стилю мабуть треба відходити. Не достойні вони… Сьогодні так писати принизливо для чорнобильців!
  Записуйте потрібні слова: вимагаємо, антинародна ганебна влада, помста народу, невідвертість покарання, обурення людей, чорнобильці вимагають зміни влади, дострокові вибори …

  • секте свидетелей майдауна:

   Кіндрат,а хіба у нас,в Україні є влада ??? Вибори в звязку гос перевороту,до речі, призидента обрали на 2 роки(термін його царювання )закінчився в травні місяці ?! Може,я чогось не розумію ?! Вповні! Зомбі смі, не дивлюсь з часів, брехливого,ганебного, шабаша кастрюлеголових… Автори листа,кому ви пишите ??? Повне безвладдя !!!

 3. Кіндрат:

  Нехай в деталях і строках розбираються спеціалісти.
  Я знаю одне. Ця влада на глазах суспільства і світу втрачає свою легітимність і до неї потрібно відноситися як до такої, що не виправдала довіри народу. А не ХОЛУЙСЬКІ цидулки писати. Так сьогодні писати до «такої» влади не можна!

  • секте свидетелей майдауна:

   как,по мне,то у нас президент, не законный в квадрате(дважды)…

 4. Кіндрат:

  Харків’яни!
  Ви чорнобильці авторитетні. Знаємо багато чесних і порядних прізвищ починаючи з Валерія Болотова…
  А от подивіться на декларації харківських депутатів. Самі олігархи, або ті, хто хоче стати таким. Хіба що у декількох трохи не вистачає до 1 000 000$.
  Впору казати про Харків олігархічний!

  Донецьк за ДНР, Дніпро жидобандерівський, в Одесі Саакашвілі «на бронепоїзді»…
  Київ стає «нацпатівським», окупованим націонал-патріотами», усіх приймає, скоро лусне від переселення…
  У Львові докерувалися і пів-країни сміттям завалили…
  У Вінниці «не може бути погано», бо там прем’єр працював…
  А цукерки «Рошен» найсмачніші у світі…
  Отака картина країни. І в принципі у нас все добре. Залишилось тільки показати де цей «принцип»…
  Цікаво, що буде далі?

  • секте свидетелей майдауна:

   Що далі?! Розказую! Україна-цеєвропа ! А саме,Швейцарія(шоколад,сири,гори,і якісь дрібні детальки до літаків),там населення 8 млн. Україна впевненим кроком йде до Швейцарії. (по F-4; фирташ,фельдьман і т. д.) Бідним та дурним-ато, умирають з двух сторін(вуголь,заводи,металургія та не покірне населення новій Україні не потрібні)хворі та пенсіонери сами вимруть(ліки,послуги),середняки виїдуть і будуть платити налоги Україні,(при перетині кордону),(пенсії в укр,получати не будуть)яка скоро стане Швейцарією…десь так!

 5. Партизан 1986:

  Далі буде страшена фальсіфікація виборів до парламенту і, щоб стати президентом.

  Вот эти, которые сейчас лично владеют властью, а также те, кто возле, чтобы остаться в сладком статусе будут применять во время выборов любые способы. Денег на это достаточно.

  Если там в ЦИКе такие как Охендовский, честный итог не услышать и не увидеть.

  Пока эти, что сейчас банкуют властью — реальная ситуация изменяться не будет.

 6. Кіндрат:

  Да уж. Вимальовується картина «ПРИПЛИЛИ». Те, що нас знищують, це відчувається. І до бабки ходити не треба. З тим, що поки владу не змінемо «ситуация изменяться не будет», я згоден. Тому вважаю, що зміна влади — це першочергова задача, і не тільки для чорнобильців…

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов