Звернення земляків — слобожан до міністра Мінсоцполітики Реви А.О. про допомогу інваліду — учаснику ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

6

3

6 комментариев к записи “Звернення земляків — слобожан до міністра Мінсоцполітики Реви А.О. про допомогу інваліду — учаснику ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи”

 1. Харьков:

  Шановний Андрію Олексійовичу!

  Ми, ваши земляки — слобожани, учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, в Рік вшанування учасників ліквідації наслідків зазначеної катастрофи звертаємось до Вас в останній інстанції про допомогу учаснику ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Струку Михайлу Івановичу(т.0995298496) щодо належного відшкодування шкоди, заподіяної його здоров’ю, у вигляді перерахунку його державної пенсії по інвалідності 2 групи по професійному захворюванню, отриманому за час виконання робіт в зоні відчудження.
  Тільки Ви можете зупинити знущання і неправомірні дії посадових осіб Пенсійного фонду України по відношенню до поважної людини, громадянина України, героя Чорнобиля Струка М.І.

  Постановою Великобурлуцького районного суду Харківської області від 15.04.2014 р. по цивільній справі №616/145/14-а (провадження №2-а/616/2/14) задоволено позов прокурора Великобурлуцького району Харківської області в інтересах Струк М.І. до Управління Пенсійного фонду України у Великобурлуцькому районі Харківської області про визнання неправомірними дій та зобов’язання проведення перерахунку призначеної пенсії.
  Дії Управління Пенсійного фонду України у Великобурлуцькому районі Харківської області щодо відмови в перерахунку Струк М.І. пенсії згідно ч.1 ст. 54, ст.57 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Постанови КМУ № 1210 «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» визнані неправомірними.
  Управління Пенсійного фонду України у Великобурлуцькому районі Харківської області зобов’язано провести з 18.10.2013 року перерахування та виплату Струк М.І. пенсії за період перебування на ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС з 05.05.1987 року по 26.06.1987 року на підставі довідки ТОВ «Зоря» Великобурлуцького району Харківської обл. №762 від 14.10.2013 р. та згідно рішення Великобурлуцького районного суду Харківської обл. від 26.09.2013 р. по цивільній справі №616/410/13-ц провадження №2/616/145/13 з урахуванням зазначеної в ньому заробітної плати за час перебування на спеціальних військових зборах по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в період з 05 травня 1987 року по 26 червня 1987 року в сумі 1123 руб. 41 коп.( одна тисяча сто двадцять три руб. 41 коп.).
  Правосудне, законне та обгрунтоване рішення суду прийняте з метою поновлення порушеного права Струка М.І. на обчислення належного розміру державної пенсії при умові обов’язкового дотримання робітниками районного управління Пенсійного фонду України всіх положень Порядку обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1210 від 23.11.2011 року.
  Але робітники районного управління Пенсійного фонду України свідомо не дотримувались при виконанні постанови суду вимог підпункту 4 пункту 3 (та і інших) зазначеного Порядку обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в якому вказано: «у разi коли особа пропрацювала у зонi вiдчуження менше календарного мiсяця у 1986–1990 роках, за її бажанням пенсiя може обчислюватися виходячи iз заробiтної плати, одержаної за роботу у зонi вiдчуження, за весь фактично вiдпрацьований час, в одному iз неповних календарних мiсяцiв роботи протягом цих рокiв, без додавання суми заробiтної плати за перiод роботи за межами зони вiдчуження. У такому разi заробiтна плата за весь фактично вiдпрацьований час дiлиться на число вiдпрацьованих днiв, а одержана сума множиться на 25,4».
  І це при тому, що матеріали справи свідчать про те, що Струк М.І. пропрацював у зонi вiдчуження менше календарного мiсяця і у травні 1987 року, і у червні 1987 року, що відображене у Довідці про заробітну плату ТОВ «Зоря» Великобурлуцького району Харківської області №762 від 14.10.2013 року, а резолютивною частиною до постановлення певних зобовязань Відповідачу суд дії Управління Пенсійного фонду України у Великобурлуцькому районі Харківської області щодо відмови в перерахунку Струк М.І. пенсії згідно ч.1 ст. 54, ст.57 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Постанови КМУ № 1210 «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» визнав неправомірними.

  Робітники районного управління Пенсійного фонду України, як виявилось, надалі свідомо продовжили свої тіж самі неправомірні дії.
  Відповідач стверджує, що саме суд встановив особливий порядок виконання вказаної судової постанови, надавши йому право частково ураховувати чинні положення Порядку обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» №1210 віВідповідд 23.11.2011 року.
  Відповідач вказує, що саме суд зобов’язав його провести з 18.10.2013 року перерахування та виплату Струк М.І. пенсії за період перебування на ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС з 05.05.1987 року по 26.06.1987 року на підставі довідки ТОВ «Зоря» Великобурлуцького району Харківської обл. №762 від 14.10.2013р. та згідно рішення Великобурлуцького районного суду Харківської обл. від 26.09.2013р. з урахуванням зазначеної в ньому заробітної плати за час перебування на спеціальних військових зборах в сумі 1123 руб. 41 коп.

  Але ж «з урахуванням заробітної плати…», а не «з заробітної плати…»???

  Відповідач же провів з 18.10.2013 року перерахування та виплату Струк М.І. пенсії за період перебування на ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС з 05.05.1987 року по 26.06.1987 року (всі дні (двох місяців) виїздів на виконання робіт в зону відчудження) саме з заробітної плати в загальній сумі 1123 руб. 41 коп. разом за два неповних місяця часу перебування Струк М.І. на спеціальних військових зборах та часу щоденного виконання ним робіт в зоні відчудження.

  З повагою і надією на співпрацю і допомогу,
  члени Ініціативної групи.

  02.12.2016р.

 2. секте свидетелей майдауна:

  Класс,с пальцем вниз!!! За попытку оказать помощь «нравиться». Вот,они майдауны в квадрате-ПОЗОР СЛОБОЖАНЩИНЫ,ПЕРВОЙ СТОЛИЦЫ УКРАИНЫ ! Чем,вы гордитесь,зомби -дауны? Может,тем что страну сдали,разорвали,кровью залили,генноцидной вымайданенной властью?????? Вам,мало было помаранчевой чумы??? Дебилизма,воровства семейства ющенКИВ и его банды? Почему не обратились к януковичу,видео-обращением,чтоб сдал страну под внешнее управление,убивал инакомыслящих,прогрессивное,думающее,умное население страны, поднял тарифы,цены,жизнь в 5 раз,при этом заморозить пенсии,з/п,закрывать,вырезать наши заводы,а пошли майданить-ПРОДАВАТЬ СЕБЯ И СТРАНУ??? ПОЧЕМУ СЕГОДНЯ НЕ МАЙДАНИТЕ,ВАС УСТРАИВАЕТ,ЖИТЬ(может вы уже в европе),а обращаетесь по видео ??? Одни вопросы!!! Билоенко,лучше бы ты говорил на русском языке…,не знаю поймет ли тебя Рева,слова-паразиты:э,э,э,можно предполагать,что в уме переводил,не позорь мову,говори на том языке,на котором удобно тебе и понятно людям,ведь мы тебя знаем русскоязычным… Совсем,другое дело журналист,у него от души,сердца льется укр.мова,и предполагаю сны, ему сняться на укр. мови.(приятно слышать!)ПОЗОР! ГАНЬБА ВАМ-ДАУНЫ!!! На Слобожанщине мало их,но они есть,в Харькове 10%,и среди нас есть,которые «покращили» нам жизнь.Дай БОГ,здоровья,терпения Проску»»у,Прокоп»»ко,Беляк»»у,и др.,что терпят ваш бред. А,вы позор Харькова! Ганьба,вам дауны!!! Когда,розмайданивать будете намайданеное??? Когда,отмайданите,намайданенное яцыка,и всей вЗраде?! Админ,никогда не просил,а сейчас прошу,ПРОПУСТИ!

  • аноним:

   ХАРЬКОВ,НЕ ЗАБУДЕТ-НЕ ПРОСТИТ вас !!!

 3. ВЛАДИМИР:

  НУ ВОТ НАЧИНАТЬСЯ ПРОСЬБЫ О ПЕРСОНАЛЬНОМ РАСМОТРЕНИИ РЕВОЙ РЕШЕНИЙ СУДА ,ДО ВЫПЕНДРИВАЛИСЬ СВОИМИ ЗАКОНАМЫ КАЖДЫЙ ПИШИТ ПОД СЕБЯ ,ОДИН КАВАЛЬЧУК ПРАВ ЧТО ТРЕБУЕТ СОБЛЮДЕНИЕ ЗАКОНА 796….

 4. срочник:

  Наивные вы, нет у министров земляков,ближе к выборам появлятся, и то будет развод лохов,а кто просит денег тот ШАТУН, разве не понятно.

 5. Саня - Одесса:

  Ну шо го..ноеды майдановские, ПРОСИМ? Придет время, за смерти, за нищету людскую перед народом на коленях ответ держать будите.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов