Звернення до голови Комітету ВРУ з питань бюджету

У пoнeділoк, 11 вeрeсня 2017 рoку в м. Лубни   Пoлтaвськoї oбл.   відбулoся виїзднe зaсідaння Кoмітeту Вeрxoвнoї Рaди Укрaїни з питaнь бюджeту. Дaнa пoдія нeoрдинaрнa ( нe кoжнoгo дня в місті прoxoдять тaкі зaxoди), тoму кeрівництвo Лубeнськoї міськoї грoмaдськoї oргaнізaції   інвaлідів «Вeтeрaни Чoрнoбиля» підгoтувaлo і пeрeдaлo чeрeз oчільникa містa Oлeксaндрa Грицaєнкa вeльмишaнoвнoму гoлoві Кoмітeту з питaнь бюджeту ВРУ , пaну   Aндрію   Пaвeлку три звeрнeння із вкрaй нeoбxідними питaннями, які xвилюють учaсників ліквідaції Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи і які пoтрeбують збільшeння дeржaвнoгo фінaнсувaння на 2018 рік, а саме:

  — питання щодо необхідності підвищення максимальної вартості путівки   при санаторно-курортному лікуванню;
      — питання щодо збільшення видатків відповідної компенсації частки вартості продуктів харчування;
 
      — питання щодо передбачення в державному бюджеті на 2018 рік   коштів на пільгове перевезення певних категорій громадян на міжміські   та міжобласні перевезення.  
 
          Ми щиро вдячні міському голові О.Грицаєнку за розуміння і підтримку учасників ліквідації   Чорнобильської катастрофи, та за те, що на виїздному засіданні Комітету з питань бюджету ВРУ серед інших важливих   питань   життєдіяльності міста   він також озвучив вищевказані   питання, які важливі для   учасників ЛНА на ЧАЕС.
      
          Маємо надію, що в бюджеті на 2018 рік   представники бюджетного   комітету , народні депутати України передбачать кошти   на озвучені позиції.
 
               
    Заступник Голови Правління   «ЛМГОІ     
«Ветерани Чорнобиля»                                                                            
Лариса Погребняк.

56

18

39 комментариев к записи “Звернення до голови Комітету ВРУ з питань бюджету”

 1. Кіндрат:

  Бюджетний кодекс, ст.37:
  «3. Кабінет Міністрів України приймає постанову про схвалення проекту закону про Державний бюджет України та подає його разом з відповідними матеріалами Верховній Раді України та Президенту України не пізніше 15 вересня року, що передує плановому.»

  Скоро побачимо цей «ШЕДЕВР» фінансово-правової думки. Але нічого доброго чорнобильцям чекати не варто. На нас як завжди грошей не вистачить, бо всі, хто зараз при владі, вже менше 100 000 грн. на місяць не отримують… І звернення тут не допоможуть. Надія з’явиться після зміни влади цинічних бариг…

 2. Валдис:

  Здорово! Так держать)

 3. Лариса_Лубни:

  Я думаю, що кожний керівник чорнобильської організації, за яким стоять люди, а не лише печатки, повинен бити у всі дзвони. Як показує досвід, зміна влади нічого доброго не дала. Тому маємо те, що маємо ( вже раз змінили), стало ще гірше, ніж було. На сьогодні це єдиний інстумент — як звернення до творців Законів , очільників держави, керівництва виконавчої влади, бо ми всі їм надали повноваження покращувати наше з вами життя. А «ПОКРАЩЕННЯ» виходять нам боком.

  • Кіндрат:

   «…зміна влади нічого доброго не дала.»
   Дасть, неодмінно дасть!
   За такою логікою і вибори не потрібно проводити. Може монарха пожиттєво призначимо?
   Міняти цих діячів треба, і не раз на 5 років, а частіше! Але ж вони не хочуть вибори робити через 2-3 роки. Повноваження ВР було 4 роки — зробили 5. Їм стабільність потрібна. Чи потрібна ТАКА стабільність нам?
   Невже не зрозуміло, що «бити у всі дзвони», «звернення до творців Законів» зараз НІЧОГО не змінять. Тільки підвищення політичної свідомості людей і ВИБОРИ нас врятують.
   Не бачити цього — це ПОЛІТИЧНА КОРОТКОЗОРІСТЬ!

 4. Стас:

  От якраз зміна кровавих замозванців і дасть !!! Згадаємо,хто іі вибирав ??? Сатаніческий майдан,з хороводами,та жертвоприношенням ??? Які скакали,тих і на скакали,розумні,думающі працювали,і в шахтах на колінах стояли… Кільки зміна влади!!! А потім можно про щось говорити,з брехунами,неучами,людоїдами,злочинцями- НІ ПРО ЩО РОЗМОВЛЯТИ !!! 3 роки тому приклад-тільки гірше !!! А всіх на сьогодні керуючих- ПІД СУД З КОНФІСКАЦІЄЮ МАЙНА !!! ВИБОРИ! ВИБОРИ! ВИБОРИ!

  • Кіндрат:

   ІІ-й тур наступних президентських виборів без Портрета — 100% гарантія змін в державі!

 5. Лариса_Лубни:

  Я виставляю інформацію про роботу нашої Організації в інтересах ліквідаторів Чорнобильської катастрофи усієї України. Звертаюся вчергове до очільників чорнобильських організацій України (підкреслюю — до тих, за ким стоять реальні колективи, а не ті, що тільки числяться на папері, типу — «человек с печатью», щоб кожний такий керівник захищав інтереси своїх членів організації. Я неодноразово наголошувала на тому, що кожний населений пункт має свого представника у Верховній
  Раді України, до якого і звертайтеся на місцях. А зміна влади відбудеться на чергових виборах. Це робиться цивілізовано, на виборчих дільницях. Тільки попередньо думати потрібно. Бо крові і так забагато пролилося і проливається. Я вважаю, що Народний депутат повинен працювати на покращення життя свого виборця, який його обирав і давав мандат довіри. Я якраз за цивілізовані вибори, без перевороту і захвату влади. Я це мала на увазі. І в політичній короткозорості ви даремно мене звинувачуєте.
  Також звернула увагу на те, що коментатор під ніком «Кіндрат» — ви не є очільником чорнобильської організації, не працюєте кожного дня з людьми, не знаєте думку свого колективу, а просто пишите гасла, які потрібно зробити. А хто буде робити???. Я також пам»ятаю, скільки на нашому сайті було лайки, образ під час майдану. Повірте, було противно читати всей той бруд і думати,що люди з»їхали з глузду і не розуміли очевидних речей, які тоді відбувалися і навіть не підозрювали, чим та ейфорія закінчиться. Сьогодні знову починаєте істерити. Я однозначно підртимую думку, що владу потрібно міняти на виборах, а також розуміти, що включаються різні грязні технології, які вже на сьогодні відбуваються. Перша ластівка — цирк з Саакашвілі. А деригенти цього дійства знаходяться за океаном. Вже ж наступали на ці граблі. Ось ще вийде на політичну орбіту Святослав Вакарчук, ніби месія і багато хто поведеться і інші, але всими цими трюками керують з одного командного пункту. Подумайте про це і про багато ще чого. Дякую за увагу. Здоров»я бажаю і достатку шановні чорнобильці-ліквідатори.

  • Vitaliy:

   Згоден з Вашою позицією -ВИБОРИ-,але про першу ластівку Ви трохи загнули…..уста Саакашвілі,про що промовляють?так про злодійство,на сьогодні було розголошено,що борг УКРАЇНИ-76млрд.доларів(Ви тільки вдумайтесь в цю цифру),одні крали,а на інших борг-це як розуміти,і з цими злодюгами ще й популізмом займатись.»ВОР ДОЛЖЕН СИДЕТЬ В ТЮРМЕ»-казав один актор,а тому:-на полі,якщо хочете зібрати добрий врожай,БУР ЯН ПОТРІБНО ВИДАЛИТИ І РЕТЕЛЬНО ЗА ТИМ СЛІДКУВАТИ,ЩОБИ ВОНО ЗНОВУ НЕ ВСІЯЛОСЬ.

   • Влад:

    Ну что вы как дети малые. Вспомните Яценюка на майдане и перед майданом, как он заливал о том что украинского газа для населения за копейки вполне достаточно на Украине, придя к властивсё делал наоборот. Розенко перед майданом вещал, что чернобыльцев власть Януковича гнобит, что героев надо уважать и исполнять Закон чернобыльский, а стал министром начал с урезания нашего закона и стало ещё хуже, чем при попередниках. Фильтруйте сегодня весь базар, который льёться с экрана. Смотрите, Рабинович с Мураевым, Тимошенко с Саакашвили, тот же Порошенко с Яценюком и Гройсманом, все они с одного гнезда А Ляшко мечеться от одного к другому, подороже предлагает свои услуги.И его услугами пользовались многие за большие бабки /квартиры,дома,земельные участки милионы кеша . всё нажито непосильным трудом / Не верьте, что Михо просто так искренне хочет вам добра. Он исполняет программу положеную на него заокеанскими хозяевами. Откройте глаза, что бы потом не было мучительно больно, как прошлый раз. Всё идёт по спирали. Котёл то один. Может котёл надо поменять. Подумайте…

    • Vitaliy:

     Так,пане ВЛАД,але які пропозиції,будь-ласка Вашу думку.

     • АЛЕКСАНДР:

      Какие пропозиции,гнать эту сволочную власть,майдаунов пускать вперед,пусть чистят,за что водку пили на майдане,идиоты

 6. алекс:

  а почему не затронули тему медицина? жилье? комуналка?или у всех есть здоровье?или все живут в хоромах?или все вкладываются в отведенные бандой в кубы газа зимой?

 7. Лариса_Лубни:

  А це зробіть ви, шановний алекс. Затроньте тему медицини, житла, комуналки та інше. Я про це говорю постійно. Пишіть звернення, робіть що небуть.

  • алекс:

   Лариса лично я Вас уважаю и понимаю вы как никто другой сделали очень многое для людей.Я в свое время тоже делал многое да и сейчас продолжаю без всяких там счу.МЫ с Вами лично знакомы я из Полтавы Горулько Алексей Анатольевич.Вам РЕСПЕКТ.

 8. Аноним:

  Лубны молодцы, не то,что кременчугский сч,им бы поучиться у вас,вы реально делаете для людей очень много. Удачи вам

 9. Лариса_Лубни:

  Олексій, доброго вечора! Дуже приємно почути теплі слова від тебе. Тільки чому такі запитання мені ти задаєш. Я висвітлила ті питання, з якими ми разом з Володимиром Проскуріним з ВГО «ВОВЧ»,звернулися в Мінсоцполітики. Отримали одну відповідь по частковій компенсації за продукти харчування( до речі, ця відповідь виставлена на цьому сайті раніше). А відповіді з приводу санкурлікування ще ненадійшло. А ось по міжміському і міжобласному перевезеню керівництво і депутатський корпус Полтавської областівзагалі в 2016 році прийняли «Порядок відшкодування…» , звітуючи про те, що Полтавщина — перша в Україні запровадила адресне відшкодування за міжміські і міжобласні перевезення. Ми взагалі проти адресного відшкодування за будь що. Є дуже наглядний приклад у чорнобильців-ліквідаторів — часткова компенсація за продукти харчування, яка більше 10 років не переглядалися.А де гарантія того, що під виглядом такого піклування нашого обласного депутатського корпусу, керівництва департаменту соціального захисту Полтавської ОДА, очільника Полтавського ОДА в майбутньому така пільга взагалі зникне??? Я знаю, що на одній із нарад в Полтавському обласному «СЧУ» це питання було підтримано. Але ми категорично проти. Тому і звертаємося до бюджетного комітету ВРУ з приводу того, щоб народні депутати передбачили на 2018 рік кошти на забеспечення даної пільги згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Бо знаючи з практики — пілотні проекти мають на меті значне погіршення і так не простої ситуації. За останні роки маємо лише погіршення. І парадоксально виходить — на стадії кандидата в депутати всі проголошують ті проблеми, які хвилюють людей, а ставши народним депутатом — відразу про народ забувають. І приймають антинародні закони,постанови,порядки.
  Льоша, я так до тебе зверталася, ще раз дякую за теплі слова підтримки, за респект. Що у вас, у Полтаві відбувається, чим займаєтесь???

 10. Лариса_Лубни:

  Зверніть увагу — скільком особам дана інформація не подобається. Я особисто вдячна вам, шановні, які проголосували негативно лише за те, що вас уже зачепила наша позиція. І ми її не просто озвучили, а відправили за вказаною адресою. Залишилося зовсім мало часу до того, коли ми всі з вами побачимо бюджет на 2018 рік. Потім звернемося до свого народного депутата Іщейкіна К.Є., який є членом цього ж бюджетного комітету ВРУ, який нам пояснить, а може не пояснить — лубенцям, учасникам ЛНА на ЧАЕС мотивацію прийнятих ними рішень з піднятих питань. Шановні «протестанти», ви показуєте своїм голосуванням, що ми на вірному шляху, за що я вам щиро вдячна. Будьте здорові.

 11. СЕМ:

  ВСЕ ПРЕТЕНЗИИ КАЖДЫЙ ПРЕДЬЯВЛЯЕТ СЕБЕ. ЕСЛИ ІІ МАЙДАНЕ ПРЫГАЛ И ВСЁ ЗАКОНЧИЛОСЬ КРОВЬЮ. ТО СЛЕДУЮЩИЙ МАЙДАН СКОРЕЕ ВСЕГО НАЧНЁТСЯ С КРОВИ И ЕЮ ЖЕ ОКОНЧИТСЯ. ВЕРНО СКАЗАНО, ВЛАСТЬ НАДО МЕНЯТЬ ЦИВИЛИЗОВАНО, НА ВЫБОРАХ. И ПОТОМ С ЭТОЙ ВЛАСТИ ТРЕБОВАТЬ ПО ПОЛНОЙ. ПРЕЗИДЕНТ, ПРЕМЬЕР, СПИКЕР, ДЕПУТАТЫ УКРАИНЫ ДОЛЖНЫ, ИМЕННО ДОЛЖНЫ ВЫПОЛНЯТЬ ВОЛЮ НАРОДА.
  ЛУБНЫ ПРАВИЛЬНО ДЕЛАЮТ. СВОИМИ ОБРАЩЕНИЯМИ ОНИ ПОКАЗЫВАЮТ СВОЮ ВЫСОКУЮ КОМПЕТЕНТНОСТЬ В ТЕХ ВОПРОСАХ, О КОТОРЫХ ПИШУТ. ОНИ ИЗУЧАЮТ ЗАКОНЫ, ПРАВО. А ЕСЛИ ЛЮДИ В ЭТИХ ВОПРОСАХ РАЗБИРАЮТСЯ, ИМ УЖЕ ЛАПШУ НА УШИ НЕ НАЦЕПИШ. И ТО, ЧТО РЕБЯТА РАБОТАЮТ ПАРАЛЕЛЬНО КАК НА ВСЕОБЩЕЕ БЛАГО ЧЕРНОБЫЛЬЦЕВ-ЛИКВИДАТОРОВ, А В НЕКОТОРЫХ ВОПРОСАХ ТОЛЬКО ДЛЯ ЧЛЕНОВ СВОЕЙ ОРГАНИЗАЦИИ, ЭТО ВСЁ ВЕРНО И ДОРОГОГО СТОИТ.
  ИСКРЕННЕ ЖЕЛАЮ ЛУБЕНСКИМ «ВЕТЕРАНАМ ЧЕРНОБЫЛЯ» УСПЕХА В ИХ ДЕЛАХ И ПРОСТОГО ЧЕЛОВЕЧЕСКОГО СЧАСТЬЯ. ВСЁ БУДЕТ ОК.

 12. Віктор:

  Ларисі Лубни . Ви само собов ‘молодці’ Але скажіть мені будь ласка результат вашої діяльності по пенсіях . РЕЗУЛЬТАТУ 0 . І такі самі брехуни приходят до влади ( на бреші , обмані і т.д. ) Зібрав Гайдак бабло за позовні і напевне шукає слідуючий ЛОХОТРОН . Тому що є прислів’я ( Без лоха і жизнь плоха )

  • Лариса_Лубни:

   Віктору:
   Я вас не знаю, хто ви, і інформувати вас про наш результат не збираюся. Якщо ви звинувачуєте безпідставно людину, яка дійсно внесла великий вклад в чорнобильський рух України, не рахуючись ні зі своїм особистим часом, не дивлячись на підірване здоров»я, то і говорити з вами — марно час витрачати. Ваша ложка «дьогтю», вкинута в коментарі говорить про те, що ви далекий від усих тих подій, які відбувалися на чорнобильських акціях в 2014-2017рр. В темі лише ті 300 людей з усієї України, які не відступилися.
   А що ви, крім критики в адресу В.Гайдака зробили особисто для чорнобильців-ліквідаторів України?
   В. Гайдак не звертай уваги на ці випади.
   «Дерержи злодія» — кричить сам злодій — це я про ЛОХА».
   І скажіть ще одну річ, якщо ви самі не хочете відстоювати свої права, а чекаєте, щоб вам порішали все і принесли на блюді, а ви ще й носом крутите — ну не розумію я таку позицію.
   Я сподівалася, що дискусію підтримають керівники справжніх чорнобильських організацій — в яких є люди, і які своїх членів згідно Статутів організацій -захищають. Хотілося перейняти їхній досвід — ділячись своїм. А тут переходять на особистості, відповідно не маючи свого дійового колективу. І ні слова про підняту тему. Вам не цікаві ті звернення, які ми передали до бюджетного Комітету і чекаємо вердикту НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ, чи вони спроможуться додати до бюджету на 2018 рік недостаючі суми на три підняті питання для усих ліквідаторів України.
   Ви знаєте що своїми звинувачуваннями в адресу поважної людини наводите на думку, що не потрібно опікуватися усима, а тільки тими, кому не байдужа їх доля. Бо скільки добра не роби — усим не вгодиш.
   Я думала, що на нашому сайті зібралися однодумці — бачу, що ні. Скажіть, чому хтось повинен рвати свою душу, щоб тут у неї плювали. Не розумію такої позиції. Я розумію тільки те — якщо ти особисто зробив ту чи іншу корисну дію( про результат мовчу — він є не відразу, але очікуваний), тоді ти маєш моральне право комусь вказати. І в чому винна людина, коли влада глуха, сліпа та ще й на біле говорить чорне. Як тут бути??? А ось В.Гайдак є одним із тих, хто цю глухоніму стіну намагається пробити в інтересах ліквідаторів. Віктор Гайдак, велика тобі вдячність за твою позицію, міцного здоров»я і позитивного результату у всіх твоїх починаннях.

 13. светлана:

  Сейчас у власти настоящие вредители,говорили Янукович вор, а они и того хуже,управляют так, что вывод один либо ума нет ,либо умышленно уничтожают народ ,до геноцида недалеко ,люди буквально выживают, они бы за эту пенсию и дня не прожили, живут в другом измерении, преступники

 14. Кіндрат:

  Лариса_Лубни: 13.09.2017 в 14:24

  «…просто пишите гасла, які потрібно зробити.»

  Не гасла, а коментарі. Фізично обмежений в русі, маю право висловити свої думки. А вони зводяться до такого:
  - без законної зміни на виборах влади ніякі потуги чорнобильців щодо покращення свого стану не будуть мати успіху,
  - треба не вести мову про чергові звернення до влади (скільки їх вже написано і направлено!) Вона кладе на них.. з прибором! А вже зараз, за 1,5 — 2 роки до чергових виборів займатися роботою з підняття відповідальності (свідомості) чорнобильців за свій ВИБІР. (У 2014 р. 54,7% чорнобильців за президента у першому турі) А тепер нам влада не така!
  Щоб потім не ходити на протестні акції і не писати цидулки пропоную обговорити на сторінках сайту хто із імовірних кандидатів, партій найбільш «підходить» чорнобильцям, кого будемо підтримувати , а кого ні в якому разі…

  • Лариса_Лубни:

   Кіндрату:
   Наш з вами чорнобильський сайт «ВОВЧ», якщо ви є сторонниками даної організації — не політична арена. Висловлювати свою думку має право кожний. Але, якщо її лише висловлювати для того, щоб хтось інший, а не ви втілював її в життя, то мабуть не варто. Я з великою повагою відношуся до вас, але якщо ви обмежений в русі, хочете обговорювати на сайті чергового ймовірного кандидата чи партію що підходить чорнобильцям, звинувачуючи мене в написанні чергової «цидулки». Ми вважаємо, що потрібно примушувати виконувати Закони України тих, хто вчора також дуже «підходив» чорнобильцям, а сьогодні вони влада і поміняли свій вчорашній вектор, — приклад:
   /Яценюк,Розенко,/.
   Підтримувати того чи іншого кандидата або партію — то особиста справа кожного. А як ви будете знати , хто підходить, якщо ви з ними не ведете діалогу. Ми, з членами нашої організації вже давно визначилися, якраз надсилаючи, як ви кажете «цидулки» всим політичним силам. Мало того, неодноразово особисто маючи з ними зустрічі. І, повірте, при такому спілкуванні все дуже ясно видно. Хто іде на зустріч, хто заграє, а хто відверто ігнорує.
   Хочу знову наголосити — мені цікаво почути на сторінках сайту керівників чорнобильських організацій, які мають колективи, мають бланки, якраз для такої дієвої роботи. А бла-бла-бла тільки ради того, щоб не мовчки -не цікаво.
   Вам особисто бажаю здоров»я.

 15. Петр:

  Виктор если ты имеешь факты ,что Гайдаку платят за помощь , которую он оказывает , пожалуйста навели примеры.Лично я з Гайдаком виделся только раз ,но когда я попрошу о помощи всегда её окажет,о вознаграждении речи не было никогда.

 16. Валдис:

  Лариса — браво) Если я кому и верю из наших кормчих — то только тебе. Не мечи бисер перед свиньями — никто не хочет ничего делать, и не делает. Вон СЧУшники провели закрытый сбор — выгнали с него представителей Харьковской, Днепропетровской областей, за критику полного бездействия верхушки СЧУ и предались словоблудию и пьянке. И я там был, грешен, и водку коньяком запивал, грешен, но лучше бы я с тобой час провел, чес со своими «партогенесе» три дня.
  Спасибо тебе. И если мы когда нибудь очистим Союз-Чернобыль от нечести, я хотел бы, чтобы руководила нами, как умная и честная. А мы все уже давно предали всех и вся, себя в первую очередь…

 17. Влад:

  Пропозиции не следует озвучивать, так, как у каждого из нас есть мозги. Думайте, господа, думайте. Взвешивайте все за и против. И главное, пелену с глаз, а лапшу с ушей давайте снимим. И подумаем вместе, кто в самом деле наш с вами враг. Я думаю, вам воочию он известен.

 18. Віктор:

  Ларисі Лубни . Хто самостійно , або через нормальних адвокатів добивається — то вже давно отримують нормальні пенсії . Приклад тому — зазирніт в реєстр судових рішень , там з 2012 року кожен день люди виграють справи ( правда не всі а 90 % ) і за 5 років дуже багато вже повигравало . А ви зі своєю конторою , разом з Гайдаком водите людей за ніс по кругу і ніяких резльтатів . І тому я говорю що той , який ходит за вами і вашими ( КОНТОРАМИ ) — ЦЕ ЛОХ ,ЛОХ І ЩЕ РАЗ ЛОХ .

 19. Аноним:

  Звернення до голови Комітету ВРУ з питань бюджету. По теме уже есть проект Бюджета и что в нём Чернобыльцам.

 20. Кіндрат:

  Лариса_Лубни: 15.09.2017 в 07:58

  Дякую за відповідь.
  За «цидулку» не ображайтесь. Таким чином не «примусите виконувати Закони України» тих, хто зараз при владі. Перевірено неодноразово. Згоден, що відповідь на чергове звернення додатково засвідчить антинародність дій окремих посадових осіб. «Дурь каждого видна будет!»
  Залишаюсь при думці, що безвідповідальність кожного з нас під час виборів вчергове може обернутися проти чорнобильців. (Про початок передвиборчої кампанії говорять все голосніше.)
  «Мати колективи, мати бланки» — це формальний бік.
  Коли отримаєте відповідь від Павелки А.В. поділіться на сайті.
  На все добре! І Вам не хворіти!

  • Лариса _Лубни:

   Шановний Кіндрат, обов»язково виставлю відповідь Павелка А.В. на цьому сайті.

 21. ликвидатор:

  Лубны молодцы никого и ничего не слушайте идите своей дорогой небудет результата ничего страшного умный поймет а остальные как хотять писать коментарии и добиватся от власти это две великие разницы

 22. Соломон Киокомитцу:

  Ради выходного дня пересмотрел записи за 2011,12,и т.д года,Многие уже не встречаются, то ли сменили подписи, то ли всё уже надоело.Понравилась запись капитана запаса Е.А.Самойлова за 24 июня 2013 года «Все переговоры з наперсточниками-бесполезны».А капитан то прав.Каждый раз у них всё новые и новые фокусы и этим фокусам конца-края нету.Пересмотр записей за эти годы позволяет сделать вывод о том, что властям удаётся все эти годы настолько тонко всех нас стравливать,ссорить что диву даешся.Лариса_Лубны взывает к руководителям других чернобыльских организаций заботиться о своих членах,видно она не получает бакшыш, а те, к кому она обращалась настолько прикормлены и щедро осыплены наградами, грамотами и конвертами, что возомнили себя первейшими из первейших ликвидаторов поместив свои сытые, ухоженные личики на книги, выпущенные к 30-летию катастрофы на ЧАЭС, так что им не до нас…Мы их видим два раза в год с гвоздичками на сцене…

  • Лариса_Лубни:

   Шановний Соломон, я з 2011 року щиро вірила, що чорнобильське братерство між чоловіками-ліквідаторами справжнє. І думала, що вони дійсно дружні і підтримуватимуть один одного. Але що я побачила згодом. Почали судиться по Постанові 1210, замість відстоювати разом Чорнобильський закон. Оце вам і братерство. А ті, хто залишився за бортом всі ці роки, уже і при зміненій владі, в них надія на кого і на що??? Тому весь час і звертаюся до керівників чорнобильських організацій, піклуйтеся про своїх же членів організацій, завдяки яким ви є керівниками.

 23. CЕМ:

  ВСЁ ВЕРНО. ПРИКОРМЛЕННЫЕ ХОЛЁНЫЕ ЧЕРНОБЫЛЬСКИЕ РУКОВОДИТЕЛИ С ФОТО КНИГ ПАМЯТИ, КОТОРЫЕ ОНИ К 30-ТИ ЛЕТИЮ ВЫПУСТИЛИ. ВСЕ, КАК ОДИН, ОРДЕНОНОСЦИ, КТО ПЕСНИ ПОЁТ, КТО СТИХИ ЧИТАЕТ НА ПОМИНАЛЬНЫЕ ДНИ И НА ЧЕСТВОВАНИЕ ЛИКВИДАТОРОВ. ОДНИ И ТЕ ЖЕ «ЗАСЛУЖЁННЫЕ», КОТОРЫЕ РЕШИЛИ ВСЕ СВОИ ПРОБЛЕМЫ, ОТ ВЫСОКИХ ПЕНСИЙ ,ДО КВАРТИР, МАШИН, И ДАЖЕ БУДУЩЕЕ СВОИХ ДЕТЕЙ ОБЕСПЕЧИЛИ, КОТОРЫХ ЗА БУГОР СПЛАВИЛИ, КОГО ЗАМУЖ, КОГО УЧИТЬСЯ. А ЧЕРНОБЫЛЬЦЕВ ЗА ЛОХОВ СЧИТАЮТ И НА ОБЩЕЙ МАССЕ ПАРАЗИТИРУЮТ. ПОДДЕРЖИВАЮ СОЛОМОНА, КОТОРЫЙ ОТМЕТИЛ СТИЛЬ РАБОТЫ ЛАРИСЫ_ЛУБНЫ, КОТОРАЯ ПОКАЗЫВАЕТ ПРИМЕР, КАК НАДО РАБОТАТЬ ДЛЯ ЧЛЕНОВ СВОЕЙ ОРГАНИЗАЦИИ И ПРЫЗЫВАЕТ ДРУГИХ РУКОВОДИТЕЛЕЙ ЧЕРНОБЫЛЬСКИХ ОРГАНИЗАЦИЙ ЗАБОТИТЬСЯ О СВОИХ ЧЕРНОБЫЛЬЦАХ НЕ НА СЛОВАХ,А НА ДЕЛЕ.

 24. ликвидатор:

  Я потдерживаю Сема и Соломона всё правильно сказано

 25. Соломон Киокомитцу:

  Шановне товариство, спасибі усим, хто згадав мене добрим словом в коментарах не дивлячись на паскудний нік, який мені втулили знайомі хакери.Тільки но передивився новини, брати під Радою голодують, на завтра лікарі зібралися на ходу по Києву…Україна втрачає в день по 482 людини, левова частина цієї кількості-Чорнобильці…Коли хоронили одного нашого побратима, його жінка голосила-Толику! ніколи ти вже не поїдеш на протести до Кієва, ніколи ти вже не підеш до того суду, усе, що залишилося від тебе це той годинник, що дали в Чорнобилі та той нагрудний знак…Всеб начебто як на похоронах, але самим страшним та болючим було те, що ми, ті що проводжали його в останню дорогу,є набагато старші…

 26. rmsservis:

  Автотехцентр RMS подразумевается все более и более двадцать недолгих лет. Грандиозный практический опыт точно по наладке каров самых разных маркий. Мы всегда изготовляем починка самой разной осложнения по приемлемость ценам.
  Мы вам указываем сделать выбор все проблемы , объединенные от эксплуатационным сервисом общего автопарка. Воплотим в жизнь механослесарный, кузовной наладка, техническое обслуживание, проверку автотранспорта представленных посетителей.
  Автотехцентр RMS это в целом
  1) Проф так же стремительное работа — фирменные мастера выполнят тщание проверку вашего автомобиля, выдадут назначению, подожнут хороший пора импорт или ценность запасных частей. Подожнут наилучшее текущее время из-за исправления, для того чтобы весьма прибавить время дня присутствия авто в нашем сревисе.
  второй) Гарантия исполненья проведения ремонта целиком оболганный промежуток времени.
  3) Какой угодно сервис машины — основательный содержание, ремонт деталей кузова, лощение, нанесения некрепкого оконные стекла, редемаркация бамперов, сварные проекты в области металлический и поэтому алюминию, техническое услуги, ремонт квартиры управляющих реек, проточка тормозных дисков, возврат характеристиках детали кузова, отделку коробка автомат и поэтому многое не то. Уточняйте перечисление и далее себестоимость около наших фирменных экспертов. Наш атвосервис предлагает ряд услуг,
  Замена МКПП

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов